Jump to content

[Note 3] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ΚΑλησπερα .

Εχω φαει ολα τα μαγαζια να βρω μια θηκη σαν της belkin η οποια να ειναι flip case alla kai S view μονο που θελω να καλυπτη και το bezel

γυρω τουλαχιστον στο πλαι και στις γωνιες .

Η μονη που βρηκα ηταν της spiegen αλλα ειναι πολυ ακριβη οι υπολοιπες βλεπω σε αυτο το στυλ δεν εχουν το ic chip απλα εχουν ενα παραθυρακι.

Παρακαλω καθε προραση ευπροσδεκτη ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Link to comment
Share on other sites

Βάλε καμιά φώτο μπρος πίσω να το δω αν μπορείς!

http://i62.tinypic.com/102oyfd.jpg

http://i59.tinypic.com/14t6jk4.jpg

http://i60.tinypic.com/2m5ky80.jpg

http://i58.tinypic.com/jgsaix.jpg

Συγνωμη για το μεγεθος των φωτο αλλα δεν μπορεσα να τις μαζεψω σε μεγεθος!!!

Samsung Note 9/Samsung Note 3

Samsung Tab pro 8.4/Samsung Tab 3 7"  

Samsung Tab A 2019 10.1''

 

Link to comment
Share on other sites

Μεγιά. Το χρώμα είναι; Champagne-gold;

Ευχαριστώ ,black +gold ειναι .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

serkos ειναι πιο λεπτη απο την γνωστη ισπανικη?

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

εχω μια παρομοια, δεν με βολεψε σκληρη και δεν μπαινει καλα μεσα το νοτελι. αν μπει καλα η μια πλευρα στην αλλη πλευρα δεν μπαινει το ιδιο.

Link to comment
Share on other sites

εχω μια παρομοια, δεν με βολεψε σκληρη και δεν μπαινει καλα μεσα το νοτελι. αν μπει καλα η μια πλευρα στην αλλη πλευρα δεν μπαινει το ιδιο.

παρόμοια ή nillkin? Γιατί οι φθηνές έχουν τέτοια προβλήματα.

Link to comment
Share on other sites

παρόμοια ή nillkin? Γιατί οι φθηνές έχουν τέτοια προβλήματα.

 

Rugged Armor Heavy Duty Case Hybrid Impact Hard Protective Cover Shockproof

παρομοια τετοια λεω οχι nilkin

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ ,black +gold ειναι .

 

Και εγώ αυτήν παράγγειλα. Η πιο ωραία για τα μαύρα. Για λευκό είναι ωραία η λευκή με γαλάζιο.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

serkos ειναι πιο λεπτη απο την γνωστη ισπανικη?

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

εχω μια παρομοια, δεν με βολεψε σκληρη και δεν μπαινει καλα μεσα το νοτελι. αν μπει καλα η μια πλευρα στην αλλη πλευρα δεν μπαινει το ιδιο.

 

 

δεν γνωριζω την ισπανικη!!2.5mm παχος εχει τωρα που την μετρησα!!!

Edited by serkos

Samsung Note 9/Samsung Note 3

Samsung Tab pro 8.4/Samsung Tab 3 7"  

Samsung Tab A 2019 10.1''

 

Link to comment
Share on other sites

τις εβαλες εσυ η τις εβαλε ο νικος?

 

 

ο νικος. οπως εγραψα και σε πιο αλλο ποστ οταν του πηγα να τη δει την πρωτη μου ειπε οτι εγω την τραβηξα μαλλον με το νυχι η βρηκε στο παντελονι... δεν ειμαι τρελος να θελω να τη χαλασω με το νυχι και του λεω θελω να αγορασω αλλη μια οπως και εγινε . με το μου περναει τη δευτερη μεσα σε 5 sec του λεω βλεπεις οτι εδω δεξια πανω γωνια δεν εφαρμοζει καλα αμεσως εκανε σαν φουσκαλα στο μεγεθος κεφαλι καρφιτσος ποιο μικρο ομως . σε 3 μερες φουσκωσε οπως η πρωτη . οταν την εβγαλα ειδα οτι η σιλικονη που εχει για να κολλαει πανω στο τζαμακι ειχε διαχωριστει με το τζαμι ..

Link to comment
Share on other sites

Ειχα διαβάσει την περίπτωση σου και με έβαλες σε σκέψεις. Τελικά είπα να δοκιμάσω και αγόρασα ένα τζαμακι από τον Νίκο και μέχρι στιγμής δεν έχω κάποιο πρόβλημα. Edited by enterhere
Link to comment
Share on other sites

ο νικος. οπως εγραψα και σε πιο αλλο ποστ οταν του πηγα να τη δει την πρωτη μου ειπε οτι εγω την τραβηξα μαλλον με το νυχι η βρηκε στο παντελονι... δεν ειμαι τρελος να θελω να τη χαλασω με το νυχι και του λεω θελω να αγορασω αλλη μια οπως και εγινε . με το μου περναει τη δευτερη μεσα σε 5 sec του λεω βλεπεις οτι εδω δεξια πανω γωνια δεν εφαρμοζει καλα αμεσως εκανε σαν φουσκαλα στο μεγεθος κεφαλι καρφιτσος ποιο μικρο ομως . σε 3 μερες φουσκωσε οπως η πρωτη . οταν την εβγαλα ειδα οτι η σιλικονη που εχει για να κολλαει πανω στο τζαμακι ειχε διαχωριστει με το τζαμι ..

 

τι να σου πω φιλε με επεσα απο τα συνεφα γιατι ο νικος ειναι προσεκτικος στις τοποθετησεις.Εμενα οσες φορες εβαλε δεν ειχα προβλημα.Να ξεκαθαρισω οτι δεν εχω καμια σχεση με το καταστημα και ειμαι απλα πελατης οπως αρκετα παιδια απο το φορουμ.Μαλλον εισαι ατυχος η επεσες σε ελατωματικο υλικο.Παντως η γνωμη μου ειναι να τον ξαναενοχλησεις για να δουμε τι θα σου πει.(εγω ετσι θα εκανα.Δεν σου κανω υποδειξη τι θα εκανα εγω σου λεω παντα φιλικα)

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

τι να σου πω φιλε με επεσα απο τα συνεφα γιατι ο νικος ειναι προσεκτικος στις τοποθετησεις.Εμενα οσες φορες εβαλε δεν ειχα προβλημα.Να ξεκαθαρισω οτι δεν εχω καμια σχεση με το καταστημα και ειμαι απλα πελατης οπως αρκετα παιδια απο το φορουμ.Μαλλον εισαι ατυχος η επεσες σε ελατωματικο υλικο.Παντως η γνωμη μου ειναι να τον ξαναενοχλησεις για να δουμε τι θα σου πει.(εγω ετσι θα εκανα.Δεν σου κανω υποδειξη τι θα εκανα εγω σου λεω παντα φιλικα)

 

ναι σιγουρα το υλικο ειναι η παρτιδα. αλλα δεν μαρεσε που μου ειπε οτι εγω μαλλον το χαλασα ..

Link to comment
Share on other sites

ναι σιγουρα το υλικο ειναι η παρτιδα. αλλα δεν μαρεσε που μου ειπε οτι εγω μαλλον το χαλασα ..

 

σε αυτο εχεις απολυτο δικιο και εμενα θα με χαλαγε αν μου ελεγε κατι τετοιο.Αλλα αν ειναι σωστος επαγγελματιας θα πρεπει να σου την αλαξει δωρεαν και να ζητησει και συγνωμη.Καλυτερα να χασει μια ζελατινα παρα ενα πελατη.Παντα προσωπικη μου αποψη.

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Γιαυτο και γω πλήρωσα δεύτερο για να μαι σωστός. Τέλος πάντων ξέρεις κάποιο κατάστημα με γυαλί για να μην πάρω από το νετ

σε αυτο εχεις απολυτο δικιο και εμενα θα με χαλαγε αν μου ελεγε κατι τετοιο.Αλλα αν ειναι σωστος επαγγελματιας θα πρεπει να σου την αλαξει δωρεαν και να ζητησει και συγνωμη.Καλυτερα να χασει μια ζελατινα παρα ενα πελατη.Παντα προσωπικη μου αποψη.
Link to comment
Share on other sites

Γιαυτο και γω πλήρωσα δεύτερο για να μαι σωστός. Τέλος πάντων ξέρεις κάποιο κατάστημα με γυαλί για να μην πάρω από το νετ

 

οχι δεν ξερω καποιο αξιοπιστο να σου πω αλλα τα παιδια εδω μεσα σιγουρα θα εχουν καποια αξιοπιστη προταση να σου κανουν και ειμαι σιγουρος οτι θα σου απαντησουν

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν ξερω καποιο αξιοπιστο να σου πω αλλα τα παιδια εδω μεσα σιγουρα θα εχουν καποια αξιοπιστη προταση να σου κανουν και ειμαι σιγουρος οτι θα σου απαντησουν

Περιμένω την πρόταση τους αλλά δεν έρχεται χεχεχ

Link to comment
Share on other sites

Τελικα νπμιζω βρηκα την καλητερη sview που προστατευη και το κινητο γυρω γυρω

μετα απο αρκετο ψάξιμο την βρηκα εδω πιο φρηναhttp://www.tvc-mall.com/details/Nillkin-Magic-S-View-Leather-Folio-Case-for-Samsung-Galaxy-Note-3-N9005-N9000-w-Wireless-Charger-Receiver-MLC-N9005-215-X01/

Η θηκη εχει και wirelless receiver στο πακετο και γενικα απο την συγκεκριμένη εταιρεία ειμαι πολυ ευχαριστημενος.

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αλλη μια ερωτηση αν παρω εναν wirelless charger η φορτιση θα ειναι το ιδιο γρήγορη με τον κανονικό φορτιστη δηλαδη ο φορτιστής μας εχει εξοδο 2mA την ιδια εξοδο θα βγαζει και ασυρματα?

Link to comment
Share on other sites

Τελικα νπμιζω βρηκα την καλητερη sview που προστατευη και το κινητο γυρω γυρω

μετα απο αρκετο ψάξιμο την βρηκα εδω πιο φρηναhttp://www.tvc-mall.com/details/Nillkin-Magic-S-View-Leather-Folio-Case-for-Samsung-Galaxy-Note-3-N9005-N9000-w-Wireless-Charger-Receiver-MLC-N9005-215-X01/

Η θηκη εχει και wirelless receiver στο πακετο και γενικα απο την συγκεκριμένη εταιρεία ειμαι πολυ ευχαριστημενος.

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αλλη μια ερωτηση αν παρω εναν wirelless charger η φορτιση θα ειναι το ιδιο γρήγορη με τον κανονικό φορτιστη δηλαδη ο φορτιστής μας εχει εξοδο 2mA την ιδια εξοδο θα βγαζει και ασυρματα?

 

Υπολόγισε όπως φορτίζει από ένα usb.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή σχεδον 4 φορες πιο αργα......

ο φορτιστης βγαζει στην εξοδο 2Α και το usb του pc 0.5 A ......

αν ειναι ετσι δεν λεει ....

ειναι ετσι?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 3] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...