Jump to content

ZTE V965


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά. Έχω αγοράσει ένα v965 για την αδερφή μου και εδώ και λίγο καιρό μόλις πάει να ανοίξει την κάμερα της βγάζει σφάλμα που λέει «Είναι αδύνατη η σύνδεση με την κάμερα». Δοκίμασα να κάνω ένα factory reset μπας και στρώσει και τώρα δν εμφανίζει καν την εφαρμογή της κάμερας. Κατέβασα μία εφαρμογή για κάμερα από google play και όταν πάω να την ανοίξω μου βγάζει σφάλμα και η εφαρμογή κλείνει. Επίσης δεν ανοίγει ούτε το flash (Σαν να μην το αναγνωρίζει καθόλου).

 

Καμια ιδέα για το τι θα μπορούσα να κάνω;

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • Απαντήσεις 355
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά καλημέρα!!

Εχω προβλημα με το 3G της πρώτης sim και δεν λύνεται με καμια ενέργεια (επαναφορά κλπ). Πιστεύετε οτι ειναι θέμα hardware ή με εγκατάσταση νέας rom θα λυθεί; Το κινητό όταν ειναι σε 3G μετα απο λιγο επανεκκινει μόνο του και το κάνει συνέχεια, ενώ όταν το εχω σε 2g λειτουργεί κανονικά. Έχετε καμια ιδέα για το τι μπορεί να φταίει;;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα!!

Εχω προβλημα με το 3G της πρώτης sim και δεν λύνεται με καμια ενέργεια (επαναφορά κλπ). Πιστεύετε οτι ειναι θέμα hardware ή με εγκατάσταση νέας rom θα λυθεί; Το κινητό όταν ειναι σε 3G μετα απο λιγο επανεκκινει μόνο του και το κάνει συνέχεια, ενώ όταν το εχω σε 2g λειτουργεί κανονικά. Έχετε καμια ιδέα για το τι μπορεί να φταίει;;

Δοκιμασες και αλλες καρτες sim,και κανει το ιδιο?

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

ξαναπερνα την rom.Αν εχεις bluetooth ακουστικα μπορει και να το κανει.Δεν φταινε τα ακουστικα.Οταν εννοεις επανεκκινησεις ειναι σαν να απενεργοποιεις την συσκευη και να την ξεκινας απο την αρχη η απλως σου ζηταει να βαλεις το pin?Καποιες συσκευες δεν κανουν επανεκκινησεις απλως σε πεταει εξω απο την συνδεση με τον παροχο και απλως βαζεις το pin.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
Στάθηκε αξιοπρεπώς στα χέρια μου πάνω από 2,5 χρόνια, από τα οποία μου γλύστρισε :fool: στη προσπάθειά μου να τοποθετήσω μια ολοκαινουργη μπαταρία που μόλις αγόρασα... :( για να την έχω back up.Όποιος ενδιαφέρεται για 2 μπαταρίες ή και μαζί με τη συσκευή ας μου στείλει π.μ.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Στάθηκε αξιοπρεπώς στα χέρια μου πάνω από 2,5 χρόνια, από τα οποία μου γλύστρισε :fool: στη προσπάθειά μου να τοποθετήσω μια ολοκαινουργη μπαταρία που μόλις αγόρασα... :( για να την έχω back up.Όποιος ενδιαφέρεται για 2 μπαταρίες ή και μαζί με τη συσκευή ας μου στείλει π.μ.

 

Στο μεταξύ αγόρασα καινούργια συσκευή, λέω να τα δώσω ΟΛΑ 10€! Καλή χρονιά!!!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ZTE V965

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...