Jump to content

[Note 3] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτο,http://www.prweb.com/releases/Mugenizer/Note3/prweb11423430.htm ,ειναι καλο για να κανει ασυρματη φορτιση το Note 3;Η κανει κατι αλλο,που δεν το καταλαβα;

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αυτο,http://www.prweb.com/releases/Mugenizer/Note3/prweb11423430.htm ,ειναι καλο για να κανει ασυρματη φορτιση το Note 3;Η κανει κατι αλλο,που δεν το καταλαβα;

Ναι, αυτό είναι το Receiver. Χρειάζεσαι επίσης και το Wireless Charger Pad

Εδώ και τα δυο

http://www.ebay.co.uk/itm/291007284581?ssPageName=STRK:MESINDXX:IT&_trksid=p3984.m1436.l2649

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

Αυτο,http://www.prweb.com/releases/Mugenizer/Note3/prweb11423430.htm ,ειναι καλο για να κανει ασυρματη φορτιση το Note 3;Η κανει κατι αλλο,που δεν το καταλαβα;

 

Aν σκοπεύεις να πάρεις θήκη s view, πάρε αυτήν με την ασύρματη φόρτιση μια και καλή.

Link to comment
Share on other sites

Aν σκοπεύεις να πάρεις θήκη s view, πάρε αυτήν με την ασύρματη φόρτιση μια και καλή.

Βασικα,εκεινο που θελω,ειναι να παρω μια θηκη που να προστατευει το κινητο απο χτυπηματα λογω πτωσεως,και λιγοτερο εναν ασυρματο φορτιστη.

Ουτως ή άλλως,αμα δεν τη δω τη θηκη,δεν την παιρνω,στη φωτογραφια δε φαινεται καλα.

Η S-view που αναφερεις,δε νομιζω οτι προστατευει καλα το κινητο.

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους θα ήθελα την βοήθεια σας σήμερα αγόρασα το note 3 και θα ήθελα να αγοράσω καλής ποιότητας Screen Protector και 2 θήκες μια η οποία να προστατεύει από τις πτώσεις και μια που είναι σαν πορτοφόλι επειδή δεν ξέρω τι παίζει θα ήθελα να μου προτείνετε κάτι κάλο (κατά προτίμηση από ebay) ευχαριστώ εκ των προτέρων! :)
Link to comment
Share on other sites

Για στυλ πορτοφόλι πάρε την γνήσια της Samsung, την s view. Για την άλλη και για screen protector κοίτα τα προϊόντα της spigen.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μου ήρθε και μένα η sgp neo hybrid. π. Πολύ ωραία εμφάνιση και από τι δείχνει προστατεύει το κινητό. Το μονο μειονέκτημα της νομίζω είναι οτι γλιστράει πάρα πολυ.
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο μενα ειμαι νεος κατοχος του note 3 και θελω να παραγγειλω καποιο screen protector tempered κατα προτιμηση.Δεν με ενδιαφερουν τα χρηματα οσο να ειναι καλο να μην χανει την αισθηση της η οθονη και να φαινονται τα χρωματα ωραια και τα λοιπα.Μπορειτε να μου προτινετε καποιο συγκεκριμενο και επισης ενα Link για παραγγελια? ευχαριστω...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο μενα ειμαι νεος κατοχος του note 3 και θελω να παραγγειλω καποιο screen protector tempered κατα προτιμηση.Δεν με ενδιαφερουν τα χρηματα οσο να ειναι καλο να μην χανει την αισθηση της η οθονη και να φαινονται τα χρωματα ωραια και τα λοιπα.Μπορειτε να μου προτινετε καποιο συγκεκριμενο και επισης ενα Link για παραγγελια? ευχαριστω...

 

Πήγαινε μια δυο σελίδες πίσω και θα βρεις. Έχω δώσει ήδη

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο μενα ειμαι νεος κατοχος του note 3 και θελω να παραγγειλω καποιο screen protector tempered κατα προτιμηση.Δεν με ενδιαφερουν τα χρηματα οσο να ειναι καλο να μην χανει την αισθηση της η οθονη και να φαινονται τα χρωματα ωραια και τα λοιπα.Μπορειτε να μου προτινετε καποιο συγκεκριμενο και επισης ενα Link για παραγγελια? ευχαριστω...

 

Εγώ έχω το αυθεντικό της Samsung και είναι ότι καλύτερο έχω δοκιμάσει ποτέ. Δουλεύει και με την Sview.

ZRX1200S
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω το αυθεντικό της Samsung και είναι ότι καλύτερο έχω δοκιμάσει ποτέ. Δουλεύει και με την Sview.

 

Εννοεις απλο protector,ή tempered glass;

 

Aπο που αγοραζουμε το γνησιο protector της Samsung;

Και τελικα απο τα glass tempered ποσα λεφτα αξιζει κανεις να δωσει,διοτι οι διαφορες τιμης ειναι μεγαλες.

Edited by Superuser
Συνένωση Μηνυμάτων
Link to comment
Share on other sites

Aπο που αγοραζουμε το γνησιο protector της Samsung;

Και τελικα απο τα glass tempered ποσα λεφτα αξιζει κανεις να δωσει,διοτι οι διαφορες τιμης ειναι μεγαλες.

 

Το αγόρασα από το Public για 15€ και έχει μέσα δύο screen protector.

ZRX1200S
Link to comment
Share on other sites

Aπο που αγοραζουμε το γνησιο protector της Samsung;

Και τελικα απο τα glass tempered ποσα λεφτα αξιζει κανεις να δωσει,διοτι οι διαφορες τιμης ειναι μεγαλες.

 

12.90€

http://www.mobilecenter.gr//index.php?target=products&product_id=36909

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

Aπο που αγοραζουμε το γνησιο protector της Samsung;

Και τελικα απο τα glass tempered ποσα λεφτα αξιζει κανεις να δωσει,διοτι οι διαφορες τιμης ειναι μεγαλες.

 

Εγώ πήρα ένα από ebay δεν έχει έρθει ακόμη να σας πω εντυπώσεις αλλά είπα να μην δώσω περισσότερα χρήματα και να μην μου αρέσει

 

http://m.ebay.com/itm/271369159856?nav=SEARCH&sbk=1

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια! Ποιος χριστιανός ορθόδοξος θα παραγγείλει tempered glass protector να κανουμε ομαδικη παραγγελία; Δεν ασχολούμε με τράπεζες και δε θελω να τρέχω τώρα να φτιαχνω λογαριασμους για το e-bay κλπ! Δεν ειμαι απατεώνας! Θα του τα δώσω τα λεφτά πριν! Θα μου τη στείλει με κουριερ που εγω θα πληρώσω τα μεταφορικά!

Κι' οι πέτρες δεν την έχουνε τη τόση αμοναξιά μου,

γιατ΄είδα μια κι 'χε αγκαλιά τη ρίζα του ασφενδάμου!

 

Ψαραντώνης.

Link to comment
Share on other sites

Ειδα αυτη τη θηκη,που ειναι διπλή,και λεω να την παρω για να την βαλω σε ενα μαυρο Note 3.http://www.ebay.com/itm/Incipio-Dualpro-Shine-Dual-Protection-Aluminum-Finish-For-Samsung-Galaxy-Note-3-/171183886993?pt=UK_MobilePhones_MobilePhonesCasesPouches&var=470310291872&hash=item27db5ad291

Την εχει παρει κανεις μηπως;

Εδιτ.

Ειδα οτι το extreme mobile, εχει μια ποικιλια απο θηκες,αλλα μου πεφτει μακρυα να παω απο κει να τις δω.

Μηπως υπαρχει καποιο αλλο μαγαζι περι το Κεντρο,που να εχει ποικιλια;

Edited by Theodore41

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αν ενδιαφέρεται κανείς έχω ακόμη το gear καινούργιο σε καλά λεφτά
GSXR 1000 K8 - Galaxy NOTE 3 - DELL XPS 12
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αν ενδιαφέρεται κανείς έχω ακόμη το gear καινούργιο σε καλά λεφτά

 

Στειλε μου ινμποξ ποσο το δινεις!

Κι' οι πέτρες δεν την έχουνε τη τόση αμοναξιά μου,

γιατ΄είδα μια κι 'χε αγκαλιά τη ρίζα του ασφενδάμου!

 

Ψαραντώνης.

Link to comment
Share on other sites

Aπο που αγοραζουμε το γνησιο protector της Samsung;

Και τελικα απο τα glass tempered ποσα λεφτα αξιζει κανεις να δωσει,διοτι οι διαφορες τιμης ειναι μεγαλες.

 

 

http://www.e-shop.gr/product?id=TEL.015477

9.90 ;)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια! Ποιος χριστιανός ορθόδοξος θα παραγγείλει tempered glass protector να κανουμε ομαδικη παραγγελία; Δεν ασχολούμε με τράπεζες και δε θελω να τρέχω τώρα να φτιαχνω λογαριασμους για το e-bay κλπ! Δεν ειμαι απατεώνας! Θα του τα δώσω τα λεφτά πριν! Θα μου τη στείλει με κουριερ που εγω θα πληρώσω τα μεταφορικά!

 

Παύλο επειδή έχεις ξανακάνει την πρόταση, δε βλέπω κάποιον πρόθυμο και είναι λογικό γιατί πρόκειται για μεγάλη ταλαιπωρία εκτός και αν ο άλλος συμφορουμίτης είναι επίσης από Χανιά. Άσε που με το courier που λες θα σου στοιχίσει πιο πολύ από το ίδιο το tempered.

Συμβουλή; Πήγαινε βγάλε μία prepaid κάρτα, φόρτωσέ την με ελάχιστα χρήματα και παρήγγειλε απευθείας. Έτσι και θα σου έρθει φθηνότερα (και άμεσα), και θα είσαι ανεξάρτητος (και για το μέλλον) και δεν διακινδυνεύεις τίποτα με μία προπληρωμένη κάρτα.

Γιάννης
Link to comment
Share on other sites

Αν θέλεις διάλεξε πια θες βάλε μου τα λεφτά στον λογαριασμό μου την παραγγέλνω από ebay και βάζω την δική σου διεύθυνση ή στην βάζω στο καράβι. αν με εμπιστεύεσαι να βοηθήσω ευχαρίστως. αλλά είναι τόσο δύσκολο να μάθεις να το κάνεις μόνος σου δεν νομίζω.
Link to comment
Share on other sites

Yπάρχει σε κάποιο μαγαζί στην Ελλάδα να αγοράσω το tempered glass 9h της nillkin;

Τί είναι καλύτερο να βάλω; το αυθεντικό screen protector της Samsung ή tempered glass της nillkin 9h ή κάτι άλλο;

Θήκη χρησιμοποιώ μία σιλικόνης και σε λίγο θα αγοράσω την Sview.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 3] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...