Jump to content

Bluejacking: Αστείες ιστορίες!


EWS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 684
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Bayern7 ( 9 Φεβ. 2004 , 18:30)

 

Sto 3650 ginetai na kleiseis to BT h estw na kaneis to kinhto mh anhxneysimo?

 

Nαι,στο 3650 μπορείς να κλείσεις το bt!!Τώρα δεν θυμάμαι από που ακριβώς! http://www.langkawi.dk/m51.gif

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Μενου..συνδεσιμοτητα..BT..κι απο κει βαζεις ΝΑΙ η ΟΧΙ

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bill_viper ( 9 Φεβ. 2004 , 01:32)

 

Σιγά,όπου και να κανονίσουμε πάμε μαζί αν έχεις πρόβλημα!

Κι εγώ Παγκράτι μένω! :)

 

 

Το θέμα είναι ότι πλέον δεν υπάρχει χρόνος για να πηγαίνω βόλτες και να χασομεράω. Εντάξει κάπως τραβηγμένο, αλλά και στο Παγκράτι έχει πολύ πράγμα για ψάρεμα, και άμα γινόταν εδώ τίποτα ίσως ερχόμουν. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/24376flag.gif Καφενείο Φοιτητών
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δυστυχώς λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων δε μπόρεσα να έρθω παιδιά. Ελπίζω να τα καταφέρω στο μέλλον αν ξανακανονιστεί κάτι...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Bayern7 ( 9 Φεβ. 2004 , 18:30)

 

Sto 3650 ginetai na kleiseis to BT h estw na kaneis to kinhto mh anhxneysimo?

 

Μπορείς να κάνεις το κινητό μη αναχνεύσιμο αλλά όπως παρατήρησα αν σε έχει βρει μια άλλη συσκευή πριν το κάνεις αυτό,συνεχίζει να σε βρίσκει ακόμη και μετά από restart του κινητού :worry:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bbbb (10 Φεβ. 2004 , 01:13)

 

Μπορείς να κάνεις το κινητό μη αναχνεύσιμο αλλά όπως παρατήρησα αν σε έχει βρει μια άλλη συσκευή πριν το κάνεις αυτό,συνεχίζει να σε βρίσκει ακόμη και μετά από restart του κινητού :worry:

 

Άμα έχεις κάνει restart και σε βρίσκει και πάλι τί σε πειράζει?Εξάλλου δε θα μπορεί να σου στείλει τίποτα! http://www.langkawi.dk/z4.gif

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Bayern7 (10 Φεβ. 2004 , 14:13)

 

bluejacking my ass! Τρια 3650 σήμερα σε ακτίνα 3 μέτρων και δεν έβρισκα κανένα!

 

Ίσως να μην είχαν ενεργοποιημένο το μπλε δόντι?! http://www.langkawi.dk/z040.gif

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bill_viper (10 Φεβ. 2004 , 10:39)

 

Άμα έχεις κάνει restart και σε βρίσκει και πάλι τί σε πειράζει?Εξάλλου δε θα μπορεί να σου στείλει τίποτα! http://www.langkawi.dk/z4.gif

 

Δυστυχώς συνεχίζει να μπορεί να σου στείλει. :worry:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια τι εγινε? Το θαψαμε αυτο το Thread? Για γραψτε τιποτα......

Εγω οσο και να προσπαθω δεν βρισκω ρε γαμωτο...........

http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

Δε με λετε? Mε το Bluejack ο αλλος που δεχεται το μνμ πρεπει να πατησει accept για να το παρει ή το περνει θελει δε θελει?
Link to comment
Share on other sites

koita na deis :D

 

ta p800-p900 ta pernoun ola,den masan pouthena!!

 

ta t610-t68i emfanizoun ena minima kai sou lene to onoma tou arxeiou k an theleis na to dexteis

 

sta SX1 aplos vgazei ena minima gia eiserxomeno antikimeno kai dialegeis an thes na to dexteis i oxi

 

den ksero sta ypoloipa kinita tupou 3650-7650-6600

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia 7650: Nokia3650/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/1.2 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Αρχικό Μήνυμα από papathvas

koita na deis :D

 

ta p800-p900 ta pernoun ola,den masan pouthena!!

 

ta t610-t68i emfanizoun ena minima kai sou lene to onoma tou arxeiou k an theleis na to dexteis

 

sta SX1 aplos vgazei ena minima gia eiserxomeno antikimeno kai dialegeis an thes na to dexteis i oxi

 

den ksero sta ypoloipa kinita tupou 3650-7650-6600

 

Kai sta nokia s60,sou leei an thes na dexteis,ektos ki an einai aksiopisth h syskeuh,opote ta dexetai xwris na se rwtaei tpt:)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Woca (16 Φεβ. 2004 , 22:46)

 

Καμια ιστοριουλα ρε παιδια????

 

 

mpaa

 

pou k pou petixeno kanenan,ta dexonte auta pou tous stelno alla meta tipota

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

katarxin na pw oti protina na ginei meeting kai irthe mono 1 atomo o bill viper kai an de xionize nomizw tha xwnomastan pali defteron sto p800 opws ida iparxei rithmisi gia an dexese aftomata arxeia i oxi triton ime mesa opote xanakanonistei meeting padws ine ethismos to bluejacking
mobile fan user
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εμένα μου έτυχε κάτι περίεργο,ενώ κανονικα στο Τ610 στέλνεις επαφή και ρωτάει τον παραλήπτη αν θα την δεχτεί,έστειλα εγώ προχθές μια επαφή σε ένα Τ610 το οποίο μόλις είχε ενεργοποιήσει το ΒΤ και την πήρε χωρίς ερωτήσεις,δεν είχα πειράξει τίποτα στο Τ610 και ούτε είχα κάνει αξιόπιστη την συσκευή μου!!!Οτύπος δεν είχε ενεργοποιήσει ποτέ πριν το ΒΤ και ούτε είχε ασχοληθεί ποτέ μαζί του.Βέβαια σαν όνομα της συσκευής μου είχα βάλει: CODE:1111 Λέτε να παίζει αυτό?Δηλαδή λόγω ονόματος να μήν μου ζήτησε ούτε κωδικό ούτε τίποτα?
My history : Ericsson_GH700 - Bosch_909s -Nokia_3200 - Siemens_S35 - Siemens_SX1 -Motorola_C35 - Nokia_1100 - Siemens_A55 - Panasonic_GD67 - S.E._K750 - Samsung_D500 - Samsung_X820 - HTC_P3300 - Samsung_E840 - LG_KE970-Doogee Y100- Ulefone Power-Ulefone Power 3S- Umidigi Bison
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kthtikos (17 Φεβ. 2004 , 09:12)

 

Παιδιά εμένα μου έτυχε κάτι περίεργο,ενώ κανονικα στο Τ610 στέλνεις επαφή και ρωτάει τον παραλήπτη αν θα την δεχτεί,έστειλα εγώ προχθές μια επαφή σε ένα Τ610 το οποίο μόλις είχε ενεργοποιήσει το ΒΤ και την πήρε χωρίς ερωτήσεις,δεν είχα πειράξει τίποτα στο Τ610 και ούτε είχα κάνει αξιόπιστη την συσκευή μου!!!Οτύπος δεν είχε ενεργοποιήσει ποτέ πριν το ΒΤ και ούτε είχε ασχοληθεί ποτέ μαζί του.Βέβαια σαν όνομα της συσκευής μου είχα βάλει: CODE:1111 Λέτε να παίζει αυτό?Δηλαδή λόγω ονόματος να μήν μου ζήτησε ούτε κωδικό ούτε τίποτα?

 

Όχι,το όνομα σίγουρα δεν παίζει ρόλο!Απλώς μπορεί να πάτησε ο άλλος το 1111 και να έγινε η συσκευή του paired!

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bill_viper (17 Φεβ. 2004 , 09:49)

 

Όχι,το όνομα σίγουρα δεν παίζει ρόλο!Απλώς μπορεί να πάτησε ο άλλος το 1111 και να έγινε η συσκευή του paired!

 

Παντως τα αρχεια πρεπει να ειναι συγκεκριμενα.........π.χ.αν ειναι η εικονα bmp...δεν την λαμβανει καθολου...!

 

Μεγαλη πλακα χτες βραδυ......εφευγε η γυναικα μου για ταξιδικαι ηταν απο την μεσα πλευρα του αεροδρομιου(μεσολαβουσε ενα τζαμι)και αρχισα να της στελνω <διαφορα>......οι αστυνομια της κενυας μας κοιταζε καλα-καλα μην ξεροντας τι κανουμε....!εμεις να εχουμε ξεραθει στα γελια και αυτοι να προσπαθουν να παρουν χαμπαρι τι κανουμε.......αλλος κοσμος......! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kukukali (17 Φεβ. 2004 , 13:10)

 

Παντως τα αρχεια πρεπει να ειναι συγκεκριμενα.........π.χ.αν ειναι η εικονα bmp...δεν την λαμβανει καθολου...!

 

Μεγαλη πλακα χτες βραδυ......εφευγε η γυναικα μου για ταξιδικαι ηταν απο την μεσα πλευρα του αεροδρομιου(μεσολαβουσε ενα τζαμι)και αρχισα να της στελνω <διαφορα>......οι αστυνομια της κενυας μας κοιταζε καλα-καλα μην ξεροντας τι κανουμε....!εμεις να εχουμε ξεραθει στα γελια και αυτοι να προσπαθουν να παρουν χαμπαρι τι κανουμε.......αλλος κοσμος......! :lol:

 

Ευτυχώς που είσασταν στην Κένυα και όχι στην Αμερική γιατί θα σας βλέπαμε σε κανένα dungeon μαζί με τους της Αλ Κάιντα!

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kukukali (17 Φεβ. 2004 , 13:10)

 

Παντως τα αρχεια πρεπει να ειναι συγκεκριμενα.........π.χ.αν ειναι η εικονα bmp...δεν την λαμβανει καθολου...!

 

Μεγαλη πλακα χτες βραδυ......εφευγε η γυναικα μου για ταξιδικαι ηταν απο την μεσα πλευρα του αεροδρομιου(μεσολαβουσε ενα τζαμι)και αρχισα να της στελνω <διαφορα>......οι αστυνομια της κενυας μας κοιταζε καλα-καλα μην ξεροντας τι κανουμε....!εμεις να εχουμε ξεραθει στα γελια και αυτοι να προσπαθουν να παρουν χαμπαρι τι κανουμε.......αλλος κοσμος......! :lol:

 

Εξυχρωνισμοοοοοοοοοος!!!!! :p :p :p :p
http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...