Jump to content

[Επίσημο] LG G2 (D802)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

http://smartphones.sfr.fr/android/lg-g2-vers-android-4-4-2-kitkat/

 

Google translate:

''Μερικά φρέσκα νέα από την ενημέρωση για το Android 4.4.2 ((KitKat) για το LG έκδοση G2 SFR αναμένεται να διατεθεί από FOTA 28, Φεβ. του 2014!

 

Άλλα δέκα ημερών αναμονής πριν απολαύσετε αυτήν την ενημερωμένη έκδοση, συμπεριλαμβανομένων της Λέσχης ήταν ο πρώτος που θα ανακοινώσει στο τέλος σκόπευτρο του 2013;) ''

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 22,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ή δοκίμασε να βάλεις την εφαρμογή στο κάτω μέρος του φακέλου. Έτσι δεν "φεύγει" ο φάκελος.

Στην αρχή το ίδιο πρόβλημα είχα και εγώ , όσπου είδα τον γιό μου (3 ετών) να το κάνει στο G-Pad :p

το δοκίμασα και στο τηλέφωνο και δουλεύει το ίδιο

 

Παιδιά σας ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια σας αλλά ο τρόπος με το + καλός είναι αλλά είναι μόνο για τίς εφαρμογές . Στην περίπτωση όμως που έχω φτιάξει κάποια shortcuts π.χ. άμεσων κλήσεων ή κάποιων web-site τα οποία θέλω να τα βάλω σε ένα φάκελο εκεί αναγκαστικά πρέπει να γίνει drag and drop . Δοκίμασα και αυτόν τον τρόπο με το κάτω μέρος του φακέλου αλλά δυστυχώς δεν γίνεται τίποτα....κυνηγητό και τίποτα άλλο....χα!χα!

 

Thanks

Link to comment
Share on other sites

Άντε επιτέλους να φύγει ο λοξιγκας! !

 

 

 

 

 

 

 

Με τι φωτεινότητα και χρήση σου Εβγαλε τόσο;;

 

60% στο αυτόματο και έβλεπα ταινίες σε ταξίδι, 1 δλδ αλλά μεγάλη (star wars)

All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα φιλοι μου κ καλο σ/κ,ερχομενος απο Nexus 5,ενδιαφερομαι για το g2,σαν συσκευη εχει γενικα προβληματα σε θεματα κατασκευης?η οθονη ειναι μια χαρα,ρωταω γιατι το nexus 5 ειχε bleeding στο επανω μερος η οθονη,η δονυση ηταν χαλια οπως κ τα κουμπακια.
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ ερχόμενος από το 5ρι όχι αυτό δεν έχει θέματακια πολλά, ίσως το καπάκι λίγο να τρίζει αλλά ως εκεί. Η μπαταρία του είναι τέρας αλλά λαγκαρει και το μενού του θυμίζει anime
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Ωραια πραγματα.το βιντεο δειτε....

 

http://androidhellas.com/2014/02/22/video-της-lg-δείχνει-πόσο-ταχύτερο-θα-γίνει-τ/

 

Edited by venoos

δως μοι πα στω και ταν γαν κινασω

:ninja:

αν δεν κοιτας εκει που θες να πας,θα πας εκει που κοιτας...

Link to comment
Share on other sites

 

οντως καλη δουλεια.σκεφτομαι σοβαρα να το χτυπησω το κινητακι,αλλα κολλαω γιατι δεν το εχω δει απο κοντα,δεν ξερω ποσο ποιοτικο ειναι???

Link to comment
Share on other sites

οντως καλη δουλεια.σκεφτομαι σοβαρα να το χτυπησω το κινητακι,αλλα κολλαω γιατι δεν το εχω δει απο κοντα,δεν ξερω ποσο ποιοτικο ειναι???

 

 

Δεν τοχω θα σου πουν εδω τα παιδια στο θρεντ.αποτι ακουω δεν εχουν ιδιαιτερα παραπονα(για την ποιοτητα)

Edited by venoos

δως μοι πα στω και ταν γαν κινασω

:ninja:

αν δεν κοιτας εκει που θες να πας,θα πας εκει που κοιτας...

Link to comment
Share on other sites

οντως καλη δουλεια.σκεφτομαι σοβαρα να το χτυπησω το κινητακι,αλλα κολλαω γιατι δεν το εχω δει απο κοντα,δεν ξερω ποσο ποιοτικο ειναι???

 

 

 

 

 

 

 

Δεν τοχω θα σου πουν εδω τα παιδια στο θρεντ.αποτι ακουω δεν εχουν ιδιαιτερα παραπονα(για την ποιοτητα)

 

Εγώ έχω τεστάρει την αντοχή του κατά λαθοε βέβαια. Περα απο ενα τρηξιμο που τα καινούργια δεν το εχουν δεν εχει τίποτα. Στιβαρή συσκευή Θεωρώ και πανέμορφη

Τσεκάρετε λιγο εδω για να δειτε τι έπαθα κι τι έπαθε το τηλέφωνο

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5200803

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω τεστάρει την αντοχή του κατά λαθοε βέβαια. Περα απο ενα τρηξιμο που τα καινούργια δεν το εχουν δεν εχει τίποτα. Στιβαρή συσκευή Θεωρώ και πανέμορφη

Τσεκάρετε λιγο εδω για να δειτε τι έπαθα κι τι έπαθε το τηλέφωνο

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5200803

 

Εγώ να σου πω πριν μια βδομάδα που το πήρα και είναι κατασκευή 401 το τριξιματακι του το έχει. Δεν είναι κάτι σοβαρό. Το κινητό είναι όλα τα λεφτά!!!

:D
Link to comment
Share on other sites

Εγώ να σου πω πριν μια βδομάδα που το πήρα και είναι κατασκευή 401 το τριξιματακι του το έχει. Δεν είναι κάτι σοβαρό. Το κινητό είναι όλα τα λεφτά!!!

 

Και εγω αυτό πιστεύω. Εντάξει δεν είναι iPhone. Στην εμφάνιση αλλα το κτήνος βρίσκεται μεσα

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Και εγω αυτό πιστεύω. Εντάξει δεν είναι iPhone. Στην εμφάνιση αλλα το κτήνος βρίσκεται μεσα

 

Συμφωνώ,αλλά όταν το βάζεις μέσα σε μια θήκη όλα τα ίδια είναι. Μιλάω για μένα που το βάζω πάντα σε θήκη γιατί τις περισσότερες ώρες είμαι μέσα σε αυτοκίνητο.

:D
Link to comment
Share on other sites

Εγώ να σου πω πριν μια βδομάδα που το πήρα και είναι κατασκευή 401 το τριξιματακι του το έχει. Δεν είναι κάτι σοβαρό. Το κινητό είναι όλα τα λεφτά!!!

καλημερα βαγγελη απο που πηρες καινουργια παρτιδα?ξερουμε τι παρτιδες παιζουν στα ελληνικα στο birdphone?

Link to comment
Share on other sites

καλημερα βαγγελη απο που πηρες καινουργια παρτιδα?ξερουμε τι παρτιδες παιζουν στα ελληνικα στο birdphone?

 

Καλημέρα. Από το birdphone το πήρα πριν 1 βδομάδα,είναι ελληνικό και είναι παρτίδα 401.

:D
Link to comment
Share on other sites

Άρχησε λοιπόν και επίσημα η αναβάθμιση σε kit kat στο δίκτυο ΑΤ&Τ...

Μή ρωτήσετε πότε θα το πάρουν οι υπόλοιποι γιατί:

α) Κανείς δε το γνωρίζει.

β) Θα γίνει πολύ σύντομα.

 

Λίγο υπομονή λοιπόν και καλώς μας ήρθε...:)

 

http://www.phonedog.com/2014/02/23/at-t-htc-one-lg-g2-android-4-4-updates-now-rolling-out/

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Άρχησε λοιπόν και επίσημα η αναβάθμιση σε kit kat στο δίκτυο ΑΤ&Τ...

Μή ρωτήσετε πότε θα το πάρουν οι υπόλοιποι γιατί:

α) Κανείς δε το γνωρίζει.

β) Θα γίνει πολύ σύντομα.

 

Λίγο υπομονή λοιπόν και καλώς μας ήρθε...:)

 

http://www.phonedog.com/2014/02/23/at-t-htc-one-lg-g2-android-4-4-updates-now-rolling-out/

Ευχαριστα νεα.

Μωρε μπραβο στην LG διοτι δεν το περιμενα καν:p

Ελπιζω να ερθει χωρις θεματα και απροοπτα και σκοτωσει το g2.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι να δούμε και τπτ, γιατί διαβάζω ότι δεν έχει και καμμία διαφορά με την 4.2.2
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι να δούμε και τπτ, γιατί διαβάζω ότι δεν έχει και καμμία διαφορά με την 4.2.2

 

Που το διαβασες αυτο;;;;;

 

Πριν μερικά posts έχω βάλει ένα επίσημο βιντεο της lg Με τις διαφορές 4.2.2 vs 4.4.2...και οι διαφορές είναι εμφανέστατες.

Επίσης η Κit Kat Είναι η συμαντικοτερη αναβάθμιση που έχει κάνει το android. Δε γίνεται να μην έχει διαφορά...

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Που το διαβασες αυτο;;;;;

 

Πριν μερικά posts έχω βάλει ένα επίσημο βιντεο της lg Με τις διαφορές 4.2.2 vs 4.4.2...και οι διαφορές είναι εμφανέστατες.

Επίσης η Κit Kat Είναι η συμαντικοτερη αναβάθμιση που έχει κάνει το android. Δε γίνεται να μην έχει διαφορά...

 

Έτσι είναι Ηλία.

Συμφωνώ 100%

Η kit Kat έκανε το note3(με ένα φορτηγό bloatware από πίσω) να είναι πολύ κοντά σε συμπεριφορά με το εντελώς καθαρό nexus 5.

Τσεκαρισμένα και τα 2 δίπλα δίπλα δύο βδομάδες τώρα.

Δε μπορεί να μη δώσει νέα πνοή στο LG G2.

Εύχομαι μόνο να προσέξει τη ρομ που θα δώσει η LG και να μην κάνει εκπτώσεις στην αυτονομία (που για μένα είναι απ'βασικότερα) και σε αλλά.

Όσο για το art το έχω στο nexus και έχω να πω τα καλύτερα, δε μου έχει κάνει κανένα θέμα έως τώρα.

Όταν θα βγει από beta πιστεύω θα το δώσει η Google ευρύτερα.

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Θα ειμαστε οι πρωτοι που θα δουν αναβαθμιση σε LG συσκευη;Ε ρε ζουμε μεγαλες στιγμες...

Xiaomi 14 - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...