Jump to content

Έκλεισε μόνο του και δεν μπορώ να το ενεργοποιήσω ξανά


vaskous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά, το κινητό έσβησε χωρίς να του κάνω κάτι και πλέον δεν μπορώ να το ενεργοποιήσω. Προσπάθησα να κάνω

Hard reset άλλα ούτε σε αυτό ανταποκρίνεται. Επίσης παρατήρησα κοιτάζοντας το υπό γωνία ότι στην οθόνη φαίνονται παράλληλες γραμμές, και λέω μήπως έκανε από μόνο του καμία επανεκκίνησή και κόλλησε στην προσπάθεια. Καμία ιδέα?

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων. :D

Υ.Γ. το έχω 1 μήνα και δεν έχει πέσει ποτέ.

HTC ONE 32GB
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, το κινητό έσβησε χωρίς να του κάνω κάτι και πλέον δεν μπορώ να το ενεργοποιήσω. Προσπάθησα να κάνω

Hard reset άλλα ούτε σε αυτό ανταποκρίνεται. Επίσης παρατήρησα κοιτάζοντας το υπό γωνία ότι στην οθόνη φαίνονται παράλληλες γραμμές, και λέω μήπως έκανε από μόνο του καμία επανεκκίνησή και κόλλησε στην προσπάθεια. Καμία ιδέα?

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων. :D

Υ.Γ. το έχω 1 μήνα και δεν έχει πέσει ποτέ.

 

Φίλε μου sorry αν σου φανεί βλακώδες αυτό που θα σου πω αλλά μήπως έχεις απλά ξεμείνει από μπαταρία? γράφεις ότι προσπαθείς να το ενεργοποιήσεις χωρίς να αναφέρεις κάτι για φόρτιση. Αν έχει ξεμείνει τελείως από μπαταρία ενδέχεται να χρειάζεται κάποια λεπτά να φορτίσει κλειστό πριν το ενεργοποιήσεις κανονικά.

Τάσος

 

Be strong where you are weak and weak, where you are strong.. :rocket:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, το κινητό έσβησε χωρίς να του κάνω κάτι και πλέον δεν μπορώ να το ενεργοποιήσω. Προσπάθησα να κάνω

Hard reset άλλα ούτε σε αυτό ανταποκρίνεται. Επίσης παρατήρησα κοιτάζοντας το υπό γωνία ότι στην οθόνη φαίνονται παράλληλες γραμμές, και λέω μήπως έκανε από μόνο του καμία επανεκκίνησή και κόλλησε στην προσπάθεια. Καμία ιδέα?

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων. :D

Υ.Γ. το έχω 1 μήνα και δεν έχει πέσει ποτέ.

 

Όταν είναι κλειστό φαίνονται οι γραμμές στην οθόνη, είναι φυσιολογικό μην σε προβληματίζει.

 

Αφησε το στον φορτιστη για ώρα μήπως και πάρει

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Όταν είναι κλειστό φαίνονται οι γραμμές στην οθόνη, είναι φυσιολογικό μην σε προβληματίζει.

 

Αφησε το στον φορτιστη για ώρα μήπως και πάρει

Παιδιά καλησπέρα. έπαθα το ίδιο πράμα με τον φίλο πιο πάνω. Δεν θυμάμαι να είχα τόσο χαμηλή μπαταρία ώστε να κλείσει αλλα δεν είμαι και σίγουρος. Εμένα πέρα οτι δεν ανοίγει με το Power button αναβοσβήνει και ένα πράσινο λεντ φωτάκι στο πάνω ηχείο

...μπουζούκι σύντροφε πιστέ εσύ μονάχα μένεις

σ'αυτή τη ψεύτικια ζωή να μου τηνε γλυκαίνεις...

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...