Jump to content

[Tablet] LG G Pad 8.3 (V500)


SSTAYROS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

σωστο αυτο και γλιτωνεις τα 5 ευρω αν τα αγοραζες ξεχωριστα αλλα αν η ηλεκτρονικη τι δινει δωρεαν , ασε πουδεν καιγομαι κιολας για τη συγκεκρινη, καλη προστασια να δινει και αν ειναι φολιο ακομη καλυτερα. διαβαζοντας εδω βλεπω οτι πολλοι αναφερονται στο greenify, εκτοσ απο την αριστη αυτη εφαρμογη (τη χρησιμοποιω κανα χρονο στο κινητο ) υπαρχει και το powerguard https://play.google.com/store/apps/details?id=com.onexuan.battery&hl=el απαραιτητο για τους ρουταρισμενους. Edited by goku86
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδιά η θήκη της voia είναι σκληρό πλαστικό από την πίσω μεριά το Tablet? Είναι περίπου όπως αυτή στο πίσω μέρος?

http://www.ebay.com/itm/Magnetic-PU-Stand-Case-Cover-Card-Holder-Stylus-for-LG-8-3-inch-LG-G-Pad-Tab-/151206122687?pt=US_Tablet_eReader_Cases_Covers_Keyboard_Folios&var=&hash=item23349654bf

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

παιδιά η θήκη της voia είναι σκληρό πλαστικό από την πίσω μεριά το Tablet? Είναι περίπου όπως αυτή στο πίσω μέρος?

http://www.ebay.com/itm/Magnetic-PU-Stand-Case-Cover-Card-Holder-Stylus-for-LG-8-3-inch-LG-G-Pad-Tab-/151206122687?pt=US_Tablet_eReader_Cases_Covers_Keyboard_Folios&var=&hash=item23349654bf

 

Είναι σαν σκληρή γόμα..

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Τα προβολακια ρε παιδια δεν μου τα βγαζει με τπτ...Το μονο που βρηκα στο δικο μου ειναι αυτο που φαινεται πανω αριστερα στις εικονες

...Νίκος...

LG Optimus G, LG G Pad 8.3, LG G2, Sony Xperia Z

Link to comment
Share on other sites

ο ηχος οταν φορας τα ακουστικα πως ειναι; γιατι εχω κατι ακουστικα τα βαζω σε ενα samsung tab3 7'' και ακουγονται χαλια τα βαζω στο λαπτοπ στο ιδιο τραγουδι ακουγονται μια χαρα. το lg πως τα παει;
Link to comment
Share on other sites

Για μένα ακούγεται απίστευτα ποιοτικά με τα ακουστικά. ..όμως όταν το συνδέω από έξοδο ακουστικών σε ενισχυτή μου παίζει χαμηλότερα από πολλές άλλες συσκευές που έχω παίξει. Παρεπιπτόντως χρειάστηκα επαναφορά και χρησιμοποίησα το LG backup. Μου επανέφερε τα πάντα υποδειγματικά.και όταν λέω τα πάντα εννοούμε τα πάντα από προγράμματα έως και την παραμικρή ρύθμιση. Δεν μου ! χρειάζεται Πλέον το titanium. Edited by agiosg
Link to comment
Share on other sites

Τα προβολακια ρε παιδια δεν μου τα βγαζει με τπτ...Το μονο που βρηκα στο δικο μου ειναι αυτο που φαινεται πανω αριστερα στις εικονες

 

ναι... για δοκίμασε τώρα και με άσπρο φόντο...

Edited by Craven
Link to comment
Share on other sites

Για μένα ακούγεται απίστευτα ποιοτικά με τα ακουστικά. ..όμως όταν το συνδέω από έξοδο ακουστικών σε ενισχυτή μου παίζει χαμηλότερα από πολλές άλλες συσκευές που έχω παίξει. Παρεπιπτόντως χρειάστηκα επαναφορά και χρησιμοποίησα το LG backup. Μου επανέφερε τα πάντα υποδειγματικά.και όταν λέω τα πάντα εννοούμε τα πάντα από προγράμματα έως και την παραμικρή ρύθμιση. Δεν μου ! χρειάζεται Πλέον το titanium.

ναι εξαιρετικη εφαρμογη! :D

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Ανακάλυψα αυτό στην κάτω μεριά της οθονης... Είναι κάτι σημαντικό η είναι ο πίσω φωτισμός???

 

Πω πω, έτσι έκανε σε κείνο που άλλαξα! Σε κανονικό επίπεδο φωτισμού όμως δεν έχεις θέμα, σωστά;

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι στιγμής δεν έχω κανένα πρόβλημα!! Και στα video HD και σε κάποια παιχνίδια.. Οπότε πιστεύω πως δεν είναι τπτ. Φαίνεται μόνο στο πλάι από την συγκεκριμένη πλευρά...

Βρήκα και αυτό.. Σίγουρα δεν είναι πρόβλημα παίδες?? (

) Edited by adricla
Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να είναι πρόβλημα, δεν εμφανίζονται σε όλους τα προβολάκια. Ούτε εγώ τα έχω, όπως και αλλά παιδιά εδώ μέσα.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή να το κρατήσω η να το γυρίσω πίσω?? Το αγόρασα από Σουηδία που έχω έρθει γιαυτό ρωτάω και ξαναρωτάω!!!
Link to comment
Share on other sites

Δική σου είναι η απόφαση. Πρόβλημα ΔΕΝ ειναι αλλά όπως είπα, δεν το παρουσιάζουν όλα.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Μου έκανες την καρδιά περιβόλι!!! Που λέμε και στην Κρήτη.. Μπορώ να το αλλάξω με την εγγύηση αν είναι κάτι και από Κρήτη σωστά?? Edited by adricla
Link to comment
Share on other sites

Δική σου είναι η απόφαση. Πρόβλημα ΔΕΝ ειναι αλλά όπως είπα, δεν το παρουσιάζουν όλα.

 

Από τη στιγμή που δεν το παρουσιάζουν όλα, είναι πρόβλημα. Άσχετα αν δεν ενοχλεί πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με τα προβολακια εμένα πάντως δεν με ενοχλεί. Είναι αρκετές ips που το κάνουν, άλλες λίγο άλλες πολύ.

 

Και νομίζω ότι δεν θα έπρεπε να σ' ενοχλει. Είναι κάτι που εάν υπάρχει, γίνεται ορατό κάτω από ειδικές συνθήκες και ειδικές ρυθμίσεις που δεν νομίζω κάποιος να το δουλεύει έτσι.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Ξερετε καποιο ημερολογιο στα ελληνικα που να μπορω να αλλαζω το μηνα. Γιατι της lg δεν αλλαζει μηνα. Κατι σαν αυτο της samsung που εχω στο note 3.
TCe
Link to comment
Share on other sites

Ξερετε καποιο ημερολογιο στα ελληνικα που να μπορω να αλλαζω το μηνα. Γιατι της lg δεν αλλαζει μηνα. Κατι σαν αυτο της samsung που εχω στο note 3.

 

Τι εννοείς ότι δεν αλλάζει τον μήνα? Το πας πάνω - κάτω και δεν πάει στον προηγούμενο ή στον επομενο?:rolleyes:

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Το εχω βγαλει ως widget και μου δειχνει τον ιανουαριο. Δεν εχει βελακια για να αλλαξω μηνα οπως της samsung,.
TCe
Link to comment
Share on other sites

Σου ΞΑΝΑγράφω....... συρε επάνω - κατω!

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Ξερετε καποιο ημερολογιο στα ελληνικα που να μπορω να αλλαζω το μηνα. Γιατι της lg δεν αλλαζει μηνα. Κατι σαν αυτο της samsung που εχω στο note 3.

αλλαζει κανονικα...

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Δεν γνωρίζω αν έχει απαντηθεί στις προηγούμενες σελίδες,αλλά ξέρει κανεις αν θα ερθει Ελλάδα η google play εκδοση;Και αν όχι,απο που μπορω να το πάρω μέσω ίντερνετ;Θα έπαιρνα τη 'Νορμάλ' εκδοση,αλλά το μοναδικό που με αποτρέπει να το κανω ,είναι οι αργές έως μηδαμινές αναβαθμίσεις...
Link to comment
Share on other sites

Δεν γνωρίζω αν έχει απαντηθεί στις προηγούμενες σελίδες,αλλά ξέρει κανεις αν θα ερθει Ελλάδα η google play εκδοση;Και αν όχι,απο που μπορω να το πάρω μέσω ίντερνετ;Θα έπαιρνα τη 'Νορμάλ' εκδοση,αλλά το μοναδικό που με αποτρέπει να το κανω ,είναι οι αργές έως μηδαμινές αναβαθμίσεις...

 

Περνα εσυ την gpe οταν βγει στο xda!Ειναι το ιδιο ταμπλετ απλα θα χρειαζεται να περνας εσυ τις αναβαθμισεις χειροκινητα.Δεν θα σου προτεινα να το παρεις εκτος Ελλαδας μηπως και σου εμφανισει κανενα απο τα "κουσουρια" που του σερνουμε εμεις εδω και 79 σελιδες :p

...Νίκος...

LG Optimus G, LG G Pad 8.3, LG G2, Sony Xperia Z

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...