Jump to content

Sony Xperia Z1


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Νομίζω έπρεπε να είχες πάρει πρώτα drm keys με το ta backup για να το κάνεις restore αλλά δεν είμαι σίγουρος

Τώρα; δεν μπορώ να τα βρω πουθενά; και να τα περάσω;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Τώρα; δεν μπορώ να τα βρω πουθενά; και να τα περάσω;

 

Όχι είναι είναι μοναδικά σε κάθε συσκευή και αν σβηστούν δεν μπορείς να τα επαναφέρεις και νομίζω δεν μπορείς να κάνεις πλέον και update κανονικά τη συσκευή με sus πρέπει να τα βάζεις με flashtool

nokia 3210, nokia 3310, nokia 3330, sony ericsson t68i, sony ericsson t610, sony ericsson t630, sharp gx30i, nokia 6670, nokia n70, sony ericsson g900, nokia 5800, samsung omnia, samsung wave, samsung corby, samsung monte, nokia 1800, sony ericsson xperia neo V, sony xperia U, sony xperia Z, lg nexus 4, sony xperia Z, sony xperia Z1
Link to comment
Share on other sites

Όχι είναι είναι μοναδικά σε κάθε συσκευή και αν σβηστούν δεν μπορείς να τα επαναφέρεις και νομίζω δεν μπορείς να κάνεις πλέον και update κανονικά τη συσκευή με sus πρέπει να τα βάζεις με flashtool

Δεν υπάρχει τρόπος να τα επαναφέρω;

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει τρόπος να τα επαναφέρω;

 

Όχι απ΄τη στιγμή που σβήστηκε όχι

nokia 3210, nokia 3310, nokia 3330, sony ericsson t68i, sony ericsson t610, sony ericsson t630, sharp gx30i, nokia 6670, nokia n70, sony ericsson g900, nokia 5800, samsung omnia, samsung wave, samsung corby, samsung monte, nokia 1800, sony ericsson xperia neo V, sony xperia U, sony xperia Z, lg nexus 4, sony xperia Z, sony xperia Z1
Link to comment
Share on other sites

Ωραία τη μαμησαμε ολίγον..πως μπορώ να ξεκλειδώσω ξανά το bootloader; Η και αυτό δεν μπορώ να κάνω πλέον;
Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχουν ελληνικά κινητά, τι Serial Number έχουν? BH908*** ΄μόνο ή παίζουν κ άλλα?? Ρωτάω γιατί ψάχνω σε διάφορα φόρουμς αν η ρύθμιση white ballance που θα μπει στο καινούριο update, θα κάνει δουλειά ή όχι και σε ποιες οθόνες. Επιπλέον για να δούμε αν τα ελληνικά έτυχαν στις καλές παρτίδες..

Siemens A55-> Alcatel-one touch 511-> Sagem my x3-2-> Sharp GX15-> Sonyericsson k700i-> SonyEricsson k750i-> SonyEricsson W810i-> Nokia 5300-> SonyEricsson k550i-> SonyEricsson C902-> SonyEricsson Satio-> Sony Xperia P-> Sony Xperia Z1 -> Sony Xperia Z3-> Sony Xperia XZ1-> Sony Xperia 1 ΙΙ

Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχουν ελληνικά κινητά, τι Serial Number έχουν? BH908*** ΄μόνο ή παίζουν κ άλλα?? Ρωτάω γιατί ψάχνω σε διάφορα φόρουμς αν η ρύθμιση white ballance που θα μπει στο καινούριο update, θα κάνει δουλειά ή όχι και σε ποιες οθόνες. Επιπλέον για να δούμε αν τα ελληνικά έτυχαν στις καλές παρτίδες..

 

εννοεις την 4,4 ή περιμενουμε κατι αμεσα?

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Όχι,απ όσο ξέρω θα έρθει upadate που έχει ανακοινωθεί πριν την 4,4..

Siemens A55-> Alcatel-one touch 511-> Sagem my x3-2-> Sharp GX15-> Sonyericsson k700i-> SonyEricsson k750i-> SonyEricsson W810i-> Nokia 5300-> SonyEricsson k550i-> SonyEricsson C902-> SonyEricsson Satio-> Sony Xperia P-> Sony Xperia Z1 -> Sony Xperia Z3-> Sony Xperia XZ1-> Sony Xperia 1 ΙΙ

Link to comment
Share on other sites

σε σχεση με το wifi που εχω μια ερωτηση προς τους φιλους:

εχετε δει καθολου να σας γραφει: "ο συσχετισμος απορριφθηκε"??

Μου το λεει πολλες φορες που ενω ειμαι κοντα σε αποθηκευμενο δικτυο, το Ζ1 δεν συνδεεται και κατω απο το ονομα του δικτυου γραφει αυτο ακριβως. Δεν ξερω τι φταιει, αλλα το διαπιστωσα με την αναβαθμιση στην 4.3

Εχω καλυτερη ληψη, και ειναι σταθερο γενικα, αλλα καμια φορα που τυχαινει να χασει την συνδεση, αντι να επανασυνδεθει, πεταει αυτη τη βλακεια.

Η διαπιστωση εχει γινει και με αλλα δικτυα, οχι μονο του σπιτιου μου.

Δεν ξερω αν φταιει και η ελληνικη ρομ που εβαλα με το flashtool.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

σε σχεση με το wifi που εχω μια ερωτηση προς τους φιλους:

εχετε δει καθολου να σας γραφει: "ο συσχετισμος απορριφθηκε"??

Μου το λεει πολλες φορες που ενω ειμαι κοντα σε αποθηκευμενο δικτυο, το Ζ1 δεν συνδεεται και κατω απο το ονομα του δικτυου γραφει αυτο ακριβως. Δεν ξερω τι φταιει, αλλα το διαπιστωσα με την αναβαθμιση στην 4.3

Εχω καλυτερη ληψη, και ειναι σταθερο γενικα, αλλα καμια φορα που τυχαινει να χασει την συνδεση, αντι να επανασυνδεθει, πεταει αυτη τη βλακεια.

Η διαπιστωση εχει γινει και με αλλα δικτυα, οχι μονο του σπιτιου μου.

Δεν ξερω αν φταιει και η ελληνικη ρομ που εβαλα με το flashtool.

 

Δεν έχει εμφανιστεί ποτέ. Έχω φλασαρει και εγώ την ελληνική ρομ.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει εμφανιστεί ποτέ. Έχω φλασαρει και εγώ την ελληνική ρομ.

Από το Λίνκ που είχαμε ανέβει στις αρχές ?

Θα ξανά φλασαρω με το νέο update να δούμε..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Έχει παρατηρήσει κανείς κάποιο θέμα στο touch όταν το χρησιμοποιείτε για πολύ ώρα? Πχ στο browsing να μην ακούει καλά η αφή ή να πατάει μόνη της κάτι? Το παρατήρησα χθες και απ ότι είδα στο φόρουμ του xperia (http://talk.sonymobile.com/t5/Xperia-Z1-Z1-Compact/xperia-z1-touchscreen-problems/td-p/410611/page/10) γίνεται χαμός.Λέγεται ότι μάλλον είναι θέμα στατικού ηλεκτρισμού λόγω της αλουμινένιας κατασκευής αλλά πρόσφατα ένας τεχνικός διαβεβαίωσε ότι θα λυθεί στο επόμενο update.. πφφ, δν ξέρω αλλά ώρες ώρες ψιλομετανιώνω για την επιλογή μου..Υπάρχει και ένα επιπλέον συρταράκι στη θέση της sim που έχει βδομάδα παραγωγής και Serial Number για όσους δεν το έχουν παρατηρήσει! (http://img.tapatalk.com/d/13/12/02/evu5yma8.jpg) και εγώ σήμερα το βρήκα! Edited by orfeas92

Siemens A55-> Alcatel-one touch 511-> Sagem my x3-2-> Sharp GX15-> Sonyericsson k700i-> SonyEricsson k750i-> SonyEricsson W810i-> Nokia 5300-> SonyEricsson k550i-> SonyEricsson C902-> SonyEricsson Satio-> Sony Xperia P-> Sony Xperia Z1 -> Sony Xperia Z3-> Sony Xperia XZ1-> Sony Xperia 1 ΙΙ

Link to comment
Share on other sites

Έχει παρατηρήσει κανείς κάποιο θέμα στο touch όταν το χρησιμοποιείτε για πολύ ώρα? Πχ στο browsing να μην ακούει καλά η αφή ή να πατάει μόνη της κάτι? Το παρατήρησα χθες και απ ότι είδα στο φόρουμ του xperia (http://talk.sonymobile.com/t5/Xperia-Z1-Z1-Compact/xperia-z1-touchscreen-problems/td-p/410611/page/10) γίνεται χαμός.Λέγεται ότι μάλλον είναι θέμα στατικού ηλεκτρισμού λόγω της αλουμινένιας κατασκευής αλλά πρόσφατα ένας τεχνικός διαβεβαίωσε ότι θα λυθεί στο επόμενο update..

 

Δεν ξερω ποσοι γραφετε με swype αλλα χρησιμοποιωντας το παρατηρησα αυτο που λες Ορφεα, οτι δηλαδη ειναι σα να χανει την επαφη με την οθονη και ενω σερνω σταθερα το δαχτυλο για μια λεξη, αυτο καταλαβαινει οτι το εχω σηκωσει -χανει επαφη προφανως- και ξανασυνεχιζει. αποτελεσμα ειναι να εχω 4-5 λεξεις ασχετες αντι της μιας που ηθελα.

Αν γραψω πιο αργα και σταθερα δεν συμβαινει, αλλα σε μεγαλες λεξεις το παθαινει συχνα!

Ιδιο προβλημα ειχα με το xperia P, πιο εντονο ομως και πιο συχνα..

Εδω δε με ενοχλει τοσο, αλλα προβληματιζομαι αν ειναι θεμα λογισμικου ή αν φταιει το digitizer.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον φταίει ότι δεν έχουν καλή μόνωση και κάτι παίζει με τον στατικό ηλεκτρισμό.. Μακάρι να είναι κάτι που διορθώνεται με Software update. Εγω το παρατήρησα στο browsing..Ακριβώς σα να έχανε την επαφή, ειδικά αν κράταγα για κάποια ώρα τα δάχτυλο συνεχόμενα πάνω στην οθόνη.Τι παρτίδα είναι το δικό σου?

Siemens A55-> Alcatel-one touch 511-> Sagem my x3-2-> Sharp GX15-> Sonyericsson k700i-> SonyEricsson k750i-> SonyEricsson W810i-> Nokia 5300-> SonyEricsson k550i-> SonyEricsson C902-> SonyEricsson Satio-> Sony Xperia P-> Sony Xperia Z1 -> Sony Xperia Z3-> Sony Xperia XZ1-> Sony Xperia 1 ΙΙ

Link to comment
Share on other sites

Από το Λίνκ που είχαμε ανέβει στις αρχές ?

Θα ξανά φλασαρω με το νέο update να δούμε..

 

Ναι από το ίδιο link. Άμα δεν δουλεύει το έχω ανεβάσει και στο xda στο τοπικ του z1. Δοκίμασε και κανα reboot στο router ποτέ δεν ξέρεις.

Link to comment
Share on other sites

Ναι από το ίδιο link. Άμα δεν δουλεύει το έχω ανεβάσει και στο xda στο τοπικ του z1. Δοκίμασε και κανα reboot στο router ποτέ δεν ξέρεις.

 

εννοειται πως τα εχω κανει αυτα. καποιο θεματακι εχει αλλα μπορει να εφταιγε και η ρομ, θα πειραματιστω με την δικη του την αγγλικη καποια στιγμη.τωρα δεν εχω χρονο

 

Μάλλον φταίει ότι δεν έχουν καλή μόνωση και κάτι παίζει με τον στατικό ηλεκτρισμό.. Μακάρι να είναι κάτι που διορθώνεται με Software update. Εγω το παρατήρησα στο browsing..Ακριβώς σα να έχανε την επαφή, ειδικά αν κράταγα για κάποια ώρα τα δάχτυλο συνεχόμενα πάνω στην οθόνη.Τι παρτίδα είναι το δικό σου?

 

 

μπορει, γιατι ειναι λιγο κουλο, εν τω μεταξυ αν περασω την οθονη με πανι στο οποιο εχω ριξει αζαξ, δουλευει τελεια. Παρτιδα? το πηρα πριν τα χριστουγεννα, αλλα δεν εχω κουτι τωρα να δω s.n

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Κ εγώ τότε το πήρα.. Δεν χρειάζεται το κουτί. Πας στις ρυθμίσεις, πληροφορίες τηλεφώνου(κάτω κάτω),και μετά σειριακός αριθμός(επίσης προς τα κάτω)..

Siemens A55-> Alcatel-one touch 511-> Sagem my x3-2-> Sharp GX15-> Sonyericsson k700i-> SonyEricsson k750i-> SonyEricsson W810i-> Nokia 5300-> SonyEricsson k550i-> SonyEricsson C902-> SonyEricsson Satio-> Sony Xperia P-> Sony Xperia Z1 -> Sony Xperia Z3-> Sony Xperia XZ1-> Sony Xperia 1 ΙΙ

Link to comment
Share on other sites

Κ εγώ τότε το πήρα.. Δεν χρειάζεται το κουτί. Πας στις ρυθμίσεις, πληροφορίες τηλεφώνου(κάτω κάτω),και μετά σειριακός αριθμός(επίσης προς τα κάτω)..

 

BH907MY...ειναι εμενα. τι να πω, μακαρι να διορθωθει παντως γιατι αν χρησιμοποιεις πολυ swype ωρες ωρες γινεται σπαστικο.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα , έχω ευχάριστα, ,λέω μαλλον γιατί έχει φοβηθεί το μάτι μου, Λοιπόν μου είπε ο Τεχνικός ,σήμερα , ότι Τελικά η Arvato ,Αποφάσισε κατ εξαίρεση να μου το φτιαξει εντός εγγύησης. Σε μερικές μέρες θα το έχω είπε.

Άντε να δούμε , μόλις το πάρω θα σας γράψω, Σας ευχαριστώ όλους που ασχοληθήκατε με το θεμα μου ,για τις συμβουλές σας,και για το κουράγιο που μου δίνανε τα λόγια σας . Μόλις έχω το κινητό θα σας γράψω.:)

Link to comment
Share on other sites

Άντε, τέλος καλό, όλα καλά απ ότι φαίνεται! Εύχομαι να έρθει γρήγορα στο χέρια σου!

Siemens A55-> Alcatel-one touch 511-> Sagem my x3-2-> Sharp GX15-> Sonyericsson k700i-> SonyEricsson k750i-> SonyEricsson W810i-> Nokia 5300-> SonyEricsson k550i-> SonyEricsson C902-> SonyEricsson Satio-> Sony Xperia P-> Sony Xperia Z1 -> Sony Xperia Z3-> Sony Xperia XZ1-> Sony Xperia 1 ΙΙ

Link to comment
Share on other sites

Άντε, τέλος καλό, όλα καλά απ ότι φαίνεται! Εύχομαι να έρθει γρήγορα στο χέρια σου!

 

Ευχαριστω πολυ :)

 

Σημερα μου ηρθε Απο Σονυ το παρακατω μαιλ

 

Αγαπητή κυρία .........,

 

Ευχαριστούμε που επικοινωνήσατε με το Τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών Sony Xperia.

 

Σε απάντηση του e-mail σας, θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι, έπειτα από τον διεξοδικό τεχνικό έλεγχο που πραγματοποιήθηκε στην συσκευή σας τύπου Sony Xperia™ Z1i με imei: ....................... από το Eξουσιοδοτημένο Κέντρο Επισκευών της εταιρίας μας με την επωνυμία “Arvato”, διαπιστώθηκε σπάσιμο στην υποδοχή sim της συσκευής. Η συγκεκριμένη βλάβη καθιστά την συσκευή εκτός εγγύησης. Φωτογραφικό υλικό υπάρχει διαθέσιμο από το εν λόγω Επισκευαστικό Κέντρο.

 

Κατόπιν των ανωτέρω και δεδομένου ότι τo άνω κινητό έχει υποστεί ζημία οφειλόμενη σε αντικανονική του χρήση πριν την παράδοση αυτού προς επισκευή, έχει τεθεί εκτός εγγύησης, σύμφωνα με τον όρο 3 της εγγύησης της Sony: «…Η εγγύηση επίσης δεν καλύπτει ελαττώματα του προϊόντος εξαιτίας ατυχημάτων, τροποποιήσεων και ρυθμίσεων λογισμικού ή υλικού, περιστατικών ανωτέρας βίας ή ζημιών που προκύπτουν από υγρά ή υγρασία».

 

 

 

Παρόλα αυτά, στα πλαίσια της πάγιας πολιτικής εξυπηρέτησης των πελατών μας, προχωρήσαμε μέσω του παραπάνω service, στην κατ ’εξαίρεση αντικατάσταση της συσκευής σας, στα πλαίσια της τεχνικής υποστήριξης, χωρίς κάποιο κόστος από την πλευρά σας.

 

 

 

Για την παραλαβή της νέας συσκευής θα ενημερωθείτε εντός των επόμενων ημερών από το κατάστημα στο οποίο αρχικά παραδώσατε τη συσκευή σας.

 

Σε περίπτωση που επιθυμείτε περαιτέρω υποστήριξη, παρακαλούμε να επικοινωνήσετε ξανά μαζί μας στα τηλέφωνα: 801 11 810 810, 210 899 19 19 (από κινητό). Για περισσότερες πληροφορίες αναφορικά με τα προϊόντα και τις υπηρεσίες μας, επισκεφθείτε την ιστοσελίδα μας http://www.sonymobile.com.

Νηκησαμε:D:D:D

Edited by zxr
Link to comment
Share on other sites

Παιδια, διπλα απο την sim τι εοναι ςυτο το κοκκινο που μοιαζει με κουμπι???? Δεν δοκιμασα να δω αν ειναι οντως κουμπι!!!
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ :)

 

Σημερα μου ηρθε Απο Σονυ το παρακατω μαιλ

 

Αγαπητή κυρία ..........,

 

Ευχαριστούμε που επικοινωνήσατε με το Τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών Sony Xperia.

 

Σε απάντηση του e-mail σας, θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι, έπειτα από τον διεξοδικό τεχνικό έλεγχο που πραγματοποιήθηκε στην συσκευή σας τύπου Sony Xperia™ Z1i με imei: ................................ από το Eξουσιοδοτημένο Κέντρο Επισκευών της εταιρίας μας με την επωνυμία “Arvato”, διαπιστώθηκε σπάσιμο στην υποδοχή sim της συσκευής. Η συγκεκριμένη βλάβη καθιστά την συσκευή εκτός εγγύησης. Φωτογραφικό υλικό υπάρχει διαθέσιμο από το εν λόγω Επισκευαστικό Κέντρο.

 

Κατόπιν των ανωτέρω και δεδομένου ότι τo άνω κινητό έχει υποστεί ζημία οφειλόμενη σε αντικανονική του χρήση πριν την παράδοση αυτού προς επισκευή, έχει τεθεί εκτός εγγύησης, σύμφωνα με τον όρο 3 της εγγύησης της Sony: «…Η εγγύηση επίσης δεν καλύπτει ελαττώματα του προϊόντος εξαιτίας ατυχημάτων, τροποποιήσεων και ρυθμίσεων λογισμικού ή υλικού, περιστατικών ανωτέρας βίας ή ζημιών που προκύπτουν από υγρά ή υγρασία».

 

 

 

Παρόλα αυτά, στα πλαίσια της πάγιας πολιτικής εξυπηρέτησης των πελατών μας, προχωρήσαμε μέσω του παραπάνω service, στην κατ ’εξαίρεση αντικατάσταση της συσκευής σας, στα πλαίσια της τεχνικής υποστήριξης, χωρίς κάποιο κόστος από την πλευρά σας.

 

 

 

Για την παραλαβή της νέας συσκευής θα ενημερωθείτε εντός των επόμενων ημερών από το κατάστημα στο οποίο αρχικά παραδώσατε τη συσκευή σας.

 

Σε περίπτωση που επιθυμείτε περαιτέρω υποστήριξη, παρακαλούμε να επικοινωνήσετε ξανά μαζί μας στα τηλέφωνα: 801 11 810 810, 210 899 19 19 (από κινητό). Για περισσότερες πληροφορίες αναφορικά με τα προϊόντα και τις υπηρεσίες μας, επισκεφθείτε την ιστοσελίδα μας http://www.sonymobile.com.

Νηκησαμε:D:D:D

 

πολυ extra large την βρισκω την ιστορια κ δεν μας εχει συνηθησει σε τετοια ...τεςπα αφου δεν πληρωνεις κατι ολα καλα...

Edited by zxr
Link to comment
Share on other sites

Σεβαστη τα εβγαλες ολα στην φορα ,Επιθετο ,ιμει κτλ ,προς τι δεν καταλαβαινω ,εκανες την δουλεια σου ,η Μαμα εδειξε μεγαλοψυχια ,κρυψε κατι ρε φιλεναδα ,πες στον φιλο απο πανω να κανει edit to quote

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...