Jump to content

[Note 3] Διαθεσιμότητα και αγορά


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Την γνώμη σας για μετάβαση απο nexus 5 σε note 3 ?

 

Να είμαστε λογικοί, αν δεν σε ενδιαφέρει το πενάκι και το ότι δεν έχει το nexus ext SD card και αποσπωμενη μπαταρία δεν υπάρχει λόγος για το Ν3, συν του ότι για 3 χρόνια θα παίρνεις 1ος τις αναβαθμίσεις με το nexus

There's no substitute for Experience

Admin CorollaClub.com

Link to comment
Share on other sites

Να είμαστε λογικοί, αν δεν σε ενδιαφέρει το πενάκι και το ότι δεν έχει το nexus ext SD card και αποσπωμενη μπαταρία δεν υπάρχει λόγος για το Ν3, συν του ότι για 3 χρόνια θα παίρνεις 1ος τις αναβαθμίσεις με το nexus

 

Tην οθόνη ξέχασες!!! :D

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

Να είμαστε λογικοί, αν δεν σε ενδιαφέρει το πενάκι και το ότι δεν έχει το nexus ext SD card και αποσπωμενη μπαταρία δεν υπάρχει λόγος για το Ν3, συν του ότι για 3 χρόνια θα παίρνεις 1ος τις αναβαθμίσεις με το nexus

 

 

Οι αναβαθμίσεις δε μου λένε τίποτα οταν έχω καλύτερη οθόνη , κάμερα , μπαταρία , sd κλπ κλπ. Σήμερα έβαλα δίπλα δίπλα N5 και Note3 καμοία σχέση στα χρώματα στην ίδια εικόνα με τέρμα φωτεινότητες. Και να φανταστείς δεν είχα την κιτρινιάρικη οθόνη στο N5 αλλά την καλή. Τόσο χάλι που το φιλαράκι μου με το Note 3 έπαθε πλάκα.

Edited by kosmasgr
Link to comment
Share on other sites

Και τα λεφτά μην ξεχνάτε, δεν υποστηρίζω το nexus ξέρετε ποιος είμαι απλά είναι το μόνο μετά το Ν3 που θα αγόραζα.

There's no substitute for Experience

Admin CorollaClub.com

Link to comment
Share on other sites

πραγματικα εγω ειχα αγορασει το πασχα το iphone 5 και το εδωσα πριν ενα μηνα για να παρω το note 3 τωρα.κριμα τα λεφτα που ειχα δωσει στα παμπλικ.ποτε ξανα τετοιο λαθος.
Συνήθως λέω την αλήθεια,όταν δεν λέω ψέματα . . .:!:
Link to comment
Share on other sites

Και τα λεφτά μην ξεχνάτε, δεν υποστηρίζω το nexus ξέρετε ποιος είμαι απλά είναι το μόνο μετά το Ν3 που θα αγόραζα.

LG Google Nexus 5 (32GB) 517€

http://www.skroutz.gr/s/4219717/LG-Google-Nexus-5-32GB.html

 

Note 3 520€

http://www.skroutz.gr/s/3765221/Samsung-Galaxy-Note-3-N9005-32GB.html?keyphrase=note+3

Edited by Jig
ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

 

Μεγάλες στιγμές, δεν το ήξερα, άκυρο ο μύθος τις τιμής.

There's no substitute for Experience

Admin CorollaClub.com

Link to comment
Share on other sites

Μολις εκανα και εγω τη παραγγελια μου απο το extreme mobile.Αψογος ο Νικος πολυ καλο παιδι. Αγορασαμε 2 κινητα ελληνικης αντιπροσωπειας μαζι με εναν φιλο μου και δυο θηκες s view και screen protector. :D:D:D
Συνήθως λέω την αλήθεια,όταν δεν λέω ψέματα . . .:!:
Link to comment
Share on other sites

Έβαλα την ερώτηση μου σε λάθος θέμα. Παρακαλώ να διαγραφή.

 

Συγνώμη

Edited by fotisk13
Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

Σχεδόν μαζί τα παραγγειλαμε δηλαδή απο τόν Νίκο:)άντε καλοδουλευτα να μας είναι. Εμενα το πρώτο μου σαμσουνγκ είναι .

 

το ιδιο και εγω.να εισαι καλα.καλοδουλευτα ναι!το ελληνικο πηρες και εσυ;

Συνήθως λέω την αλήθεια,όταν δεν λέω ψέματα . . .:!:
Link to comment
Share on other sites

ναι το ελληνικο πηρα,του ειχα αφησει απο χτες το τηλ μου να με παρει μολις ερθει το λευκο,να καταλαβεις ερχομαι απο 3 ετιας lg 2x λογικα θα μου φανει κοσμογονια χαχαχαχα αν και εχω ασχοληθει και με το ν2 φιλου αρκετες φορες.ροοτ θα μπορουμε να κανουμε αραγε χωρις να γραψει το knox?για να ερθει αυριο και βλεπουμε.

 

 

 

μολις το πηρα και σκαλιζω μαθαινοντας το

Edited by johnx80
Link to comment
Share on other sites

Μήπως αγόρασε κανείς από εδώ, να μας πει εμπειρία συναλλαγής; (το κινητό το ξέρουμε, το ίδιο είναι σε όλους) Το έχει με κουπόνι για 2 μέρες ακόμα στα 480€.

 

http://www.kamthing.com/offers/?deals=samsung-galaxy-note-3

Link to comment
Share on other sites

Μήπως αγόρασε κανείς από εδώ, να μας πει εμπειρία συναλλαγής; (το κινητό το ξέρουμε, το ίδιο είναι σε όλους) Το έχει με κουπόνι για 2 μέρες ακόμα στα 480€.

 

http://www.kamthing.com/offers/?deals=samsung-galaxy-note-3

 

Όχι αλλά ήδη λέει πως το έχει εκεί 334 συναλλαγές, καλά θα δώσουν τόσα κομμάτια σε αυτή την τιμή; δηλαδή έχουν μαζέψει μέχρι τώρα σε αυτό το site 160320€ μπροσταντζα για κινητά;

Αδελφέ δεν μου κολλάει σορρυ

There's no substitute for Experience

Admin CorollaClub.com

Link to comment
Share on other sites

Σε καμια 10αριά μέρες άλλωστε που θα το λάβεις κάπου τόσο θα έχει και στα άλλα μαγαζιά. Βέβαια στο συγκεκριμένο παίζει και αντικαταβολή. Ο τολμών ... πληρώνει.
Link to comment
Share on other sites

Όχι αλλά ήδη λέει πως το έχει εκεί 334 συναλλαγές, καλά θα δώσουν τόσα κομμάτια σε αυτή την τιμή; δηλαδή έχουν μαζέψει μέχρι τώρα σε αυτό το site 160320€ μπροσταντζα για κινητά;

Αδελφέ δεν μου κολλάει σορρυ

 

Μια χαρά κολλάει. Ξέρεις τι διαπραγματευτική δύναμη αποκτάς αν ζητήσεις από τον προμηθευτή 350 συσκευές? Τούμπες θα κάνει.

Link to comment
Share on other sites

αφου ειναι με αντικαταβολη το παραγγελνεις το ανοιγεις στην κουριερ και αμα δεις τιποτα στραβο του το ξανα στελνεις ενα ταξιδακι επιστροφης
Link to comment
Share on other sites

Μήπως αγόρασε κανείς από εδώ, να μας πει εμπειρία συναλλαγής; (το κινητό το ξέρουμε, το ίδιο είναι σε όλους) Το έχει με κουπόνι για 2 μέρες ακόμα στα 480€.

 

http://www.kamthing.com/offers/?deals=samsung-galaxy-note-3

 

Το είδα και γώ... Δεν ξέρω τι ακριβώς παίζει αλλά μου φαίνονται αρκετές οι παραγγελίες που έχει εως τώρα!

Το Portal 365 είναι το κατάστημα που έχει την προσφορά?

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτό είναι, το οποίο παρατήρησα από το site, έχει και τηλέφωνο σε Αγγλία. Οπότε πιθανότατα εισαγωγή από εκεί. Αλλά οι Άγγλοι δεν είναι φτηνοί γενικά.

 

δοκιμασε το φιλε.μη σου στειλουν κανενα κλονο μοναχα.

 

Ωραία. Ας πούμε λοιπόν, ένα από τα πιο αξιόπιστα σκρουτζομάγαζα, το ebw, που το έχει τώρα 515. Σε 20 μέρες λοιπόν, με τους ρυθμούς που το ρίχνει, θα έχει φτάσει και αυτό στα 480. Τότε το γνήσιο θα έχει γίνει και αυτό κλώνος; Η τιμή δηλαδή καθορίζει πάντα και την ποιότητα; Με αυτή την λογική λοιπόν, μόνο το Πλαίσιο, ο Κωτσόβολος και τα Electro world έχουν τα γνήσια, και άρα όλοι οι υπόλοιποι δεν έχουν λόγο ύπαρξης.

Edited by Stavros_595
Link to comment
Share on other sites

Εδώ βρε παιδιά ομαδική αγορά κάνεις 5-6 τεμάχια και σου κάνουν καλύτερη τιμή. Φανταστείτε να όταν τους πει 350....
Link to comment
Share on other sites

παιδια για ενα κινητο των 500σιων προτιμοτερο ειναι επωνυμο μαγαζι στα skroutz-bestprize-extreme εστω και ενα 20ρικο πιο ακριβα.....με θετικες κριτικες....προσοχη....;)... μια, απ τις φορες που ψωνισα με αντικαταβολη παλιοτερα και ηθελα να δω τι εχει μεσα στο πακετο, λογω αμφιβολιας, δεν επιτρεπονταν να ξεσφραγισω το πακετο απ την πολιτικη της κουριερ. Ευτυχως δεν εφαγα φολα, αλλα και μονο απ την αγωνια δεν το ξαναεπιχειρησα απο αμφιβολου ποιοτητας site...σορυ δεν ξερω αν εχουν αλλαξει πολιτικη τωρα και μπορουμε να δουμε Edited by Manossef
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 3] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...