Jump to content

Huawei Ascend P6


irovoudou
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτη τη στιγμη οχι γιατι ειμαι στη δουλεια.αλλα αν σε βοηθαει να καταλαβεις τι τρεχει,να σου πω οτι προχθες την εβλεπε και κινητο και υπολογιστης αλλα δεν μπορουσα να περασω τιποτα μεσα.εδειχνε οτι μεταφεροταν το αρχειο αλλα μολις τελειωνε η μεταφορα μετα τιποτα.σαν να μην περασε.ετσι και με την καμερα του κινητου.εβγαζα αλλα δεν μπορουσε να κανει την εγγραφη στην sd και μου την εμφανιζε μαυρη μεσα στη συλλογη.

 

Ετσι οπως τα περιγράφεις μάλλον η κάρτα είναι κατεστραμένη ή κινέζικη!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δυστυχως ολες οι δονησεις ειναι στο on αλλα η δονηση δεν...

Οταν το χτυπαω απο πισω λιγο με το δαχτυλο παιρνει μπρος αλλα μετα απο λιγο δεν λειτουργει παλι.

 

Μαλλον δεν το γλιτωνω το service ή την ανταλλαγη.

 

Αν εμδιαφερεται κανεις ας στειλει p.m.

 

Γιατί δεν του περνάς πρώτα μια άλλη stock official rom ώστε να δεις πρώτα αν το πρόβλημα είναι software ?

 

Για σας παιδια σκεφτομαι να αγορασω αυτο το κινητο αξιζει?

το βρηκα στα 200 ευρω. Λαγκαρει πολυ? Απο μπαταρια πως τα παει? Βγαζει 2 μερες? Ποσο ελευθερη ram εχει?

Τωρα εχω το huawei u8800 pro και εχω περασμενη μια custom miui .To εχω 2 χρονια και κατι μηνες.

 

Λαγκάρει όσο περίπου λάγκαρε το Galaxy S3. Ούτε τραγική κατάσταση όπως πχ στα Xperia κινητά ή σε φτηνά android, ούτε άψογη όπως στο Nexus ή σε ναυαρχίδες της LG και της HTC. Δύο μέρες βγάζει μόνο αν δεν παίξεις παιχνίδι, αν δεν χρησιμοποιήσεις gps και αν δεν έχεις ανοιχτό για ώρα το wifi. Σε μένα η ελεύθερη ram κυμαίνεται στα 1100 με 1200.

 

αμα την βαλω πανω στην κιτκατ β510 θα διαγραφουν ολα τα αρχεια και οι εφαρμογες απο το κινητο??

 

Στο XDA αναφέρεται ότι χάνονται. Αν τη βάλεις παρόλα αυτά τότε κατεβάσέ την από εδώ :

http://www.huaweiblog.de/huawei/huawei-ascend-p6-firmwareupdate-b511-android-4-4-2kitkat/

 

Μετά από λίγη προσπάθεια τα κατάφερα...

 

Good :)

 

Μπορει καποιος απο του πιο εμπειρους να μας πει τι κερδιζουμε και τι χανουμε αν βαλουμε την Kit kat??

 

Κερδίζεις διαφάνεια στη navigation και notification bar ( σημαντικό αν χρησιμοποιείς 3rd party launcher ) και κερδίζεις ένα πιο παραμετροποιήσιμο διπλό notification panel. Προσωπικά κέρδισα και καλύτερο gps. Χάνεις smoothness στο σκρολάρισμα στις home screens, εφέ , themes, αποκτάς lag στον internet browser ( συστήνω τον UC ), αποκτάς lag στο πληκτρολόγιο ( μπορείς να βάλεις άλλο όμως από το Google play ) και το notification panel . Εγώ παρά τα αρνητικά αυτά την κρατώ την kitkat λόγω διαφάνειας ( χρησιμοποιώ Nova Prime ) και λόγω καλύτερου gps. Για όσους χρησιμοποιούν stock launcher και stock εφαρμογές , δεν τη συστήνω.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν του περνάς πρώτα μια άλλη stock official rom ώστε να δεις πρώτα αν το πρόβλημα είναι software ?

 

 

 

Λαγκάρει όσο περίπου λάγκαρε το Galaxy S3. Ούτε τραγική κατάσταση όπως πχ στα Xperia κινητά ή σε φτηνά android, ούτε άψογη όπως στο Nexus ή σε ναυαρχίδες της LG και της HTC. Δύο μέρες βγάζει μόνο αν δεν παίξεις παιχνίδι, αν δεν χρησιμοποιήσεις gps και αν δεν έχεις ανοιχτό για ώρα το wifi. Σε μένα η ελεύθερη ram κυμαίνεται στα 1100 με 1200.

 

 

 

Στο XDA αναφέρεται ότι χάνονται. Αν τη βάλεις παρόλα αυτά τότε κατεβάσέ την από εδώ :

http://www.huaweiblog.de/huawei/huawei-ascend-p6-firmwareupdate-b511-android-4-4-2kitkat/

 

 

 

Good :)

 

 

 

Κερδίζεις διαφάνεια στη navigation και notification bar ( σημαντικό αν χρησιμοποιείς 3rd party launcher ) και κερδίζεις ένα πιο παραμετροποιήσιμο διπλό notification panel. Προσωπικά κέρδισα και καλύτερο gps. Χάνεις smoothness στο σκρολάρισμα στις home screens, εφέ , themes, αποκτάς lag στον internet browser ( συστήνω τον UC ), αποκτάς lag στο πληκτρολόγιο ( μπορείς να βάλεις άλλο όμως από το Google play ) και το notification panel . Εγώ παρά τα αρνητικά αυτά την κρατώ την kitkat λόγω διαφάνειας ( χρησιμοποιώ Nova Prime ) και λόγω καλύτερου gps. Για όσους χρησιμοποιούν stock launcher και stock εφαρμογές , δεν τη συστήνω.

 

Εχει κατι πιο θετικο απο αυτη που εχουμε περασμενει μην χανω τζαμπα αρχεια τωρα αμα εχει κατι πιο θετικο να την βαλω??

Link to comment
Share on other sites

Εχει κατι πιο θετικο απο αυτη που εχουμε περασμενει μην χανω τζαμπα αρχεια τωρα αμα εχει κατι πιο θετικο να την βαλω??

 

Kοίτα στο XDA αναφέρουν κάποιοι ένα καλό και κάποιοι ένα κακό. Το καλό λένε είναι ότι η κύλιση είναι καλύτερη για κάποιους. Το κακό είναι ότι κάποιοι έχουν θέματα σύνδεσης στο Playstore. Ένας φίλος εδώ που την έχει περάσει , νομίζω ότι ανέφερε ότι του φαίνεται καλύτερη από την B510 χωρίς καμιά μεγάλη διαφορά όμως. Πάντως για αυτά που νομίζω σε ενδιαφέρουν ( τα παιχνίδια και το notification bar ) δεν θα δεις καμία διαφορά.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα fellow κάτοχοι,

 

Έχω ένα πρόβλημα με μία εφαρμογή, την skroutz.gr. Μετά το update της προηγούμενης εβδομάδας εξαφανίστηκε η λειτουργία του φίλτρου στις αναζητήσεις προϊόντων. Έχει κανείς παρόμοιο πρόβλημα; Είμαι στην Β511, έχω ήδη κάνει reinstall, clean cache και δεν βρίσκω κουμπί μενού με options στην εφαρμογή μπας και είναι κρυμμένο. Όσοι την χρησιμοποιείτε, παρακαλώ δώστε τα φώτα σας.

Link to comment
Share on other sites

Kοίτα στο XDA αναφέρουν κάποιοι ένα καλό και κάποιοι ένα κακό. Το καλό λένε είναι ότι η κύλιση είναι καλύτερη για κάποιους. Το κακό είναι ότι κάποιοι έχουν θέματα σύνδεσης στο Playstore. Ένας φίλος εδώ που την έχει περάσει , νομίζω ότι ανέφερε ότι του φαίνεται καλύτερη από την B510 χωρίς καμιά μεγάλη διαφορά όμως. Πάντως για αυτά που νομίζω σε ενδιαφέρουν ( τα παιχνίδια και το notification bar ) δεν θα δεις καμία διαφορά.

 

τωρα που εβαλα την μιυι και εχει καποια προβληματα πχ(δεν παιζει το whatsup)...πως μπορω να γυρισω πισω στην στοκ ρομ???

Link to comment
Share on other sites

@ipred

 

 

Λαγκάρει όσο περίπου λάγκαρε το Galaxy S3. Ούτε τραγική κατάσταση όπως πχ στα Xperia κινητά ή σε φτηνά android, ούτε άψογη όπως στο Nexus ή σε ναυαρχίδες της LG και της HTC. Δύο μέρες βγάζει μόνο αν δεν παίξεις παιχνίδι, αν δεν χρησιμοποιήσεις gps και αν δεν έχεις ανοιχτό για ώρα το wifi. Σε μένα η ελεύθερη ram κυμαίνεται στα 1100 με 1200.

 

 

 

Αξιζει δηλαδη να το παρω ? Εσυ εχεις μεινει ικανοποιημενος απο το κινητο?

και κατι ακομα.... Απο καμερα πως παει? σε σκοταδι κολαει?

Τα χρωματα της οθονης ειναι ωραια?

Το ηχειο ειναι καλο? ποιοτικο? δυνατο? μηπως τριζει?

Lineage os 15.1

Νίκος...

Link to comment
Share on other sites

τωρα που εβαλα την μιυι και εχει καποια προβληματα πχ(δεν παιζει το whatsup)...πως μπορω να γυρισω πισω στην στοκ ρομ???

 

Εγώ σου είπα ότι έχουν προβλήματα οι custom roms αλλά εσύ εκεί...

Πάντως για το whatsup λένε πως αν βάλεις αυτό τότε λειτουργεί ok :

http://www72.zippysh are.com/v/85856042/file.html

(έβαλα ένα κενό στo link γιατί το βγάζει με αστερίσκους - αφαίρεσε το κενό )

Αξιζει δηλαδη να το παρω ? Εσυ εχεις μεινει ικανοποιημενος απο το κινητο? και κατι ακομα.... Απο καμερα πως παει? σε σκοταδι κολαει? Τα χρωματα της οθονης ειναι ωραια? Το ηχειο ειναι καλο? ποιοτικο? δυνατο? μηπως τριζει?

 

Design :10/10

Ποιότητα υλικών : 7/10 ( ναι έχει μέταλλο αλλά της πλάτης φθείρεται )

Οθόνη : 9/10 ( ζωντανά χρώματα, καλό sharpness, πολύ ανθεκτικό στις χαρακιές γυαλί )

Κάμερα : 6-7/10 ( αρκετά καλή την ημέρα σε εξωτερικούς χώρους ενώ το βράδυ τραβά καλά μόνο πολύ κοντινά αντικείμενα )

Μπαταρία : 6/10 ( 2 μέρες με χαλαρή χρήση, 1 μέρα με κανονική , μισή με μέρα με gps , παιχνίδια και wifi )

Ήχος από εξωτερικά ηχεία : 5/10 ( τσιριχτός κάπως )

Eπεξεργαστής : 5/10 ( 4 πύρηνος στα χαρτιά, κατώτερος του αντίστοιχου snapdragon με εμφανή διαφορά στο chipset της κάρτας γραφικών )

Ram 9/10 : ( υπεραρκετή αλλά μειώνει την ικανότητά της η αδυναμία του επεξεργαστή )

Γενική εμπειρία χρήσης : 6/10 ( δεν μου έχει σβήσει ποτέ , δεν μου έχει κολλήσει ποτέ ώστε να θέλει forced restart, δεν μου έχει βγάλει θέμα στα δίκτυα αλλά οι stock roms της δεν είναι ότι καλύτερο σε υλοποίηση ή είναι καλές και τις αποδυναμώνει ο μέτριος επεξεργαστής )

Αξία βάσει χρημάτων ( 225 ευρώ ) για όχι gamer : 9/10

Αξία βάσει χρημάτων ( 225 ευρώ ) για gamer : 6/10

Edited by ipred
Link to comment
Share on other sites

Εγώ σου είπα ότι έχουν προβλήματα οι custom roms αλλά εσύ εκεί...

Πάντως για το whatsup λένε πως αν βάλεις αυτό τότε λειτουργεί ok :

http://www72.zippysh are.com/v/85856042/file.html

(έβαλα ένα κενό στo link γιατί το βγάζει με αστερίσκους - αφαίρεσε το κενό )

 

 

Design :10/10

Ποιότητα υλικών : 7/10 ( ναι έχει μέταλλο αλλά της πλάτης φθείρεται )

Οθόνη : 9/10 ( ζωντανά χρώματα, καλό sharpness, πολύ ανθεκτικό στις χαρακιές γυαλί )

Κάμερα : 6-7/10 ( αρκετά καλή την ημέρα σε εξωτερικούς χώρους ενώ το βράδυ τραβά καλά μόνο πολύ κοντινά αντικείμενα )

Μπαταρία : 6/10 ( 2 μέρες με χαλαρή χρήση, 1 μέρα με κανονική , μισή με μέρα με gps , παιχνίδια και wifi )

Ήχος από εξωτερικά ηχεία : 5/10 ( τσιριχτός κάπως )

Eπεξεργαστής : 5/10 ( 4 πύρηνος στα χαρτιά, κατώτερος του αντίστοιχου snapdragon με εμφανή διαφορά στο chipset της κάρτας γραφικών )

Ram 9/10 : ( υπεραρκετή αλλά τη μειώνει η αδυναμία του επεξεργαστή )

Γενική εμπειρία χρήσης : 6/10 ( δεν μου έχει σβήσει ποτέ , δεν μου έχει κολλήσει ποτέ ώστε να θέλει forced restart, δεν μου έχει βγάλει θέμα στα δίκτυα αλλά οι stock roms της δεν είναι ότι καλύτερο σε υλοποίηση ή είναι καλές και τις αποδυναμώνει ο μέτριος επεξεργαστής )

Αξία βάσει χρημάτων ( 225 ευρώ ) για όχι gamer : 9/10

Αξία βάσει χρημάτων ( 225 ευρώ ) για gamer : 6/10

 

υπαρχει καποιος τροπος να μου δειχνει τα unread με νουμερα στο εικονιδιο της εφαρμογης??

Edited by kalodiakias
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει καποιος τροπος να μου δειχνει τα unread με νουμερα στο εικονιδιο της εφαρμογης??

 

Nαι υπάρχει με τον Nova Launcher ,ρυθμίσεις-Unread Counts

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,

 

Είχα την πρόθεση να αγοράσω το LG G2 Mini μέχρι που είδα το Huawei Ascend P6 να έχει καλύτερα τεχνικά χαρακτηριστικά, ειδικά την οθόνη. Η διαφορά στην τιμή είναι μηδαμινή αλλά το LG G2 mini έχει stock OS to Kitkat και σε διάφορα Hands On στο Youtube είναι πιο "ζωντανό" το UI. Το μόνο που με χαλάει είναι η πολύ μέτρια οθόνη που έχει. Παρόλα αυτά μάλλον με βλέπω προς το Ascend P6.

 

Όποια γνώμη κι εμπειρία ευπρόσδεκτη...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως ακόμα και που το G2 mini ρολάρει καλύτερα και παίζει καλύτερα τα παιχνίδια σε σχέση με το P6, δεν θα σκεφτόμουν καθόλου να το αγοράσω με τέτοια οθόνη. Επίσης πέρα από τη μεγάλη διαφορά στην οθόνη και το design, το G2mini χάνει και στην κάμερα σε σχέση με το P6. Μόνο αν είσαι gamer να προτιμήσεις το G2mini έναντι του P6. Γενικά αν αγόραζα τώρα κινητό και μπορούσα να δώσω ως 250 ευρώ , προσωπικά θα επέλεγα το Optimus G στα 247 χωρίς 2η σκέψη. Σαν δεύτερη επιλογή θα είχα το P6. Σαν τρίτη, κανένα άλλο.
Link to comment
Share on other sites

Έχω πάρρι κινητά που "ρολάρουν" καλύτερα από το P6 αλλά και πάλι στο P6 γύρισα.... :lol: Είναι τόσο όμορφο το άτιμο που του συγχωράς τα ελλατώματα....

:O

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τα σχόλια!

 

Με παιχνίδια δεν ασχολούμε. Σίγουρα η οθόνη παίζει μεγάλο ρόλο όπως και το design. Επίσης θεωρώ το Android πλήρως παραμετροποίησιμο και αν δεν μείνω ευχαριστημένος από το UI θα επιλέξω άλλο launcher και άλλες εφαρμογές του είδους.

 

Το Optimus G πολύ καλή επιλογή, υπάρχει μάλιστα στα 199 ευρώ! Αλλά είναι ήδη 2 χρονών και πιο βαρύ από το Ρ6. Επίσης δεν είμαι σίγουρος ότι διατίθεται και το ΚΚ.

 

Οπότε θα καταλήξω στο P6!!

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει θα σε καλύψει τότε το P6. Είσαι και φαν της παραμετροποίησης οπότε αν το στήσεις καλά με άλλον launcher και εφαρμογές θα λύσεις κάποια λαγκαρισματάκια. Βασικά όπως είχα πει και σε άλλο post με το που το πάρεις και του βάλεις kitkat, να αλλάξεις αμέσως launcher ( δοκίμασε Nova Prime με γρήγορη ταχύτητα κύλισης και εφέ τη διαγραφή ή χαλαρή ταχύτητα και εφέ την περιστρεφόμενη πόρτα ) , πληκτρολόγιο ( πχ touchpal ) και internet browser ( βάλε UC ) . Στον launcher βάλε gesture να κατεβαίνει το notification panel. Custom roms μη δοκιμάσεις ακόμα.

 

Το G θα πάρει KK πάντως μέχρι τέλη Αυγούστου και το ότι είναι 1 χρόνο παλιότερο από το P6 δεν σημαίνει τίποτα. Είναι καλύτερο από το P6 στην εμπειρία χρήσης, είναι ωραίο αλλά ναι το P6 είναι ομορφότερο :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.

 

Από που μπορώ να αγοράσω το P6 σε χρώμα ροζ ; (δεν είναι για μένα εε)

Εγώ το αγόρασα από merimobiles για τη σύζυγό μου....180€

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω την κιτκατ β510 και δεν μου κανει root για ποιον λογο???και αμα θελω να βαλω την β513 πως την βαζω??
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει θα σε καλύψει τότε το P6. Είσαι και φαν της παραμετροποίησης οπότε αν το στήσεις καλά με άλλον launcher και εφαρμογές θα λύσεις κάποια λαγκαρισματάκια. Βασικά όπως είχα πει και σε άλλο post με το που το πάρεις και του βάλεις kitkat, να αλλάξεις αμέσως launcher ( δοκίμασε Nova Prime με γρήγορη ταχύτητα κύλισης και εφέ τη διαγραφή ή χαλαρή ταχύτητα και εφέ την περιστρεφόμενη πόρτα ) , πληκτρολόγιο ( πχ touchpal ) και internet browser ( βάλε UC ) . Στον launcher βάλε gesture να κατεβαίνει το notification panel. Custom roms μη δοκιμάσεις ακόμα.

 

Το G θα πάρει KK πάντως μέχρι τέλη Αυγούστου και το ότι είναι 1 χρόνο παλιότερο από το P6 δεν σημαίνει τίποτα. Είναι καλύτερο από το P6 στην εμπειρία χρήσης, είναι ωραίο αλλά ναι το P6 είναι ομορφότερο :)

 

Είμαι πλέον κι εγώ ένας χαρούμενος κάτοχος του Ρ6. Πρώτη εντύπωση: ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ! Για το design δεν έχω λόγια...

Για την εμπειρία χρήσης δεν έχω βέβαια ακόμα άποψη αλλά θα το παραμετροποίησω σταδιακά, χωρίς βιασύνες. Άλλωστε τόσα χρόνια ήμουν στο 2.3 (Gingerbread) επομένως θα μείνω για λίγο καιρό στο JB και μετά θα μεταβώ στο ΚΚ.

 

Σ'ευχαριστώ για τις συμβουλές σου ipred!!

Link to comment
Share on other sites

Είμαι πλέον κι εγώ ένας χαρούμενος κάτοχος του Ρ6. Πρώτη εντύπωση: ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ! Για το design δεν έχω λόγια...

Για την εμπειρία χρήσης δεν έχω βέβαια ακόμα άποψη αλλά θα το παραμετροποίησω σταδιακά, χωρίς βιασύνες. Άλλωστε τόσα χρόνια ήμουν στο 2.3 (Gingerbread) επομένως θα μείνω για λίγο καιρό στο JB και μετά θα μεταβώ στο ΚΚ.

 

Σ'ευχαριστώ για τις συμβουλές σου ipred!!

 

Ειναι κινηταρα οτι και να λεμε..Πολυ ομορφο και ποιοτικο..Και το software ειναι πολυ καλο..Εμενα με ικανοποει πληρως,κανενα παραπονο εως τωρα.. :)

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει θα σε καλύψει τότε το P6. Είσαι και φαν της παραμετροποίησης οπότε αν το στήσεις καλά με άλλον launcher και εφαρμογές θα λύσεις κάποια λαγκαρισματάκια. Βασικά όπως είχα πει και σε άλλο post με το που το πάρεις και του βάλεις kitkat, να αλλάξεις αμέσως launcher ( δοκίμασε Nova Prime με γρήγορη ταχύτητα κύλισης και εφέ τη διαγραφή ή χαλαρή ταχύτητα και εφέ την περιστρεφόμενη πόρτα ) , πληκτρολόγιο ( πχ touchpal ) και internet browser ( βάλε UC ) . Στον launcher βάλε gesture να κατεβαίνει το notification panel. Custom roms μη δοκιμάσεις ακόμα.

 

Το G θα πάρει KK πάντως μέχρι τέλη Αυγούστου και το ότι είναι 1 χρόνο παλιότερο από το P6 δεν σημαίνει τίποτα. Είναι καλύτερο από το P6 στην εμπειρία χρήσης, είναι ωραίο αλλά ναι το P6 είναι ομορφότερο :)

 

αμα θελω να βαλω την β513 πως την βαζω??

Link to comment
Share on other sites

Πάντως η έκδοση του P6 που πήρα έχει ποιο ποιοτική και κομψή θήκη από την προγηγούμενη που είχα (Aυγούστου του 13)...
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολα τα παιδια του forum!σημερα κατοχος και εγω του πολυποθητου κινητου υστερα απο ψαξιμο αρκετο και σε πολλα μαγαζια ημουν τυχερος και το βρηκα στο γερμανο στην αγια βαρβαρα!τελευταιο κομματι.μαυρο το χρωμα του και στην τιμη των 199.90 ευρω!πρωτες εντυπωσεις αριστες.αψογο design και αρκετα γρηγορο στο menu και στο σερφαρισμα,με wifi δεν πιανεται!πολυ καλες φωτογραφιες,ωραιο βιντεο!θα ηθελα να σας κανω καποιες ερωτησεις σαν γνωστες που ειστε.αρχικα θα σας πω οτι ζεστενεται αρκετα και σχετικα γρηγορα,επισης ρυθμηζω την φωτεινοτητα λιγο πιο κατω απο το μεγιστο,και μετα απο μονο του μου ριχνει την φωτεινοτητα,εχω κανει κατι λαθος?και επισης θα ηθελα να ρωτησω για την αναβαθμηση,εχει το τηλ 4.4.2,αξηζει να το αναβαθμησω?και αν ναι πως μπορω να το κανω?παιδια ευχαριστω εκ των πρωτερων!
Link to comment
Share on other sites

αμα θελω να βαλω την β513 πως την βαζω??

 

Οδηγίες θα βρεις εδώ

 

http://huaweinews.com/2014/07/ascend-p6-b513-leaked/

 

(ευτυχώς μετά από δική μου υπόδειξη στην σελίδα του Huaweinews στο facebook,διόρθωσαν τις οδηγίες εγκατάστασης και παραδέχτηκαν το λάθος τους)

 

Προσωπικά,έχω μείνει στην Β511 (rooted με την εφαρμογή Root Genius)

 

Επίσης κάτι σημαντικό για όσους δεν το γνώριζουν: http://www.handy-faq.de/forum/huawei_ascend_p6_forum/309162-huawei_ascend_p6_startmanager_benachrichtigungsmanager_aktivieren.html (κάντε μετάφραση μέσω google)

Edited by GKako
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Ascend P6

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...