Jump to content

[Nexus 5 / 5X] Διαθεσιμότητα και αγορά


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όσοι έκαναν υπομονή και κάνουν λίγο ακόμα θα "χτυπήσουν" το 32αρι κοντά στα 300€.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

304€ kaizerstore! Μου κανανε και δωρο θηκη και μεμβρανη!!

 

Και εγω απο εκει αλλα δεν εκανε δωρο !!!Πωλονικο ?

Link to comment
Share on other sites

Όσοι έκαναν υπομονή και κάνουν λίγο ακόμα θα "χτυπήσουν" το 32αρι κοντά στα 300€.

 

Δηλαδή τι ξέρεις και δεν το λες?

OnePlus 5t
Link to comment
Share on other sites

Κάποια στιγμή, πριν καμιά βδομάδα, είχε πέσει μέχρι και 266 και ξανανέβηκε.

Δες το γράφημα ελάχιστης τιμής:

 

https://www.skroutz.gr/s/4047788/LG-Google-Nexus-5-D821-16GB.html

 

Ποτέ δεν έπεσε στα €266...

Link to comment
Share on other sites

Δες το γράφημα ελάχιστης τιμής:

 

https://www.skroutz.gr/s/4047788/LG-Google-Nexus-5-D821-16GB.html

 

Ποτέ δεν έπεσε στα €266...

 

Ιδέα μου θα ήταν τότε. Αν και για κάποιο λόγο ήμουν σίγουρος ότι είχε αναφερθεί κι από άλλους τιμή γύρω στα 270.

spacer.png
Model: OnePlus 8T Lunar Silver 12/256 (kebab)
ROM: OxygenOS v11.0.11.11.KB05AA (Android 11)
Mods: Magisk v23 + Riru + LSPosed
Recovery: TWRP 3.5.2_11

Link to comment
Share on other sites

Ιδέα μου θα ήταν τότε. Αν και για κάποιο λόγο ήμουν σίγουρος ότι είχε αναφερθεί κι από άλλους τιμή γύρω στα 270.

 

Δεν ήταν ιδέα σου.

Πήρε φίλος πριν λίγες μέρες το κόκκινο απ το kaizer στα 270 και είχαν ακόμα ένα.

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω βρει 402 γαλλικο και 404 πολωνικο..εξαρχης ψαχνομουν να βρω γαλλικο λογω των ακουστικων αλλα απο την αλλη σκεφτομαι οτι το πολωνικο ειναι και τελευταια σειρα με οτι συνεπαγεται αυτο..αλλα μπορει να μην εχουν και καμια διαφορα ομως..εσεις τι προτεινετε??
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω βρει 402 γαλλικο και 404 πολωνικο..εξαρχης ψαχνομουν να βρω γαλλικο λογω των ακουστικων αλλα απο την αλλη σκεφτομαι οτι το πολωνικο ειναι και τελευταια σειρα με οτι συνεπαγεται αυτο..αλλα μπορει να μην εχουν και καμια διαφορα ομως..εσεις τι προτεινετε??

Αν θες τα ακουστικά πάρε το γαλλικό. Αν δε θες τα ακουστικά, πάρε το φθηνότερο. Δεν έχουν διαφορά οι παρτίδες από την 312 και μετά. Αν είναι στην ίδια τιμή, πάρε το 404 καθαρά για δικούς σου ψυχολογικούς λόγους.

spacer.png
Model: OnePlus 8T Lunar Silver 12/256 (kebab)
ROM: OxygenOS v11.0.11.11.KB05AA (Android 11)
Mods: Magisk v23 + Riru + LSPosed
Recovery: TWRP 3.5.2_11

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω βρει 402 γαλλικο και 404 πολωνικο..εξαρχης ψαχνομουν να βρω γαλλικο λογω των ακουστικων αλλα απο την αλλη σκεφτομαι οτι το πολωνικο ειναι και τελευταια σειρα με οτι συνεπαγεται αυτο..αλλα μπορει να μην εχουν και καμια διαφορα ομως..εσεις τι προτεινετε??

 

Και εγω πολονιοκο πηρα 404 λιγο με την καμερα στο βιντεο εωα σφυριγμα

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, τα 3 πρώτα γράμματα του imei κοιτάμε για την παρτίδα?

358 είναι βελτιωμένη?

Edited by blade_
Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, τα 3 πρώτα γράμματα του imei κοιτάμε για την παρτίδα?

358 είναι βελτιωμένη?

 

Δεν κοιτάς το imei αλλά το s/n (serial number). To πρώτο nexus ξεκίνησε με 310.

:D
Link to comment
Share on other sites

311. Είναι από τις πρώτες παρτίδες? Χωρίς τα βελτιωμένα ηχεία?

 

Είναι η επόμενη και λογικά έχει τα μεγαλύτερα ηχεία. Είχα βάλει 310 και 311 δίπλα δίπλα και τα ηχεία ήταν διαφορετικά.

:D
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω βρει 402 γαλλικο και 404 πολωνικο..εξαρχης ψαχνομουν να βρω γαλλικο λογω των ακουστικων αλλα απο την αλλη σκεφτομαι οτι το πολωνικο ειναι και τελευταια σειρα με οτι συνεπαγεται αυτο..αλλα μπορει να μην εχουν και καμια διαφορα ομως..εσεις τι προτεινετε??

Μπορείς να πεις που βρίσκεις το γαλλικό και ποσο? Ευχαριστω

OnePlus 5t
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή τι ξέρεις και δεν το λες?

 

:lol::lol::lol::lol:. Δε ξέρω κάτι. :lol::lol:. Λέω αυτό που βλέπω. Τη στιγμή που γράφω το πιο φθηνό 32αρι το βρίσκεις στο skroutz με 345€. Ο αριθμός των καταστημάτων που το πουλάνε έφθασε τα 22. Πριν 2 μήνες που είχα παραγγείλει το 16αρι κόστιζε 325€ και το 32αρι 100+ € πιο ακριβά από το 16αρι και το είχαν 1 με 2 μαγαζιά. Αν το ήξερα θα έκανα λιγάκι υπομονή να πάρω το 32αρι (λίγο δύσκολο βέβαια από τη στιγμή που μου είχε σφηνωθεί η ιδέα στο κεφάλι).

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να πεις που βρίσκεις το γαλλικό και ποσο? Ευχαριστω

 

 

φιλε μου μεχρι σημερα το πρωι το ειχε το phonegallery μαυρο στα 295,αλλα τωρα βλεπω οτι εχει εξαντληθει και εχει μεινει μονο σε κοκκινο το οποιο δεν ξερω τι παρτιδα ειναι..

 

Αν θες τα ακουστικά πάρε το γαλλικό. Αν δε θες τα ακουστικά, πάρε το φθηνότερο. Δεν έχουν διαφορά οι παρτίδες από την 312 και μετά. Αν είναι στην ίδια τιμή, πάρε το 404 καθαρά για δικούς σου ψυχολογικούς λόγους.

 

αφου εξαντληθηκε το γαλλικο εφυγε και το διλλημα!οποτε παω για το πολωνικο 404 εκτος αν βρω κατι αλλο μεχρι την αλλη εβδομαδα!ευχαριστω παντως για την απαντηση!

Edited by tasosmtm
Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να δώσω το nexus 4 και να πάω για ενα κοκκινο 5αρι στα 16gb. Ξέρουμε τι παρτίδα και απο τι χώρα είναι αυτά στο birdphone? ( το 4αρι μου που πήρα απο εκεί ηταν Γαλλικο)
Link to comment
Share on other sites

παιδια μολις το πηρα απο birdphone.μαυρο 16αρι.παρτιδα 402(αν και μου ειχαν πει απο τηλ οτι ηταν 403 αλλα το ειδα εκεινη την στιγμη οταν μου το δωσανε,ουτε χωρα προελευσης δεν ηξεραν να μου πουν..)

Λογικα ολλανδικο ειναι ,NLD γραφει απο πισω,εσεις που γνωριζετε την χωρα την γραφει δεξια απο το s\n ετσι??

 

Περιμενω να φορτισει,προστοπαρων μονο τα πληκτρα ελεγξα τα οποια ειναι μια χαρα δεν τζογαρουν κτ

το καλωδιο φορτισης μπανει με δυσκολια στο κινητο ετυχε η οντως ειναι ετσι??

Link to comment
Share on other sites

παιδια μολις το πηρα απο birdphone.μαυρο 16αρι.παρτιδα 402(αν και μου ειχαν πει απο τηλ οτι ηταν 403 αλλα το ειδα εκεινη την στιγμη οταν μου το δωσανε,ουτε χωρα προελευσης δεν ηξεραν να μου πουν..)

Λογικα ολλανδικο ειναι ,NLD γραφει απο πισω,εσεις που γνωριζετε την χωρα την γραφει δεξια απο το s\n ετσι??

 

Περιμενω να φορτισει,προστοπαρων μονο τα πληκτρα ελεγξα τα οποια ειναι μια χαρα δεν τζογαρουν κτ

το καλωδιο φορτισης μπανει με δυσκολια στο κινητο ετυχε η οντως ειναι ετσι??

Μην ανχωνεσαι για τα κουμπιά και το USB, δεν αν στο βίντεο με ησυχία κάνει παράσιτα. Το USB έτσι είναι σε πολλά.

OnePlus 5t
Link to comment
Share on other sites

Το USB και μενα στην αρχη μου εκανε εντυπωση ποσο με δυσκολια κουμπωνε.

1-2 μηνες μετα ειναι μια χαρα. Εστρωσε. ;-)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα στην παρέα. Το σκέφτομαι και εγώ σοβαρά για την αγορά ενός n5 και συγκεκριμένα κόκκινο. Βλέπω από σκρούτζ το πρώτο που μου βγάζει είναι το mmplanet. Γνωρίζει κανείς αν είναι αξιόπιστο μαγαζί και θα μου παρέχει σχετικά πρόσφατο μοντέλο και ακουστικά; Όχι ότι με ενδιαφέρει και πολύ το τελευταίο, αλλά δεν θα έλεγα όχι σε επίσημα ακουστικά του n5.

 

Επίσης είναι κανείς γνώστης από ιταλικά sites παραγγελιών; Έχω βρει το techmania.it που έχει σε πολύ καλή τιμή τα nexus 5. Θα με ενδιέφερε να κάνω την αγορά από εκεί, εφόσον και τα έξοδα αποστολής είναι ανάλογα, επειδή βλέπω ότι δέχεται paypal. Οπότε εαν συμβεί κάτι να μπορώ να πάρω πίσω τα λεφτά μου.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Nexus 5 / 5X] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...