Jump to content

[Note 3] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γειά σας παιδιά! Έχω πάρει την case mate pop για το Note(πολύ καλή θήκη για grip by the way) , και ψάχνομαι για Glass screen protector που να μπορεί να συνδυαστεί με θήκη. Ξέρετε κάποιο καλό και όχι πολύ ακριβό? Της Spigen χωράει μαζί με θήκη? Θα προτιμούσα από Amazon για να ερθει πιο γρήγορα.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μου ηλθε μολις τωρα,η βαση αυτοκινητου για GPS,που στηριζεται στη σχισμη του CD player.Φαινεται λειτουργικο και εξυπνο.Μολις μπει μεσα στη σχισμη, με μια βιδα,σφιγγει, και δεν μπορει να κουνηθει,και να φυγει απο τη θεση του.Το ανοιγμα των βραχιονων απο την αλλη μερια,χωραει ανετα ακομη και το Note 3.

Θα το δοκιμασω και αν υπαρχει κατι στραβο θα το γραψω.

 

Περασα το πρωι απο extreme mobile και πηρα αυτην εδω http://www.extreme-mobile.gr/p.Samsung-New-Universal-Car-Holder-ECS-K200BEGSTD-4-5-7-Galaxy-Note-3-n9005-Galaxy-S4-i9505-k-a.916626.html Ειναι ολα τα λεφτα.Οτι πιο ποιοτικο και πιο σταθερο εχω δει σε τετοιου τυπου βαση

 

Να σε ρωτησω ρε Θοδωρη, αυτη που δειχνεις στο λινκ, δεν εχει στο κατω μερος πατουρες για να ακουμπα το κινητο?

Edited by truckman
Link to comment
Share on other sites

Περασα το πρωι απο extreme mobile και πηρα αυτην εδω http://www.extreme-mobile.gr/p.Samsung-New-Universal-Car-Holder-ECS-K200BEGSTD-4-5-7-Galaxy-Note-3-n9005-Galaxy-S4-i9505-k-a.916626.html Ειναι ολα τα λεφτα.Οτι πιο ποιοτικο και πιο σταθερο εχω δει σε τετοιου τυπου βαση

 

Να σε ρωτησω ρε Θοδωρη, αυτη που δειχνεις στο λινκ, δεν εχει στο κατω μερος πατουρες για να ακουμπα το κινητο?

Κοιτα,αμα το βαλεις να ειναι ορθιο,ανοιγει ενα κομματι στην αλλη πλευρα,την κατω,,και σχηματιζεται πατουρα για τη δουλεια που θελεις.

Εγω,θα το βαλω με τη μεγαλη διασταση οριζοντια,οπότε και δε μου χρειαζεται.

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα,αμα το βαλεις να ειναι ορθιο,ανοιγει ενα κομματι στην αλλη πλευρα,την κατω,,και σχηματιζεται πατουρα για τη δουλεια που θελεις.

Εγω,θα το βαλω με τη μεγαλη διασταση οριζοντια,οπότε και δε μου χρειαζεται.

 

Ναι, για την κατακορυφη θεση εννουσα, στην οριζοντια δεν εχει νοημα.Αφου το εχει ειναι μια χαρα :)

Link to comment
Share on other sites

Περασα το πρωι απο extreme mobile και πηρα αυτην εδω http://www.extreme-mobile.gr/p.Samsung-New-Universal-Car-Holder-ECS-K200BEGSTD-4-5-7-Galaxy-Note-3-n9005-Galaxy-S4-i9505-k-a.916626.html Ειναι ολα τα λεφτα.Οτι πιο ποιοτικο και πιο σταθερο εχω δει σε τετοιου τυπου βαση

Έχω την ίδια και έχω δοκιμάσει άλλες 2-3 για την συσκευή μας.

Σε ποιότητα και σταθερότητα νομίζω δεν υπάρχει άλλη καλύτερη για το Note 3

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Θα ήθελα να μάθω, αν κάποιος γνωρίζει, αν το Magnetic Clip της spigen δημιουργεί πρόβλημα στην οθόνη του κινητού ή κάπου αλλού. Μόλις παρήγγειλα την s-view και θέλω να παραγγείλω και αυτό.
Link to comment
Share on other sites

Περασα το πρωι απο extreme mobile και πηρα αυτην εδω http://www.extreme-mobile.gr/p.Samsung-New-Universal-Car-Holder-ECS-K200BEGSTD-4-5-7-Galaxy-Note-3-n9005-Galaxy-S4-i9505-k-a.916626.html Ειναι ολα τα λεφτα.Οτι πιο ποιοτικο και πιο σταθερο εχω δει σε τετοιου τυπου βαση

 

Να σε ρωτησω ρε Θοδωρη, αυτη που δειχνεις στο λινκ, δεν εχει στο κατω μερος πατουρες για να ακουμπα το κινητο?

 

εδω εισαι φιλε....

 

http://www.ebay.de/itm/Original-Samsung-Galaxy-Note-2-LTE-II-GT-N7105-Kraftfahrzeughalter-ECS-K200BE-/151139392462?pt=DE_Handy_PDA_Halterungen&hash=item23309c1bce

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το χρησιμοποιώ και δεν μου έχει δημιουργήσει κανένα πρόβλημα. Απλά μετά από λίγο σχετικά καιρό ξεφτίζει το ασημί χρώμα και μαυρίζει.
Link to comment
Share on other sites

Αυτο το γυαλακι το'χει δοκιμάσει κανενας ;; http://www.ebw.gr/el/Product/383224/Protector-LCD-Blue-Star-SAM-N9000-Galaxy-Note3-tempered-glass-5901737219244

 

Αυτο πλακα πλακα φαινεται καλο. Και σε πολυ καλη τιμη με δεδομενο πως απο το ebay αναλογα protectors κανουν πολλες μερες να ερθουν. Αν καποιος το εχει τσεκαρει ας μας πει γιατι το σκεφτομαι κι εγω να το παρω για spare.

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

Αυτο πλακα πλακα φαινεται καλο. Και σε πολυ καλη τιμη με δεδομενο πως απο το ebay αναλογα protectors κανουν πολλες μερες να ερθουν. Αν καποιος το εχει τσεκαρει ας μας πει γιατι το σκεφτομαι κι εγω να το παρω για spare.

 

Εσύ φίλε ποιο γυαλι έχεις? Μπαίνει σε θήκη με το screen protector επάνω?

Link to comment
Share on other sites

Εσύ φίλε ποιο γυαλι έχεις? Μπαίνει σε θήκη με το screen protector επάνω?

 

Δε θυμαμαι ποιο ακριβως ειχα παρει και δεν εχω προχειρο λινκ, αλλα ηταν ενα απο τα φθηνα του ebay (τυπου 7 ευρω νομιζω). Βεβαια η θεωρια μου ειναι πως ολα ειναι τα ιδια πανω κατω (αλλα δεν εχω αποδειξη, anyway). Παντως δεν εχει κανενα προβλημα και καμια απο τις θηκες που του εχω βαλει (συμπεριλαμβανομενης και της S view).

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

Δε θυμαμαι ποιο ακριβως ειχα παρει και δεν εχω προχειρο λινκ, αλλα ηταν ενα απο τα φθηνα του ebay (τυπου 7 ευρω νομιζω). Βεβαια η θεωρια μου ειναι πως ολα ειναι τα ιδια πανω κατω (αλλα δεν εχω αποδειξη, anyway). Παντως δεν εχει κανενα προβλημα και καμια απο τις θηκες που του εχω βαλει (συμπεριλαμβανομενης και της S view).

 

Νομίζω θα σε επιβεβαιωσω. Η αίσθηση που έχω από δύο τελείως διαφορετικά tempered glass σε δύο διαφορετικά τηλέφωνα, Νοτε 3 και Νοτε 8 είναι ακριβώς η ίδια. Και με τα δύο είμαι πλήρως ικανοποιημένος, στο Νοτε 8 μάλιστα κάνει λιγότερες δαχτυλιές από την κανονική οθόνη, σε αυτό μάλιστα η διαφορά με το screen protector που είχα είναι τεράστια

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Την εχω ηδη αγορασει οπως εγραψα και στο ποστ μου και μαλιστα μου ηρθε πολυ φθηνοτερα απο οτι αν την αγοραζα απο το ebay

 

Παντως καποια παρελκομενα οπως,βασεις στηριξης,φορτιστες,καρτες μνημης κλπ,καλα ειναι να δινουμε κατι παραπανω και να τα παιρνουμε ποιοτικα,γιατι θα μας συνοδευουν και σε επομενες συσκευες μας

Edited by truckman
Link to comment
Share on other sites

Την εχω ηδη αγορασει οπως εγραψα και στο ποστ μου και μαλιστα μου ηρθε πολυ φθηνοτερα απο οτι αν την αγοραζα απο το ebay

 

Παντως καποια παρελκομενα οπως,βασεις στηριξης,φορτιστες,καρτες μνημης κλπ,καλα ειναι να δινουμε κατι παραπανω και να τα παιρνουμε ποιοτικα,γιατι θα μας συνοδευουν και σε επομενες συσκευες μας

 

βλεπω οτι το extreme mobile την εχει 29€ ...ποσο την πηρες αν επιτρεπετε...?

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

βλεπω οτι το extreme mobile την εχει 29€ ...ποσο την πηρες αν επιτρεπετε...?
29 την πηρα αλλα λογω επαγγελματικου αφμ,μου ηρθε 23,50.Απο το ebay + τα μεταφορικα θα στοιχιζε περισσοτερο
Link to comment
Share on other sites

20,90 τελικη με μεταφορικα στο ebay....βεβαια με την σχετικη αναμονη απο Γερμανια κανα δεκαημερο

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδιά,ξερει κανεις καποιον ''γρηγορο'' πωλητή στο ebay που να έχει ψευτο s-view σε ασπρο και σε μαυρο με 5 ευρο το πολυ η μια και χωρις μεταφορικά; μηπως ζηταω πολλά;:rolleyes:

 

EDIT: τελικα διορθώθηκε το θεμα με τα μη-αυθεντικά gadget στην 4.4;

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδιά,ξερει κανεις καποιον ''γρηγορο'' πωλητή στο ebay που να έχει ψευτο s-view σε ασπρο και σε μαυρο με 5 ευρο το πολυ η μια και χωρις μεταφορικά; μηπως ζηταω πολλά;:rolleyes:

 

EDIT: τελικα διορθώθηκε το θεμα με τα μη-αυθεντικά gadget στην 4.4;

 

Έχω παραγγείλει αυτή στα 7.26 Ευρώ.

Δεν μου έχει έρθει ακόμα (άρα δεν είναι ...γρήγορος :p), είναι ψευτο s-view σε διάφορα χρώματα, και κοστίζει πάνω από 5 Ευρώ:p.

Είναι ότι πιο κοντά σε αυτά που λες, που βρήκα.

 

Θεωρητικά διορθώθηκε το θέμα, με το δεύτερο update.

Edited by Tsaglis

Αλέξανδρος,

Galaxy S20+, Galaxy Tab S7 LTE, (Galaxy S9 plus)

Link to comment
Share on other sites

Έχω παραγγείλει αυτή στα 7.26 Ευρώ.

Δεν μου έχει έρθει ακόμα (άρα δεν είναι ...γρήγορος :p), είναι ψευτο s-view σε διάφορα χρώματα, και κοστίζει πάνω από 5 Ευρώ:p.

Είναι ότι πιο κοντά σε αυτά που λες, που βρήκα.

 

Θεωρητικά διορθώθηκε το θέμα, με το δεύτερο update.

 

Την ίδια είχα παραγγείλει και εγώ στις 6/3 και μου ήρθε ειδοποιητήριο χθες να την πάρω.Είναι μια χαρά,κουμπώνει μια χαρά.Τώρα για αντοχή στον χρόνο δεν ξέρω.

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe. (Albert Einstein)
Link to comment
Share on other sites

Την ίδια είχα παραγγείλει και εγώ στις 6/3 και μου ήρθε ειδοποιητήριο χθες να την πάρω.Είναι μια χαρά,κουμπώνει μια χαρά.Τώρα για αντοχή στον χρόνο δεν ξέρω.

 

Εγώ την παρήγγειλα 7/3 !!!

Άρα σήμερα περιμένω ειδοποιητήριο; :lol: Για να δούμε, λογικά μέσα στην επόμενη εβδομάδα την περιμένω

Περιμένω και αυτή σε καφέ, για πιο...κυριλάτες εμφανίσεις!

Αλέξανδρος,

Galaxy S20+, Galaxy Tab S7 LTE, (Galaxy S9 plus)

Link to comment
Share on other sites

 

Αυτο ειναι το Ultra optics που αναφερεις εδω:

Η ultra optics είναι anti glair με λιγο matte look και ειδικη επίστρωση για μην εχω δακτυλικα αποτυπώματα στην οθονη οποτε λιγότερο καθάρισμα.

Γιωργος και.....

[sIGPIC][/sIGPIC]

φυσικα....

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετω.

Την πατησα με τη βαση αυτοκινητου για GPS που μπαινει στη σχισμη του CD player.Πηγα σημερα περιχαρης να τη βαλω στο αυτοκινητο,αλλα δεν χωραει στο player του Λεον,λογω του οτι ειναι πολυ στενη η σχισμη του,ενω χωραει σε καμια δεκαρια αλλα players που δοκιμασα μετά στο μαγαζι ενος φιλου.

Ετσι,ή θα το στειλω πισω στον Κινεζο,ή θα το δωσω αμα το θελει κανεις.Μου στοιχισε $12,50,δηλαδη 10€.

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Δωσε μου φωτο πως φαίνεται... Με ενδιαφέρει..

http://www.ebay.co.uk/itm/Universal-CD-Slot-Mount-SmartPhone-Holder-For-Cell-Phones-and-GPS-Devices-/271357519353?ssPageName=ADME:L:COSI:GB:1123 .

Οι φωτογραφιες μεγαλωνουν αμα βαλεις πανω το ποντικι.

Τα αυτια που κρατανε το κινητο ή το GPS,ανοιγουν με το πατημα ενος κουμπιου,και κλεινουν με πιεση,οποτε ακουγεται ενα κρκρκρ,και μαζευονται.

Το Note 3 xωραει μια χαρα,όπως και το MLS 50TSP T&D.

Στην τελευταια φωτογραφια,φαινεται η αναδιπλουμενη πατουρα,που την ανοιγεις αμα θες να βαλεις το κινητο όρθιο,οποτε και αυτο παταει στην πατουρα και στεκεται σταθερά.

Επισης,εχει και μια σφαιρικη κεφαλη,που μπορει να στρεφεται γυρω απ αυτην,ωστε να προσαρμοζεται στις αναγκες σου να βλεπεις καλα δηλαδη.

Edited by Theodore41

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 3] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...