Jump to content

Doogee DG100


aiakos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και σε ένα δικό μου που χάλασε το digitizer το άλλαξα μόνος με περίπου το ίδιο κόστος, κατά τα άλλα αυτό έχει κλείσει ήδη 16 μήνες λειτουργίας και ένα δεύτερο 14 μήνες.
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • Απαντήσεις 729
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πριν κανα 10μηνο πηρα το παραπανω κινητο ολα καλα μεχρι εδω απο προχθες κανω κλικ στο λογισμικο της καμερας και μου λεει δεν ειναι δυνατη η συνδεση με την καμερα ψαχνοντας βρηκα και αλλους με το ιδιο προβλημα δοκιμα να κανω και soft(μεσα απο το κινητο) και hard reset (power+vol up) τιποτα δοκιμασα να κανω firmware upgrade alla to sp tool που δινει η εταιρεια link εχει θεμα οποτε δεν ξερω ποια εκδοση να κανω χρηση γιατι κατεβασα την πιο τελευταια μεν εχω και την ROM(υποθετω οτι δεν ειναι η ιδια εκδοση με την δικια μου πρεπει να εχουν καποια αναβαθμιση λογικα) ακολουθησα τις οδηγιες οπως ελεγε αλλα παπαλα δεν περνουσε μου βγαζε καποιο ακαταλαβιστικο μυνημα για εμενα δεν ξερω τι να κανω καμμια ιδεα? βασικα περασα τους driver εβγαλα την μπατταρια ετρεξα τα sp flash πατησα download συνδεσα το κινητο πατησα power το δεχτηκε και μετα εβγαλε ενα μυνημα και αυτο ηταν τζιφος:blink:
Link to comment
Share on other sites

εχεις viber?δοκιμασε αν το βγαλεις μηπως φτιαχνει.

α) δοκιμασα αλλο aplication τιποτα το ιδιο προβλημα

β) τι εννοεις αν εχω viber? αφου εκανα reset ολα σβηστικαν εινα καθαρο το τηλεφονο

Edited by razorcool
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...