Jump to content

Τροποποιήσεις & βελτιώσεις για το LG G2


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για να γίνει η αναβάθμιση πρέπει να είσαι root; Και μετά το ξε-root-άρεις, αν μπορώ να το πω έτσι τέλος πάντων;

Επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων κάνεις πριν ή μετά την αναβάθμιση;

 

----- προσθήκη μηνύματος 45 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αμα δεν ξερεις καν που ειναι ο φακελος system, μη κανεις τιποτα απο αυτα, γιατι κατι θα χαλασεις. Πρεπει να εισαι root για να δεις το φακελο

 

Ήδη έχω κάνει τα υπόλοιπα, και δεν είμαι root. Τι πρέπει να κάνω τώρα;

Είμαι με 4.2.2

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 21,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Για να γίνει η αναβάθμιση πρέπει να είσαι root; Και μετά το ξε-root-άρεις, αν μπορώ να το πω έτσι τέλος πάντων;

Επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων κάνεις πριν ή μετά την αναβάθμιση;

 

----- προσθήκη μηνύματος 45 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Ήδη έχω κάνει τα υπόλοιπα, και δεν είμαι root. Τι πρέπει να κάνω τώρα;

Είμαι με 4.2.2

Εκανες αυτα που γινονται χωρις root. Τα υπολοιπα θελουν root. Αν εισουν root θα εβλεπες φακελο system. Τωρα και να τον δεις δε σε αφηνει να τα πειραξεις χωρις root..

Link to comment
Share on other sites

Εκανες αυτα που γινονται χωρις root. Τα υπολοιπα θελουν root. Αν εισουν root θα εβλεπες φακελο system. Τωρα και να τον δεις δε σε αφηνει να τα πειραξεις χωρις root..

Ναι, κατάλαβα. Παρ' όλα αυτά, δεν πειράζει που τα έκανα, τουλάχιστον αυτά που δεν χρειάζεται root, έτσι δεν είναι; Ή καλύτερα να τα επαναφέρω στην αρχική τους κατάσταση;

Link to comment
Share on other sites

Ναι, κατάλαβα. Παρ' όλα αυτά, δεν πειράζει που τα έκανα, τουλάχιστον αυτά που δεν χρειάζεται root, έτσι δεν είναι; Ή καλύτερα να τα επαναφέρω στην αρχική τους κατάσταση;

Φιλε mplamplaka,

Επειδη σε παρακολουθω και καταλαβαινω πως εισαι καινουριος με αυτα τα θεματα θα σου προτινα να περιμενεις ακομα. Κατσε στην stock 4.2.2, η οποια λειτουργει πολυ μα πολυ καλα, και σιγα σιγα διαβαζοντας θα μπεις στην φιλοσοφια του πειραγματος.

Τί σε ενοχλει δηλαδη τοσο που δεν αντεχεις και θελεις να μονταρεις;

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ναι, κατάλαβα. Παρ' όλα αυτά, δεν πειράζει που τα έκανα, τουλάχιστον αυτά που δεν χρειάζεται root, έτσι δεν είναι; Ή καλύτερα να τα επαναφέρω στην αρχική τους κατάσταση;

Οχι δεν πειραζει. Ισα ισα κερδιζεις καποια πραγματα. Θα δεις και μονος σου βαση της εμπειριας σου και αποφασιζεις.

Στα υπολοιπα με καλυψε ο Tupac παραπανω.. :)

Link to comment
Share on other sites

Φιλε mplamplaka,

Επειδη σε παρακολουθω και καταλαβαινω πως εισαι καινουριος με αυτα τα θεματα θα σου προτινα να περιμενεις ακομα. Κατσε στην stock 4.2.2, η οποια λειτουργει πολυ μα πολυ καλα, και σιγα σιγα διαβαζοντας θα μπεις στην φιλοσοφια του πειραγματος.

Τί σε ενοχλει δηλαδη τοσο που δεν αντεχεις και θελεις να μονταρεις;

 

Οχι δεν πειραζει. Ισα ισα κερδιζεις καποια πραγματα. Θα δεις και μονος σου βαση της εμπειριας σου και αποφασιζεις.

Στα υπολοιπα με καλυψε ο Tupac παραπανω.. :)

 

Έχετε δίκιο, παιδιά. Και να σας πω την αλήθεια, κι εγώ αυτό θέλω. Αλλά το θέμα της μπαταρίας είναι σημαντικό για μένα (ήταν και ο κυριότερος λόγος που πήρα αυτό το smartphone και όχι κάποιο άλλο). Και κάποιος ανέφερε, από το επίσημο θέμα του LG G2, ότι στην 4.4.2 η μπαταρία είναι πιο καλή.

Επίσης, κάποιος μου είπε ότι με 4.2.2 υπάρχει κάποιο λάθος στην υλοποίηση της Rom, γι' αυτό και στη χρήση της μπαταρίας μου έβγαζε (και ακόμα βγάζει) πως το Android System "τρώει" πιο πολύ μπαταρία από την Οθόνη. Κάπως έτσι αποφάσισα να ρισκάρω για 4.4.2. Μήπως δηλαδή, μ' αυτόν τον τρόπο γλιτώσω λίγη περισσότερη μπαταρία.

Ρίξτε μια ματιά κι εσείς στις εικόνες που ανεβάζω ρε παιδιά, μήπως και τη γλιτώσω και βρω άλλη λύση. Γιατί η αλήθεια είναι πως νομίζω ότι η μπαταρία -γι' αυτό το κινητό- φεύγει γρήγορα. Τώρα τι να πω; Μπορεί να κάνω και λάθος.

Edited by mplamplakas
Link to comment
Share on other sites

Έχετε δίκιο, παιδιά. Και να σας πω την αλήθεια, κι εγώ αυτό θέλω. Αλλά το θέμα της μπαταρίας είναι σημαντικό για μένα (ήταν και ο κυριότερος λόγος που πήρα αυτό το smartphone και όχι κάποιο άλλο). Και κάποιος ανέφερε, από το επίσημο θέμα του LG G2, ότι στην 4.4.2 η μπαταρία είναι πιο καλή.

Επίσης, κάποιος μου είπε ότι με 4.2.2 υπάρχει κάποιο λάθος στην υλοποίηση της Rom, γι' αυτό και στη χρήση της μπαταρίας μου έβγαζε (και ακόμα βγάζει) πως το Android System "τρώει" πιο πολύ μπαταρία από την Οθόνη. Κάπως έτσι αποφάσισα να ρισκάρω για 4.4.2. Μήπως δηλαδή, μ' αυτόν τον τρόπο γλιτώσω λίγη περισσότερη μπαταρία.

Ρίξτε μια ματιά κι εσείς στις εικόνες που ανεβάζω ρε παιδιά, μήπως και τη γλιτώσω και βρω άλλη λύση. Γιατί η αλήθεια είναι πως νομίζω ότι η μπαταρία -γι' αυτό το κινητό- φεύγει γρήγορα. Τώρα τι να πω; Μπορεί να κάνω και λάθος.

 

Γιατί δεν κάνεις απλά αναβάθμιση σε 4.4.2; με της LG το κανονικό χωρίς πολλά πολλά. Απλά πράγματα!

Link to comment
Share on other sites

Έχετε δίκιο, παιδιά. Και να σας πω την αλήθεια, κι εγώ αυτό θέλω. Αλλά το θέμα της μπαταρίας είναι σημαντικό για μένα (ήταν και ο κυριότερος λόγος που πήρα αυτό το smartphone και όχι κάποιο άλλο). Και κάποιος ανέφερε, από το επίσημο θέμα του LG G2, ότι στην 4.4.2 η μπαταρία είναι πιο καλή.

Επίσης, κάποιος μου είπε ότι με 4.2.2 υπάρχει κάποιο λάθος στην υλοποίηση της Rom, γι' αυτό και στη χρήση της μπαταρίας μου έβγαζε (και ακόμα βγάζει) πως το Android System "τρώει" πιο πολύ μπαταρία από την Οθόνη. Κάπως έτσι αποφάσισα να ρισκάρω για 4.4.2. Μήπως δηλαδή, μ' αυτόν τον τρόπο γλιτώσω λίγη περισσότερη μπαταρία.

Ρίξτε μια ματιά κι εσείς στις εικόνες που ανεβάζω ρε παιδιά, μήπως και τη γλιτώσω και βρω άλλη λύση. Γιατί η αλήθεια είναι πως νομίζω ότι η μπαταρία -γι' αυτό το κινητό- φεύγει γρήγορα. Τώρα τι να πω; Μπορεί να κάνω και λάθος.

Η μπαταρια ειναι χειροτερη στην 4.4.2.

Για να κρινεις πρεπει να εχεις οτι εφαρμογες ειχες και πριν την αναβαθμιση. Πολλοι κανουν την αναβαθμιση και επειδη εχουν μεγαλητερη διαρκεια μπαταριας, αφου καθαρισε το κινητο τους, νομιζουν οτι η kitkat τα παει καλυτερα.

Για το λαθος στατιστικο του android system δε σε νοιαζει, αγνοησε το. Ενα στατιστικο ειναι, δεν ανταποκρινεται στην πραγματικοτητα.

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Η μπαταρια ειναι χειροτερη στην 4.4.2.

Για να κρινεις πρεπει να εχεις οτι εφαρμογες ειχες και πριν την αναβαθμιση. Πολλοι κανουν την αναβαθμιση και επειδη εχουν μεγαλητερη διαρκεια μπαταριας, αφου καθαρισε το κινητο τους, νομιζουν οτι η kitkat τα παει καλυτερα.

Για το λαθος στατιστικο του android system δε σε νοιαζει, αγνοησε το. Ενα στατιστικο ειναι, δεν ανταποκρινεται στην πραγματικοτητα.

 

Δεν θα συμφωνήσω μαζί σου, τουλάχιστον προς το παρόν. Έκανα αναβάθμιση χωρίς επαναφορά.

[ATTACH]43288[/ATTACH]

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα συμφωνήσω μαζί σου, τουλάχιστον προς το παρόν. Έκανα αναβάθμιση χωρίς επαναφορά.

[ATTACH]43288[/ATTACH]

Αυτο απο μονο του, χωρις να δειχνει ποσες ωρες ηταν αναμενη η οθονη δε λεει τιποτα. Μη σου πω οτι και την οθονη να βγαλεις, αν το εχεις στο αυτοματο και οχι πχ 50% φωτεινοτητα, ωστε να καταλαβουμε τι συγκρινουμε, παλι τιποτα δε δειχνει..

Ειμαι 99.999% βεβαιος οτι η μπαταρια στην jb ειναι καλυτερη. Απο την αλλη η κιτκατ ειναι πολυ ποιο smooth. Αποδεδειγμενα το τελευταιο (καποιος στο xda μου ποσταρε ενα screenshot ενος μετροπρογραμματος ειδικα για smoothness , για να μου αποδειξει οτι η jb με dorimanx στα 2.8 γιγα ειναι ποιο smooth απο κιτκατ. Επεμενε οτι αμα κανω το ιδιο τεστ σε κιτκατ θα δω χειροτερα νουμερα. Επειδη με προκαλεσε, κατεβασα το συγκεκριμενο τεστ, που ειναι και μεγαλο, για να του αποδειξω τελικα οτι στην κιτκατ στην οριτζιναλ συχνοτητα εβγαλε ακριβως τα ιδια νουμερα.. Ποσο μαλλον δηλαδη αν μπορουσα να τρεξω κιτκατ στα 2.8 Η διαφορα θα ηταν μεγαλη υπερ κιτκατ..)

Καλυτερο smoothness χωρις μεγαλυτερη καταναλωση ειναι σχεδον αδυνατο. Στην κιτκατ χανω περιπου 1 ωρα μπαταρια.

Οσοι βλεπουν το αντιστροφο, κατι συμβαινει και δεν κανουν σωστη συγκριση. Πχ στην jb κατι ξυπναγε συχνα το κινητο και ειχαν μετρια μπαταρια (ενω φυσιολογικα θα ειχαν μεγαλυτερη). Οποτε η συγκριση ειναι ανιση. Σε ενα τελεια στημενο κινητο και στις 2 ρομ, η jb υπερεχει σε μπαταρια.

Link to comment
Share on other sites

Μην το ψαχνετε η μπαταρια στην 4.2.2 ηταν καλυτερη.

Το κινητο βεβαια στην κιτ κατ ρολλαρει καλυτερα κι αυτο με ενδιαφερει περισσοτερο.

Αλλωστε κατα την διαρκεια της ημερας δεν θα με αφησει ξεκρεμαστο.

Ουτε με custom rom φτανει την αποδοση της 4.2.2 η kit kat.

Xiaomi 14 - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

Μην το ψαχνετε η μπαταρια στην 4.2.2 ηταν καλυτερη.

Το κινητο βεβαια στην κιτ κατ ρολλαρει καλυτερα κι αυτο με ενδιαφερει περισσοτερο.

Αλλωστε κατα την διαρκεια της ημερας δεν θα με αφησει ξεκρεμαστο.

Ουτε με custom rom φτανει την αποδοση της 4.2.2 η kit kat.

 

Σωστότατος ο Παναγιώτης. Τα ίδια ισχύουν και για εμένα. Με cloudystock 1.3 πλέον

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

εγω ειδα καλυτερη μπαταρια με τη cloudyflex και περισοτερο οταν εβαλα το dorimanx 2.9,πολλοι λενε για το 2,5 οτι ειναι καλυτερο!! αν θελει το παιδι (mplamplakas) ας ψαχτει μερικες μερες οπως ψαχτηκα και εγω με to forum εδω, με το google, με το xda kai με videos απο youtube να δει τι ειναι το ροοτ τι προσφερει τι ειναi recovery τι ειναι custom rom να ξερει τι βαζει και γιατι το βαζει και απο κει και περα μετα θα του φενονται απλα....οταν δεν εχεις επαφη καθολου και διαβαζεις πχ μπες recovery,φλασαρε αυτο,δωσε permisions σου φενονται βουνο αλλα ειναι απλα κατα βαθος αν το χεις βεβαια και σ αρεσει να ασχοληθεις!!
Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια..κατοχος του κινητου εδω και λιγες μερες και ακομα το μαθαινω...γραφω πρωτη φορα στο foroum αν και το παρακολουθω μηνες τωρα...αρχικα ελπιζω να αναφερομαι στην σωστη ενοτητα..το κινητο μου παρουσιαζει ενα θεματακι..οταν με καλουν λεει "ο συνδρομητης που καλεσατε ειναι κατειλημμενος" χωρις να μιλαω...υπαρχει καποιο προβλημα και αν ναι ξερεις καποιος πως ρυθμιζεται???..ευχαριστω πολυ...(αν υπαρχει καπου η απαντηση συγγνωμη για την ερωτηση.... απο το ψαξιμο που εκανα δεν βρηκα κατι σχετικο)
Link to comment
Share on other sites

Αυτο απο μονο του, χωρις να δειχνει ποσες ωρες ηταν αναμενη η οθονη δε λεει τιποτα. Μη σου πω οτι και την οθονη να βγαλεις, αν το εχεις στο αυτοματο και οχι πχ 50% φωτεινοτητα, ωστε να καταλαβουμε τι συγκρινουμε, παλι τιποτα δε δειχνει..

Ειμαι 99.999% βεβαιος οτι η μπαταρια στην jb ειναι καλυτερη. Απο την αλλη η κιτκατ ειναι πολυ ποιο smooth. Αποδεδειγμενα το τελευταιο (καποιος στο xda μου ποσταρε ενα screenshot ενος μετροπρογραμματος ειδικα για smoothness , για να μου αποδειξει οτι η jb με dorimanx στα 2.8 γιγα ειναι ποιο smooth απο κιτκατ. Επεμενε οτι αμα κανω το ιδιο τεστ σε κιτκατ θα δω χειροτερα νουμερα. Επειδη με προκαλεσε, κατεβασα το συγκεκριμενο τεστ, που ειναι και μεγαλο, για να του αποδειξω τελικα οτι στην κιτκατ στην οριτζιναλ συχνοτητα εβγαλε ακριβως τα ιδια νουμερα.. Ποσο μαλλον δηλαδη αν μπορουσα να τρεξω κιτκατ στα 2.8 Η διαφορα θα ηταν μεγαλη υπερ κιτκατ..)

Καλυτερο smoothness χωρις μεγαλυτερη καταναλωση ειναι σχεδον αδυνατο. Στην κιτκατ χανω περιπου 1 ωρα μπαταρια.

Οσοι βλεπουν το αντιστροφο, κατι συμβαινει και δεν κανουν σωστη συγκριση. Πχ στην jb κατι ξυπναγε συχνα το κινητο και ειχαν μετρια μπαταρια (ενω φυσιολογικα θα ειχαν μεγαλυτερη). Οποτε η συγκριση ειναι ανιση. Σε ενα τελεια στημενο κινητο και στις 2 ρομ, η jb υπερεχει σε μπαταρια.

 

Μήπως αυτό συμβαίνει στο δικό μου, τελικά;

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το κάνει αν έχεις ενεργοποιήσει το quiet mode[/QUO

φιλε μου σε ευχαριστω παρα μα παρα πολυ...αυτο ηταν τελικα..απλως το θεμα ειναι τι γινεται αν θελουμε να το εχουμε αθορυβο ...

Link to comment
Share on other sites

στον stock recovery, πως μπαινω στο....recovery mode? θελω να κανω clear cache και δεν το βρισκω..μιλαω για τον μανισιο recovery παντα
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια..κατοχος του κινητου εδω και λιγες μερες και ακομα το μαθαινω...γραφω πρωτη φορα στο foroum αν και το παρακολουθω μηνες τωρα...αρχικα ελπιζω να αναφερομαι στην σωστη ενοτητα..το κινητο μου παρουσιαζει ενα θεματακι..οταν με καλουν λεει "ο συνδρομητης που καλεσατε ειναι κατειλημμενος" χωρις να μιλαω...υπαρχει καποιο προβλημα και αν ναι ξερεις καποιος πως ρυθμιζεται???..ευχαριστω πολυ...(αν υπαρχει καπου η απαντηση συγγνωμη για την ερωτηση.... απο το ψαξιμο που εκανα δεν βρηκα κατι σχετικο)

 

Φιλε καλησπερα.Κουλα ειναι αυτα που κανει αλλα οχι κατι σοβαρο!!Δες της παρακατω πιθανες λυσεις !!!

1)Δες στης ρυθμισεις μηπως κατα λαθος ενεργοποιησες καποια προωθηση και βγαλε την !!!

2)Κανε ενα απλο restart στην συσκευη μπορει να ξεκκολησει ετσι !!

3)Παρε τηλ τον παροχο σου και ρωτα τους αν βλεπουν αυτοι καποια φραγη η δεισλειτουργεια στο συστημα

κανοντας σου μια κληση αυτοι για να δουν τι παιζει!!

4)Τελευταια λυση κανε απτο μενου μια επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων κανοντας πρωτα ενα full backup στο pc γιατι θα

σβηστουν τα παντα αλλα επισης θα φτιαξουν τα παντα!!!

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Ενημερωτικά, για όσους δεν το έχουν δει, πλέο είναι εφικτό να rootάρεις την 4.4. Το δοκίμασα και λειτουργεί τέλεια.

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=51506801

Link to comment
Share on other sites

Αυτο απο μονο του, χωρις να δειχνει ποσες ωρες ηταν αναμενη η οθονη δε λεει τιποτα. Μη σου πω οτι και την οθονη να βγαλεις, αν το εχεις στο αυτοματο και οχι πχ 50% φωτεινοτητα, ωστε να καταλαβουμε τι συγκρινουμε, παλι τιποτα δε δειχνει..

Ειμαι 99.999% βεβαιος οτι η μπαταρια στην jb ειναι καλυτερη. Απο την αλλη η κιτκατ ειναι πολυ ποιο smooth. Αποδεδειγμενα το τελευταιο (καποιος στο xda μου ποσταρε ενα screenshot ενος μετροπρογραμματος ειδικα για smoothness , για να μου αποδειξει οτι η jb με dorimanx στα 2.8 γιγα ειναι ποιο smooth απο κιτκατ. Επεμενε οτι αμα κανω το ιδιο τεστ σε κιτκατ θα δω χειροτερα νουμερα. Επειδη με προκαλεσε, κατεβασα το συγκεκριμενο τεστ, που ειναι και μεγαλο, για να του αποδειξω τελικα οτι στην κιτκατ στην οριτζιναλ συχνοτητα εβγαλε ακριβως τα ιδια νουμερα.. Ποσο μαλλον δηλαδη αν μπορουσα να τρεξω κιτκατ στα 2.8 Η διαφορα θα ηταν μεγαλη υπερ κιτκατ..)

Καλυτερο smoothness χωρις μεγαλυτερη καταναλωση ειναι σχεδον αδυνατο. Στην κιτκατ χανω περιπου 1 ωρα μπαταρια.

Οσοι βλεπουν το αντιστροφο, κατι συμβαινει και δεν κανουν σωστη συγκριση. Πχ στην jb κατι ξυπναγε συχνα το κινητο και ειχαν μετρια μπαταρια (ενω φυσιολογικα θα ειχαν μεγαλυτερη). Οποτε η συγκριση ειναι ανιση. Σε ενα τελεια στημενο κινητο και στις 2 ρομ, η jb υπερεχει σε μπαταρια.

Συμφωνω απολυτα. Κι εγω εκει το εχω μετρησει. Ειμαι μειον μια ωρα ενεργης οθονης. Μπροστα στο smootnes και στην μεγαλυτερη ταχυτητα, χαλαλι.

Απο συνεχεις μετρησεις που εκανα σε jb και kk με ιδιο ακριβως στιμενο τηλεφωνο, ενας λογος που η ΚΚ καταναλωνει περισσοτερη μπαταρια ειναι οτι η cpu λειτουργει περισσοτερο χρονο σε υψηλες συχνοτητες.

Μιλαμε για stock kernel εννοειται...

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύετε θα έχει κάποια διαφορά (μπαταρία smoothness ή οτιδήποτε άλλο) η officilal 4.4.2 rooted από την cloudystock 1.2??? Ρωτάω γιατί κατά βάση είναι το ίδιο πρ'αγμα.

HTC Diamond --> NOKIA N97 mini --> SAMSUNG Galaxy W --> HTC One S --> LG G2 --> SAMSUNG Galaxy A5 --> Galaxy A7 --> Note 4 --> Lg g4 --> SAMSUNG Galaxy S7 Edge --> LG G6--> OnePlus 5T --> Huawei P20 pro --> Note 9 --> Huawei P30 pro --> Note 10+

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε τρόπο unroot Για 4.4.2 Ή πρέπει να γυρίσω σε jelly bean??

 

Όπως φλασαρεις με το Flashtool JB firmware, ετσι θα φλασαρεις ενα official 4.4.2 .kdz ΑΡΧΕΙΟ και θα βγει το root

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...