Jump to content

Περί... Nova γενικά


ng78
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στείλε το 19015 τη λεξη STOP μήπως πιάσει ή πάρε τηλέφωνο στην εξυπηρέτηση πελατών της κάρτας σου και ζήτησε φράγη στους πενταψήφιους αριθμούς.
Link to comment
Share on other sites

γραφει κατι παραξενα γραματα και αναμεσα τους glamourhunnies και sexy videos..κατι τετοια..δεν μπωρο να καταλαβω απο που μου ερχετε..
Link to comment
Share on other sites

Έχεις στείλει πουθενά μήνυμα για να λάβεις μέρος σε διαγωνισμούς, για να κατεβάσεις τίποτα, 'η τον έχεις βάλει κάπου στο ίντερνετ?
http://arcadia.ceid.upatras.gr/arkadia/thumbs/places/agiorgit/agiorg5p.jpg
Link to comment
Share on other sites

δεν θυμαμε φιλε μου αλλο πυστευω οτι κατι τετοιο θα εχω κανει..μολις πηρα τηλ. στην εξυπηρετηση πελατων και μου ειπε να καλεσω στον αριθμο της εταιριας που μου τα στελνει για να μην μου ξανα στηλει..
Link to comment
Share on other sites

Βρε από τι το έπαθε εννοώ! lol

Σελίδα στο ίντερνετ? Μήνυμα? Διαγωνισμό? Βρες το ταίρι σου?

http://arcadia.ceid.upatras.gr/arkadia/thumbs/places/agiorgit/agiorg5p.jpg
Link to comment
Share on other sites

Στις 7 ή 14 πρώτες μέρες αν η συσκευή παρουσιάσει πρόβλημα τότε θεωρείται doa (dead on arrival) και γίνεται αντικατάσταση με καινούργια συσκευή από το κατάστημα που αγοράστηκε. Μετά από αυτό το διάστημα αν παρουσιάσει πρόβλημα τότε γίνεται επισκευή της συσκευής και αν αυτό δεν είναι εφικτό τότε δίνεται άλλη. Συνήθως refurbished, δηλαδή επανακατασκευής. Είναι κινητά που έχουν παρουσιάσει πρόβλημα, διορθώθηκαν και ελέγχθηκαν. Η κατάσταση τους θεωρείται άριστη.

to doa δεν ειναι νομος παντου.οσα μαγαζια θελουν το εφαρμοζουν.

και αυτα που το εφαρμοζουν σιγουρα θα το δουν και αυτοι πριν στο αλλαξουν!

αν η κατασταση τους θεωρειται αριστη τοτε θα δειναν 1-2χρονια εγγυηση και οχι 6 μηνες!!!!οπως και η τιμη θα ηταν η κανονικη και σε κουτι κτλ.

ΜΗΝ ΣΑΣ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΖΟΥΝ

Link to comment
Share on other sites

Το πηρα το κινητο μια χαρα φαινεται εκ πρωτης οψεος...

 

Παντως ειδα εγγυηση της Apple τελικα δε λεει πουθενα καινουριο...λεει ισοδυναμα λειτουργικο...

Link to comment
Share on other sites

Το φαγε και αυτό η Wind όπως έφαγε η κοσμοτέ το whatsup.gr...

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Η αληθεια ειναι οτι στην περιπτωση του whatsup το πακετο προυπηρχε του σαητ... το Wind.gr προυπηρχε της μετονομασιας της ΤΙΜ, οποτε αυτη η αποφαση θα εχει ενδιαφερον... Οχι οτι περιμεναμε καμμια πιο δικαιη αποφαση απο την ΕΕΤΤ...
Q for eva ;-) Katoxos ton parakato kiniton me vathmo ikanopiisis: Nokia 5110 (2/5) - Panasonic G52 (1/5) - Ericsson T10s (1/5) - Alcatel 511 (2/5) - PANASONIC GD 95 (5/5) - Panasonic GD67 (2/5) - Nokia 7250i (2/5) - Nokia 3650 (3/5) - Nokia 3230 (3/5) - UBiQUiO 401 (3/5) - NOKIA N93 (6/5) :respect: - Nokia Ν86 (3/5) - SE Χ10 mini pro (4/5)
Link to comment
Share on other sites

Εγώ που έχω το 11899.gr Θα με κυνηγήσει η Cyta; :p

 

Ευχαριστώ για το ιστορικό, δεν το είχα δει. :)

Edited by eLeKtriK EyE
Link to comment
Share on other sites

Η υπόθεση της wind έχει μια βάση γιατί το "wind" είναι κατοχυρωμένο σήμα ευρωπαϊκά.

Της Cosmote στηρίχθηκε στα σήματα φήμης και δεν είχε καμία βάση και το πήρε με το έτσι θέλω απλά...

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Η υπόθεση της wind έχει μια βάση γιατί το "wind" είναι κατοχυρωμένο σήμα ευρωπαϊκά.

Της Cosmote στηρίχθηκε στα σήματα φήμης και δεν είχε καμία βάση και το πήρε με το έτσι θέλω απλά...

Το Wind όμως δεν σημαίνει άνεμος; πως είναι κατοχυρωμένο ευρωπαϊκα; τον "άνεμο" έχουν καπαρώσει; τώρα δεν ξέρω αν στον χριστιανό με το wind.gr του είχαν κάνει κάποια προσφορά για αγορά.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εδώ και μια μέρα διαπίστωσα ότι δεν μπορώ να στείλω sms.Λαμβάνω κανονικά αλλά εγώ δεν μπορώ να στείλω.Δοκίμασα και με άλλο κινητό με τα ίδια αποτελέσματα.Καμία βοήθεια;
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Wind γενικά
  • The title was changed to 2 κεραιες εκκχο της nova σε αποσταση ενος τετραγωνου μεταξυτ τους ειναι φυσιολογικο; εκπεμπουνε πολυ; .
  • The topic was pinned
  • The topic was locked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...