Jump to content

LG Optimus L9 II (D605)


LotusEater
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μίλησα και εγώ με την lg, και εμένα μου είπαν οτι θα βγει αναβάθμιση που θα διορθώσει τα προβλήματα που έχουμε :D:D:D:D
Link to comment
Share on other sites

Μίλησα και εγώ με την lg, και εμένα μου είπαν οτι θα βγει αναβάθμιση που θα διορθώσει τα προβλήματα που έχουμε :D:D:D:D

 

Μιλάτε για kitkat? Για την απενεργοποίηση ή για όλα;

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

εστειλα κ εγω email κ ειπα για το προβλημα με τις κλησεις κ την απενεργοποιηση κινητου κ μ ειπαν οτι ξερουν για τ προβλημα και οτι θα υπαρξει αναβαθμηση που θα λυθουν ολα(μακαριιι θεε μ με αυτα π εχουμε δει) συντομα αλλα δεν μ ειπαν τ θα ειναι 4.4.4 η 5.0lollipop
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες,

Και εμένα πριν 2 μέρες άρχισε να απενεργοποιείται και βγάζοντας μόνο την μπαταρία επανέρχεται!

Έκανα hard reset και μου το ξανα έκανε!!!

Πολλά προβλήματα σαν συσκευή μετά την αναβάθμιση!!!

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως παιδια μιλησα πριν μια ωρα περιπου με την εξυπηρετηση πελατων της LG HELLAS και δεν ξερουν τιποτα περι διορθωτικης αναβαθμισης και σε ερωτηση μου εαν το στειλω να μου περασουν παλι την αρχικη jellybeam κι οχι την kit kat που εχει τωρα μου απαντησαν πως αυτο δεν γινεται παρα μονο με ειδικη συνεννοηση με καποιον ανωτερο εκει μεσα ( δεν θυμαμαι τι θεση εχει )
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους.και εμενα ρε παιδια μου σβηνει και καλα που μπηκα και διαβασα για την αναβαθμηση που λετε γιατι ημουν ετοιμοσ να το στειλω για επισκευη.
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμαζουν την καινουρια αναβαθμιση γι αυτο γινονται......αλλα ειναι δυνατον;
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμαζουν την καινουρια αναβαθμιση γι αυτο γινονται......αλλα ειναι δυνατον;

 

Με νεα συνομιλια με LG μ ειπαν η αναβαθμιση θα γινει μεχρι το τελος του 2014 και δεν γνωριζουν αν θα υπαρξει αναβαθμιση lollipop.......οποτε καταλαβενεται......θα μεινουμε 4.4.2

Link to comment
Share on other sites

κατοπιν σημερινης τηλεφωνικης μου επικοινωνιας με LG HELLAS επιβεβαιωνω κι εγω την προθεση της εταιρειας για αναβαθμιση διορθωτικη συντομα, το οτι δεν το ηξερε χθες ο υπαλληλος που μιλησα το αφηνω ασχολιαστο
Link to comment
Share on other sites

ΥΠΑΡΧΕΙ ΝΕΑ ΕΚΔΟΣΗ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ ΔΙΟΡΘΩΤΙΚΗ 4.4.2 ΜΟΛΙΣ ΤΗΝ ΚΑΤΕΥΑΣΑ.

 

Μπορείς να γράψεις ποια έκδοση είναι? Έχω jelly bean να κατεβάσω τη σωστή αν είναι.

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

ΝΑΙ ΜΕ ΟΤΑ Η ΕΚΔΟΣΗ ΕΙΝΑ D60520d-EUR-XX

Ποια εκδοση ειχες πριν σ ερθει η αναβαθμιση;

Link to comment
Share on other sites

Ναι ελληνικο ειναι.Τωρα ποια εκδοση ειχα δεν θυμαμαι..δεν χρειαζετε να κρατησεις back up δεν επιρεαζετε τιποτα.και απο εψαξα λιγο δεν αλαξε και τιποτα.το ποιο πιθανο να διορθωθικε το προβλημα με την απενεργοποιηση που ειχε.
Link to comment
Share on other sites

Αν μπορει καποιος να μ στειλει σ pm την 4.4.2 γτ δεν μπορω να τν κατεβασω απο τ ιντερνετ....ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Γράφω για όλα τα προβλήματα :

1. χαμένων κλήσεων - δεν έχω

2. δεν ακούω ενώ δουλεύει - έχω

3. κολλάει ξαφνικά και δεν ξυπνάει - έχω τώρα τελευταία

4. μηνύματα - δεν χρησιμοποιώ

5. υπάρχει κι άλλο;

“If A is a success in life, then A equals x plus y plus z. Work is x; y is play; and z is keeping your mouth shut :X”

― Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

Μονο σε εναν βγηκε δλδ; τι να πω ας περιμενουμε...εμενα σημερα μ ειπαν θα βγει μεχρι τελος τ χρονου....αμα ηταν να βγει σημερα θα τ ηξεραν κ θα τ ελεγαν
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG Optimus L9 II (D605)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...