Jump to content

Διαθεσιμότητα συσκευών LG


DonJuan
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όσοι έχουν παραγγείλει online έχουν κωδικό παραγγελίας, απλά ορισμένοι δεν τον συγκρατήσαμε στη σελίδα όταν ολοκληρώθηκε η συναλλαγή. Λογικά θα παραλάβουμε. Φτου φτου σκορδα.

 

Το πρόβλημα τώρα εντοπίζεται σε όσους έκαναν τηλεφωνικά την κράτηση αφού ο υπάλληλος μπορεί να μην πέρασε τα στοιχεία τους εκείνη την ώρα και να το άφησε για αργότερα ή για άλλη μέρα. Μακάρι να πάρουμε όλοι αφού θα δοθεί μόνο μία συσκευή ανα παραγγελία.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 389
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

και στο κατάστημα να πήγε κάποιος και να έδωσε τα στοιχεία του στον υπάλληλο, πάλι σαν ηλεκτρονική παραγγελία πιάνεται σύμφωνα με την ώρα που καταχωρήθηκε. δεν γινόταν αγορά της συσκευής εκείνη τη στιγμή ώστε να την πάρεις. η προσφορά ήταν μέσω το site της vodafone ηλεκτρονικά, απλά επειδή πήρε διαστάσεις, πολλοί πήγαν απο κατάστημα, όπου ήταν λογικό να τους καταχωρήσουν την παραγγελία από εκεί. το ίδιο και τηλεφωνικά. τώρα αν κάποιος υπάλληλος στις τηλεφωνικές δεν τα καταχώρησε εκείνη τη στιγμή είναι λάθος. καλά όσοι κράτησαν προκαταβολές είναι τραγικό.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια η τιμη ειναι η ιδια και στα καταστηματα.Κακως ομως κρατησαν προκαταβολες

Σε 2 μερες θα ξεκαθαρισουν ολα και θα επιστρεψει το νημα στην κανονικη ζωη

Edited by pascal1281

HTC HD2 (best of the best)

HTC EVO 3D

SAMSUNG GALAXY S3/ S4

Link to comment
Share on other sites

ειναι αυτο που λεμε καμια οργανωση επρεπε πχ υπαρχουν 300 κομματια? με το που παραγγελονται ολα (1 κομματι/ατομο περιορισμος) να βγαινει απο το συστημα αμεσως

το να παιρνεις αριθμο παραγγελιας και να τρως ακυρο δεν ειναι ωραιο

Link to comment
Share on other sites

Παιδια η τιμη ειναι η ιδια και στα καταστηματα.Κακως ομως κρατησαν προκαταβολες

 

αυτό είναι σίγουρο; δλδ αν υπήρχε στο κατάστημα μπορούσες να το αγοράσεις εκείνη τη στιγμή στην τιμή αυτή;

αν ισχύει αυτό είναι μεγάλο φάουλ της εταιρείας.

Link to comment
Share on other sites

αυτό είναι σίγουρο; δλδ αν υπήρχε στο κατάστημα μπορούσες να το αγοράσεις εκείνη τη στιγμή στην τιμή αυτή;

αν ισχύει αυτό είναι μεγάλο φάουλ της εταιρείας.

 

Ναι απο σαββατο πρωι.Γιατι φαουλ ομως εβγαλε μια γενικη προσφορα..οποιος προλαβε ειναι αυτα παιδια..θελει και λιγο τυχη μια ο ενας μια ο αλλος

Edited by pascal1281

HTC HD2 (best of the best)

HTC EVO 3D

SAMSUNG GALAXY S3/ S4

Link to comment
Share on other sites

Ναι απο σαββατο πρωι.Γιατι φαουλ ομως εβγαλε μια γενικη προσφορα..οποιος προλαβε ειναι αυτα παιδια..θελει και λιγο τυχη μια ο ενας μια ο αλλος

 

γιατί υπάρχουν πάρα πολλά καταστήματα και δημιουργείται αυτός ο πανικός. δε γίνεται πχ εσύ που έκανες παραγγελία στις 4 και σου δίνει κωδικό παραγγελίας να σου πει μετά τελικά δεν υπάρχει γιατί τελείωσε ενώ εγώ που πήγα σε ένα κατάστημα στις 5 να βρήκα και να αγόρασα. σε τέτοιες περιπτώσεις είναι καλύτερα να υπάρχει κοινή πολιτική γενικότερα για όλο το απόθεμα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μην σας πιάνει τρέλα, αφήστε να δείτε τι θα γίνει, ποιος θα το πάρει και ποιος όχι...υπομονή λοιπόν. Να σας πω ένα άλλο σενάριο...να έχουν πάρει συσκευες και απο άλλες χώρες για να τις ξεστοκάρουν εδώ για διαφήμιση...απο το να χαλάνε εκατομμύρια σε κάποια διαφήμιση, θα χαλάσουν πολυ πολύ λιγότερα και θα έχουν τον ντόρο που θέλουν, τον κόσμο στην πρίζα για μια ενδεχόμενη νέα προσφορά, φτιάχνοντας ένα φιλικό προφίλ στους γκατζετακιδες και ειδικά σε εμάς που ασχολούμαστε με τα forum και θα μας ρωτήσει ο φίλος μας ο οποίος δεν είναι << ειδικός>> στις συσκευές, στα προγράμματα, στις προσφορες των εταιρειών, βοηθώντας όλο αυτό στο προφίλ της εταιρείας να την βλέπουν πιο θετικά από τον ανταγωνισμό, να κουβεντιάζετε θετικά το ονομά της ...μια προσωπική άποψη.
Πολιτισμένος είναι αυτός που φέρεται πολιτισμένα, όταν δεν το βλέπουν οι άλλοι...
Link to comment
Share on other sites

Γενικα ηρεμια παιδια μιλαμε τοσες μερες απλα για ενα κινητο τηλεφωνο.Δεν θα παρει καποιος

αυτο θα παρει το επομενο..

Edited by pascal1281

HTC HD2 (best of the best)

HTC EVO 3D

SAMSUNG GALAXY S3/ S4

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου τί ώρα έκανες την παραγγελία σου?

 

16.42! Τώρα τι να σας πω! Ελπίζω να παραλάβω και να μην μείνω με....την γλύκα!;)

Edited by runner

Άσκηση & Τρόπος Ζωής

Όσα θέλετε να μάθετε για την άσκηση...!

http://askisitroposzwis.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

Γενικα ηρεμια παιδια μιλαμε τοσες μερες απλα για ενα κινητο τηλεφωνο.Δεν θα παρει καποιος

αυτο θα παρει το επομενο..

 

Όπως έλεγα και στη κοπέλα μου σήμερα στο τηλέφωνο...δεν είναι τόσο για το κινητό...είναι για το οτι μιλάμε για την προσφορά της δεκαετίας. :lol:

Link to comment
Share on other sites

16.42! Τώρα τι να σας πω! Ελπίζω να παραλάβω και να μην μείνω με....την γλύκα!;)

 

εμενα παλι 16:42 μου εστειλαν μαιλ διαθεσιμοτητας και 17:10 εκανα την παραγγελια μου! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Chris σε βλέπω τόσες σελίδες και έχεις χάσει τον ύπνο σου και την ηρεμία σου (όπως και πολλοί άλλοι) για ένα ρημάδι κινητό! Πραγματικά αν είχα την δυνατότητα να διαλέξω ένα άτομο για να το πάρει και αύριο το πρωί κιόλας, θα διάλεγα εσένα...:) Το ερώτημα είναι , πως θα κάνεις βρε συ την μετάβαση από Alcatel 908 στο G ??? Θα νιώθεις σα να κρατάς τηλεόραση για κινητό ...:lol: (Το έχεις δει από κοντά το G? ) Edited by hasiotis_john
Link to comment
Share on other sites

Μια παρατήρηση: Το σύστημα των καταστημάτων δεν επιτρέπει παραγγελία αν το προϊόν εμφανίζεται εξαντλημένο. Πως σας έκαναν εσάς παραγγελία από τα κατστήματα δεν καταλαβαίνω...Λογικά έγραψαν τα στοιχεία σε ένα χαρτάκι, έτσι ώστε να παραγγείλουν μόλις ανοίξει το στοκ(=ποτέ).
Link to comment
Share on other sites

εμενα παντως στο καταστημα του εδωσα τα στοιχεια μου και τα συμπληρωνε στον υπολογιστη και μου ειπε οτι κανει την παραγγελια
Link to comment
Share on other sites

εκεινη την ωρα θα ηταν ανοιχτο το συστημα προφανως,θα το ειχε διαθεσιμο

το θεμα ειναι οτι μετα εκλεισε η διαθεσιμοτητα και πολλοι αφησαν τα στοιχεια τους πιστευοντας οτι αυτοματα θα παραγγειλουν

Link to comment
Share on other sites

εμενα παντως στο καταστημα του εδωσα τα στοιχεια μου και τα συμπληρωνε στον υπολογιστη και μου ειπε οτι κανει την παραγγελια

Πασιέντζα θα έπαιζε...Φιλικά πάντα, σόρρυ αλλά δεν κρατήθηκα..Να το κυνηγήσεις μέσω του καταστήματος...Έστω κάποια αντιπροσφορά... Είναι τουλάχιστον κοροϊδία να σου λέει κάνω την παραγγελία, όταν σίγουρα δεν γίνεται όταν εμφανίζεται εξαντλημένο. Και παλιότερα ακόμα θυμάμαι στις αρχές του iphone 5, ή όταν το Iphone 4 ήταν στα τελευταία του από παραγωγή πάντα η βοντα δεν έπαιρνε παραγγελίες σε εξαντλημένα προϊόντα. Απλώς σαν πάγια τακτική τους για να εξυπηρετούνται οι πελάτες σημειώναν τα στοιχεία και όταν έφερνε απόθεμα η εταιρία έκαναν την παραγγελία.

Δες το και με κοινή λογική, γιατί η βοντα να μην θέλει να πουλήσει online και να προτιμά να πουλήσει μέσω καταστήματος?

Link to comment
Share on other sites

βασικα νομιζω οτι δεν ηταν διαθεσιμο αλλα τα καταχωρησε, τελος παντων παιδια τωρα που το σκεφτομαι παρατηρω οτι ολη μερα ασχολουμαι με αυτο και ανανεωνω συνεχως τη σελιδα του φορουμ για να μαθω νεα και χθες ολη μερα εβλεπα βιντεακια hands on και γενικα ψηθηκα πολυ για το κινητο γιατι το ειχα στα υποψιν να το παρω αν επεφτε κατω απο 300 αλλα ενταξει δε θα τρελαθουμε κιολας οτι ειναι να γινει θα γινει, ελπιζω να ικανοποιηθουν ολοι, να ειστε καλα παιδες καληνυχτα απο μενα!
Link to comment
Share on other sites

Πασιέντζα θα έπαιζε...Φιλικά πάντα, σόρρυ αλλά δεν κρατήθηκα..Να το κυνηγήσεις μέσω του καταστήματος...Έστω κάποια αντιπροσφορά... Είναι τουλάχιστον κοροϊδία να σου λέει κάνω την παραγγελία, όταν σίγουρα δεν γίνεται όταν εμφανίζεται εξαντλημένο. Και παλιότερα ακόμα θυμάμαι στις αρχές του iphone 5, ή όταν το Iphone 4 ήταν στα τελευταία του από παραγωγή πάντα η βοντα δεν έπαιρνε παραγγελίες σε εξαντλημένα προϊόντα. Απλώς σαν πάγια τακτική τους για να εξυπηρετούνται οι πελάτες σημειώναν τα στοιχεία και όταν έφερνε απόθεμα η εταιρία έκαναν την παραγγελία.

Δες το και με κοινή λογική, γιατί η βοντα να μην θέλει να πουλήσει online και να προτιμά να πουλήσει μέσω καταστήματος?

 

χαχαχα, μαλλον εχεις δικιο :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Έκανα παραγγελία το Σάββατο στις 16:39 για παραλαβή στον χώρο μου και ήρθε μόνο ένα mail που έγραφε τον κωδικό παραγγελίας.

Στην κατάσταση της παραγγελίας, γράφει "εκκρεμεί".

 

Έστειλα μήνυμα στην Vodafone Greece στο Facebook και μου απάντησαν:

Μόλις επιβεβαιωσαμε την παραγγελία σου με τον κωδικό που μας έδωσες και φαίνεται να έχει ολοκληρωθεί.

Μέσα στις επόμενες ημέρες θα την έχεις στα χέρια σου!

Καλορίζικη!

Link to comment
Share on other sites

Vodafone Greece

Καλημέρα

Μόλις επιβεβαιωσαμε την παραγγελία σου με τον κωδικό που μας έδωσες και φαίνεται να έχει ολοκληρωθεί. Μέσα στις επόμενες ημέρες θα την έχεις στα χέρια σου!

Καλορίζικη!

 

για παραγγελια στις 4:25

Link to comment
Share on other sites

εμενα παλι για παραγγελια γυρω στις 4.30,λιγο πιο μετα ισως.ο κωδικος ειναι 11939χχ. εσας ειναι μικρότερος?

 

Καλημέρα Lefteri.

Σύμφωνα με τον κωδικό που μας δίνεις, δυστυχώς δεν φαίνεται να έχει ολοκληρωθεί η παραγγελία σου. Μέσα στις επόμενες ημέρες θα επικοινωνήσουμε μαζί σου τηλεφωνικά, για να σου προτείνουμε μια συσκευή ίδιων δυνατοτήτων στην ίδια τιμή φυσικά.

Απο την αλλη βεβαια,ας μου βρουνε αλλο τετραπυρηνο ,adreno 320,2gb ram στα 129 ευρω και μικρο το κακο,αλλα το αποκλειω...

αλλιως ενα αλλο κινητο,που το εχουν τωρα στα 300.

:(

δεν ξερω μηπως παιζει ρολο το ονομα,που ειναι σε αλλο,και οχι στο δικο μου.Παντως στο καταστημα που πηρα τηλεφωνο μου ειπαν οτι την βλεπουν κανονικα την παραγγελια...τους το εστειλα στο fecebook,αλλα τιποτα ακομα.

Edited by leftko
Link to comment
Share on other sites

τι να πω περιεργο αυτο,σε καποιον αλλον 4:40 περασε κανονικα,αλλος στις 5 κοπηκε

11938xx ειναι ο δικος μου

Link to comment
Share on other sites

εμενα παλι για παραγγελια γυρω στις 4.30,λιγο πιο μετα ισως.ο κωδικος ειναι 11939χχ. εσας ειναι μικρότερος?

 

Καλημέρα Lefteri.

Σύμφωνα με τον κωδικό που μας δίνεις, δυστυχώς δεν φαίνεται να έχει ολοκληρωθεί η παραγγελία σου. Μέσα στις επόμενες ημέρες θα επικοινωνήσουμε μαζί σου τηλεφωνικά, για να σου προτείνουμε μια συσκευή ίδιων δυνατοτήτων στην ίδια τιμή φυσικά.

Απο την αλλη βεβαια,ας μου βρουνε αλλο τετραπυρηνο ,adreno 320,2gb ram στα 129 ευρω και μικρο το κακο,αλλα το αποκλειω...

αλλιως ενα αλλο κινητο,που το εχουν τωρα στα 300.

:(

δεν ξερω μηπως παιζει ρολο το ονομα,που ειναι σε αλλο,και οχι στο δικο μου.Παντως στο καταστημα που πηρα τηλεφωνο μου ειπαν οτι την βλεπουν κανονικα την παραγγελια...τους το εστειλα στο fecebook,αλλα τιποτα ακομα.

 

Ο δικός μου είναι 11939ΧΧ

Στην κατάσταση παραγγελίας, τι σου γράφει;

http://www.vodafone.gr/portal/client/eshop/loadOrderTrackingAnonymous!searchAnonymousOrderTracking.action

Edited by tsintsIgnis
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Διαθεσιμότητα συσκευών LG

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...