Jump to content

LG Optimus L9 II (D605)


LotusEater
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

κατεβαστε το Lg Phone From και σας λεει πληροφοριες γ τ κινητο ποτε κατασκευαστηκε και αλλα
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μόλις είδα κι εγώ μία διαθέσιμη ενημέρωση, η οποία λέει "Βελτιώσεις: Εφαρμογές".

Πριν λίγες μέρες μου έγινε κι εμένα αυτό με το σβήσιμο και το επανεκκίνησα αφού έβγαλα την μπαταρία, αλλά δεν μου έχει ξανασυμβεί.

 

Αυτή η ενημέρωση που βλέπω είναι καινούργια ή ίδια με αυτήν που βγήκε από την προηγούμενη εβδομάδα; Δεν μου είχε βγάλει ξανά μήνυμα διαθέσιμης ενημέρωσης.

 

Καλημέρα φίλε, την αναβάθμιση που λες (121 mb, βελτίωση σε 68 apps) μου την έβγαλε και μένα χθές, είναι η αναβάθμιση που αναφέρθηκε παραπάνω, δεν νομίζω να μεσολάβησε 2η αναβάθμιση από τότε. Και εγώ έχω το θέμα με τις κλήσεις - αναγκαστική επανεκκίνηση, με ενδιαφέρει αν το πρόβλημα με τις κλήσεις διορθώθηκε σε άλλους χρήστες, μετά την ανωτέρω αναβάθμιση. Εγώ είναι νωρίς να βγάλω συμπέρασμα μιας και την έκανα χθες.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδες..εχω την 4.4.2 v20d σε KDZ αρχειο ειναι μαζι και η αναβαθμιση π πηρατε τελευταια.....αν ξερει καποιος να την κανει ZIP να μ πει να τ τη στειλω
Link to comment
Share on other sites

RECOVERY MODE πως κανουμε?απο οταν το εκανα υποβαθμιση σε 4.1.2 δεν μπωρω να μπω recovery

Φιλε http://www.myphone.gr/forum/member.php?u=200977αν μπωρεισ βοηθησε με!!!!

Edited by PREVEZIANOS
Link to comment
Share on other sites

RECOVERY MODE πως κανουμε?απο οταν το εκανα υποβαθμιση σε 4.1.2 δεν μπωρω να μπω recovery

Φιλε http://www.myphone.gr/forum/member.php?u=200977αν μπωρεισ βοηθησε με!!!!

cwm εχεις εγκαταστησει;

Link to comment
Share on other sites

δεν βρισκω το σωστο λινγ για να εγκαταστησω.πριν εμπενα με μια εφαρμογη απο το play τωρα ουτε με αυτη μπωρω να μπω.
Link to comment
Share on other sites

δεν βρισκω το σωστο λινγ για να εγκαταστησω.πριν εμπενα με μια εφαρμογη απο το play τωρα ουτε με αυτη μπωρω να μπω.

downgrade με ΚDZ εκανες;

Link to comment
Share on other sites

πρεπει μα ξανα περασεις cwm....τρ ειμαι απο κινητο ψαξε στ xda
Link to comment
Share on other sites

Χθες το βραδυ εκανα την αναβαθμιση.Το κινητο είναι σαφως πιο γρηγορο.Το redrawning της αρχικης οθονης όταν εκλεινα μια εφαρμογή εχει εξαφανιστεί.Για τα αλλα προβλήματα(χαμενες κλησεις και σβησιμο)θα περιμενω μερικες μερες .
Link to comment
Share on other sites

Έχω τρελαθεί Συνέχεια κλείνει το κινητό τώρα τελευταία ενώ από την αρχή που το είχα πάρει δεν είχα κανένα πρόβλημα ούτε σε μνμ ούτε σε κλήσεις.Έχω κάνει και επαναφορά τπτ είμαι root από την αρχή που το είχα πάρει τι να κάνω βοηθείστε κάπως αν μπορείτε..
Link to comment
Share on other sites

Έχω τρελαθεί Συνέχεια κλείνει το κινητό τώρα τελευταία ενώ από την αρχή που το είχα πάρει δεν είχα κανένα πρόβλημα ούτε σε μνμ ούτε σε κλήσεις.Έχω κάνει και επαναφορά τπτ είμαι root από την αρχή που το είχα πάρει τι να κάνω βοηθείστε κάπως αν μπορείτε..

εμενα μια φορα μ τ εκανε πριν 2 βδομαδες....ποια εκδοση εχεις;

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μολις διαβασα στους xda οτι ενας ειχε το θεμα των κλησεων, το πηγε για αναβαθμιση του βαλαν την εκδοση v20c. Δουλευε ρολοι και μολις πατησε λεει καταλαθος την καμερα (του εβγαλε το γνωστο μηνυμα σφαλμα να φορτωσει η καπως ετσι) και στο καπακι παει να παρει τηλεφωνο και χαθηκε ο ηχος!! Και λεω εγω τωρα. Μηπως απο δω μεσα κανενας που ξερει τι κανει, με το titanium backup απεγκαταστησει την καμερα ενω την εχει κανει backup και να περασει αλλη απο το playstore...θα μπορεσει να μας πει αν συνεχιζει τα προβληματα;Εγω δε μπαινω στη διαδικασια γιατι ειμαι 4.1.2 και ολα δουκευουν τζαμι.
Link to comment
Share on other sites

εμενα μια φορα μ τ εκανε πριν 2 βδομαδες....ποια εκδοση εχεις;

 

Την Kitkat εχω ειμαι και root δεν ξερω γιατι το παθαινει λογικα καποια εφαρμογη θα φταιει αλλα ποια;

Link to comment
Share on other sites

Την Kitkat εχω ειμαι και root δεν ξερω γιατι το παθαινει λογικα καποια εφαρμογη θα φταιει αλλα ποια;

κανεις δεν ξερει.....περιμενουμε αναβαθμιση

Link to comment
Share on other sites

κανεις δεν ξερει.....περιμενουμε αναβαθμιση

 

Ναι αλλα αν εισαι root δεν θα την παρει ετσι δεν ειναι; Εσυ ποια εκδοση εχεις;

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα αν εισαι root δεν θα την παρει ετσι δεν ειναι; Εσυ ποια εκδοση εχεις;

ξανα περβας την 4.4.2 οfficial και κανεις την δουλεια αλλιως ναι δεν θα μπορεσεις να κανεις αναβαθμηση

Link to comment
Share on other sites

Την 4.4.2 official Πώς μπορώ να την εγκαταστήσω μέσω προγράμματος της LG από το pc; Μετά σκέφτομαι να περάσω την jelly bean και να τελειώνει το θέμα...Κοίτα τώρα από μια λαμακια της LG να κάνεις όλα αυτά ελεος!!
Link to comment
Share on other sites

Την 4.4.2 official Πώς μπορώ να την εγκαταστήσω μέσω προγράμματος της LG από το pc; Μετά σκέφτομαι να περάσω την jelly bean και να τελειώνει το θέμα...Κοίτα τώρα από μια λαμακια της LG να κάνεις όλα αυτά ελεος!!

με KZD update tool googlare...επισης googlare και Lg l9 ii firmware να κατεβασεις την 4.4.2 η κ την 4.1.2 ολες εκει ειναι

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ φίλε μου θα το κοιτάξω.Γενικά αν υπάρχει τπτ νεώτερο από κάποιον για τα προβλήματα αν τα έχουν λύσει με κάποιον τρόπο ενημερώστε.
Link to comment
Share on other sites

παιδιά με τα χαμένα sms έχει βρεθεί καμμία άκρη; συμβαίνει αρκετά συχνά σε κινητό φίλης μου. χθες περάστηκε κ η νέα αναβάθμιση, άρα πιστεύω είναι περασμένα όλα τα updates, το κινητό απείραχτο γενικά.

 

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

εχω περασει εδω και δυο μερες την D60520d-EUR-XX κι εχω την εντυπωσει πως εχει βελτιωθει η διαρκεια ζωης της μπαταριας, απο κει και περα εγω το μονο προβλημα που ειχα ηταν τα χαμενα sms που το ελυσα εδω και καιρο με το Textra οποτε δεν το γυρισα στην εφαρμογη που ειχε εξ αρχης, χαμενες κλησεις και απενεργοποιηση του κινητου δεν ειχα ποτε
Link to comment
Share on other sites

με KZD update tool googlare...επισης googlare και Lg l9 ii firmware να κατεβασεις την 4.4.2 η κ την 4.1.2 ολες εκει ειναι[/

Εχω βρει την D60520D_00.kdz αν βαλω αυτη λετε να στρωσει το ριμαδι;

Link to comment
Share on other sites

με KZD update tool googlare...επισης googlare και Lg l9 ii firmware να κατεβασεις την 4.4.2 η κ την 4.1.2 ολες εκει ειναι[/

Εχω βρει την D60520D_00.kdz αν βαλω αυτη λετε να στρωσει το ριμαδι;

κατεβασε την europe v20A περασε την με KDZ και μετα κατε τις αναβαθμισεις με ΟΤΑ

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG Optimus L9 II (D605)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...