Jump to content

Άπαντα "Ολυμπιακοί αγώνες, Αθήνα 2004".


SakisPlayer
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εμαθα λεπτομέρειες για την τελετή έναρξης και απ'ότι φαίνεται θα ειναι καταπληκτική. Με πλούσιο περιεχώμενο απο την τρισένδοξη ιστορία μας, εως και το σήμερα. Με φαντασμαγορικά εφέ και πολλές εκπλήξεις απ'ότι ακούγεται. Σίγουρα θα γράψω και τις 3 ώρες της τελετής, σε DVD.:)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 861
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ΟΑΚΑ : 'Ο,τι καλύτερο έχω δει ποτέ στη ζωή μου σα χώρος

 

Πραγματικά δεν έχετε δει ΤΟΣΗ ομορφιά σε ένα μέρος και δε μπορείτε να το καταλάβετε εκτός και αν μπείτε μέσα

 

Η τελετή καταπληκτική και πανέξυπνη.Αυτοσαρκαστική (έτσι, να μάθουν όσοι μας βρίζουν), φαντασμαγορική και λαμπερή.

 

Το πρώτο μέρος με την αντίστροφη μέτρηση (συνθηματικό :καρδιά (για όσους είδαν)) ήταν απίστευτο!

 

εγώ δε κρατήθηκα. Απο τη πολλή συγκίνηση έβαλα τα κλάμματα. Δε το χωράει το μυαλό σου ότι το βλέπεις αυτό.

 

Το δεύτερο μέρος (μάρμαρο) καλό. Το τρίτο (ιστορία) καλό και επίσης εντυπωσιακό με ωραίες χορογραφίες και την αφρόκρεμα απο ελληνόπαιδα , με όμορφα αγόρια και κορίτσια με τέλεια σώματα και εμφάνιση.

 

Το τέταρτο (αστέρια) καλό αν και το ΟΑΚΑ εκεί είναι Χριστουγεννιάτικο δέντρο

Η παρέλαση των αθλητών απίστευτα βαρετή και κάνει τρομερή κοιλιά για 1,5 ώρα.

 

Καταπληκτική η αναδρομή των χρονολογιών (εκεί με τις κορδέλες) ενώ η Bjork παγερά αδιάφορη. Καλύτερα να ήταν η Βανδή στη τελική. Αυτή θα έκανε σόου τουλάχιστον, δε θα τον έκλαιγε με τα μαντήλια της. 'Ηθελα να ξερα ποιος είχε τη φαεινή ιδέα απο ένα ολόκληρο star system να φωνάξει τη Bjork :mad:

 

Αυτά. Τη παράσταση θα κλέψει η Γιάννα Πάντως πάλι

είναι το μόνο σίγουρο :p

 

Το σόου της έναρξης είναι καθαρά τηλεοπτικό αλλά θα εκπλαγείτε. Εγώ να πώ την αλήθεια περίμενα ακόμα περισσότερα γιατί μπορούσαμε να μη σταματήσουμε λεπτό να τους τρελλαίνουμε, αλλά και πάλι νομίζω είναι πολύ καλύτερη απο πολλές τελετές έναρξης άλλων χωρών.

 

Να τη δείτε και όσοι πάτε να είστε σίγουροι πως δε θα το ξεχάσετε Π Ο Τ Ε !

 

 

 

Κατά τα άλλα σε εμάς οι πρόβες στη Νίκαια καλά κρατούν...

απο τις 7 το πρωί ως τις 11 το βράδυ είμαστε εκεί αλλά απο ότι είδα βγάινουμε καλά. Αλήθεια κανας άλλος δεν είναι στο NIH?

:X
Link to comment
Share on other sites

mplip^ κατ'αρχας ευχαριστούμε για όλες τις πληροφορίες,πραγματικά ακούγεται υπέροχο,και είμαι σιγουρος οτι την Παρασκευή θα δούμε κάτι ακόμα πιο φαντασμογορικό.

Όμως επειδή είμαι λίγο κολλημένος,μηπως μπορεις να πεις κατι παραπανω για την Bjoerk?Γιατι δεν αρεσε,τραγουδησε τελικα το oceania,έχεις λογους να πιστευεις οτι μπορει να γινει κατι παραπάνω απ'ο,τι ειδες απο αυτήν(ως προς το σοου?Ευχαριστώ :D

 

 

ΥΓ.συμπαθειες ειναι αυτες :o

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mplip^ (10 Αύγ. 2004 , 01:29)

 

ΟΑΚΑ :...

 

Δηλαδή mplip^ ,εισαι προφανώς απο τους τυχερούς εθελωντές; Μπράβο και συγχαρητήρια. :)
Link to comment
Share on other sites

Άρχισαν τα όργανα.

 

Ανακοινώθηκε και το δεύτερο δείγμα των Ελλήνων αθλητών του μπέιζμπολ, Ανδρέα Μπρακ και Νίκολσον, οι οποίοι είχαν "πιαστεί" να έχουν κάνει χρήση απαγορευμένων ουσιών. Το δεύτερο δείγμα ήταν και αυτή την φορά θετικό, ενώ με επίσημη ανακοίνωση της, η Ελληνική Ολυμπιακή Επιτροπή θέτει ουσιαστικά εκτός τους δυο αθλητές και μάλιστα για τον πρώτο, που ήταν στην 24αδα για το Ολυμπιακό τουρνουά, ζητείται ήδη ο αντικαταστάτης του.

 

Οπως έγινε γνωστό ένας εκ των βασικών αντιπάλων του Κεντέρη, ο Αμερικανός Μπέρναρντ Ουίλιαμς πιάστηκε να έχει κάνει χρήση ινδικής κάνναβης, στη διάρκεια μίτινγκ, που διεξήχθη στη Σεβίλλη. Παρόλα αυτά, θα έχει την ευκαιρία να λάβει μέρος κανονικά στους Ολυμπιακούς Αγώνες της Αθήνας, καθώς σύμφωνα με τους κανονισμούς της IAAF, επειδή είναι η πρώτη φορά που υποπίπτει σε σχετικό παράπτωμα, τιμωρήθηκε με δημόσια επίπληξη.

 

"Ο 26χρονος Μπέρναρντ Ουίλιαμς τιμωρείται με δημόσια επίπληξη για χρήση ινδική κάνναβης, με δεδομένο ότι είναι η πρώτη φορά, που υποπίπτει σε ανάλογο παράπτωμα. Ωστόσο, χάνει τη δεύτερη θέση που κατέλαβε στο μίτινγκ της Σεβίλλης στα 200μ. αλλά έχει το δικαίωμα να αγωνιστεί κανονικά στους Ολυμπιακούς Αγώνες", αναφέρει η ανακοίνωση της IAAF.

 

Πηγή: Ιαματική

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Bayern7 (10 Αύγ. 2004 , 13:54)

 

Άρχισαν τα όργανα.

 

Ανακοινώθηκε και το δεύτερο δείγμα των Ελλήνων αθλητών του μπέιζμπολ, Ανδρέα Μπρακ και Νίκολσον, οι οποίοι είχαν "πιαστεί" να έχουν κάνει χρήση απαγορευμένων ουσιών. Το δεύτερο δείγμα ήταν και αυτή την φορά θετικό, ενώ με επίσημη ανακοίνωση της, η Ελληνική Ολυμπιακή Επιτροπή θέτει ουσιαστικά εκτός τους δυο αθλητές και μάλιστα για τον πρώτο, που ήταν στην 24αδα για το Ολυμπιακό τουρνουά, ζητείται ήδη ο αντικαταστάτης του.

 

Οπως έγινε γνωστό ένας εκ των βασικών αντιπάλων του Κεντέρη, ο Αμερικανός Μπέρναρντ Ουίλιαμς πιάστηκε να έχει κάνει χρήση ινδικής κάνναβης, στη διάρκεια μίτινγκ, που διεξήχθη στη Σεβίλλη. Παρόλα αυτά, θα έχει την ευκαιρία να λάβει μέρος κανονικά στους Ολυμπιακούς Αγώνες της Αθήνας, καθώς σύμφωνα με τους κανονισμούς της IAAF, επειδή είναι η πρώτη φορά που υποπίπτει σε σχετικό παράπτωμα, τιμωρήθηκε με δημόσια επίπληξη.

 

"Ο 26χρονος Μπέρναρντ Ουίλιαμς τιμωρείται με δημόσια επίπληξη για χρήση ινδική κάνναβης, με δεδομένο ότι είναι η πρώτη φορά, που υποπίπτει σε ανάλογο παράπτωμα. Ωστόσο, χάνει τη δεύτερη θέση που κατέλαβε στο μίτινγκ της Σεβίλλης στα 200μ. αλλά έχει το δικαίωμα να αγωνιστεί κανονικά στους Ολυμπιακούς Αγώνες", αναφέρει η ανακοίνωση της IAAF.

 

Πηγή: Ιαματική

 

 

Δεν είναι άδικο; :mad:

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Οι κανονισμοί για το ντόπιγκ (τι τιμωρείται πως και πότε) δεν έγιναν σήμερα ούτε χτες. Αν προσέξατε οι λεβέντες μας πήραν απαγορευμένες ουσίες ενώ ο Αμερικανός χασίς. Δεν ξέρω γιατί και ούτε είναι η ώρα να το αναλύσουμε αλλά προφανώς αυτά αντιμετωπίζονται διαφορετικά. Και επαναλαμβάνω οι κανονισμοί δεν φτιάχτηκαν σήμερα για να μας αδικήσουν ντε και καλά εμάς τους ελληνάρες... :cool:

 

Για τους δύο λεβέντες μας στο μπειζμπολ όμως άκουσα και το πιο υποκριτικό σχόλιο σε δελτίο ειδήσεων. Τόσο καιρό παλεύουν να πείσουν τον κόσμο ότι όλοι αυτοί που μαζεύτηκαν στην εθνική μπειζμπολ είναι ομογενείς και γι'αυτό πριν δύο μέρες τους παρουσίαζαν. Συμπτωματικά μάλιστα μίλησε ο ένας από τους δύο λεβέντες και έλεγε ότι ο προπάππους του είναι έλληνας ενώ ένας άλλος δήλωνε σίγουρος ότι ο προπάππους του γεννήθηκε στην Ελλάδα.

Χτες λοιπόν που μάθαμε τα νέα, άκουσα σε ειδήσεις να λένε "κρίμα που μας διασύρουν διεθνώς και δεν είναι καν έλληνες , κάτι προπαππούδες έλληνες είχαν μόνο"

Πως τη λέμε εμείς οι έλληνες εκείνη την παροιμία να δεις...

KCB
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος KCB (10 Αύγ. 2004 , 17:18)

 

Για τους δύο λεβέντες μας στο μπειζμπολ όμως άκουσα και το πιο υποκριτικό σχόλιο σε δελτίο ειδήσεων. Τόσο καιρό παλεύουν να πείσουν τον κόσμο ότι όλοι αυτοί που μαζεύτηκαν στην εθνική μπειζμπολ είναι ομογενείς και γι'αυτό πριν δύο μέρες τους παρουσίαζαν. Συμπτωματικά μάλιστα μίλησε ο ένας από τους δύο λεβέντες και έλεγε ότι ο προπάππους του είναι έλληνας ενώ ένας άλλος δήλωνε σίγουρος ότι ο προπάππους του γεννήθηκε στην Ελλάδα.

Χτες λοιπόν που μάθαμε τα νέα, άκουσα σε ειδήσεις να λένε "κρίμα που μας διασύρουν διεθνώς και δεν είναι καν έλληνες , κάτι προπαππούδες έλληνες είχαν μόνο"

Πως τη λέμε εμείς οι έλληνες εκείνη την παροιμία να δεις...

 

 

Ακριβώς όπως τα λες είναι και μου κανε εντύπωση ότι πάνω κάτω όλα τα δελτία κάνανε τα ίδια υποκριτικά σχόλια λες κι είχαν πάρει γραμμή από κάπου :whistle: :whistle:

 

Πάντως στο μέγκα ακόμα κι η παρουσιάστρια Μάρα Ζαχαρέα αμφισβήτησε το κατά πόσο είναι Έλληνες με βάση τα επώνυμα τους, ενώ πριν λίγες μέρες τους αφιέρωνε ρεπορτάζ το ίδιο κανάλι με εγκωμιαστικά σχόλια για την ομογένεια :rolleyes: :D

Link to comment
Share on other sites

Δεν παρέθεσα τα 2 άρθρα μαζί για να κάνω τη συγκριση, αυτούς τους αφήνουν ατιμωρητους και εμάς στη πυρά. Απλά έτυχε το ένα να αναφέρεται σε "έλληνες" αθλητές και το άλλο σε βασικό αντίπαλο του Κεντέρη. ;)

Απλά για να ξεκαθαρίσω τις προθέσεις μου.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος SakisPlayer (10 Αύγ. 2004 , 13:02)

 

Δηλαδή mplip^ ,εισαι προφανώς απο τους τυχερούς εθελωντές; Μπράβο και συγχαρητήρια. :)

 

 

δεν είμαι εθελοντής . Είμαι κανονικός έμμισθος και δουλεύω για τους Ολυμπιακούς και τους ΠαραΟλυμπιακούς (αν και άμα δε δούλευα, θα ήμουν σίγουρα εθελοντής στις Τελετές Εναρξης - Λήξης)

 

'Οσον αφορά τη Bjork, όχι δε θα αλλάξει κάτι στο πως θα βγεί. Ναι τραγούδησε το Oceania αλλά είναι η γνωστή Bjork πάνω σε ένα σκηνικό με τις γνωστές κινήσεις και στυλ της. Μπορούσαν και καλύτερα.

 

Σήμερα το μόνο νέο θα είναι η σύνδεση με την Ολυμπία. Το τέλος παραμένει μυστικό για όλους καθώς και η άφιξη της Φλόγας και το πως θα ανάψει. Πάλι καλα.

 

Είμαι σίγουρος ότι θα σας αρέσει πάντως η τελετή και θα αρέσει σε όλους. Σε όλον κόσμο. Απο άκρη σε άκρη. Οι ξένοι εντυπωσιάζονται με κάτι τέτοια και αφού αυτά θέλουνε να δούνε, αυτά τους δείχνουμε.

 

Αλήθεια, σας είπα ότι στη παρέλαση παίζει μουσική ο tiesto?!!!! :cool:

(Και τη Κυριακή καπάκι στο Venue)

 

 

Υγ:Μα καλά... 1000 άτομα εκεί μέσα, κανείς άλλος δεν είναι στο Weight Lifting Hall απο το myphone? Μόνο εγώ βρέθηκα εκεί? :p

:X
Link to comment
Share on other sites

Κανείς σε αγωνίσματα ανοικτού δρόμου θα είναι !??!?!

 

Τρίαθλο (Βουλιαγμένη)

Ποδηλασία (κέντρο Αθήνας)

Ορεινή Ποδηλασία (Πάρνηθα)

Διαδρομή Μαραθωνίου (συγκεκριμένα στη Νέα Μάκρη)

 

Aν ναι, PM με να τα πούμε κι από κοντά. :D

Don't criticize... what you can't understand...!
Link to comment
Share on other sites

Ενημερωτικά να πω ότι στην Αμερική όπου παίζουν επαγγελματικά οι εν λόγω αθλητές δεν γίνεται αντι-ντοπινγκ κοντρόλ στο μπέηζμπολ...οπότε φαντάζεστε τι θα γινόταν αν είχαν προκριθεί και οι Ην.Πολιτείες..

 

Σύμφωνα και με μια δήλωση του Ρογκ αν θυμάμαι καλά,προβλέπεται στους αγώνες της Αθήνας να έχουμε πολύ περισσότερα παρόμοια κρούσματα μιας και θα γίνουν οι διπλάσιοι έλεγχοι σε σχέση με την προηγούμενη Ολυμπιάδα.

 

Σήμερα παρέλαβα και τα πρώτα μου εισιτήρια:

16/8 Σοφτμπολ

17/8 Ποδοσφαιρο

19/8 πρωι Κανοε Καγιακ Σλαλομ,βραδυ βολλευ Ελλαδα

23/8 μπασκετ usa-angola

και βλέπουμε.. :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Βασίλης (11 Αύγ. 2004 , 00:14)

 

Ενημερωτικά να πω ότι στην Αμερική όπου παίζουν επαγγελματικά οι εν λόγω αθλητές δεν γίνεται αντι-ντοπινγκ κοντρόλ στο μπέηζμπολ...οπότε φαντάζεστε τι θα γινόταν αν είχαν προκριθεί και οι Ην.Πολιτείες..

 

Σύμφωνα και με μια δήλωση του Ρογκ αν θυμάμαι καλά,προβλέπεται στους αγώνες της Αθήνας να έχουμε πολύ περισσότερα παρόμοια κρούσματα μιας και θα γίνουν οι διπλάσιοι έλεγχοι σε σχέση με την προηγούμενη Ολυμπιάδα.

 

Σήμερα παρέλαβα και τα πρώτα μου εισιτήρια:

16/8 Σοφτμπολ

17/8 Ποδοσφαιρο

19/8 πρωι Κανοε Καγιακ Σλαλομ,βραδυ βολλευ Ελλαδα

23/8 μπασκετ usa-angola

και βλέπουμε.. :)

 

kalh fash na exeis tosa lefta diathesima gia eisitiria :)
iPhone XS-Max 256GB | iPhone 7 128GB | Xiaomi Redmi Note 3 32GB
Link to comment
Share on other sites

τα λεφτα δεν ειναι φοβερα σε μερικα αγωνισματα.

αναλογιστειτε το εξης. Ποσοι απο μας θα εχουν την ευκαιρια να πανε σε μια ολυμπιαδα μετα απο την δικη μας? Να σας πω εγω. Οσοι διαθετουν απο 2000 ευρω + για να μπορεσουν να κανουν ταξιδι,διαμονη και εισιτηριο για εναν αγωνα.

αν αναλογιστειτε δε οτι μια συναυλια αρχιζει απο τα 40 ευρω... καταλαβαινετε οτι δεν ειναι και τοσο τραγικο το κοστος για ενα γεγονος που ποτε δεν θα ξαναδουμε.

"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,

ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Έχω μια απορία.

 

Τα εισιτήρια και οι τιμές που πωλούνται σήμερα, είναι ακριβώς στις ίδιες τιμές που ξεκινήσαν να πωλούνται πριν 1 - 1μιση χρόνο από την Alpha Bank???

 

Ή μήπως χτυπήσαν κανένα limit down, προκειμένου να προσελκύσουν κόσμο? :rolleyes:

Don't criticize... what you can't understand...!
Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις αν και που θα στηθούν γιγαντοοθονες στην Θεσσαλονικη?
http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Eixa kapoies meres na mpw edw giati mia me tis bardies sto OAKA mia me kati alles douleies den eixa xrono gia pc!

 

Oson afora tin teleti enarksis...............eida kai tis Kyriakis kai tis Tritis!Ths Tritis (opws to perimena) eixe kapoies parapanw leptomereies kai kapoia alla pragmata pou den edeikse(osoi tin eidan ennow to telefteo "skiniko")!Me liga logia mou arese para poly,poly perissotero kai apo Atlanta alla kai apo Sidney!Ayto pou perimenw einai oti kai h olh "skini" me tin floga pou den edeiksan(gia eynohtous logous afou distixws yparxoun polloi "rouf") tha einai arketa entypwsiaki an kai exw akousei diafores fimes pou perimenw na epalitheftoun me ton kalytero tropo!Tha deiksei!

 

Oson afora ayth thn gkrinia kai tin mizeria pou anaferoun polloi edw..........STAMATISTE PIA!!!Exw barethei (kai oxi mono egw) na sas akouw na gkriniazete!Kai akoma gia na peisete kai kala kapoia atoma oti eseis exete mono dikio,megalopoieite kapoia pragmata se bathmo ahdias!!!Eidika ayto me tous xorhgous......eipame oxi kai etsi!!!Den shmainei oti an kapoios foraei mia mplouza tis NIKE den tha mpei mesa!!!Egw eimai ethelontis kai foraw papoutsia NIKE kai fysika den mou exoun pei tipota!Aplws to anaferoun gia na min forane OLOI TERASTIA LOGOTYPA mias antagwnistrias etaireias h opoia exei plirwsei(adidas) para polla ekatommyria gia na promithefsei ethelontes,ypallilous k.a. me rouxa kai me oti allous eidous xorhgia prosferei)xrimata k.a.)!!Logiko den einai???Me ta lefta twn xorhgwn eginan kapoia pragmata pou se antitheti periptwsi den tha ginontousan!!An den htan aytoi...........klafta Xaralampe!!!Gia ayto prin milisete.............na to psaksete kalytera!

Άσκηση & Τρόπος Ζωής

Όσα θέλετε να μάθετε για την άσκηση...!

http://askisitroposzwis.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

AX!Παιδια ημουν και στις 2 προβες της εναρξης!!!Δε θελω να λεω μεγαλα λογια...αλλα...ΘΑ ΣΚΙΣΟΥΜΕ!!!!!!!
ΕΓΚΛΗΜΑ ΣΤΗΝ ΚΥΨΕΛΗ!!!!!!!!! http://www.tvxs.gr/v4012
Link to comment
Share on other sites

H oλυμπιακή ομάδα γυναικείου ποδοσφαίρου ηττήθηκε πριν λίγο με σκορ 0-3 από το αντιπροσωπευτικό συγκρότημα των Η.Π.Α στο παγκρήτιο στάδιο στο Ηράκλειο Κρήτης. Επόμενος αγώνας το Σάββατο κόντρα στην Αυστραλία.

 

Η εθνική μας πάντως έπαιξε αξιοπρεπέστατα, κυνήγησε το γκολ σε κάποιες φάσεις που έκανε, αλλά έλειπε ένας Ζαγοράκης... :p

 

με δυο γκολ στα πρώτα 30 λεπτά η ομάδα των ΗΠΑ είχε το προβάδισμα σε όλο τον αγώνα. Με ένα ακόμα γκολ στο τελευταίο 10λεπτο σφράγισε τη νίκη...

Link to comment
Share on other sites

Τι χάλια είναι αυτά της ΕΡΤ ρε. :mad:

Τι κανετε ρε αλητες;:mad:

 

Εβλεπα το παιχνίδια ελλάδας κορέας. Και εδώ και 10 λεπτά δεν έχουμε εικόνα. Στην αρχή ακούγαμε μονο ήχο, τώρα κόπηκε και αυτός.

Τι χάλια είναι.

Μιλάω για τη συχν΄΄οτητα στα UHF. Στα VHF δεν ξέρω αν εκμπέμπει ακόμα.

Στα UHF έχουμε εδώ και δέκα και πλεον λεπτά χίονια.

Αλήτες.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Bayern7 (11 Αύγ. 2004 , 18:51)

 

Τι χάλια είναι αυτά της ΕΡΤ ρε. :mad:

Τι κανετε ρε αλητες;:mad:

 

Εβλεπα το παιχνίδια ελλάδας κορέας. Και εδώ και 10 λεπτά δεν έχουμε εικόνα. Στην αρχή ακούγαμε μονο ήχο, τώρα κόπηκε και αυτός.

Τι χάλια είναι.

Μιλάω για τη συχν΄΄οτητα στα UHF. Στα VHF δεν ξέρω αν εκμπέμπει ακόμα.

Στα UHF έχουμε εδώ και δέκα και πλεον λεπτά χίονια.

Αλήτες.

 

 

Να ρωτήσω κάτι ασήμαντο? :whistle: Πόσο ήρθε η Ελλάδα, δεν το είδα...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Bayern7 (11 Αύγ. 2004 , 20:51)

 

Στα UHF έχουμε εδώ και δέκα και πλεον λεπτά χίονια.

Αλήτες.

 

 

20.55 το ίδιο :mad: Με λήψη από Υμηττό (UHF)

Don't criticize... what you can't understand...!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Trobocop® (11 Αύγ. 2004 , 20:55)

 

Να ρωτήσω κάτι ασήμαντο? :whistle: Πόσο ήρθε η Ελλάδα, δεν το είδα...

 

 

Βάλε ΕΤ1 να.. μη δεις. :p

Τώρα παίζουμε ρε. 20:30 άρχισε ο αγώνας.

...

Τι κάνουν οι αλήτες. Πουθενά δεν πιάνει η ΕΡΤ αποτι φαίνεται.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Bayern7 (11 Αύγ. 2004 , 18:57)

 

Βάλε ΕΤ1 να.. μη δεις. :p

Τώρα παίζουμε ρε. 20:30 άρχισε ο αγώνας.

...

Τι κάνουν οι αλήτες. Πουθενά δεν πιάνει η ΕΡΤ αποτι φαίνεται.

 

 

Δεν έχω ιδέα ρε, τώρα ήρθα σπίτι :p

Link to comment
Share on other sites

21:01 Επεστρεψε ο ήχος παιδιά.

Αντε πάλι καλά, θα έχουμε την TV σαν ράδιο.

 

Το ωραίο του σχολιαστή "ΕΔΩ ΚΟΙΤΑΞΤΕ. πως πέρασε η μπάλα από το τείχος..."

 

0-0 ακόμα. Ευτυχώς δεν χάσαμε κανα γκολ. :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...