Jump to content

[Επίσημο] Nokia 3200


DON
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το θεμα του κουμπωματος το παρατηρησα κιεγω πριν λιγες μερες.οντως αρχισε ξαφνικα να μην κλεινει καλα στα ξεφνικα.τωρα ομως παλι ειναι μια χαρα.φαινετε ισως να διαστελεται ορισμενες φορες λογο θερμοκρασιας... :blink:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 515
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τα 'αφτάκια΄μια χαρά κουμπώνουν, απλά γενικά το πίσω κάλυμμα είναι απειροελάχιστα ασταθές! Αυτό οφείλεται όπως μου πε ένας φίλος μου επειδή τα βγάζω συχνά για να αλλάξω τα εσωτερικά χαρτάκια! Έχετε παρατηρήσει ότι η τιμή του κινητού έχει κατέβει αισθητά?Χτες που πέρασα απο ένα vodafone shop το είχε 180 ευρώπουλα σκέτη συσκευή ενώ εγώ είχα δώσει 140 μετά από επιδότητση (πρίν ένα μήνα).

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

delete

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (SIE-SX1/1.1 SymbianOS/6.1 Series60/1.2 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Αρχικό Μήνυμα από kardoula

Τα 'αφτάκια΄μια χαρά κουμπώνουν, απλά γενικά το πίσω κάλυμμα είναι απειροελάχιστα ασταθές! Αυτό οφείλεται όπως μου πε ένας φίλος μου επειδή τα βγάζω συχνά για να αλλάξω τα εσωτερικά χαρτάκια! Έχετε παρατηρήσει ότι η τιμή του κινητού έχει κατέβει αισθητά?Χτες που πέρασα απο ένα vodafone shop το είχε 180 ευρώπουλα σκέτη συσκευή ενώ εγώ είχα δώσει 140 μετά από επιδότητση (πρίν ένα μήνα).

 

Ontos i timi tou epese esthita opos kai tou 3300..

Link to comment
Share on other sites

akouw na lete olo gia to poso kalo einai ayto to kinito kai gia to poso exei pesei i timi tou kai stenoxwriemai!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

to perimenw edw kai kairo kai epidi eimai apo epidotisi prepei na to parw apo germano o opoios den to exei kai perimenoun paralabi!!!!

THELW NA KINITO MOY na dw kai egw poso omorfo einai apo konta!!! :(

Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση μονο

υπαρχει τροπος ωστε να συνδεομαι στο web με τον pc μου κανοντας χρηση του gprs του 3200?

αν ναι πως(ναι το ξερω οτι δεν εχει modem μηπως ομως εχει βρεθει καποια ακρη ρωτω)

Δεν επιτρέπονται βίντεο στην υπογραφή.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή σκέφτομαι να το αγοράσω σε κανένα μήνα με την επιδότηση, έχω 2 ερωτήσεις:

 

1) Αφού δεν έχει modem ποιά ή χρήση του gprs; Γρήγορο wap μόνο;

 

2) Μέσω IrDA τι μπορεί να αποστείλει; Φωτογραφίες, αρχεία ήχου (arm, wav), γραφικά, στοιχεία του τηλεφωνικού καταλόγου;

Looks like the sun is going down.

I wanter will i dream....

- Mitch Connor

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος doomx ( 2 Μάι. 2004 , 11:48)

 

Επειδή σκέφτομαι να το αγοράσω σε κανένα μήνα με την επιδότηση, έχω 2 ερωτήσεις:

 

Αφού δεν έχει modem ποιά ή χρήση του gprs; Γρήγορο wap μόνο;

 

MMS ? :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος abcdefg ( 2 Μάι. 2004 , 03:05)

 

μια ερωτηση μονο

υπαρχει τροπος ωστε να συνδεομαι στο web με τον pc μου κανοντας χρηση του gprs του 3200?

αν ναι πως(ναι το ξερω οτι δεν εχει modem μηπως ομως εχει βρεθει καποια ακρη ρωτω)

 

Το μόνο που μπορείς να κάνεις με το gprs είναι να μπεις σε wap σελίδες, πχ στο wap.myphone.gr!

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος doomx ( 2 Μάι. 2004 , 11:48)

 

Επειδή σκέφτομαι να το αγοράσω σε κανένα μήνα με την επιδότηση, έχω 2 ερωτήσεις:

 

1) Αφού δεν έχει modem ποιά ή χρήση του gprs; Γρήγορο wap μόνο;

 

 

2) Μέσω IrDA τι μπορεί να αποστείλει; Φωτογραφίες, αρχεία ήχου (arm, wav), γραφικά, στοιχεία του τηλεφωνικού καταλόγου;

 

1)H χρήση του gprs είναι να μπαίνεις στο ίντερνετ από το κινητό σου.

2)Όλα αυτά που είπες, μόνο που δεν παίρνει wav!

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις, αλλά ήταν μια μικρή απογοήτευση που το gprs είναι λίγο "άχρηστο" (γνώμη μου: πέφτει η χρησιμότητά του στο 10%). Παρόλα αυτά είναι μιά πολύ καλή πρόταση στην κατηγορία. Αν δεν αντέξω να περιμένω το C65 το πιό πιθανό είναι να πάρω το 3200. Θα δούμε πως θα είναι τα πράγματα σε 1 μήνα...

Looks like the sun is going down.

I wanter will i dream....

- Mitch Connor

Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα να προσθεσω οτι μπορεις ειτε με wap ειτε με το gprs να μπεις στο hotmail και να δεις τα ε-μαιλ σου αλλα και να στειλεις ε-μαιλ.

αυτο μπορει να γινει πολυ απλα ,εγκαθιστωντας μια java εφαρμογη(νομιζω λεγεται hotviewer:) ;)

Link to comment
Share on other sites

Βασικά να δώσω την ικανότητα στο παλμ μου να κατεβάσει τα εμαιλ μου ήθελα. Και δε νομίζω ότι γίνεται...

Looks like the sun is going down.

I wanter will i dream....

- Mitch Connor

Link to comment
Share on other sites

Den thelw na alaksw diktyo, eimai poly eyxaristimeni apo tin cosmote!! Mexri tis 17-5 exw na apofasisw tote ligei i epidotisi, as elpisoume pws tha exei erthei! Pantws mesa apo ayto to forum exw mathei polla kai ayto exei auksisei tin epithymia mou na parw to kinito sta xeria mou sto megisto!! Na prospathisw na kanw ola ayta poy lete!!!
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (kardoula: SIE-S55/20 UP.Browser/6.1.0.5.c.6 (GUI) MMP/1.0)

 

Αρχικό Μήνυμα από souzoukaki

Den thelw na alaksw diktyo, eimai poly eyxaristimeni apo tin cosmote!! Mexri tis 17-5 exw na apofasisw tote ligei i epidotisi, as elpisoume pws tha exei erthei! Pantws mesa apo ayto to forum exw mathei polla kai ayto exei auksisei tin epithymia mou na parw to kinito sta xeria mou sto megisto!! Na prospathisw na kanw ola ayta poy lete!!!

 

kane ypomoni vre filenada!alla akoma k an den erthei engera pare kapoio allo mondelo,eksartatai vevaia to poso epidotisis k posa diatheteis

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (kardoula: SIE-S55/20 UP.Browser/6.1.0.5.c.6 (GUI) MMP/1.0)

 

Αρχικό Μήνυμα από doomx

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις, αλλά ήταν μια μικρή απογοήτευση που το gprs είναι λίγο "άχρηστο" (γνώμη μου: πέφτει η χρησιμότητά του στο 10%). Παρόλα αυτά είναι μιά πολύ καλή πρόταση στην κατηγορία. Αν δεν αντέξω να περιμένω το C65 το πιό πιθανό είναι να πάρω το 3200. Θα δούμε πως θα είναι τα πράγματα σε 1 μήνα...

 

min ksexnas oti einai mid range phone.gia enan meso xristi einai iper arketo.

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

souzoukaki, an kai den thelo na se paro sto laimo mou sxetika me ti liksi epidotisis rotisa gia ti diki mou periptosi kai ti ematha

 

eixa tin anavathmisi apo plaisio kai mou legan elate apo plaisio mexri tote na to parete apo plaisio

 

milao me enan gnosto sto plaisio kai tou leo re sy an den ertho ti ginetai

mou leei apla meta se analamvanoun ta oteshops an eisai cosmote kai pas apo ekei na to pareis

 

so... afto prepei na sumvainei i guess

 

kane ena tsek ti se symferei, des diladi se lianiki timi poio magazi to poulaei se kaliteri timi kai paixto analoga

 

alla eida oti oi times px anamesa se plaiso kai oteshop itan 2-3 euro diafora

 

alla tsekare to an ontws einai etsi kai sti periptosi sou

vasika einai apla thema xroniko pou vgazoun ton meso oro epidotisis

an meta ti liksi diladi tis prothesmias esi kaneis megalo logariasmo isws o mesos oros logariasmwn sou na se anevasei klimaka epidotisis

an px kseris oti tha kaneis mikro logariasmo ston epomeno, tote kseris oti isos na peseis mia klimaka katw

 

that's all :)

Link to comment
Share on other sites

souzoukaki, για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με την επιδότηση της κοσμοτέ πήγαινε στο αντίστοιχο thread και σίγουρα θα πάρεις πολύτιμες πληροφορίες.

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

exei kaneis kanena link i kanena kalo arxeio gia to 3200???

 

ennow gia customization... eikones ixous klp

i kati allo, paixnidi, applications

den exo perasei polla, ektos apo ena kalo ringtone pou akousa, to human motorcycle

 

an exei kaneis na proteinei kati, perimenw efxaristws :)

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (kardoula: SIE-S55/20 UP.Browser/6.1.0.5.c.6 (GUI) MMP/1.0)

 

Αρχικό Μήνυμα από monaxoulis

exei kaneis kanena link i kanena kalo arxeio gia to 3200???

 

ennow gia customization... eikones ixous klp

i kati allo, paixnidi, applications

den exo perasei polla, ektos apo ena kalo ringtone pou akousa, to human motorcycle

 

an exei kaneis na proteinei kati, perimenw efxaristws :)

 

pigaine sto thread me tis efarmoges k sigoura tha vreis paixnidia k diafora kaloudia.distixos ego den exo kalodio alla katevazo melodies k games meso gprs

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

paidia moy irathe!!!!!!!!!!!!11 i mallon sxedon......... to exw paraggeilei kai tin paraskeyi tha to exw me courier spiti mou!!! epitelous na to dw kai live!!!

Kapoio gadget leei pws exei gia na koveis o idios xartonakia!! Gia na sou erthei stelneis kapoio kouponi? To exei kanei kaneis, giati poly tha to ithela na to apokteisw na bgalw tin kalitexniki fleva mou :)

ta leme paidia.

 

 

PS prosoxi kykloforei epikindynos ios onomazomenos sasser frontiste na kanete update syxna

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος souzoukaki ( 5 Μάι. 2004 , 15:26)

 

........Kapoio gadget leei pws exei gia na koveis o idios xartonakia!! Gia na sou erthei stelneis kapoio kouponi? To exei kanei kaneis, giati poly tha to ithela na to apokteisw na bgalw tin kalitexniki fleva mou :)

ta leme paidia.

 

 

PS prosoxi kykloforei epikindynos ios onomazomenos sasser frontiste na kanete update syxna

 

 

Εκτός από τα χαρτονάκια που λέει ο φίλος andreadakis, έχεις τη δυνατότητα να παραγγείλεις είτε μέσω internet είτε με αλληλογραφία ένα "κόφτη", ένα ειδικό gadgetάκι που όταν το παραγγείλεις θα σου έρθει σε κανα 2-3 μήνες και με αυτόν κόβεις όποιοδήποτε χαρτί με σχέδια, ή φωτό, ακόμα και κατάλληλο ύφασμα(!) και το βάζεις αντί αυτών που έχει από τη μάνα του! Εντάξει, πλάκα έχει! :rolleyes:

Όσο απλό είναι να περιπλέξεις τα πράγματα, τόσο περίπλοκο είναι να τα απλοποιήσεις!

:confused:

Link to comment
Share on other sites

Αυτόν τον κόφτη περιμένω και γω αλλα απ ότι βλέπω θα αργήσει πολλύυυυυυυυυυυ ακόμα!!!Αnyway μέσα στη συσκευασία έχει 10 χαρτάκια που είναι κομμένα για πρόσοψη του κινητού και τα χρωματίζεις όπως θες εσύ!Εγώ ήδη ζωγράφισα τα 4 με νερομπογιές( θυμήθηκα τα μαθητικά μου χρονια στο δημοτικό :D )και είναι σούπερ!!!!!!!!! Τώρα μ'έχει πιάσει μια τρέλα και έχω βγάλει τελείως το μπροστινό χαρτάκι και είναι διαφανές!!!

souzoukaki όσο αναφορά τον sasser με χτύπησε και μενα προχτές αλλά ευτηχώς έχω άντρα τεχικό και έκανε τα σχετικά μαγικά :lol: γιατί εγώ δεν έχω ιδέα απο τέτοια..

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...