Jump to content

Διαθεσιμότητα συσκευών LG


DonJuan
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά καλημέρα, γνωρίζει κάποιος εάν υπάρχει διαθέσιμοτητα σε κάποιο μαγαζί στην Πάτρα να κάνουμε καμιά κράτηση... Γνωρίζει κάποιος...

Φιλε μου πουθενα...πηρα 3-4 καταστηματα και ο καθενας ελεγε τα δικα του.Δοκιμασε παντως.Δεν εχεις να χασεις τιποτα

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 389
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

200 κομματια υπηρχαν σε ολη τη βοντα.μιλησα με παιδι απο της αποθηκες.

 

αν ισχυει αυτο και δεδομενου οτι αρκετες συσκευες θα "εφυγαν" πριν ανακοινωθει η προσφορα, σκουρα τα βλεπω..

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω ειλικρινά οτι δεν γνωρίζουν τι τους γίνετε! Μόλις έμαθα για την προσφορά χτες το μεσημέρι, μπήκα κατευθείαν στο σαιτ για να κανω παραγγελία! Το κινητό το εμφάνιζε, αλλά δεν είχε την επιλογή αγοράς με την δικαιολογία οτι έχει τελειώσει το απόθεμα. Μου έδινε όμως την δυνατότητα να βάλω το μαιλ μου ώστε να με ενημερώσουν οταν ξαναγίνει διαθέσιμο, όπου και αυτό έκανα. Μέσα στην επόμενη μια ώρα λαμβάνω μαιλ οτι το προϊον είναι ξανά διαθέσιμο και πως μπορώ να μπω στο σαιτ και να παραγγείλω, οπου και αυτό έκανα αμέσως. Το μαιλ αυτό μου ήρθε 16:42 και αφου έκανα την παραγγελία μου έλαβα και μαιλ επιβεβαίωσης στις 17:15. Δεν καταλαβαίνω λοιπόν γιατι να μην παραλάβω, εφόσον μόνοι τους με ενημέρωσαν οτι το κινητό είναι ξανά διαθέσιμο. Αν λοιπόν συμβεί κάτι τέτοιο απο εμένα θα λάβουν μια ωραιότατη καταγγελία στο ινστιτούτο καταναλωτών διότι πλέον μιλάμε για παραπλάνηση και εξαιρετικά αντιεπαγκελματική συμπεριφορά.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, για να μην το κουράζεστε άδικα γιατί βλέπω μερικούς που δεν έχουν κοιμηθεί εδώ και 3 μέρες... :p , μόλις μίλησα με ένα φίλο μου που δουλεύει στην Βόντα και μου είπε πως συνολικά ήταν καμιά 200ρια συσκευές όλη η προσφορά :(, οπότε αν βάλεις και το προσωπικό (ή συγγενείς), τότε πολλοί λίγοι θα παραλάβετε το κινητό! Φαντάζομαι οι πρώτοι που πρόλαβαν και το έκαναν παραγγελία από το site θα το πάρουν!

Το καλύτερο μου το είπε στο τέλος, ότι ενώ είχε την ευκαιρία να το πάρει και ο ίδιος, δεν το έκανε γιατί έρχονται καλύτερες προσφορές σε καλύτερα κινητά! :D Μάλλον η κρίση , έχει και τα καλά της!!

Edited by hasiotis_john
Link to comment
Share on other sites

Μας δουλεύουν εκει στη Vodafone

Αφού ειχαν μονο 200 κομματια τι στο καλό άνοιξαν τις παραγγελίες Σάββατο 4:30 με 5.

Εδω μιλάμε σίγουρα για 4 ψηφιο αριθμό παραγγελιών στάνταρ.

Θα φανε χοντρό κράξιμο και θα το αξίζουν με χίλια

Μσλλον με βλέπω να παραγγέλνω ενα δεύτερο 8s.

Αν δεν μου απαντησουν σήμερα αύριο τους παίρνω κραζοντας βέβαια

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες το site της Vodafone είναι down;;

 

πολυ πιθανο,ουτε εγω μπορω να μπω.

Ακυρο μπηκε με την 4-5η προσπαθεια

Edited by Zaxos7
Link to comment
Share on other sites

Μας δουλεύουν εκει στη Vodafone

Αφού ειχαν μονο 200 κομματια τι στο καλό άνοιξαν τις παραγγελίες Σάββατο 4:30 με 5.

Εδω μιλάμε σίγουρα για 4 ψηφιο αριθμό παραγγελιών στάνταρ.

Θα φανε χοντρό κράξιμο και θα το αξίζουν με χίλια

Μσλλον με βλέπω να παραγγέλνω ενα δεύτερο 8s.

Αν δεν μου απαντησουν σήμερα αύριο τους παίρνω κραζοντας βέβαια

 

Ακριβως.

Συμβιβαζομαι και σε μια μειωση τιμης στο Νοκια 820 λογω ψυχικης οδυνης :lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Εγω συμβιβάζομαι με ενα οικόπεδο στη Βούλα κατα προτίμηση ανω των 3 στρεμμάτων και με μεγάλο συντελεστή δόμησης.

Σοβαρά πάντως διατηρω μια αισιοδοξία η οποία δεν πηγάζει απο στοιχεία αλλα απο προαίσθημα.

Link to comment
Share on other sites

εγω εκανα μια κρατηση αν και δεν το βλεπω να παιρνω συσκευη.μαλλον παω για το 8s που επεσε στα 89.

 

Offtopic

 

99 το βλέπω ακόμη...

Xiaomi Redmi Note 8 64GB ROM/4GB RAM
Link to comment
Share on other sites

Μόλις με πήραν απο Vodafone,αύριο παραλαμβανω με επίδειξη ταυτότητας όπως ειπαν.

Βέβαια οταν τους ρώτησα μια κοπέλα μιλησα αν ειναι οι συσκευές που παρήγγειλα μου λέει δεν γνωρίζει!!!! με ρώτησε αν έκανα αίτηση για τίποτα αλλο της απάντησα όχι.....αρα λογικατις συσκευές θα μου φερουν.

Αύριο τα σπουδαία λοιπον.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Μόλις με πήραν απο Vodafone,αύριο παραλαμβανω με επίδειξη ταυτότητας όπως ειπαν.

Βέβαια οταν τους ρώτησα μια κοπέλα μιλησα αν ειναι οι συσκευές που παρήγγειλα μου λέει δεν γνωρίζει!!!! με ρώτησε αν έκανα αίτηση για τίποτα αλλο της απάντησα όχι.....αρα λογικατις συσκευές θα μου φερουν.

Αύριο τα σπουδαία λοιπον.

 

Και σε μένα ακριβώς τα ίδια.Τώρα τι ακριβώς θα παραλάβω, δεν ξέρω. :p

Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα ακριβώς τα ίδια.Τώρα τι ακριβώς θα παραλάβω, δεν ξέρω. :p

Λες να μπερδευτουν απο τη πολλή αναμπουμπούλα και να μου φερουν αλλα 2 G2 χα χα....

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Τόσο γρήγορα?

Να δούμε εμείς που βάλαμε παραλαβή από κατάστημα :ninja:

http://www.thepicz.com/pictures/782bc7a1a565ced1682d0073f326a863.jpg
Link to comment
Share on other sites

Σε εσάς που πήραν τηλέφωνο τι κατάσταση παραγγελίας εμφανίζει? Εμένα έχει κολλήσει στο εκκρεμεί κι έχω παραγγελία με ώρα 16:33
Link to comment
Share on other sites

σε εσας που σας πηραν τηλεφωνο,μπορειτε να μας πειτε ποτε το παραγγειλατε,πρωι ή μεσημέρι? Σας ηρθε μαιλ ή ειχατε μονο τον κωδικο κτλ?

 

Οταν λεω οτι θα τους τρελανανε στα τηλεφωνηματα σημερα..Πηρα τηλεφωνο και ειχε χρονο αναμονης 20 λεπτα.βαρεθηκα και το εκλεισα

Link to comment
Share on other sites

Τόσο γρήγορα?

Να δούμε εμείς που βάλαμε παραλαβή από κατάστημα :ninja:

 

Θα πάω τώρα στο κατάστημα που έχω βάλει για παραλαβή να δω τι θα μου πουν.

Link to comment
Share on other sites

εγω δε μπορώ να καταλάβω γιατί δεν ανακοινώνουν ότι όσοι παραγγειλαν παραγγειλαν και τέλος. πήρα τηλέφωνο πριν λίγο και ειπαν οτι θα εχουμε συσκευες τεταρτη και παρασκευη και μπορειτε να ξανακάνετε τότε ένα τηλέφωνο αν θέλετε για να ρωτησετε αν υπαρχει ωστε να την αγορασετε.

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Διαθεσιμότητα συσκευών LG

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...