Jump to content

[Επίσημο] LG G2 (D802)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αστο σε κιτκατ καλυτερα εγω θεωρω οτι η λολιποπ ειναι παπαρδελα το κινητο φυσαει.

 

πες τα χρυσοστομε :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 22,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Και Lollipop που εβαλα ( την εκανα την αναβαθμιση μεσω του pc suite ) το κινητο συνεχιζει να πεταει ( λογικα επειδη ειναι καινουργιο ) και ειναι και πολυ πιο ωραιο. Το skeuomorphic design μου δινει στα νευρα. :lol:
Link to comment
Share on other sites

Eιχα λολιποπ απο την μερα που βγηκε , στοκ για πολυ καιρο , για λιγες μερες cloudy .Τωρα που γυρισα σε καστομ ΚΚ βλεπω οτι με οποιαδηποτε lollipop το τηλεφωνο κρατουσε θερμοκρασια ενω τωρα με ΚΚ ειναι μακραν πιο δροσερο.Επισης με ψιλοχαλασε η λολιποπ που ειχε λιγοτερα εφε κλειδωματος , αφαιρεθηκε το Plug n pop και μερικα αλλα στοιχεια.

 

Πλεον με συνεχιζω με ΚΚ μεχρι να δουμε αν θα βγει ποτε η 5.1.1 που λενε και ξαναδοκιμαζω για 5+ .

Link to comment
Share on other sites

προσπαθησα να γυρισω της γυναικας το g2 32gb απο lolilop σε kit kat μεσω flash tool 2014 εγω κατεβασει το αρχειο kdz για kit kat κλεινω το κινητο,μπαινω σε downloade mode παταω start και εκει δεν μου το αναγνωριζει..δεν μπορω να καταλαβω γιατι..το κινητο ειναι (deu)καμια βοηθεια?
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

1)πέρνα τους drivers από το site της LG και κάνε επανεκκίνηση

 

Αν δεν...

 

2)άλλαξε θυρα usb

 

Αν και πάλι δεν...

 

3)άλλαξε υπολογιστή

 

 

Μιλάω για Windows 7

Για άλλο λειτουργικό δεν γνωρίζω...

Link to comment
Share on other sites

Κάνε ότι λέει ο φίλος από πάνω και πρόσεξε να έχεις το κινητό ενεργοποιημενο να μην κλείνει η οθόνη δηλαδή... Μπορεί να παίζει ρόλο και αυτό.. Αλλά σίγουρα να έχεις τους ντραιβερς της συσκευής εγκατέστημενους

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Κάνε μια δυο επανεκκίνησεις με το κινητό συνδεμενο και εάν δεν λέει ότι κάνει εγκατάσταση των προγραμμάτων οδήγησης τότε είσαι οκ

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Για να δούμε για να δούμε... Λογικά ota θα έρθει αν έρθει... Έτσι;;;

είσαι στο μυαλό κάτι μαγικό...
Link to comment
Share on other sites

Μεγάλη αναβάθμιση ειναι να πας από την 4 στην 5...

 

Από την 5 στην 5.1 ένα απλό update θα είναι

Link to comment
Share on other sites

Να ερθει με το καλο και το περναω με c++ java με τουμπες με οτι θελει...στο οτα θα κολησουμε Edited by kwstas193
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας, συγγνώμη αν δεν το γράφω στο σωστό thread του forum, αλλα θέλω να σας ρωτήσω αν ξέρετε που μπορώ να βρώ την stock android kitkat 4.4.2 για το g2. Υπάρχουν κατι λινκς απο διάφορους αλλα δεν νομίζω να μην είναι πειραγμένες.
Link to comment
Share on other sites

Λαθος ποστ.να σβηστει Edited by kwstas193
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας, συγγνώμη αν δεν το γράφω στο σωστό thread του forum, αλλα θέλω να σας ρωτήσω αν ξέρετε που μπορώ να βρώ την stock android kitkat 4.4.2 για το g2. Υπάρχουν κατι λινκς απο διάφορους αλλα δεν νομίζω να μην είναι πειραγμένες.

 

ΕΔΩ

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Κανε μια επαναφορά εργοστασιακων ρυθμίσεων, και θα εισαι o.k. υπόψιν χάνεις τα πάντα.

 

 

Εκανα και 3ο reset και παλι τα ιδια....

Παιζει να ειναι καποια εφαρμογη που να μου το κανεο αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, σημερα εχει φαει κολλημα το power button και δεν δουλευει καθολου !!! Πτωση δεν υπηρξε. Υπαρχει καποια ρυθμιση που κατα λαθος μπορει να πατηθηκε; θελω να κανω μια επανεκινηση μηπως και ξεκοληση αλλα δεν ξερω πως.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ,παιδιά θα ήθελα την βοήθειά σας. Χθες πέρασα την αναβάθμιση σε Lolipop και δεν μου βγάζει το παράθυρο τρόπος σύνδεσης του υπολογιστή. Πρέπει να είναι επιλεγμένη μόνο φόρτιση και δεν μπορώ να δω το κινητό στον υπολογιστή, αλλά και το pc suite δεν αναγνωρίζει το τηλέφωνο.
Link to comment
Share on other sites

Απλα εχε υποψη πως πλεον απουσιαζει το Plug n pop μαζι με καποια αλλα πραγματα.Αν εχεις καστομ recovery μπορεις να το περασει μονος σου.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...