Jump to content

ZTE V975 geek


venividivici
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε ευχαριστω πολυ EXILES για τις πληροφοριες. Οταν την παραλαβεις ενημερωσε σε παρακαλω αν εγινε δουλεια με τη συγκεκριμενη.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Σε ευχαριστω πολυ EXILES για τις πληροφοριες. Οταν την παραλαβεις ενημερωσε σε παρακαλω αν εγινε δουλεια με τη συγκεκριμενη.

Εννοειται.Και εμενα με εχουν βοηθησει εδω πολυ τα παιδια.Για μαστορα που ελεγες,2-3 που ρωτησα μου ειπαν οτι ειναι αρκετα δυσκολο,για αυτο πηγα κατευθειαν στην επομενη λυση.Πακετακι ολα μαζι και τελος (ελπιζω).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Σε ευχαριστω πολυ EXILES για τις πληροφοριες. Οταν την παραλαβεις ενημερωσε σε παρακαλω αν εγινε δουλεια με τη συγκεκριμενη.

 

H οθονη ηρθε (ρεκορ εσπασε,σε 11 μερες συστημενο)την τοποθετησα αλλα εχει προβλημα.Μερικες φορες κανει σαν να κρατας πατημενο το δαχτυλο ενω εχεις κανει απλο στιγμιαιο πατημα....Μου ειπε ο πωλητης θα μου στειλει αλλη και να του επιστρεψω αυτην....Θα δουμε...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια να σας κανω μια ερωτηση η οθονη του geek καθως και τα capacitive buttons σας ειναι ευαισθητα?

Εμενα οχι και τοσο

Τα κινητα μου: Motorola Krzr K1m, Samsung SGH-U600, Nokia 2710, Vodafone joy 845, Samsung gte1182, Zte v889s, Zte Geek v975, Xiaomi mi3, Xiaomi Redmi note 3 pro

Xiaomi σημαινει κεχρι

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
καλησπερα παιδια .μου εσπασε η οθονη και παραγγειλα καινουρια την εβαλα κανονικα και ανοιξε το κινητο αλλα δεν κανει το touch screen παω να βαλω αλλη ρομ αλλα δεν μπορω μου λεει instalation aborted(στην επιλογη apply update from external storage).γνωριζει κανεις κατι????
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Τελικα παιδια πειτε μου εσας η οθονη ειναι ευαισθητη ή το δικο μου εχει προβλημα?

Τα κινητα μου: Motorola Krzr K1m, Samsung SGH-U600, Nokia 2710, Vodafone joy 845, Samsung gte1182, Zte v889s, Zte Geek v975, Xiaomi mi3, Xiaomi Redmi note 3 pro

Xiaomi σημαινει κεχρι

Link to comment
Share on other sites

Τελικα παιδια πειτε μου εσας η οθονη ειναι ευαισθητη ή το δικο μου εχει προβλημα?

Με την οθόνη δεν έχω πρόβλημα με τα capacitive ναι που και που. Τσέκαρε τη ρύθμιση για την ευαισθησία των capacitive

Galaxy s6 edge+
Link to comment
Share on other sites

Mια χαρα ειναι η οθονη φιλε.Τα capacitive θελουν πατημα λιγο πιο ψιλα.

 

Αυτό δεν το είχα παρατηρήσει. Έχεις δίκιο, :thanks:

Galaxy s6 edge+
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
καλησπέρα,στο zte geek μου ράγισε το τζάμι και χάλασε η αφή.Υπάρχει περίπτωση να μου το φτιάξουν σε κατάστημα?Αν ναι,πόσο κοστίζει;
Link to comment
Share on other sites

έπαθα ακριβώς το ίδιο. άλλαξα την οθόνη μόνος μου, οδηγούμενος από βίντεο στο youtube, πολύ εύκολο. Σε μαγαζί που κάνουν σέρβις σε κινητά και που έχουν εμπειρία φαντάζομαι ότι θα τους είναι ακόμα πιο εύκολο.
Link to comment
Share on other sites

δυστυχώς μου βγήκε πατάτα το κινητό: από το 50% έσβηνε το κινητό και έπρεπε να το ανοιγω μέχρι και 7 φορές την ημέρα, έβλεπα youtube και ξαφνικά με πετούσε στην αρχική οθόνη, μη πω για το wifi καλύτερα.

κρίμα, απογοητεύτηκα.

δυστυχώς πήρα άλλο....

Link to comment
Share on other sites

με το κινητό δεν είχε ποτέ πρόβλημα ωστόσο τον τελευταίο καιρό όταν έχω ανοικτό το 3g πολλές φορές χάνει εντελώς το σήμα παρόλο που είμαι σε μέρη που θεωρητικά θα έπρεπε να πιάνει σήμα και το παθαίνει αρκετά συχνά. αντιμετωπίζει κάνεις κάτι παρόμοιο?
Link to comment
Share on other sites

μηπως φταει το δικτυο?

 

δεν νομίζω, φίλοι μου δεν έχουν θέμα, πρέπει να παρατηρήσω πότε το κάνει, γιατί δεν το κάνει πάντα, για αυτό και πιστεύω δεν ειναι hardware

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
μήπως ξέρει κανείς που μπορώ να βρω γνήσια μπαταρία;εδω και λίγες μέρες μου κάνει επανεκκίνηση στο άκυρο δυο τρεις φορές την ημέρα και από προχτές κλείνει μόνο μόλις πέσει κάτω από το 40 τις εκατό.εχω αποκλείσει το software πρόβλημα γιατί εγκατέστησα από την αρχή την rom με wipe τα πάντα όλα. το είχα πάθει και σε άλλη συσκευή και ήταν η μπαταρία το πρόβλημα.αν έχει βρει κανείς θα του ήμουν υπόχρεος να μου δώσει το λινκ να αγοράσω μια, λυπάμαι να το παρατήσω παρόλο που έχω και το xiaomi note2 το geek είναι πραγματικό σκυλί δυο χρόνια δεν έχει κάνει κιχ. ακόμα και αν κάποιος έχει δεύτερη μπαταρία από εδώ την αγοράζω
Link to comment
Share on other sites

στο ebay κοιταξες?

τι μπαταρια φοραει?

 

μόνο eBay και Ali βρήκα αλλά παίζουν ένα σωρό μουφες που είναι για πέταμα.η μπαταρία του είναι 2300 mah

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...