Jump to content

Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (T-310 , T-311 , T-315)


chrisly
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδια S.O.S εχω ψαξει ολοκληρες ωρες και δεν εβγαλα ακρη!!!Καταφερε κανεναν να κανει screen mirroring με το ez mirror σε ρουταρισμενο tab 3 8.0;;;;;;;;;;

 

παιδια μια χαρη παρακαλω!

θελω καποιος απο σας να γραψει εδω ακριβως τον αριθμο κατασκευης της stock 4.2.2που λεει στις ρυθμισεις-πληροφοριες τερμα κατω,μπας και το αλλαξω για να δουλεψει το screen mirroring!!!το θελω ομως ΑΚΡΙΒΩΣ οπως το λεει!!!

Edited by truckman
Link to comment
Share on other sites

παιδια S.O.S εχω ψαξει ολοκληρες ωρες και δεν εβγαλα ακρη!!!Καταφερε κανεναν να κανει screen mirroring με το ez mirror σε ρουταρισμενο tab 3 8.0;;;;;;;;;;

στις ρυθμίσεις η κατάσταση συσκευής τι γράφει ; επίσημη έκδοση;

Link to comment
Share on other sites

ειχα bindroid και χθες βρηκα στο google τελικα και μπηκα στο build.prop και το αλλαξα.πλεον γραφει επισημη αλλα το ez mirror δεν λειτουργει.μονο ηχο μεταδιδει...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια μια βοηθεια.Μου εχει κατεβασει την αναβαθμιση της kitkat αλλα δεν την εχω κανει.Μου βγαζει τις υπενθυμισεις της συνεχεια. Πως μπορω να την παρακαμψω μια και καλη γιατι οπως διαβαζω ειναι μαπα;
Link to comment
Share on other sites

Παιδια βοήθεια.Κατα την διάρκεια της αναβαθμισης σε kitkat (από wifi) μου εσβησε η συσκευη στην διαδικασία εγκαταστασης ενημερωσης , μαυρισε η οθονη, δειχνει να φωτιζει σε μαυρο φοντο αλλα δεν προχωρά,εχει κολλήσει.Τι κάνω;

 

----- συνένωση μηνυμάτων -----

 

Μου την κατεβασε αυτόματα από wifi.Μόλις καταφερα και μπηκα σε download mode.Τι κάνω τωρα;Εχει καεί;Εχω απελπιστεί,βοηθήστε εάν μπορειτε!!!

 

----- συνένωση μηνυμάτων -----

 

Παιδια βοήθεια.Εχω το Galaxy Tab 3 8.0 3G.Κατα την διάρκεια της αναβαθμισης σε kitkat (από wifi) μου εσβησε η συσκευη στην διαδικασία εγκαταστασης ενημερωσης , μαυρισε η οθονη, δειχνει να φωτιζει σε μαυρο φοντο αλλα δεν προχωρά,εχει κολλήσει.Μου την κατεβασε αυτόματα από wifi.Τι κάνω τωρα;Εχει καεί;Εχω απελπιστεί,βοηθήστε εάν μπορειτε!!!

Edited by Sofos_5
Συνένωση Θεμάτων και Μηνυμάτων.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια βοήθεια.Εχω το Galaxy Tab 3 8.0 3G.Κατα την διάρκεια της αναβαθμισης σε kitkat (από wifi) μου εσβησε η συσκευη στην διαδικασία εγκαταστασης ενημερωσης , μαυρισε η οθονη, δειχνει να φωτιζει σε μαυρο φοντο αλλα δεν προχωρά,εχει κολλήσει.Μου την κατεβασε αυτόματα από wifi.Τι κάνω τωρα;Εχει καεί;Εχω απελπιστεί,βοηθήστε εάν μπορειτε!!!

Σε download mode μπορείς να μπεις ;

Link to comment
Share on other sites

Εχει κολλήσει στην μαύρη οθόνη φιλε αναμμενο.Οταν το συνδεω με την usb του pc δεν το βλεπει (αλλα ακούγεται ο ήχος στο pc όταν συνδέεις κατι στη θυρα USB).

 

 

Ζητώ προκαταβολικά συγνωμη για το θεμα που ανοιξα από τον Moderator αλλα έχω απελπιστεί,και θα ήθελα την βοηθεια σας.

Edited by MrIDO
Link to comment
Share on other sites

Εχει κολλήσει στην μαύρη οθόνη φιλε αναμμενο.Οταν το συνδεω με την usb του pc δεν το βλεπει (αλλα ακούγεται ο ήχος στο pc όταν συνδέεις κατι στη θυρα USB).

 

 

Ζητώ προκαταβολικά συγνωμη για το θεμα που ανοιξα από τον Moderator αλλα έχω απελπιστεί,και θα ήθελα την βοηθεια σας.

πατα συγχρόνως το power και το Volume -

Link to comment
Share on other sites

Ναι μπαίνει σε download mode.Τι κανω φίλε;

εύκολα κατέβασε από εδω http://live.samsung-updates.com/ η από εδω http://www.sammobile.com/ μια rom για το ταβλετ σου ..Και πέρασε το με odin .. 5 λεπτά δουλίτσα είναι... πριν δοκίμασε και αυτό recovery mode.. power και volume+ .. κάνε wipe cache partition , και wipe data factory reset

..εάν επιλεξεις το τελευταίο θα σβήσεις όλα τα αρχεία σου ... μπορεί να φτιάξει με recovery mode...

Link to comment
Share on other sites

εύκολα κατέβασε από εδω http://live.samsung-updates.com/ η από εδω http://www.sammobile.com/ μια rom για το ταβλετ σου ..Και πέρασε το με odin .. 5 λεπτά δουλίτσα είναι... πριν δοκίμασε και αυτό recovery mode.. power και volume+ .. κάνε wipe cache partition , και wipe data factory reset

..εάν επιλεξεις το τελευταίο θα σβήσεις όλα τα αρχεία σου ... μπορεί να φτιάξει με recovery mode...

 

 

Φίλε alex222800 σε ευχαριστώ πολύ για την πολυτιμη βοηθεια σου.Να εισαι καλα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παρακαλώ τον Moderator να κλείσει το θέμα και ζητώ και παλι συγνωμη για το παράτυπο της ενέργειας μου.

Link to comment
Share on other sites

εχετε εναν απο αυτους παιδια οσοι ειστε 4.2.2 αριθμος εκδοσης;;;

OZWYXAR

OGNYXAR

ZWSXAR

ακόμα για ez mirror ψάχνεσαι; είσαι με custom recovery ; γενικά το screen mirroring (xώρες ez ...απευθείας) σου δουλεύει;

Link to comment
Share on other sites

ναι με custom recovery.γενικα ναι δουλευουν ολα εκτος απο το ez mirror που μεταδιδει μονο ηχο!

σίγουρα σου δουλεύει το screen mirroring ...έχεις περάσει κάποιο pached ? custom rom που δουλεύει το mirroring? εάν έχεις μόνο custom recovery .... δεν δουλεύει.. το mirroring....γνωστό από παλιά ... εάν δεν βγάλεις άκρη ...πέρασε μια mama rom με odin .. χωρίς root,custom recovery και δοκίμασε το ez

Link to comment
Share on other sites

στο build.prop προσθεσα μια γταμμη μου απενεργοποιει το hdcp.πριν μου εβγαζε μηνυνα οτι υπαρχει σφαλμα λογισμικου.τωρα με αυτο που εκανα ξεκιναει να δουλευει το screen mirroring αλλα μεταδιδει μονο ηχο!bindroid v2 εχω αλλα ειναι stock based.τωρα εγγατεστησα το hide my root οταν θα παω σπιτι θα δοκιμασω μπααααας και...
Link to comment
Share on other sites

στο build.prop προσθεσα μια γταμμη μου απενεργοποιει το hdcp.πριν μου εβγαζε μηνυνα οτι υπαρχει σφαλμα λογισμικου.τωρα με αυτο που εκανα ξεκιναει να δουλευει το screen mirroring αλλα μεταδιδει μονο ηχο!bindroid v2 εχω αλλα ειναι stock based.τωρα εγγατεστησα το hide my root οταν θα παω σπιτι θα δοκιμασω μπααααας και...

ρώτα στο forum της rom που έχεις εάν δουλεύει το mirroring... (σε όλες τις custom rom που έχω στις συσκευές ..δουλεύει εξαρχής...)

Link to comment
Share on other sites

ρωτησα εψαξα γυρω στις 15 ωρες και αλλα τιποτα ακομα...

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

εσυ στο tab σου ποια ρομ εχεις;δουλευει το μιρορ με ρουτ;;;

Link to comment
Share on other sites

ρωτησα εψαξα γυρω στις 15 ωρες και αλλα τιποτα ακομα...

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

εσυ στο tab σου ποια ρομ εχεις;δουλευει το μιρορ με ρουτ;;;

Δεν έχω αυτό το ταβλετ...(είμαι κάτοχος s4 ,note 10.1 2014 lte , και έχω σετάρη ένα note 8 του ανιψιού μου .. όλα με custom rom και με mirroring οκ)

Link to comment
Share on other sites

εντωμεταξυ ταινιες παιζει κανονικα με το ez cast αλλα ξες η μουρλα της τελειοτητας...δεν μπορω να ησυχασω οταν κατι δεν λειτουργει!! !

 

μπορει κανεις να κανει backup και να ποσταρει μονο την stock recovery? SM-T310 4.2.2 ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗ ΒΡΩ ΠΟΥΘΕΝΑ!! !!!

Edited by truckman
Link to comment
Share on other sites

μπορει κανεις να κανει backup και να ποσταρει μονο την stock recovery? SM-T310 4.2.2 ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗ ΒΡΩ ΠΟΥΘΕΝΑ!! !!!

Τι επεξεργαστή έχει το ταβλετ σου και ποιο μοντέλο εχεις;

άκυρο .. απότι διαβάζω..και το kernel παίζει ρόλο

ρώτα εδώ http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2621550 (για exynos ..δυστυχώς δεν έχει το δικό σου επεξεργαστή.. ) το fix για s4 note 8 δούλευε ..σου ξαναγράφω.. πέρνα μια stock για να είσαι σίγουρος ότι δουλεύει ...σε μαμά ..όλα..

Edited by alex222800
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (T-310 , T-311 , T-315)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...