Jump to content

Bluejacking: Αστείες ιστορίες!


EWS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από τον Ulticool

 

Εμένα μου έκανε φάρσα ο Papajohn σήμερα στη σχολή που είχαμε μάθημα! Λες και δε τον κατάλαβα! Για πρωτάρη με περασες ρε;;; :lol: :lol: :lol:

 

 

E ma ke go proto mu bluejacking ke na peso se myphona! E ama ise gademis... :) :( :)

 

Papajohn

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 684
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εγω ρε παιδια γιατι δεν τα εχω καταφερει ακομα γμτ? οσες φορες και αν εχω προσπαθησει να στειλω ειτε επαφη απο τον καταλογο , ειτε σημειωση ημερολογιου παντα μου βγαζει το κλασσικο μυνημα: η συνδεση bluetooth απετυχε.

τελικα το t610 δεν μπορει να στειλει τιποτα αν δεν κανεις Pairing με την αλλη συσκευη? τα υποψηφια θυματα μου μεχρι στιγμης ηταν μονο καποια nokia 7650 και 3650, αν εχει σημασια.

μια βοηθεια please :worry:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον psybill

 

εγω ρε παιδια γιατι δεν τα εχω καταφερει ακομα γμτ? οσες φορες και αν εχω προσπαθησει να στειλω ειτε επαφη απο τον καταλογο , ειτε σημειωση ημερολογιου παντα μου βγαζει το κλασσικο μυνημα: η συνδεση bluetooth απετυχε.

τελικα το t610 δεν μπορει να στειλει τιποτα αν δεν κανεις Pairing με την αλλη συσκευη? τα υποψηφια θυματα μου μεχρι στιγμης ηταν μονο καποια nokia 7650 και 3650, αν εχει σημασια.

μια βοηθεια please :worry:

 

 

γιατί στα 7/3650 οταν φτανει ενα contact (ή οτι άλλο) βγαινει μύνημα Accept / Deny

Προφανώς σου έκαναν Deny και δεν πηραν το contact που έστειλες..

:: what locks... unlocks! © :: κάθε λαός έχει την κινητή τηλεφωνία που του αξίζει..::

:: SY1EBE ::

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia3650/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/1.2 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Αρχικό μήνυμα από τον/την papajohn

Αρχικό Μήνυμα από τον Ulticool

 

Εμένα μου έκανε φάρσα ο Papajohn σήμερα στη σχολή που είχαμε μάθημα! Λες και δε τον κατάλαβα! Για πρωτάρη με περασες ρε;;; :lol: :lol: :lol:

 

 

E ma ke go proto mu bluejacking ke na peso se myphona! E ama ise gademis... :) :( :)

 

Papajohn

 

File apo oti katalava mono osoi bainoun myphone kseroun ti einai to bt.Opos ta paidia pou anaferei o zxr pou einai dj.Alla kai ego aporisa pou ena sto magazi petyxa me anoixto bt mono toys dj kai se ena allo mono ton barman.Prepei na proi8isoyme mia diafimistiki kampania gia to bt giati o kosmos einai asxetos.

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia3650/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/1.2 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Αρχικό μήνυμα από τον/την papajohn

Αρχικό Μήνυμα από τον Ulticool

 

Εμένα μου έκανε φάρσα ο Papajohn σήμερα στη σχολή που είχαμε μάθημα! Λες και δε τον κατάλαβα! Για πρωτάρη με περασες ρε;;; :lol: :lol: :lol:

 

 

E ma ke go proto mu bluejacking ke na peso se myphona! E ama ise gademis... :) :( :)

 

Papajohn

 

File apo oti katalava mono osoi bainoun myphone kseroun ti einai to bt.Opos ta paidia pou anaferei o zxr pou einai dj.Alla kai ego aporisa pou ena sto magazi petyxa me anoixto bt mono toys dj kai se ena allo mono ton barman.Prepei na proi8isoyme mia diafimistiki kampania gia to bt giati o kosmos einai asxetos.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον anipsios1

 

Λοιπόν. Θα ονομαζουμε το bluetooth ως εξής : "vale ton kodiko 1111" .μολις βρει την συσκευη του αλλου θα του εμφανιζει το μηνυμα αναζητησης απο bluetooth "vale ton kodiko 1111".εμεσως πλην σαφώς του λες τι κωδικο θα βαλει .Καθώς δεν ξερουν οι πιο πολλοι τι ηταν αυτο που εμφανιστηκε στην οθονη τους θα βαλουν τον κωδικο.Κανεις το pair και τους στελνεις διαφορα, οχι μονο contacts

 

 

Πριν 2 ωρες στο village την ωρα του εργου καποιος ψαρωσε και εβαλε τον κωδικο .του εστειλα μπολικο πραμα.πολυ πλακα

http://x2.putfile.com/3/6717061370.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Nikos_s3

 

σαν όνομα της συσκευής σας τι βάζετε..??:o

για να δω φαντασία τώρα...:o

 

ego bazo @ Drifter.. osoi kseroun tha katalaboun ti einai to@..

 

pantos se erickson i opos grafetai an steileis contact name meso BT to paireni sa minima xoris arithous kai P@P@RI@..

 

KALI SAS MERA.

 

ups.. sorrry gia ta kefalaia alla bariemai na ta sbiso tora..

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/6408ktinos.jpg

 

Η ζωη αρχιζει μετα την ασφαλτο...

Link to comment
Share on other sites

kalimera paidia ego prospatho na bro kosmo na kano kammia plaka alla tipota k ektos aytou se ena 3650 enos filou pou esteila mia simiosi den ti diabazei pos mporo na steilo keimeno se allo kinito meso bt?eyxaristo
o kosmos den paei kala telika
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον spyroshi

 

kalimera paidia ego prospatho na bro kosmo na kano kammia plaka alla tipota k ektos aytou se ena 3650 enos filou pou esteila mia simiosi den ti diabazei pos mporo na steilo keimeno se allo kinito meso bt?eyxaristo

 

 

στειλε το κειμενο σου σαν επαφη (ονομα).Θα το παρει

http://x2.putfile.com/3/6717061370.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον palaboul156

 

ego bazo @ Drifter.. osoi kseroun tha katalaboun ti einai to@..

 

pantos se erickson i opos grafetai an steileis contact name meso BT to paireni sa minima xoris arithous kai P@P@RI@..

 

KALI SAS MERA.

 

ups.. sorrry gia ta kefalaia alla bariemai na ta sbiso tora..

 

 

@Anipsios1 code 1111

http://x2.putfile.com/3/6717061370.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Nyo_One

 

Ego re paidia prospathisa na steilo mia epafi se enan pou eixe N-gage me anoixto to BT alla evgaze sinexeia "Apostoli adinati"...ti egine??

 

 

Το Ν-Gage απ'όσο ξέρω δεν παίρνει επαφές χωρίς έγκριση

Ἢ λέγε τί σιγῆς κρεῖττον, ἢ σιγὴν ἔχε
Link to comment
Share on other sites

Σιγα σιγα μαθαινουν ολο και περισσοτεροι το bluetooth.Χθες σε καφετερια στο Ηρακλειο μου εστειλαν μια φωτογραφια.Σημερα σε μια καφετερια στο Μπουρναζι,καποιος εστελνε συνεχεια φωτογραφιες σε ενα φιλο.Οταν πηγα κι εγω εστελνε και σε μενα.Τα τηλεφωνα τους ομως και στις δυο περιπτωσεις,τα ειχαν μη ανιχνευσιμα,αν και τον δευτερο τον ειχα εντοπισει,που καθοταν:p .Γιατι ρε παιδια?Εχω κι εγω πολλα να σας στειλω!! :whistle: :D
Link to comment
Share on other sites

τρελο γέλιο χτες σε καφετέρια του Παγκρατίου...μπαίνουν κατά τις 11 το βράδυ 2 φουσκωτοί και κάθονται στον καναπέ πίσω από μένα...αφού έστειλα το πρώτο γνωστό μήνυμα με τον ιό,τα είδαν όλα (ο ένας είχε 6600)...στο δεύτερο έγινε χαμός..''ζευγάρι είστε με τον δίπλα..?''..ο τύπος τα πήρε και έλεγε στον φίλο του ότι άμα τον βρει ποιος είναι θα τον μαμήσει..:p το τρίτο μήνυμα ήταν και το αποτελειωτικό που τους έκανε να φύγουν..'' θα μου κλ*σεις τ'αρχ*δια''...:p καλό εε..?
Link to comment
Share on other sites

hahahahaaha trelo gelio!!! telika rixnoume trelo gelio me merikous asxetous pou den kseroun ti einai to bt! xixi shmera vghka mia bolta kai se opoion entopiza estelna to gnwsto contact me ton io! xixi oloi trexan san treloi!!! mhpws eimaste polu kwlopaida? xixixixixxixixixi POLU MOU ARESEI AYTO TO BLUETOOTH!!!!!!
:cry: :whip:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Nikos_s3

 

τρελο γέλιο χτες σε καφετέρια του Παγκρατίου...μπαίνουν κατά τις 11 το βράδυ 2 φουσκωτοί και κάθονται στον καναπέ πίσω από μένα...αφού έστειλα το πρώτο γνωστό μήνυμα με τον ιό,τα είδαν όλα (ο ένας είχε 6600)...στο δεύτερο έγινε χαμός..''ζευγάρι είστε με τον δίπλα..?''..ο τύπος τα πήρε και έλεγε στον φίλο του ότι άμα τον βρει ποιος είναι θα τον μαμήσει..:p το τρίτο μήνυμα ήταν και το αποτελειωτικό που τους έκανε να φύγουν..'' θα μου κλ*σεις τ'αρχ*δια''...:p καλό εε..?

 

 

Τς τς Τς....αδιόρθωτος.. κοίτα μην σε καταλάβουνε μόνο, γιατι απ' οτι φαίνεται η δράση σου εντοπίζεται σε συγκεκριμένη καφετέρια του Παγκρατίου.. ;)

My devices: Mi 10T Pro, Sony Xperia Z Ultra

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον alkis

 

Τς τς Τς....αδιόρθωτος.. κοίτα μην σε καταλάβουνε μόνο, γιατι απ' οτι φαίνεται η δράση σου εντοπίζεται σε συγκεκριμένη καφετέρια του Παγκρατίου.. ;)

 

 

Και να μην είναι και μέλη του myphone και τον πάρουν είδηση ;)

Ἢ λέγε τί σιγῆς κρεῖττον, ἢ σιγὴν ἔχε
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον alkis

 

Τς τς Τς....αδιόρθωτος.. κοίτα μην σε καταλάβουνε μόνο, γιατι απ' οτι φαίνεται η δράση σου εντοπίζεται σε συγκεκριμένη καφετέρια του Παγκρατίου.. ;)

 

 

:p εγώ για σένα έψαχνα φίλε μου αλλά μου βγήκε το χαιβάνι ο φουσκωτός με το βλέμμα του ροφού.. :cool: ας πρόσεχε.. :rolleyes: :o :p

πάντως πραγματικά αν με καταλάβαινε (δηλαδή να είχα λιώσει στο γέλιο) θα είχαμε πολύυυυ ξύλο.. :o απορώ πως κρατήθηκα... :cool:

ααα..και κανόνισε next weekend....έχει πλάκα..u know.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Nikos_s3

 

τρελο γέλιο χτες σε καφετέρια του Παγκρατίου...μπαίνουν κατά τις 11 το βράδυ 2 φουσκωτοί και κάθονται στον καναπέ πίσω από μένα...αφού έστειλα το πρώτο γνωστό μήνυμα με τον ιό,τα είδαν όλα (ο ένας είχε 6600)...στο δεύτερο έγινε χαμός..''ζευγάρι είστε με τον δίπλα..?''..ο τύπος τα πήρε και έλεγε στον φίλο του ότι άμα τον βρει ποιος είναι θα τον μαμήσει..:p το τρίτο μήνυμα ήταν και το αποτελειωτικό που τους έκανε να φύγουν..'' θα μου κλ*σεις τ'αρχ*δια''...:p καλό εε..?

 

Ρε παλιοπαιδο τετοια κανεις και σε ειχα για σοβαρο παιδι :p ......προσεχε ρε μη σε τουλουμιασουν καμμια ωρα και τρεχω για να δωσω αιμα :p

NO ROTOR-NO MOTOR!!!

MUNCH MUNCH PISTONS FOR LUNCH!!!

 

MAZDA RX7-FD3S

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Nikos_s3

 

:p εγώ για σένα έψαχνα φίλε μου αλλά μου βγήκε το χαιβάνι ο φουσκωτός με το βλέμμα του ροφού.. :cool: ας πρόσεχε.. :rolleyes: :o :p

πάντως πραγματικά αν με καταλάβαινε (δηλαδή να είχα λιώσει στο γέλιο) θα είχαμε πολύυυυ ξύλο.. :o απορώ πως κρατήθηκα... :cool:

ααα..και κανόνισε next weekend....έχει πλάκα..u know.. ;)

 

 

To Σάββατο έβλεπα το ντέρμπι με μεγάλη παρέα και δεν βγήκα!

Πάντως την επόμενη φορά θα φροντίσω να ανανεώσω τη συλλογή μου με νέες εικόνες και ήχους, έτσι για να μην ανταλλάσουμε τα ίδια και τα ίδια!!

Αν βρεθούμε να φροντίσουμε να κάνουμε κοινό bluejacking στον επόμενο "ροφό" που θα βρεθεί σε ακτίνα 10 μέτρων!! Δεν θα ξέρει απο που του έρχονται!!

My devices: Mi 10T Pro, Sony Xperia Z Ultra

Link to comment
Share on other sites

Μάγκες σας προκαλώ .Μονος μου και ολοι σας. Οποιος εντοπισει πρωτος τον αλλον.Αυριο στου μπακακου 17.30 στο καρτοτηλεφωνο :lol:
http://x2.putfile.com/3/6717061370.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον exmanos

 

Ρε παλιοπαιδο τετοια κανεις και σε ειχα για σοβαρο παιδι :p ......προσεχε ρε μη σε τουλουμιασουν καμμια ωρα και τρεχω για να δωσω αιμα :p

 

 

:p τυχερός είσαι που δεν πιάνει το ρημάδι μέχρι την Ξάνθη.. :cool: :p

αλλιώς θα σου είχα πάρει όλη την συλλογή της μελαχροινής (ξέρεις... το δαμάλι) με το ΒΤ... :cool: καλά να περνάς φίλε.. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...