Jump to content

[Note 3] Τροποποιήσεις / Βελτιώσεις


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μαγκες εχει πολλα Bugs

- Messages: Restore message FC (Fix in next update)

- Camera: Video recording blinking

- Wrong storage size

- Dual clock widget icon (Fix in next update)

- SIM toolkit icon (Fix in next update)

- Gallery: auto adjust FC (64 bit problem, remove in next update)

- SNote: Overlapping - + Pen Setting

- Samsung Magnifier: Widget FC

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 14,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά αυτή ρομ η note 5 γιατί κάτω δεξιά δεν έχει το κουμπί που μπαίνεις στις εφαρμογές πάρα είναι όλες στην αρχική οθονη;
T68 N95 i900 i8000 HTC HD2 GT-I9300 Note3 s6 s7edge
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αυτή ρομ η note 5 γιατί κάτω δεξιά δεν έχει το κουμπί που μπαίνεις στις εφαρμογές πάρα είναι όλες στην αρχική οθονη;

 

κρατας πατημενο το homescreen> homescreen settigns > homescreen content> show separate apps screen

αλλιως φαινεται σαν miui/ios

1610> GA628> 3110> GF788e> CD920> V2288> T200> T65> 3410> T310> 6600> P800> K500i> 6630> N70> N82> X10 mini> Desire> Desire S> S3 > Note 3 > Note 8 > Note 9 > Note 20 Ultra... ΟΥΦ! :dizzy:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φλασαρα και γω την τελευταία έκδοση της darklord και έχω δύο θέματα ένα δεν μπορώ να αναβαθμίσω το snote αποτέλεσμα μόλις πάω να το ανοίξω έχω fc δύο στον κατάλογο των επαφών δεν μπορώ να αλλάξω τον τρόπο που εμφανίζονται οι επαφές ότι και να επιλέξω από τις ρυθμίσεις εμφανίζονται με πρώτα το όνομα. Οποιαδήποτε πρόταση δεκτή. ..ευχαριστώ. ..
Link to comment
Share on other sites

Ξαφνικά έχω συνεχείς αποσυνδέσεις στο wifi. Τώρα δύο μέρες μου έχει σπάσει τα νεύρα... Λέω να περάσω σε darklord.. Αν είναι να κάνω στήσιμο από την αρχή καλύτερα να δοκιμάσω κάποια άλλη rom. Αλλά διαβάζω για διάφορα θέματα που έχουν κάποια παιδιά με την darklord. Μήπως τελικά να κάνω επαναφορά της aryamod; Edited by dimtsag
Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φλασαρα και γω την τελευταία έκδοση της darklord και έχω δύο θέματα ένα δεν μπορώ να αναβαθμίσω το snote αποτέλεσμα μόλις πάω να το ανοίξω έχω fc δύο στον κατάλογο των επαφών δεν μπορώ να αλλάξω τον τρόπο που εμφανίζονται οι επαφές ότι και να επιλέξω από τις ρυθμίσεις εμφανίζονται με πρώτα το όνομα. Οποιαδήποτε πρόταση δεκτή. ..ευχαριστώ. ..

 

Για το Snote ειναι λογικο γιατι απο το Samsung apps προσπαθει να κατεβασει την 64bit του Ν5 η οποια δεν ειναι συμβατη με το Ν3

1610> GA628> 3110> GF788e> CD920> V2288> T200> T65> 3410> T310> 6600> P800> K500i> 6630> N70> N82> X10 mini> Desire> Desire S> S3 > Note 3 > Note 8 > Note 9 > Note 20 Ultra... ΟΥΦ! :dizzy:
Link to comment
Share on other sites

Απορια! ειμαι σε dirty unicorns rom ειμαι απολυτα ευχαριστημενος απλα επειδη εχω το μικροβιο στο να δοκιμαζω ρομ αξιζει λετε να περασω την darklord η εχει ακομα θεματα? Ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

μαγκες εχει πολλα Bugs

- Messages: Restore message FC (Fix in next update)

- Camera: Video recording blinking

- Wrong storage size

- Dual clock widget icon (Fix in next update)

- SIM toolkit icon (Fix in next update)

- Gallery: auto adjust FC (64 bit problem, remove in next update)

- SNote: Overlapping - + Pen Setting

- Samsung Magnifier: Widget FC

 

Απορια! ειμαι σε dirty unicorns rom ειμαι απολυτα ευχαριστημενος απλα επειδη εχω το μικροβιο στο να δοκιμαζω ρομ αξιζει λετε να περασω την darklord η εχει ακομα θεματα? Ευχαριστω.

Αν σου είναι μεγάλο πρόβλημα κάποιο από τα παραπάνω περιμένεις αν όχι η ρομ είναι φανταστική.

Αν και εμένα μου στοιχίζει το ότι αναβοσβήνει φως κατά την εγγραφή βίντεο έχω την κάμερα του νότε3 θα παραμείνω εδώ και τα ελπίζω να το φτιάξουν. Το ςπεν που δεν καλό δουλεύει δεν τρελαίνομαι κιόλας

Link to comment
Share on other sites

Για το Snote ειναι λογικο γιατι απο το Samsung apps προσπαθει να κατεβασει την 64bit του Ν5 η οποια δεν ειναι συμβατη με το Ν3

 

Ναι εχεις δικιο το εψαξα κ ειναι ετσι τι κανω ομως χρειαζομαι τις σημειωσεις που εχω στην εφαρμογη.

Οπως κ να χει ευχαριστω για την αμεση απαντηση...:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ναι εχεις δικιο το εψαξα κ ειναι ετσι τι κανω ομως χρειαζομαι τις σημειωσεις που εχω στην εφαρμογη.

Οπως κ να χει ευχαριστω για την αμεση απαντηση...:rolleyes:

 

Η εφαρμογη μου δουλευει. Μονο το update δεν κανει.

1610> GA628> 3110> GF788e> CD920> V2288> T200> T65> 3410> T310> 6600> P800> K500i> 6630> N70> N82> X10 mini> Desire> Desire S> S3 > Note 3 > Note 8 > Note 9 > Note 20 Ultra... ΟΥΦ! :dizzy:
Link to comment
Share on other sites

Ναι εχεις δικιο το εψαξα κ ειναι ετσι τι κανω ομως χρειαζομαι τις σημειωσεις που εχω στην εφαρμογη.

Οπως κ να χει ευχαριστω για την αμεση απαντηση...:rolleyes:

Θα τις έχεις κανονικά τις σημειώσεις σου.

Εμένα δεν μου δουλεύει το πενακι καθόλου και πουθενά ούτε σε εικόνες ούτε ίντερνετ

Το κουνάω στην οθόνη και δεν κάνει τίποτα

Ρε λες να χάλασε το πενακι μου;

Edited by araditsas
Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση: μπορω να βαλω την Ν3 ή Ν4 καμερα χωρις να κανω φορματ;
1610> GA628> 3110> GF788e> CD920> V2288> T200> T65> 3410> T310> 6600> P800> K500i> 6630> N70> N82> X10 mini> Desire> Desire S> S3 > Note 3 > Note 8 > Note 9 > Note 20 Ultra... ΟΥΦ! :dizzy:
Link to comment
Share on other sites

Θα τις έχεις κανονικά τις σημειώσεις σου.

Εμένα δεν μου δουλεύει το πενακι καθόλου και πουθενά ούτε σε εικόνες ούτε ίντερνετ

Το κουνάω στην οθόνη και δεν κάνει τίποτα

Ρε λες να χάλασε το πενακι μου;

Κάνε επανεκκίνηση και δες το viber σου.

 

----- προσθήκη μηνύματος 90 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ερωτηση: μπορω να βαλω την Ν3 ή Ν4 καμερα χωρις να κανω φορματ;
Ναι ,βάλε την ρομ από πάνω χωρίς wipe και διάλεξε κάμερα από το άρωμα.
Link to comment
Share on other sites

Κατι ακομα για την darklord N5 τα τογκλς σας ανοιγουν σε ολη την οθονη με τα δυο δαχτυλα??
Όχι άλλα αν ψάξεις στο θέμα της ρομ στις τελευταίες 10 σελίδες υπάρχει λύση.
Link to comment
Share on other sites

Πάντως από θέμα αυτονομίας τα πρώτα δείγματα με τη Darklord είναι πολύ καλά! Αν και το έχω πάει πολύ συντηρητικά. Xωρίς xposed, kernel, weather widget, nova...

 

Τώρα τα bugs είναι όντως πολλά και εκνευριστικά, αλλά ελπίζω να διορθωθούν.

 

Το UPSM θέλει το fix που έχει στα αρχεία από κάτω ή να είναι οκ στο update δεν έχω καταλάβει.

Edited by konstantinos7

Xiaomi Mi Air 13.3 W10

Samsung Galaxy Note 9 Stock Android 10

Link to comment
Share on other sites

Πάντως από θέμα αυτονομίας τα πρώτα δείγματα με τη Darklord είναι πολύ καλά! Αν και το έχω πάει πολύ συντηρητικά. Xωρίς xposed, kernel, weather widget, nova...

 

Τώρα τα bugs είναι όντως πολλά και εκνευριστικά, αλλά ελπίζω να διορθωθούν.

 

Το UPSM θέλει το fix που έχει στα αρχεία από κάτω ή να είναι οκ στο update δεν έχω καταλάβει.

 

Εγω δεν ειχα προηγουμενη εμπειρια με καποια ρομ. Πριν λιγες μερες εληξε η εγγυηση μου.

Αυτα που παρατηρησα ειναι οτι ζεσταινεται λιγο παραπανω και η μπαταρια πεφτει καπως πιο γρηγορα.

Οσο το εχω κλειστο, η μπαταρια μενει σταθερη αλλα μολις το ανοιξω πεφτει με τα μουτρα :/

Αλλα μπορει να ειναι και ιδεα μου... καμια γνωμη; Δεν εχω βαλει ουτε κερνελ ουτε μοντεμ.

Οσο αφορα το UPSM δε νομιζω οτι δουλευει σωστα. Εχω ενα tab s που εχει απο μονο του UPSM και ολα ειναι μαυρα κλπ, αλλα στο Ν3 τα μενου ειναι εγχρωμα κλπ.

1610> GA628> 3110> GF788e> CD920> V2288> T200> T65> 3410> T310> 6600> P800> K500i> 6630> N70> N82> X10 mini> Desire> Desire S> S3 > Note 3 > Note 8 > Note 9 > Note 20 Ultra... ΟΥΦ! :dizzy:
Link to comment
Share on other sites

Να κανω μια ερωτηση..το acr δεν ηχογραφει μεσω bluetooth;και αν οχι με ποιο μπορω;; Edited by arxontas2323

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Να κανω μια ερωτηση..το acr δεν ηχογραφει μεσω bluetooth;και αν οχι με ποιο μπορω;;

 

παιδια 2 αποριες οποιος ξερει να βοηθησει..

γιατη δεν μου δουλευει το xposed με μανισια ρομ και ρουτ?μηπωσ εξαιτιας του μανισιου κερνελ?γιατη το knox το απενεργοποιησα

κια δευτερον αν αλαζετε το αλουμινιο γυρο απο το κινητο...μονο του φυσικα,οχι με ολη την οθονη...

Link to comment
Share on other sites

Έχω πάθει πλάκα με την DarklordS6...Δεν υπάρχει το παραμικρό lag.Κατέβαζα τις εφαρμογές μου από το store και δεν προλάβαινα να επιλέξω την επόμενη και είχε εγκατασταθεί η προηγούμενη!

Δεν ξέρω πως είναι από μπαταρία αλλά πραγματικά δεν με ενδιαφέρει (με stok 5.0.1 και lag lag lag και φόρτιζα το Note δυο και τρεις φορές) με αυτή την απόκριση..

 

Σε ένα μόνο θέλω μια βοήθεια..Μου βγάζει μια κινεζοσημαία μαζί με μια λέξη κινέζικη που μου λέει να εγκαταστήσω ένα theme.Πατάω ακύρωση αλλά κάθε φορά εμφανίζει την ίδια ειδοποίηση..Το βγάζει και κάποιον άλλο αυτό;Πως μπορώ να το ξεφορτωθώ;

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

 

Σε ένα μόνο θέλω μια βοήθεια..Μου βγάζει μια κινεζοσημαία μαζί με μια λέξη κινέζικη που μου λέει να εγκαταστήσω ένα theme.Πατάω ακύρωση αλλά κάθε φορά εμφανίζει την ίδια ειδοποίηση..Το βγάζει και κάποιον άλλο αυτό;Πως μπορώ να το ξεφορτωθώ;

Που να βάλεις την N5 εκεί θα πάθεις σοκ.

Αυτό που λες θα πας festival και θα το κάνεις off.

Link to comment
Share on other sites

Που να βάλεις την N5 εκεί θα πάθεις σοκ.

Αυτό που λες θα πας festival και θα το κάνεις off.

Είμαι με την AryaMod V7.2 και σκέφτομαι να βάλω την Ν5 να την δοκιμάσω. Την βάζω στο καπάκι με full wipe η πρέπει να βάλω και τίποτε αλλά zip.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 3] Τροποποιήσεις / Βελτιώσεις

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...