Jump to content

LG Optimus L9 II (D605)


LotusEater
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εσυ τι κανεις τωρα τον εξυπνο?δεν απευθυνομαι σε σενα καταρχην..υπαρχουν εδω αξιολογα ατομα που ξερουν 5 πραγματα παραπανω απο μενα και ρωταω να μαθω..σε αυτους απευθυνομαι.ανιδεοι που κοιταν να δειξουν την 'μαγκια' τους εδω στο φορουμ καλητερα να περνουν δρομο....
Link to comment
Share on other sites

α οχι εννοω οτι παει σαν νεξους δηλαδη! σημερα αρχισαν τα κουσουρια.ξαφνικα χαμηλωσε η ενταση του ακουστικου! ακουγεται σαν να ειναι στη μεση. το ιδιο και με το bluetooth.. μαλλον παω η για nexus η για blackberry z10.Κυριως λογω της καμερας που δεν εστρωσε τελικα...
Link to comment
Share on other sites

Ειναι καιρος μαλλν για αλλο κινητακι παιδια...εγω δεν αντεξα αλλο και αφου βρηκα την ευκαιρια το εδωσα 120 ευρω που ειναι πολυ καλα....με το G2 εχω βρει την υγεια μου....και 4G ουτε ροοτ δεν ιελω να το κανω....και δεν εχω θεμα στο multitasking που εγω το χρειαζομαι πολυ....πολυ καλη αγορα ειναι και το s3 neo πιο οικονομικο..
Link to comment
Share on other sites

εγω μαλλον παω για xperia z1 compact τρελη μπαταρια χαρακτηριστικα και καμερα και αδιαβροχο!!!Το L9 η η μανα μου η η αδερφη μου αρκετα!!!
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ μάλλον πάω προς huawei honor 6 plus μεριά.... κοίταξα για nexus για να αποφύγω τις ασυμβατότητες που έχουν καταστρέψει το D605 αλλά με τέτοια τιμή... Το Lg μάλλον θα το κρατήσω για gps για το αυτοκίνητο, είπα να μην ξαναεπενδύσω σε Lg...
Link to comment
Share on other sites

Lg ποτε ξανα γιατι ειναι απαραδεκτη η ανυπαρκτη υποστηριξη σε μια συσκευη που γνωριζουν και οι ιδιοι οτι ειναι προβληματικη.Εγω απαιτησα αντικατασταση συσκευης γιατι μετα απο 14 μηνες δεν εχουν καταφερει να λυσουν τα προβληματα και ειμαστε υποχρεωμενοι η να τη πεταξουμε η να ανεχτουμε τις ζημιες που προκαλει η δυσλειτουργια της.
Link to comment
Share on other sites

προς όσους έχουν πάρει κανα καλό handsfree (γιατί το εργοστασιακό βγήκε σκάρτο) υπάρχει καμιά πρόταση..?? κοντά στο 10άρικο υπολογίζω να δώσω..
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορω να καταλαβω πως γινετε να εχετε τοσα πολλα προβληματα......

Τι να υποθεσω? Οτι ολες οι συσκευες που κυκλοφορησε η lg ειναι ελλατωματικες?????:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Τι ακριβως δεν μπορεις να καταλαβεις;;;; δεν μπορεις γιατι ετυχε να μην εχεις προβληματα.Δε βλεπεις οτι γινεται χαμος με αυτο το τηλ παγοσμιως;δε φαινεται;

ΟΛΕΣ οι εταιριες βγαζουν προβληματα και λογικο αυτο.

Απλως ολοι εμεις ελπιζουμε το θεμα να ειναι λογισμικου και οχι κινητου.Ποιος ειπε οτι ολες οι συσκευες της LG βγηκαν ετσι;Και μερικοι που ειπαν δεν ξαναπαω σε LG το ειπαν για το σερβις.Απλα τα πραματα.

Link to comment
Share on other sites

το θεμα ειναι καθαρα λογισμικου.γιαυτο και στρωνει με υποβαθμηση η με custom rom,αν και αυτες ειναι ολλες ανεπισημες..το service οντως ειναι απο τα χειροτερα.δεν υπαρχει περιπτωση να τους παρεις τηλ.και να μην τσακωθεις...
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια.....να σας κανω μια ερωτηση....οταν φλασαρατε την cm11 του varcain φλασαρατε μετα και τον kernel του varcain;; εγω παντως οχι γι αυτο μαλλν η μπαταρια πηγαινε ετσι.....στην paranoid παντως φλασαρετε απευθειας με την ρομ.....ενω στν cm11 οχι.....στο g2 παντως πολλοι αλλαζουν kernels για καλυτερη μπαταρια και αλλα διαφορα οπως οverclock...οποιος θελει ας δοκιμασει με την cm11 και να φλασαρει και τν κερνελ.....
Link to comment
Share on other sites

Τι ακριβως δεν μπορεις να καταλαβεις;;;; δεν μπορεις γιατι ετυχε να μην εχεις προβληματα.Δε βλεπεις οτι γινεται χαμος με αυτο το τηλ παγοσμιως;δε φαινεται;

ΟΛΕΣ οι εταιριες βγαζουν προβληματα και λογικο αυτο.

Απλως ολοι εμεις ελπιζουμε το θεμα να ειναι λογισμικου και οχι κινητου.Ποιος ειπε οτι ολες οι συσκευες της LG βγηκαν ετσι;Και μερικοι που ειπαν δεν ξαναπαω σε LG το ειπαν για το σερβις.Απλα τα πραματα.

 

Αγαπητε φιλε, δεν εχω ασχοληθει παγκοσμιως τι γινετε, εγω διαβαζω εδω οτι εχετε τοσα προβληματα που εγω δεν εχω, τρεχω την 4.4.2 απο την ημερα της αγορας της. Δεν μπορει να εχω πετυχει την καλη συσκευη! Μηπως τα προβληματα παρουσιαζοντε σε ορισμενη-ες παρτιδες και σε συγκεκρημμενη εισαγωγη?

Οσο για το service της LG δεν εχω αποψη γιατι δεν το εχω χρειαστει ποτε. Παντως εξακολουθω να πιστευω οτι η συσκευη ειναι πολυ καλη για την τιμη της αγορας της.

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα την cm11. Υπάρχει ρύθμιση για διάφανη μπάρα ειδοποιήσεων? Στην paranoid ηταν, εδώ όχι.....
Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

καποτε το ειχα προτεινει να στειλουμε αριθμους κατασκευης κλπ για να καταλαβουμε τι εχει παιχτει...αλλα ξες τι πηρα! :-) για διαφανη μπαρα ειδοποιησεων καπου στο xda thread λεει εχει μια ρυθμιση μεσα σε ενα αρχειο που το αλλαζεις.. Η μπαταρια πως σου παει σε standby?? ?Επισης ο ηχος ειναι δυνατος απο το ακουστικο?? ?
Link to comment
Share on other sites

Έβαλα την cm11. Υπάρχει ρύθμιση για διάφανη μπάρα ειδοποιήσεων? Στην paranoid ηταν, εδώ όχι.....

 

xposed installer την κανεις οσο διαφανες θελεις εσυ και οτι χρωμα θες.

Link to comment
Share on other sites

xposed installer την κανεις οσο διαφανες θελεις εσυ και οτι χρωμα θες.

Με ποιο module? Έχω το gravity box αλλά δεν βρίσκω πως....

Edited by flandra
Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Για όποιον ψάχνει το ίδιο.: ενεργοποιουμε τις επιλογές για προγραμματιστές (πέντε πατήματα σον αριθμό έκδοσης), πηγαίνουμε επιδόσεις και τικαρουμε την τελευταία επιλογή ( εξαναγκασμός high end γραφικων). Γίνεται διάφανο status bar χωρίς τίποτα άλλο.
Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Έβαλα την cm11. Υπάρχει ρύθμιση για διάφανη μπάρα ειδοποιήσεων? Στην paranoid ηταν, εδώ όχι.....

 

Να σε ρωτησω κατι? ποια CM11 εχεισ φλασαρει?του varcain η του szymel00?νωμιζω εχει αναφερθει οτι καποια απο τισ 2 ειναι καλητερη.

Link to comment
Share on other sites

Να σε ρωτησω κατι? ποια CM11 εχεισ φλασαρει?του varcain η του szymel00?νωμιζω εχει αναφερθει οτι καποια απο τισ 2 ειναι καλητερη.

 

Έβαλα του varcain αλλά την έβγαλα και έβαλα ξανά paranoid... Κατά τη γνώμη μού καλύτερη διαχείριση μνήμης και καλύτερη μπαταρία.

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG Optimus L9 II (D605)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...