Jump to content

[Επίσημο] Nokia 3200


DON
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από τον akismei

 

σχετικα με τις υπερυθρες του κινητου θα ηθελα να προσθεσω οτι με το s-55 της κοπελας μου το νοκια 3200 επικοινωνει κανονικα :)

ωστοσο με το πανασονικ gd87 δεν επικοινωνει ,αλλα μονο δεχεται εικονες απο το gd87.

 

οποιαδηποτε πληροφορια θελετε να ρωτησετε σχετικα με το κινητο θα ημουν προθυμος να σας βοηθησω.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 515
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τι??????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Χρήστης: Nokia 5140i,PSP 1004k EU

Παλαιότερα: nokia 3510, Ipaq 1915, nokia 3200,Ipaq 1940, nokia 6600, Κ700i,6230i,K750i,W900i,Mitac Mio 168,K800i,N73 Music Edition,N95 8GB, HP 614c,Κ810i,JC777s,Nokia 5800,Nokia n97 mini

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον tasos1971

 

KALISPERA AKOUSA SIMERA OTI I NOKIA APESIRE TO 3200 3EREI KANEIS KATI?

 

 

 

αυτο που ρωτας ειναι πολυ σοβαρο και θα ηθελα να μαθω απο που το εμαθες.

μπορεις να μας πεις περισοοτερες πληροφοριες???

Link to comment
Share on other sites

Kati shmantiko omws pou ematha shmera apo NOKIA.

DEN synergazetai kala me kastes sim cosmote kai etsi leipoun orismenes rythmiseis apo tis rythmiseis mhnymatwn (px de mporeis na baleis anafora paradoshs) to dokimasa me 2 sim cosmote kai meta ebala voda kai Q kai eixe kanonika tis rytmiseis aytes.

 

 

 

 

σχετικα με το θεμα της κοσμοτε εγω εχω να καταθεσω την δικη μου μαρτυρια.

πριν απο λιγο εστειλα 10 τουλαχιστον μηνυματα και σε ολα μου ηρθαν κανονικα αναφορες.

και με βοντα το δοκιμασα και ολα ηρθαν κανονικα.

 

μονο στο μμς δεν μου ηρθε αναφορα (με βοντα δικτυο),αν και πηγε κανονικα.

παλι καλα που πηγε εδω που τα λεμε :)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά! Το τηλέφωνο δουλεύει τέλεια και αναφορές στελνει και σε MMS και σε SMS!!!! Στις ρυθμήσεις μηνημάτων multimedia εχει καπου που λεει αποστολή αναφωράς! Το μονο πρόβλημα που έχει το κινητό ειναι αυτο με την εγγραφή που ελπίζω να το έχουν φτίαξει μέχρι την τριτη στη νόκια!!!!

Χρήστης: Nokia 5140i,PSP 1004k EU

Παλαιότερα: nokia 3510, Ipaq 1915, nokia 3200,Ipaq 1940, nokia 6600, Κ700i,6230i,K750i,W900i,Mitac Mio 168,K800i,N73 Music Edition,N95 8GB, HP 614c,Κ810i,JC777s,Nokia 5800,Nokia n97 mini

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον akismei

 

αυτο που ρωτας ειναι πολυ σοβαρο και θα ηθελα να μαθω απο που το εμαθες.

μπορεις να μας πεις περισοοτερες πληροφοριες???

 

 

kalispera lipon proxtes pira sto magazi enos filoy kai tin ora ekini milage me athina gia na paragkili kinina gia to magazi kai tou ipan oti logo enos problimatos tha aposiroun to 3200 kai na min pari . ayto akoya auto leo

 

giato kai i sxetiki erotisi

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον tasos1971

 

kalispera lipon proxtes pira sto magazi enos filoy kai tin ora ekini milage me athina gia na paragkili kinina gia to magazi kai tou ipan oti logo enos problimatos tha aposiroun to 3200 kai na min pari . ayto akoya auto leo

 

giato kai i sxetiki erotisi

 

 

 

ευχαριστουμε φιλε μου για την πληροφορια αλλα δεν ξερω εγω προσωπικα κατι τετοιο ,και επισης δεν εχω διαβασει κατι τετοιο.παντως θα ηθελα να πω οποιος ξερει κατι σχετικα με το θεμα αυτο να μας ενημερωσει!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μόλις τώρα επικοινώνησα με την ALPHA COPY και τους ρώτησα αν συμβαίνει κάτι τέτοιο και μου απάντησαν κατηγορηματικά: "ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ, ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ το 3200".

Όσο απλό είναι να περιπλέξεις τα πράγματα, τόσο περίπλοκο είναι να τα απλοποιήσεις!

:confused:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον akismei

 

 

 

 

Φίλε akismei αυτή τη φωτό με τι ανάλυση την τράβηξες; Πολύ καλή! :D

 

Και βέβαια η 003 τέλεια! :up:

Όσο απλό είναι να περιπλέξεις τα πράγματα, τόσο περίπλοκο είναι να τα απλοποιήσεις!

:confused:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον ouCB49aou

 

Φίλε akismei αυτή τη φωτό με τι ανάλυση την τράβηξες; Πολύ καλή! :D

 

Και βέβαια η 003 τέλεια! :up:

 

 

ολες οι φωτος ειναι στην αναλυση 352χ2.. δεν θυμαμαι ακριβως.

δεν υπαρχει επιλογη για μικροτερη αναλυση ειτε μεγαλυτερη.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και απο εμενα...

 

σκεφτομαι να αγορασω το 3200....λιγες ερωτησεις εχω...

 

Συνεργαζεται με το Oxygen Phone Manager για μεταφορα φωτογραφιων στο Pc?

Το Nokia Suite παρεχεται στο πακετο μαζι με το τηλεφωνο?

Ε-mail???

 

Ημουν διχασμενος αναμεσα στο siemens mc60 kai to Nokia 3200, αλλα η υπαρξη υπερυθρων ειναι καταλυτικη... :o

εσεις τι λετε???

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον akismei

 

ολες οι φωτος ειναι στην αναλυση 352χ2.. δεν θυμαμαι ακριβως.

δεν υπαρχει επιλογη για μικροτερη αναλυση ειτε μεγαλυτερη.

 

 

O.K. thanks. -- Sorry, αλλά θα μου επιτρέψεις αν έχω κάποια απορία, μια που σε προηγούμενο μήνυμά σου μας προτρέπεις σχετικά, να σε κουράσω ζητώντας απάντηση. Έχω σκοπό να το πάρω κι εγώ :)

Όσο απλό είναι να περιπλέξεις τα πράγματα, τόσο περίπλοκο είναι να τα απλοποιήσεις!

:confused:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον giorgosa

 

Γεια σας και απο εμενα...

 

σκεφτομαι να αγορασω το 3200....λιγες ερωτησεις εχω...

 

Συνεργαζεται με το Oxygen Phone Manager για μεταφορα φωτογραφιων στο Pc?

Το Nokia Suite παρεχεται στο πακετο μαζι με το τηλεφωνο?

Ε-mail???

 

Ημουν διχασμενος αναμεσα στο siemens mc60 kai to Nokia 3200, αλλα η υπαρξη υπερυθρων ειναι καταλυτικη... :o

εσεις τι λετε???

 

 

 

 

 

δεν ξερω αν εχει βγει oxygen phone manager που να το υποστηριζει.

εγω προσωπικα χρησιμοποιω το nokia pc suite 5.64 (28mb!!) ,που το υποστηριζει αλλα δεν παρεχεται το cd με την συσκευασια αλλα πρεπει να το κατεβασεις απο την νοκια.

 

για τις υπερυθρες διαβασε λιγο τα πιο πανω post μου.

για e-mail δεν ξερω γιατι ειναι μια λειτουργια που δεν την χρησιμοποιω.σορρυ (θα ψαξω στο manual και θα σου απαντησω).

 

ο,τι απορια εχετε ρωτηστε την . :)

 

 

με βαση το manual εχει δυνατοτητα δημιουργιας και αποστολης και αναγνωσης μηνυματος e-mail (μεσω sms)

Link to comment
Share on other sites

παραθετω συγκριτικο τεστ των φωτογραφικων μηχανων των nokia 3200 kai panasonic gd87 σε δυο διαφορετικες καταστασεις : 1 με ελαχιστο φωτισμο(απο το μονιτορ μου με σκουρο wallpaper και night mode) και 2 με ελαχιστο φωτισμο και χωρις night mode
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον akismei

 

παραθετω συγκριτικο τεστ των φωτογραφικων μηχανων των nokia 3200 kai panasonic gd87 σε δυο διαφορετικες καταστασεις : 1 με ελαχιστο φωτισμο(απο το μονιτορ μου με σκουρο wallpaper) και 2 με παρα πολυ λιγο φωτισμο

 

Link to comment
Share on other sites

Tελικά πήρα το κινητό πισω απο την NOKIA...

1)Μου έδωσαν καινούργια συσκευή που ούτε αυτη έκανε εγγραφή

2)Οταν γυρνάω σε οτιδήποτε αλλη γλώσσα πλήν ελληνικών γράφει κανωνικοτατα!

3)Κατέβασα το Νοκια multimedia converter στο οποίο ''φορτώνεις'' ενα ΜΡ3 ή WAV αρχείο και το κάνει AMR και είναι τέλειο!!!!!!!

Χρήστης: Nokia 5140i,PSP 1004k EU

Παλαιότερα: nokia 3510, Ipaq 1915, nokia 3200,Ipaq 1940, nokia 6600, Κ700i,6230i,K750i,W900i,Mitac Mio 168,K800i,N73 Music Edition,N95 8GB, HP 614c,Κ810i,JC777s,Nokia 5800,Nokia n97 mini

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος aristos87

 

Tελικά πήρα το κινητό πισω απο την NOKIA...

1)Μου έδωσαν καινούργια συσκευή που ούτε αυτη έκανε εγγραφή

2)Οταν γυρνάω σε οτιδήποτε αλλη γλώσσα πλήν ελληνικών γράφει κανωνικοτατα!

3)Κατέβασα το Νοκια multimedia converter στο οποίο ''φορτώνεις'' ενα ΜΡ3 ή WAV αρχείο και το κάνει AMR και είναι τέλειο!!!!!!!

 

 

 

αντε να το χαρεις και λιγο :)

Link to comment
Share on other sites

Πλάκα πλάκα πρώτος το πήρα και τελευταίος θα το χαρώ! Τελος πάντων... Η μπαταρία πόσο σας κρατάει? Υπάρχει κόλπο να βάλω την μπαταρία του 3100 (ιδια με του 6600)???

Χρήστης: Nokia 5140i,PSP 1004k EU

Παλαιότερα: nokia 3510, Ipaq 1915, nokia 3200,Ipaq 1940, nokia 6600, Κ700i,6230i,K750i,W900i,Mitac Mio 168,K800i,N73 Music Edition,N95 8GB, HP 614c,Κ810i,JC777s,Nokia 5800,Nokia n97 mini

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος aristos87

 

Πλάκα πλάκα πρώτος το πήρα και τελευταίος θα το χαρώ! Τελος πάντων... Η μπαταρία πόσο σας κρατάει? Υπάρχει κόλπο να βάλω την μπαταρία του 3100 (ιδια με του 6600)???

 

 

κοιτα ειμαι 3 μερα και εχω 4 ακομα μπαρες,αλλα με μικρη χρηση.

για την μπαταρια του 3100 δεν ξερω ,απλα νομιζω οτι ειναι διαφορετικη.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...