Jump to content

Samsung Galaxy S4 Mini Duos (I9192)


achillesgk
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ειναι θεμα θηκης. Η γνησια θα το κανει!

Κι εγω στην αρχη δεν το ηξερα και πηρα σαν κι αυτη που εδειξε ο φιλος πιο πανω αλλα μα'ι'μουδια με 10 ευρω, αλλα τελικα ειναι μονο για φιγουρα.:lol:

Παντως οταν σε καλει καποιος βλεπεις το ονομα του, γιατι εμφανιζεται ακριβως στο σημειο που υπαρχει το ''παραθυρακι'', ομως δεν μπορεις να απαντησεις οπως θα γινοταν με μια γνησια.

Στη γνησια υπαρχει καποιο τσιπακι ή μαγνητης που κανει ολα αυτα τα κολπα. Ξεκλειδωμα οταν την ανοιξεις, κλειδωμα με το κλεισιμο, και απαντηση σε κληση χωρις να χρειαστει να την ανοιξεις!

 

ποσο εχει και απο που την πηρες ? σε βολεψε η οχι ?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 700
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ποσο εχει και απο που την πηρες ? σε βολεψε η οχι ?

 

10 ευρω την πηρα απο μαγαζι που εχει μονο θηκες κινητων χαμηλα στην Ερμου.

Κοιτα, σιγουρα δινει αλλη αισθηση στο κινητο αλλα εμενα δεν με βολεψε απολυτα. Βεβαια αυτο ειναι καθαρα υποκειμενικο. Το γουστο του καθενα διαφερει.

Τωρα εχω αυτην εδω και ειμαι αρκετα ικανοποιημενος! http://www.mobilecenter.gr/index.php?target=products&product_id=36434

Link to comment
Share on other sites

Πανω απο 10 μερες μαζι με το κινητο και ειμαι πολυ ευχαριστημενος ...μπαταρια αρκετα καλη. Λιγο το σημα ισως παιζει καμια φορα αλλα χωρις κατι ιδιαιτερο.... Χαλαλι τα λεφτα που εκανε ....μια βαθμολογια απο το 1 - 10 θα του εβαζα ανετα 8+ (προσωπικη μου γνωμη)
Link to comment
Share on other sites

Πανω απο 10 μερες μαζι με το κινητο και ειμαι πολυ ευχαριστημενος ...μπαταρια αρκετα καλη. Λιγο το σημα ισως παιζει καμια φορα αλλα χωρις κατι ιδιαιτερο.... Χαλαλι τα λεφτα που εκανε ....μια βαθμολογια απο το 1 - 10 θα του εβαζα ανετα 8+ (προσωπικη μου γνωμη)

 

Αν δεν σας είναι κοπος παιδια και αν επιτρεπετε καλο θα ηταν να μας λεγατε και από που το πηρατε. Αν ηταν συσκευασμενο σωστα και δεν ειχε ανοιχτει (όπως εχει παρατηρηθεί με καποια).

Ειμαι από αυτους που ψαχνουν να το παρουν και εκει που ειχα καταληξει στο galaxystore εξαντληθηκε το λευκο που θελω, οποτε είμαι παλι στο ψαξιμο από που να το παρω.

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Απο το galaxy store και ηταν σφραγισμένο

 

Να υποθεσω ότι εσυ ησουν αυτος που πηρε το τελευταιο λευκο που ηθελα να παρω? :ninja:

Ελπιζω να ξαναφερει , γιατι πλεον δεν το εχει καθολου, ουτε σε μαυρο.

Από την άλλη σκέφτομαι και το e-shop που εχει και υποκατάστημα εδώ, και ολοι λενε ότι εχει πολύ καλες τιμες, αλλα στο συγκεκριμενο κινητο, εχει την πιο ακριβη τιμη που εχω δει σε online μαγαζια.

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καποιος που ειχε παρει απο Kaizerstore?Γνωριζει καποιος το συγκεκριμενο μαγαζι απο που εφερε συσκευες κιαν δινει εγγυηση σαν μαγαζι η αν εχεις απο σαμσουνγ Ελλας?
Link to comment
Share on other sites

Σε μαυρο το πηρα και ταν το ειχα παρει εγω ειχε ακομα δυο ασπρα...
Link to comment
Share on other sites

Θελει να το παρει ενας φιλος αλλα θελει να ειναι avtive

Μπορειται να μου πειτε αν ειναι η οχι και εαν ναι απο που να το αγορασει?

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

Θελει να το παρει ενας φιλος αλλα θελει να ειναι avtive

Μπορειται να μου πειτε αν ειναι η οχι και εαν ναι απο που να το αγορασει?

 

Active είναι μόνο το κανονικό s4 και υπάρχει στην Κίνα μόνο.

Link to comment
Share on other sites

Περιμένω ένα samsung s4 duos GT-I9192 σε λίγες μέρες από Καναδά, ξεκλείδωτο. Επειδή γνωρίζω ελάχιστα και από smartphones και από android και από dual sim, ίσως σας χρειαστώ πολλές φορές για διάφορα ερωτήματά μου. Το πιο σοβαρό θέμα που με απασχολεί τώρα είναι το εξής: Δεδομένου ότι θα έχω 2 αριθμούς, γι' αυτό και επέλεξα το συγκεκριμένο μοντέλο, θα υπάρχει η δυνατότητα ενώ μιλάω στον ένα αριθμό, αυτός που με παίρνει στον δεύτερο αριθμό, να είναι σε αναμονή ή τουλάχιστον να δείχνει στον καλούντα ότι ο αριθμός αυτός καλεί και δεν απαντάει, ή αυτός που με καλεί θα με βρίσκει κατειλημμένο ή κλειστό;
Link to comment
Share on other sites

Από τη στιγμή που είναι το s4 duos, είναι dual active. Οπότε αν μιλάς στη μία γραμμή και σε κάλεσει η άλλη γραμμή , θα δεχτείς κανονικά την κλήση.
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά.Μένω στην γερμανιά και το έχουνε προσφορά στα 290 euro τι λέτε αξιζει σαν κινιτο ή να προτιμήσω το HTC DESIRE 500 στα 219 euro ?

den ξέρω έχω μπερδευτει δεν γνωριζω απο κινιτα.

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις εγγύηση εκεί,ναι αξίζει.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κ απο μενα. Δεν ξερω αν ειμαι ο μονος που το παρατηρησα αλλα κ απο ενα γρηγορο σκαναρισμα που εκανα σε ολο το ποστ δεν ειδα να αναφερει κανεις το παρακατω..

Εχετε παρατηρησει αν υπαρχει καποια διαφορα αναμεσα στο mini duos i9192 κ στο mini duos GT-i9192 ????

Κατι σημαινει αυτο το GT...

Τωρα ετοιμαζομαι κ γω να το παραγγειλω απο skroutz κ οτι γινει...

Statharas
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κ απο μενα. Δεν ξερω αν ειμαι ο μονος που το παρατηρησα αλλα κ απο ενα γρηγορο σκαναρισμα που εκανα σε ολο το ποστ δεν ειδα να αναφερει κανεις το παρακατω..

Εχετε παρατηρησει αν υπαρχει καποια διαφορα αναμεσα στο mini duos i9192 κ στο mini duos GT-i9192 ????

Κατι σημαινει αυτο το GT...

Τωρα ετοιμαζομαι κ γω να το παραγγειλω απο skroutz κ οτι γινει...

 

Το ιδιο τηλ. είναι.

Και στο επισημο site της sumsung ως GT-i9192 αναφέρεται.

Αυτό που καταλαβαινω εγω είναι ότι σε καποια site αναφέρεται ως i9192 γιατι απλα παραλειπουν το GT. Δεν φανταζομαι ότι προκειτε για διαφορετικες συσκευες.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για την διευκρίνηση.

 

Το κοιταω σε δυο μαγαζια:

http://stechi.skroutzstore.gr/p.Samsung-Galaxy-S4-mini-GT-i9192-Dual-SIM-8GB-White.862678.html?ref=bestprice.gr και

http://www.mobeye.gr/p.Samsung-Galaxy-S4-mini-Duos-i9192-8GB-White.900333.html?ref=bestprice.gr .

 

Το πρωτο μου δινει εγγυηση 2 χρονια σαν καταστημα(το στελνουν αυτοι στον προμηθευτη τους).

Απο το δευτερο περιμενω απαντηση στο mail.

Σαν μαγαζια να εχω καποια προτιμηση ? ξερει κανεις ?

Statharas
Link to comment
Share on other sites

Γιατι δεν κοιτας σε καποιο που φερνει ευρωπαϊκής αντιπροσωπείας. Διπλα από τον τιτλο γραφουν EU. Αυτά υποτιθετε ότι τα καλυπτει η εγγυηση της samsung, αλλα δεν περνω και ορκο. Σε αυτό μπορει να απαντησει καποιος που εχει παρει το κινητο από καποιο μαγαζι που εγραφε EU.

Ένα μαγαζι που θεωρητε καλο είναι το Kaizer, αλλα πλεον δεν το εχει διαθεσιμο. Και το galaxy θεωρητε καλο , αλλα ουτε αυτό το εχει πλεον διαθεσιμο. Εγω σε αυτά τα δυο κοιταγα για να το παρω, μιας και λενε ότι είναι EU αλλα τελικα εξαντληθηκαν.

Μπορεις όμως να στειλεις mail και να ρωτήσεις αν θα το φερουν παλι. Αν μαθεις κατι, κανε μια ενημερωση και εδώ.

Αυτά είναι τα μαγαζια.

http://kaizerstore.gr/samsung-galaxy-s4-mini-i9192-dualsim-leyko-eu

http://galaxystore.gr/index.php?id_manufacturer=4&controller=manufacturer&id_lang=2

Για τα μαγαζια που γραφεις θα σου πει καποιος άλλος που ισως ξερει.

Link to comment
Share on other sites

Γιατι δεν κοιτας σε καποιο που φερνει ευρωπαϊκής αντιπροσωπείας. Διπλα από τον τιτλο γραφουν EU. Αυτά υποτιθετε ότι τα καλυπτει η εγγυηση της samsung, αλλα δεν περνω και ορκο. Σε αυτό μπορει να απαντησει καποιος που εχει παρει το κινητο από καποιο μαγαζι που εγραφε EU.

Ένα μαγαζι που θεωρητε καλο είναι το Kaizer, αλλα πλεον δεν το εχει διαθεσιμο. Και το galaxy θεωρητε καλο , αλλα ουτε αυτό το εχει πλεον διαθεσιμο. Εγω σε αυτά τα δυο κοιταγα για να το παρω, μιας και λενε ότι είναι EU αλλα τελικα εξαντληθηκαν.

Μπορεις όμως να στειλεις mail και να ρωτήσεις αν θα το φερουν παλι. Αν μαθεις κατι, κανε μια ενημερωση και εδώ.

Αυτά είναι τα μαγαζια.

http://kaizerstore.gr/samsung-galaxy-s4-mini-i9192-dualsim-leyko-eu

http://galaxystore.gr/index.php?id_manufacturer=4&controller=manufacturer&id_lang=2

Για τα μαγαζια που γραφεις θα σου πει καποιος άλλος που ισως ξερει.

Κ οι δυο λενε πως δεν γνωριζουν αν θα το ξαναφερουν..

Statharas
Link to comment
Share on other sites

οταν σας στελνουν μνμ η εχετε αναπαντητες σας ενφανιζεται μεσα στα εμαιλ ?
Link to comment
Share on other sites

δεν υπαρχει ευρωπαικης αντιπροσωπειας s4 mini duos για τον απλουστατο λογο οτι το κινητο η samsung δε το προοριζει για την αγορα της Ευρωπης...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω υπάρχει περίπτωση το ίδιο κινητό που λέει samsung να είναι απο Κίνα?? Υπάρχει δηλαδή αντιπροσωπεία και στην Κίνα

που φτιάχνει samsung κινητά?

Κάτι τέτοιο άκουσα... και πώς μπορείς να το καταλάβεις κανείς αν είναι?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S4 Mini Duos (I9192)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...