Jump to content

Κινέζικα κινητά: Σχόλια, τιμές, συγκρίσεις, απορίες


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

....... εδω εισαι http://www.protein-shop.gr/GR/Products/USN-039

 

νομιζω οτι ειναι το πλεον καταλληλο για αυτο που ζητας :)

Ενταξει κυριε δασκαλε απο

κεκτημενη ταχυτητα εγινε.Εσυ εχεις να προτεινεις κατι?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μπαταρία της πλάκας γι'αυτό το μέγεθος . 1G RAM ?????? Βάζεις άλλα 10 δολάρια και παίρνεις το Xiaomi Redmi Note 3G , με μπαταρία 3200 και 2G Ram .

Και βέβαια είναι Xiaomi .

 

Απο που ρε παιδια βρίσκετε το Xiaomi Redmi Note 3G με 170 η εστω 180$ ???

Εγω απο 230 και πανω μονο το βλεπω!

Link to comment
Share on other sites

Απο που ρε παιδια βρίσκετε το Xiaomi Redmi Note 3G με 170 η εστω 180$ ???

Εγω απο 230 και πανω μονο το βλεπω!

Sorry , λάθος ευρώ είναι γιατί το πήρα από Ευρωπαϊκό retail shop της Miui .

Link to comment
Share on other sites

Απο που ρε παιδια βρίσκετε το Xiaomi Redmi Note 3G με 170 η εστω 180$ ???

Εγω απο 230 και πανω μονο το βλεπω!

 

http://www.vickmall.com/original-xiaomi-redmi-note-4g-fdd-lte-smartphone-hongmi-note-snapdragon-400-1-6ghz-2gb-8gb-5-5-inch-hd-ips-13-0mp.html

Link to comment
Share on other sites

 

Αυτό είναι το 4G το παλικάρι ρωτάει για το 3G. Εγώ το πρόλαβα 155€

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

για σας παιδια εχω να μπω μερες και εχασα την μπαλα και θελω ενα κινεζικο με καλη καμερα πειτε γνωμες τιμη μεχρι 180 ευχαριστω :)
Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση για τπυς γνωστες....αν μια συσκευη στα χαρακτηριστικα του γραφει java-no μπορει να περαστει ομως; Δεν το εχει η συσκευη περασμενο ή δεν μπορει να το υποστηριξει;
Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι το 4G το παλικάρι ρωτάει για το 3G. Εγώ το πρόλαβα 155€

 

Προλαβες το 3G με 155 ευρω? Κολε! :P

θα το χτυπουσα και εγω ανετα!

Παιδια ως τωρα το Coolpad F1 εγω βλεπω οτι ειναι το πιο VFM κινητο που υπαρχει!

Link to comment
Share on other sites

Θελω να αναβαθμιστω απο iocean x7hd.ειμαι αναμεσα coolpaf f1,coolpad 7320,redmi note 3g,inew v3.Το μονο που που με ενδιαφερει ειναι η καλλιτερη camera.Τι προτεινουν οι ειδικοι?εξακολουθει το inew v3 να ειναι το καλλιτερο σε φωτογραφιες μεχρι και 220 usd?
Link to comment
Share on other sites

Θελω να αναβαθμιστω απο iocean x7hd.ειμαι αναμεσα coolpaf f1,coolpad 7320,redmi note 3g,inew v3.Το μονο που που με ενδιαφερει ειναι η καλλιτερη camera.Τι προτεινουν οι ειδικοι?εξακολουθει το inew v3 να ειναι το καλλιτερο σε φωτογραφιες μεχρι και 220 usd?

 

Αν δεν καιγεσαι περιμενε λιγο να δεις το Coolpad F2 (FDD 4G version) http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=399154

Link to comment
Share on other sites

Επειδη το κατεχεις το θεμα θα μπορουσες να μου πεις την γνωμη σου για πιο απο τα δυο?Μπορω να δωσω μεχρι 350 ευρω.Εχεις να μου πρωτεινης καποιο αλλο?Και για τα lumia ακουσα καλα σχολια!

Ευχαριστω για την βοηθεια.

 

Το z2 και κάποια από τα lumia(1020, 1520, 930) μπορείς να τα δεις από κοντά και να τα δοκιμάσεις, όμως στο πολύ φωτισμένο περιβάλλον των καταστημάτων δύσκολο να βγεί συμπέρασμα. Φυσικά μπορείς να τα αγοράσεις άμεσα ενώ από κίνα θέλεις 20+ μέρες. Εγω θα έπαιρνα αβλεπί το mx4 όχι μόνο για την κάμερα αλλά και σαν σύνολο. Θα κοιτούσα και τα Vivo xshot, k920. Αν και με τόσα χρήματα παίρνεις μια αξιοπρεπή φωτογραφική που απέχει έτη φωτός από τα κινητά.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ειμαι σιγουρος οτι εχουν ρωτησει πολλοι αλλα εγω ακομα δεν εχω καταφερει να βρω μια ολοκληρωμενη αποψη.

Επειδη λοιπον ειμαι αναμεσα σε Coolpad F1 και Lenovo A806 θα ηθελα τα φωτα σας! Βοηθηστε οπως μπορειτε! Εχω διαβασει πολλα και για τα δυο και να πω την αληθεια εχω δει πολυ θετικα λογια και για δυο. Τωρα που πλησιαζει και η μαυρη παρασκευη στανταρ θα χτυπησω ενα απο τα δυο!

Ευχαριστω πολυ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, κανένα φτηνό κινητό (για να το έχω για δεύτερο)

για κάμερες και τέτοια δεν με ενδιαφέρει.

τι προτείνεται;

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ειμαι σιγουρος οτι εχουν ρωτησει πολλοι αλλα εγω ακομα δεν εχω καταφερει να βρω μια ολοκληρωμενη αποψη.

Επειδη λοιπον ειμαι αναμεσα σε Coolpad F1 και Lenovo A806 θα ηθελα τα φωτα σας! Βοηθηστε οπως μπορειτε! Εχω διαβασει πολλα και για τα δυο και να πω την αληθεια εχω δει πολυ θετικα λογια και για δυο. Τωρα που πλησιαζει και η μαυρη παρασκευη στανταρ θα χτυπησω ενα απο τα δυο!

Ευχαριστω πολυ.

Εαν και τα 2 πιστευεις οτι ειναι ισοδυναμα, τοτε απλα διαλεξε αυτο που σου αρεσει πιο πολυ. Ισως να υπερτερει λιγο το lenovo απο πλευρας brand name. Χωρις ομως να ειναι και απολυτο.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, κανένα φτηνό κινητό (για να το έχω για δεύτερο)

για κάμερες και τέτοια δεν με ενδιαφέρει.

τι προτείνεται;

 

http://www.vickmall.com/jiayu-g2f-wcdma-smartphone-mtk6582-quad-core-1-3ghz-4-3-screen-1g-ram-4g-rom-8mp.html

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, κανένα φτηνό κινητό (για να το έχω για δεύτερο)

για κάμερες και τέτοια δεν με ενδιαφέρει.

τι προτείνεται;

 

http://www.vickmall.com/thl-t6-pro-mtk6592-octa-core-1-4ghz-android-4-4-5-0inch-hd-screen-8-0mp-smartphone-black.html

Link to comment
Share on other sites

 

εχουν μικρη ραμ και τα δυο,αν δεν σε ενοχλει το δευτερο ειναι καλυτερο,εγω δεν θα αγοραζα κινητο με512 ραμ,σκεψου το

Link to comment
Share on other sites

εχουν μικρη ραμ και τα δυο,αν δεν σε ενοχλει το δευτερο ειναι καλυτερο,εγω δεν θα αγοραζα κινητο με512 ραμ,σκεψου το

Ποιο πολύ το θέλω για να το παίρνω στο βουνό. μην πάρω το καλό και το σπάσω!!!

Link to comment
Share on other sites

Ποιο πολύ το θέλω για να το παίρνω στο βουνό. μην πάρω το καλό και το σπάσω!!!

 

οκ τοτε,απλα να ξερεις οτι θα το εχεις για απλη χρηση,οχι πολλα πολλα. Το Jiayu ειναι καλο,διαβασε και το νημα του να ενημερωθεις

Link to comment
Share on other sites

Ποιο πολύ το θέλω για να το παίρνω στο βουνό. μην πάρω το καλό και το σπάσω!!!

 

http://www.skroutz.gr/s/5227121/Turbo-X-%CF%841.html κατι τετοιο θες δλδ;

http://www.skroutz.gr/s/5444382/Turbo-X-%CF%842-4GB.html?from=recommendation

 

τετοιο στυλλ ψαχνεις;

Link to comment
Share on other sites

Για δες λίγο τις μπαταρίες τους αν σε ενδιαφέρει η αυτονομία.

Με 1400mah μπαταρία ούτε που θα το κοιτούσα

No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

 

όχι απαραίτητα, να το έχω και για backup. άμα χαλάσει το καλό να έχω πρόχειρα ένα άλλο.

Link to comment
Share on other sites

όχι απαραίτητα, να το έχω και για backup. άμα χαλάσει το καλό να έχω πρόχειρα ένα άλλο.

 

116 δολλαρια thl 6pro με δωρο 16 γιγα καρτα με 93 ευρω,οκταπυρηνο δεν ειναι ακριβο

Link to comment
Share on other sites

116 δολλαρια thl 6pro με δωρο 16 γιγα καρτα με 93 ευρω,οκταπυρηνο δεν ειναι ακριβο

 

τελικά ή το thl 6pro που μου είπες ή το Jiayu G2F.

 

ευχαριστώ όσους απάντησαν:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...