Jump to content

Huawei G610S


valanths
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Sorry mod μου για τη μη τροποποιηση, περασαν 22:30 ωρες ;)

 

Γωνια θεασης https://www.dropbox.com/s/9ohtnujranhmxi1/%CE%B3%CF%89%CE%BD%CE%AF%CE%B1%20%CE%B8%CE%B5%CE%B1%CF%83%CE%B7%CF%82.mp4 χερι τρεμουλο :lol::cry:

Απλα αψογες................

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 402
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μην με μαλωσεις αλλα δεν θυμαμαι γωνιες θεασης στο zte :O Χθες ειδα το zte και δεν μου ηρθε να τσεκαρω. Το Zte to βγαζει με 2 διαφορετικες, θυμασε ? το ειχαμε αναλυσει με δειγμα το λουλουδι. Περασαν απο τα χερια μου 5 zte, σε αυτα με την ''κακη'' οθονη ηταν ορατα ακομα και τα πιξελ. Γενικα η οθονη του zte ειναι καπως θολη(?) σαν να εχει Screen Filter, δεν ξερω πως να την περιγραψω.Επισης αν δεις της οθονες κλειστες και στα δυο τηλεφωνα θα δεις παλι διαφορα, στο g610 ειναι μαυρη καταμαυρη οπως στο thl w7s - thlw100 - blackview jk809 - xperia s στο zte δεν ειναι μαυρη.

Η οθονη του g610 στον ηλιο ειναι καλη/ικανοποιητικη σιγουρα καλυτερη απο του zte, βασικα πραγματα οπως κλησεις, αναγνωση sms θα γινουν με πραγματικη ανεση στο zte προσωπικα ειχα μια δυσκολια.

 

Μιας και εγραψα για κλησεις στο g610 σε εισερχομενη κληση το ονομα εμφανιζεται στο πανω μερος της οθονης με μεγαλα γραμματα.

 

Ξαναγραφω οτι οποιος εχει στα χερια του το zte δεν υπαρχει λογος να παρει το g610.

Προσωπικα αν αυτη τι στιγμη δεν ειχα τηλεφωνο και ηθελα να αγορασω ενα απο τα δυο θα επελεγα το g610.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

1)Μην με μαλωσεις αλλα δεν θυμαμαι γωνιες θεασης στο zte :O Χθες ειδα το zte και δεν μου ηρθε να τσεκαρω.

2)Το Zte to βγαζει με 2 διαφορετικες, θυμασε ? το ειχαμε αναλυσει με δειγμα το λουλουδι. Περασαν απο τα χερια μου 5 zte, σε αυτα με την ''κακη'' οθονη ηταν ορατα ακομα και τα πιξελ.

3)Γενικα η οθονη του zte ειναι καπως θολη(?) σαν να εχει Screen Filter, δεν ξερω πως να την περιγραψω.Επισης αν δεις της οθονες κλειστες και στα δυο τηλεφωνα θα δεις παλι διαφορα, στο g610 ειναι μαυρη καταμαυρη οπως στο thl w7s - thlw100 - blackview jk809 - xperia s στο zte δεν ειναι μαυρη.

4)Η οθονη του g610 στον ηλιο ειναι καλη/ικανοποιητικη σιγουρα καλυτερη απο του zte, βασικα πραγματα οπως κλησεις, αναγνωση sms θα γινουν με πραγματικη ανεση στο zte προσωπικα ειχα μια δυσκολια.

 

Μιας και εγραψα για κλησεις στο g610 σε εισερχομενη κληση το ονομα εμφανιζεται στο πανω μερος της οθονης με μεγαλα γραμματα.

 

5)Ξαναγραφω οτι οποιος εχει στα χερια του το zte δεν υπαρχει λογος να παρει το g610.

Προσωπικα αν αυτη τι στιγμη δεν ειχα τηλεφωνο και ηθελα να αγορασω ενα απο τα δυο θα επελεγα το g610.

1. Θα σε δειρω, οχι μονο θα σε μαλωσω

Ντα θα σε κανω :lol:

2. Ναι. Εγω εχω αυτην που δε φαινονται τα πιξελς, αλλα δεν εχει τοσο εντονα χρωματα

3. δεν εχω παρατηρησει κατι τετοιο.

Κλειστη, μαυρη με φαινεται

4. ολα τα κανω ανετα ακομη και με τον ηλιο ακριβως απο πανω! Παντα εχω αυτοματη φωτεινοτητα

5. Πραγματικα αισθανομαι τυχερος που εχω τη συσκευη στα χερια μου! Σε συνδυασμο με τα χρηματα που ξοδεψα να την αποκτησω, θεωρω οτι εχω κανει την καλυτερη αγορα μεχρι στιγμης! Θα θελα να δω ομως και το huawei για μια hands on συγκριση. Κανεις απο θεσσαλονικη που να το χει???

Link to comment
Share on other sites

1. Θα σε δειρω, οχι μονο θα σε μαλωσω

Ντα θα σε κανω :lol:

2. Ναι. Εγω εχω αυτην που δε φαινονται τα πιξελς, αλλα δεν εχει τοσο εντονα χρωματα

3. δεν εχω παρατηρησει κατι τετοιο.

Κλειστη, μαυρη με φαινεται

4. ολα τα κανω ανετα ακομη και με τον ηλιο ακριβως απο πανω! Παντα εχω αυτοματη φωτεινοτητα

5. Πραγματικα αισθανομαι τυχερος που εχω τη συσκευη στα χερια μου! Σε συνδυασμο με τα χρηματα που ξοδεψα να την αποκτησω, θεωρω οτι εχω κανει την καλυτερη αγορα μεχρι στιγμης! Θα θελα να δω ομως και το huawei για μια hands on συγκριση. Κανεις απο θεσσαλονικη που να το χει???

1. Δεχομαι :chair: :lol:

2. Αυτη ειχα και εγω.

3. Βρες 2-3 διαφορετικα τηλεφωνα, οποια και αν εινα αυτα και δες τα με κλειστες οθονες.

4. Οταν ημουν στον ηλιο με τo zte εβγαζα την αυτοματη και εβαζα full.

5. Σιγουρα εισαι ενας απο τους τυχερους ! Εχω πει σε φιλο μου(πρωτου δω το g610) οτι εκανα λαθος που το εδωσα. Οταν αγοραζαμε το zte η διαφορα τιμης με το g610 ηταν μεγαλη. Τωρα ειναι ~στα ιδια.

6. 6 ωρα χτυπανε τα ξυπνητηρια, κλεινω να κοιμηθω και λιγο :lol: :)

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Εαν βαλετε τα 2 κντ διπλα-διπλα θα δειτε τις διαφορες που κανουν το 610 καλυτερη επιλογη,επι του παροντως βεβαια......

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Επειδη σκοπευω να το παραγγελω για τον ανηψιο μου,πιο πανω ενα παλικαρι ανεφερε τις διαφορες version του κινητου.Ειναι ολες συμβατες με τα ελληνικα δικτυα η' να τσεκαρω σε επικοινωνια με το site για συγκεκριμενη εκδοση?
Link to comment
Share on other sites

Επειδη σκοπευω να το παραγγελω για τον ανηψιο μου,πιο πανω ενα παλικαρι ανεφερε τις διαφορες version του κινητου.Ειναι ολες συμβατες με τα ελληνικα δικτυα η' να τσεκαρω σε επικοινωνια με το site για συγκεκριμενη εκδοση?

Του γαμπρου μου το κουτι στην πανω οψη γραφει Huawei G610S, το ιδιο κουτι στα πλαγια γραφει Huawei G610 και μεσα το τηλεφωνο γραφει G610-U00

Τα δικτυα στη ελλαδα για να εχεις 3g ειναι: WCDMA 900/2100MHz, νομιζω το 900 δεν εχει ουσια εδω στην ελλαδα.

Σε ποιο καταστημα το εχεις βρει ? Δες στο to2c http://www.to2c.com/5-huawei-g610s-4gb-ips-android-4-2-smart-mobile-cell-phone-quad-core-unlocked.html νομιζω εχει τη χαμιλοτερη τιμη + ενα χρονο εγγυηση και 30 ημερες αντικατασταση(φτου-φτου μακρια απο μας)

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά,

Ενδιαφέρομαι να αποκτήσω το Huawei G610s αλλά έχω κάποιες απορίες (προβληματισμούς) θα μπορούσατε να με βοηθήσετε να τις ξεδιαλύνω?

Αρχικά,

1. Το κινητό έχει προ-εγκατεστημένο το Play-store και τα Ελληνικά ή θα πρέπει να ζητήσω να τα εγκαταστήσουν αυτοί (δλδ να κάνουν root )?

2. Το πιο σημαντικό!. Το κινητό είναι dual sim, αλλά τι ? Active ή standby?

3. Το σήμα του στην Ελλάδα είναι εντάξει , το 3G και το Gsm?

4. Θα μπορούσατε να μου πείτε κάποιο έμπιστο site για να το παραγγείλω και να καλύπτει και τα παραπάνω?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά,

Ενδιαφέρομαι να αποκτήσω το Huawei G610s αλλά έχω κάποιες απορίες (προβληματισμούς) θα μπορούσατε να με βοηθήσετε να τις ξεδιαλύνω?

Αρχικά,

1. Το κινητό έχει προ-εγκατεστημένο το Play-store και τα Ελληνικά ή θα πρέπει να ζητήσω να τα εγκαταστήσουν αυτοί (δλδ να κάνουν root )?

2. Το πιο σημαντικό!. Το κινητό είναι dual sim, αλλά τι ? Active ή standby?

3. Το σήμα του στην Ελλάδα είναι εντάξει , το 3G και το Gsm?

4. Θα μπορούσατε να μου πείτε κάποιο έμπιστο site για να το παραγγείλω και να καλύπτει και τα παραπάνω?

 

1. Αναλογως το απο που θα το παρεις.

2. Dual SIM standby.

3. Ολα πολυ ενταξει με το σημα του.

4. Κοιταξε και για το Huawei G700, υπαρχει σ' ελληνικα sites, το εχουμε εγω κι ο αδελφος μου και "φυσαει". Ειναι πιο λεπτο, πιο μαζεμενο γενικως. Αν παλι δε θελεις ν' ανεβεις χρηματικα και σ' ενδιαφερει μονο το G610S, μπορω να σε φερω σ' επαφη μ' ενα αξιοπιστο παλληκαρι, που φερνει συχνα απο Κινα, ελληνικο menu (χωρις να ειναι rootαρισμενο το τηλεφωνο) κ.λ.π., χωρις να μπεις εσυ στη διαδικασια και το αγχος της παραγγελιας απο αγνωστα sites.

 

Καλη Πρωτοχρονια σ' ολους!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ....για τις πληροφοριες

Μηπως ξερεις να μου προτεινεις κανενα Dual sim Active κινητο (οικονομικο) ??

Στειλε μου κατι (τηλ ή email) για επικοινωνησω με το παλικαρι για να μαθω για το κινητο (G610s)

 

Καλη Πρωτοχρονια......!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον,μιας και εχω ενα λευκο εδω και 1 εβδομαδα περιπου,εχω να πω μονο τα καλυτερα,εννοειται οτι παει αερα χωρις το παραμικρο λογκαρισμα,ποτε δεν εκανε κιχ,ανα και καποιες φορες το παραζορισα,παρα πολυ καλη η οθονη του,ips 100%με εξαιρετικες γωνιες θεασεις,πολυ καλα τα παει και στην χρωματικη παλετα.Ακομα και σε εξωτερικους χωρους δεν αντιμετωπισα καποια παραξενια με τη οθονη.Προσωπικα πιξελ δεν βλεπω,και απο φωτεινοτητα καλα τα παει.κανενα προβλημα και εδω.Το gps ειναι super,κλειδωνει αμεσα,δεν χανει σημα,και δοκιμασα ολα τα γνωστα προγραμματα χωρις κανενα προβλημα.Στις κλησεις δεν συναντησα κανενα ακυρο,ακουω και με ακουν πολυ καλα.Η μπαταρια μου εβγαλε ακομα και 3 μερες....:blink:Βεβαια οχι με τρελο παστατεμα,αλλα δεν το αφηνα και ησυχο.Foto και βιντεο σε καλα επιπεδα και αυτα,καλυτερα απο καποια αλλα παρομοια κντ σε αυτην την τιμη.Αλλα εαν θελετε καλυτερα αποτελεσματα πατε σε αλλο χρηματικο επιπεδο.Το βαρος του τωρα ειναι ενα θεματακι στην αρχη,αλλα το συνηθιζεις ευκολα.

Απο ποιοτητα κατασκευης και εδω το ειδα οκ,χωρις τριγμους και διαφορα αλλα παραξενα,και δειχνει πολυ στιβαρο,αν και ειναι ολο πλαστικο.Αν και μου εβγαλε το λαδακι την 1η φορα για να βγαλω το πισω καπακι,ειπαμε να το κανουν,αλλα το παραεκαναν καλο στο κουμπωμα....:lol:Επισης να πω οτι ενω στην αρχη δεν το πολυειδα με καλο ματι το ui,τελικα ειναι ενα αξιο εργαλειο,ολα μαζεμενα στις κυριες οθονες,και το εμαθα σε χρονο ρεκορ

σε σημειο μαλιστα που να μου αρεσει κιολας και να ψαξω να βρω ενα παρομοιο...........:p

Σε σχεση με αλλα παρομοια κντ σαν αυτο σε specs,θα το προτεινα κυριως λογο ονοματος και αξοιοπιστιας.Για τα λεφτα που ζητα αυτην την στιγμη ειναι μια αριστη αγορα.Αυριο θα παει στον νεο του κατοχο.

Edited by kostast1

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Ωραια τα περασες μια βδομαδα ! Τυχερος απο αυριο ο νεος κατοχος :)

Κωστα το τοπικ καταντησε γραφικο :lol: σε αυτα τα χρηματα που εχει μονο καλα λογια μπορουμε να γραψουμε.

Να κανω λιγο θεμα και αν μπορεις να το τσεκαρεις πριν το δωσεις.

Πες μας αριθμο εκδοσης τι εχεις ? Β135, --- B136, --- B144 ?

και αν μπορεις κανε ενα antutu και πες μας τι γραφει για τον επεξεργαστη ? 6589 ή 6589m , ρωταω γιατι στο meri και σε καποιο αλλο που δεν θυμαμαι γραφει για m http://www.merimobiles.com/huawei-g610s-quad-core-5-inch-ips-960-540-1-2ghz-wcdma-gsm-3g-smartphone-white_p/meri9600.htm

Παντος και m να εχει οταν το ειχα επαιξα rr3 για ~30 λεπτα χωρις κανενα προβλημα ;)

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Ωραια τα περασες μια βδομαδα ! Τυχερος απο αυριο ο νεος κατοχος :)

Κωστα το τοπικ καταντησε γραφικο :lol: σε αυτα τα χρηματα που εχει μονο καλα λογια μπορουμε να γραψουμε.

Να κανω λιγο θεμα και αν μπορεις να το τσεκαρεις πριν το δωσεις.

Πες μας αριθμο εκδοσης τι εχεις ? Β135, --- B136, --- B144 ?

και αν μπορεις κανε ενα antutu και πες μας τι γραφει για τον επεξεργαστη ? 6589 ή 6589m , ρωταω γιατι στο meri και σε καποιο αλλο που δεν θυμαμαι γραφει για m http://www.merimobiles.com/huawei-g610s-quad-core-5-inch-ips-960-540-1-2ghz-wcdma-gsm-3g-smartphone-white_p/meri9600.htm

Παντος και m να εχει οταν το ειχα επαιξα rr3 για ~30 λεπτα χωρις κανενα προβλημα ;)

Καλημερα φιλε μου,μολις το πηρε η acs για να το παει στον φιλο μου.Αλλα σημερα αυριο περιμενω ακομα 2,το ενα θα το κρατησω εγω,οποτε και θα τα λεμε και καλυτερα.....ναι βρε δεν κολαει με τπτ!!

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Ωραια τα περασες μια βδομαδα ! Τυχερος απο αυριο ο νεος κατοχος :)

Κωστα το τοπικ καταντησε γραφικο :lol: σε αυτα τα χρηματα που εχει μονο καλα λογια μπορουμε να γραψουμε.

Να κανω λιγο θεμα και αν μπορεις να το τσεκαρεις πριν το δωσεις.

Πες μας αριθμο εκδοσης τι εχεις ? Β135, --- B136, --- B144 ?

και αν μπορεις κανε ενα antutu και πες μας τι γραφει για τον επεξεργαστη ? 6589 ή 6589m , ρωταω γιατι στο meri και σε καποιο αλλο που δεν θυμαμαι γραφει για m http://www.merimobiles.com/huawei-g610s-quad-core-5-inch-ips-960-540-1-2ghz-wcdma-gsm-3g-smartphone-white_p/meri9600.htm

Παντος και m να εχει οταν το ειχα επαιξα rr3 για ~30 λεπτα χωρις κανενα προβλημα ;)

Απο ενα φρεσκο,μολις μου το εφεραν......

http://img716.imageshack.us/img716/149/hwa6.png

Κανω και update στην 144.........

Edited by kostast1

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Κωστα σε ευχαριστω για την απαντηση :)

 

Αν μπορεις κατεβασε το antutu ABenchMark ή και το CPU - Z και δες αν ειναι ο mtk6589 ή ο mtk6589m

Απο ποιο καταστημα το πηρες ? Θελω να παρω ενα για μια φιλη μου και ειμαι αναμεσα στο to2c και merimobile.

Να μας πεις και για την 144 ;)

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Κωστα σε ευχαριστω για την απαντηση :)

 

Αν μπορεις κατεβασε το antutu ABenchMark ή και το CPU - Z και δες αν ειναι ο mtk6589 ή ο mtk6589m

Απο ποιο καταστημα το πηρες ? Θελω να παρω ενα για μια φιλη μου και ειμαι αναμεσα στο to2c και merimobile.

Να μας πεις και για την 144 ;)

 

Απο to2c,εαν με αφησει αυτος διπλα μου θα το κατεβασω.........:lol:

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Καταλαβαινω σε τι κατασταση ειναι ο διπλανος σου :lol:;)

 

Διπλανε του Κωστα περιμενε σε παρακαλω, θα το παρεις σε λιγο στα χερια σου :lol:

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Καταλαβαινω σε τι κατασταση ειναι ο διπλανος σου :lol:;)

 

Διπλανε του Κωστα περιμενε σε παρακαλω, θα το παρεις σε λιγο στα χερια σου :lol:

Τουμπανακι.....

http://img809.imageshack.us/img809/6245/utyz.png

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω και παλι, παω βολτα στο to2c :D

 

Να μας πεις και για την 144 ;)

 

edit δες και στο antutu τι γραφει? τα ss απο antutu στο to2c γραφουν για τον m

Edited by Karthan7

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω και παλι, παω βολτα στο to2c :D

 

Να μας πεις και για την 144 ;)

 

edit δες και στο antutu τι γραφει? τα ss απο antutu στο to2c γραφουν για τον m

Ναι σιγα μην καθοταν....το πηρε και εφυγε.....:lol:

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Ναι σιγα μην καθοταν....το πηρε και εφυγε.....:lol:

:lol::lol:

το to2c το στελνει με Ελληνικα ?

Γιατι απο το site λεει οτι εχει μονο Αγγλικα κ Κινεζικα.

το playstore ειναι προεγκαταστημενο ?

Δεν γνωριζω αν εχει ελληνικα, αν δεν εχει κατεβαζεις το morelocale2 και γινονται ολα ελληνικα. Το δικο μου το πηρα χερι-χερι και ειχε μεσα αυτη την εφαρμογη.

Επισης ειχε και play, στο to2c οι εικονες που εχει δειχνουν εφαρμογες της google.

 

Αν θες κανε ερωτηση στο τοπιο του to2c http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=371679

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...