Jump to content

LG Optimus L9 II (D605)


LotusEater
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ενταξει εβαλα κατι αλλα για 4.4.3 ελεγε αλλα οκ! για να δουμε. ενταξει και το θεμα με τη statusbar..

 

Τι έβαλες γιατίτο ψάχνει και εμας φίλος?

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

απο κει εβαλα το nano η το pico δε θυμαμαι και δεν συνδεοταν στους διακομιστες της google.

 

τα εβαλες απο τη cwm η απο την paranoid?

το μινι που εβαλα μεσω paranoid δουλευε μια χαρα

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα το θεμα ειναι οτι δε μου κατεβαζε καν τα gapps μεσα απο εκει..Παλι καλα βρηκα κατι αλλα συμβατα..

 

αυτο σου λεω ουτε εμενα τα κατεβαζε...

τα κατεβασα απο το λινκ που ποσταρα πριν , τα εβαλα στην sdcard και μετα install απο paranoid ota μεσω sdcard

Link to comment
Share on other sites

Και γω παιδευομουν..!Τουλαχιστον αν γινει κατι τωρα θα ξερω!Παντως απιστευτο το ποσο γρηγορα παει η pa..

 

ναι οντως ειναι πολυ καλη

Link to comment
Share on other sites

Overclock πως να μην πηγαινει καλα....μακαρι να συνεχισει ο dev γιατι σε μενα ηταν η καλυτερη.....τζαμπα παιδευομουν τοσο καιρο με τις αλλες.....αλλα μολις την ανακαλυψα και σας ειπα βλεπω ολοι στο φλασαρισμα πρωτοι ειστε :p
Link to comment
Share on other sites

Overclock πως να μην πηγαινει καλα....μακαρι να συνεχισει ο dev γιατι σε μενα ηταν η καλυτερη.....τζαμπα παιδευομουν τοσο καιρο με τις αλλες.....αλλα μολις την ανακαλυψα και σας ειπα βλεπω ολοι στο φλασαρισμα πρωτοι ειστε :p

 

:D paranoid ftw

παιζει να ειμαι ο μονος στο forum που εχει stock 4.4.2

 

τι λεει το g2?

Link to comment
Share on other sites

:D paranoid ftw

παιζει να ειμαι ο μονος στο forum που εχει stock 4.4.2

 

τι λεει το g2?

Πεταει το εργαλειο...το μονο προβλημα λιγο το focus στην καμερα αλλα τετοια κινηταρα και κολαμε στα μικροπραγματα....δεν αντεξα το εκανα ροοτ περασα twrp και τωρα εχω μια ρομ με το ui του G3

την καλητερη για το g2 μαζι με μια αλλη....ειμαι υπερευχαριστημενος.....η καμερα καμια σχεση με το l9 και λογικο.....απλα το l9 8mpxl και της κοπελας μου ενα vodafone smart 4G με τα ιδια mpxl με εβαζε κατω πεντακαθαρες φωτο ενω το l9 πολυ κοκκο κι αμα εκανες και ζουμ εκει ακομα χειρπτερα.....αμα βρειτε g2 παντως και μεταχειρισμενο και 180 ευρω βρισκεις πλεον ειναι πολυ καλα...τελεια....αναμενω την lollipop τωρα η lg ειπε τελη Μαρτιου......Καλο Πασχα δλδ

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που ελεγα και εγω.Το κινητο δε τραβαει φωτο για 8MP.Μονο τα χρωματα ειναι καλα.Στις προηγουμενες σελιδες θα δειτε οτι το ταμπλετ με 5MP εχει καλυτερη αναλυση ειδικα οταν κανεις ζουμ..Πεταει με paranoid αλλα ο μονος λογος που καποια στιγμη θα παρω xperia z1 compact θα ειναι η camera..
Link to comment
Share on other sites

κοιταζει κανεις που εχει stock rom αν εχει ερθει καμια διορθωτικη αναβαθμιση απο την lg??γιατι ετσι οπως ειμαστε ολοι με την paranoid δεν θα το μαθουμε...
Link to comment
Share on other sites

τίποτα ακόμα ένα παΐδι έβαλε την e άλλα βλέπω να αργεί ακόμα την d λέει ακόμα το προγραμα
Link to comment
Share on other sites

Παιδια με pa με ondemand governor ειχα 77% μπαταρια και μετα απο 10 ωρες που ξυπνησα ειχε 74% :-)

10 Ώρες ύπνο βρε σκύλε; :lol:

Μόλις δοκίμασα το LG PC Suite Και δεν έχει άλλη αναβάθμιση. Είμαι στοκ.

Θωμάς
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG Optimus L9 II (D605)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...