Jump to content

Samsung Galaxy S4 Mini (I9190 / I9195)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλα και μονο τα s4 και s4 mini εχουν θεμα?

 

Note 3,4 s3 neo. Nexus που έγραψε και το παιδί. Σε συσκευές sony δεν είχα θέμα.ίσως η τελευταία έκδοση του viber να έχει Bugs.

Link to comment
Share on other sites

Note 3,4 s3 neo. Nexus που έγραψε και το παιδί. Σε συσκευές sony δεν είχα θέμα.ίσως η τελευταία έκδοση του viber να έχει Bugs.

Δε φταιει το viber με το που μου βγαλέ σφαλμα καμερας εκανα εκαθαριση δεδομενων στην καμερα απεγκατεστησα το viber και παλι τα ιδια μονο με restart εφτιαξε αν εφταιγε το viber δε θα χαν θεμα μονο τα samsung αλλα γενικα ολα πραγματικα εχω μετανοιωσει για την αγορα του μ αυτο το θεμα που χει

Edited by Razoras
Link to comment
Share on other sites

Δε φταιει το viber με το που μου βγαλέ σφαλμα καμερας εκανα εκαθαριση δεδομενων στην καμερα απεγκατεστησα το viber και παλι τα ιδια μονο με restart εφτιαξε αν εφταιγε το viber δε θα χαν θεμα μονο τα samsung αλλα γενικα ολα πραγματικα εχω μετανοιωσει για την αγορα του μ αυτο το θεμα που χει

 

Για βγάλε την κάρτα μνήμης αν έχεις και δες 1-2 μέρες αν στο κάνει πάλι. Αν το κάνει τότε μάλλον εέχει πρόβλημα η σσυσκευή σου.

Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα που υπήρχε πρόβλημα κάποτε στην 4.2.2, ήταν λόγω Viber. Καλή χρονιά σε όλους! :D
Samsung Galaxy S4 Mini GT-I9195 White Frost 4.2.2
Link to comment
Share on other sites

Για βγάλε την κάρτα μνήμης αν έχεις και δες 1-2 μέρες αν στο κάνει πάλι. Αν το κάνει τότε μάλλον εέχει πρόβλημα η σσυσκευή σου.

Το κανε και στο service αφου ειχα βγαλει τα παντα και το δωσα γ αυτο μου αλλαξαν καμερα και μου παν αν το ξανακανει παμε για πλακετα μετα αλλα καινουργιο τηλ επισκευασμενο ρε ****** μου δε το δεχομαι

Link to comment
Share on other sites

Μέσα στο πρόγραμμα είναι και αυτά.

Ένα παιδί έχει τύχει σε 3-4 ελαττωματικά Ζ3 μέχρι τώρα.Είναι μην σου τύχει. Υπομονή

Link to comment
Share on other sites

Μέσα στο πρόγραμμα είναι και αυτά.

Ένα παιδί έχει τύχει σε 3-4 ελαττωματικά Ζ3 μέχρι τώρα.Είναι μην σου τύχει. Υπομονή

Ti υπομονη αγοραζω καινουργια κινητα και αμεσως γινοντε επισκευασμενα και τωρα επισκευασμενο ειναι δεν το θεωρω καινουργιο απο τη στιγμη που ανοιχτηκε και αλλαχτηκε η καμερα τελος η samsung πουλαει refurbished κινητα δεν εξηγητε διαφορετικα θα το στειλω και θα ησυχασω

Edited by Razoras
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το πάντως το έχω 8 μήνες το κινητό με 4.2.2 και δεν έχω κάποιο τέτοιο πρόβλημα. Με Viber κανονικά εδώ και 2 μήνες τουλάχιστον.
Link to comment
Share on other sites

μου ήρθε νέα αναβάθμιση μέσω ΟΤΑ για το GT-I9195 45.38MB λουξεμβουργο.

 

PDA: I9195XXUCNK1

CSC: I9195LUXCNI1

MODEM: I9195XXUCNK1

1.βελτιστοποίηση αποδοσης

2.υποστηρίζει samsung gear

 

το samsung gear τι είναι;

 

πριν ειχα CNH5

Edited by achilleas1234
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το πάντως το έχω 8 μήνες το κινητό με 4.2.2 και δεν έχω κάποιο τέτοιο πρόβλημα. Με Viber κανονικά εδώ και 2 μήνες τουλάχιστον.

E ναι το δικο μου προφανος εχει προβλημα η πλακετα γ αυτο τα σφαλματα καμερα αλλαχτηκε οποτε αποκλειετε να ναι η καμερα

Link to comment
Share on other sites

μου ήρθε νέα αναβάθμιση μέσω ΟΤΑ για το GT-I9195 45.38MB λουξεμβουργο.

 

PDA: I9195XXUCNK1

CSC: I9195LUXCNI1

MODEM: I9195XXUCNK1

1.βελτιστοποίηση αποδοσης

2.υποστηρίζει samsung gear

 

το samsung gear τι είναι;

 

πριν ειχα CNH5

 

Τα smart watch της Samsung . Συνδέεται δηλαδή με τα ρολόγια της.

Link to comment
Share on other sites

κατι πατησα και μου βγαζει στο πληκτρολογιο μονιμα τους τονους στα ελληνικα γραμματα π.χ α ε ο, θελω να βγαλω τους τονους αλλα δε μπωρω, σας παρακαλω βοηθηστεμε
Link to comment
Share on other sites

Τα smart watch της Samsung . Συνδέεται δηλαδή με τα ρολόγια της.

 

Εμένα δε μου έχει έρθει η ενημέρωση (Ρουμανία) . Μακάρι να έρθει γιατί έχω ένα Gear 2 να δώσω στην γυναίκα μου..

Link to comment
Share on other sites

Tελικα το προβλημα που ειχα παιδια με την καμερα ειχατε δικιο το viber δειχνει να ταν απο χθες που το βγαλα δεν εχω σφαλμα καμερας κανα bug του viber λετε?
Link to comment
Share on other sites

Tελικα το προβλημα που ειχα παιδια με την καμερα ειχατε δικιο το viber δειχνει να ταν απο χθες που το βγαλα δεν εχω σφαλμα καμερας κανα bug του viber λετε?

Ειδες που το κακολογουσες αδικα;

Link to comment
Share on other sites

Ειδες που το κακολογουσες αδικα;

Φαινετε για την ωρα οπως ειπα δεν ειναι σιγουρο ακομα και δε το κακολογουσα καθολου τσαμπα γιατι η καμερα απ οτι μου παν τα ξεφτερια της samsung για να αλλαχτηκε ειχε οντος προβλημα και πλεον εχω στα χερια μου αντι για ενα καινουργιο τηλ ενα επισκευασμενο το οποιο ενοειτε οτι σε κανα 2μηνο 3μηνο το πολλη που θα χω κανα φραγκο θα παρει τον μπουλο μονο που σε 2 μηνων κινητο μπηκε χερι εχει φυγει με τα χιλια

Link to comment
Share on other sites

κατι πατησα και μου βγαζει στο πληκτρολογιο μονιμα τους τονους στα ελληνικα γραμματα π.χ α ε ο, θελω να βγαλω τους τονους αλλα δε μπωρω, σας παρακαλω βοηθηστεμε

 

Δεξια στο πληκτρολογιο εχει ενα τονο.Πατα τον και εισαι Ο.Κ.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια.. ειμαι κατοχος μια συσκευης samsung galaxy ace 2 και σκεφτομαι να αγορασω το s4 mini!! Θελω την γνωμη σας για αυτο το κινητο γιατι μεχρι τωρα ολες οι συσκευες που ειχα βγηκαν μαπα και εχω τραβηξει τα πάνδεινα με κολληματα! Για αυτο θελω ενα κινητο που να μην κολλαει.. δεν κανω βαρια χρηση στο κινητο (facebook, viber και κατι αλλες εφαρμογουλες). Θελω να μου πειτε την γνωμη σας, αν αξιζει να το αγορασω!! Ευχαριστω εκ των προτερων..
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια.. ειμαι κατοχος μια συσκευης samsung galaxy ace 2 και σκεφτομαι να αγορασω το s4 mini!! Θελω την γνωμη σας για αυτο το κινητο γιατι μεχρι τωρα ολες οι συσκευες που ειχα βγηκαν μαπα και εχω τραβηξει τα πάνδεινα με κολληματα! Για αυτο θελω ενα κινητο που να μην κολλαει.. δεν κανω βαρια χρηση στο κινητο (facebook, viber και κατι αλλες εφαρμογουλες). Θελω να μου πειτε την γνωμη σας, αν αξιζει να το αγορασω!! Ευχαριστω εκ των προτερων..

Facebook messenger k viber είμαι απ τα πιο ramοφάγα app's στα κινητά.

Ειδικά αν είσαι κάθε τρεις και λίγο από πάνω τους.

Το S4 mini θα σε καλύψει αν δεν είσαι έμπειρος χρήστης με κάποιες παραχωρήσεις.

Αν είσαι έμπειρος κοίτα για συσκευή με RAM 2 τουλάχιστον γιατί δεν είναι η επιτομή του άνετου ούτε του Smooth.

Απ αυτό που είχες βέβαια είναι σαφώς καλύτερο.

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!Εκανα χθες αναβαθμιση σε 4.4.2 (μου την εβγαλε αυτοματα) και βγαζει συνεχως μια ειδοποιηση ''Η ανταλλαγη μηνυματων βελτιωθηκε'' και ειτε παταω ''οχι'' ειτε τον αριθμο του κινητου που μου ζηταει και ''ναι'' δεν γινεται τιποτα.Ανα λιγη ωρα εμφανιζεται αυτη η ειδοποιηση!Βοηθηστε παρακαλω!!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια.. ειμαι κατοχος μια συσκευης samsung galaxy ace 2 και σκεφτομαι να αγορασω το s4 mini!! Θελω την γνωμη σας για αυτο το κινητο γιατι μεχρι τωρα ολες οι συσκευες που ειχα βγηκαν μαπα και εχω τραβηξει τα πάνδεινα με κολληματα! Για αυτο θελω ενα κινητο που να μην κολλαει.. δεν κανω βαρια χρηση στο κινητο (facebook, viber και κατι αλλες εφαρμογουλες). Θελω να μου πειτε την γνωμη σας, αν αξιζει να το αγορασω!! Ευχαριστω εκ των προτερων..

Για να κολαει το μινι ελαχιστα σταδιακα για μερικα δευτερολεπτα μονο μου χει κολησει και μετα ολα οκ αλλα εχει θεμα σιγουρα με το viber στο θεμα καμερας μου βγαζε σφαλμα καμερας οσο το ειχα και τα ξεφτερια του σερβις ανοιξαν το τηλ μου αλλαξαν καμερα χωρις καν να ελενξουν τις εφαρμογες κατα τ αλλα προβλημα μηδεν αξιζει τα φραγκα του το τηλ.

 

----- προσθήκη μηνύματος 52 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλησπερα!Εκανα χθες αναβαθμιση σε 4.4.2 (μου την εβγαλε αυτοματα) και βγαζει συνεχως μια ειδοποιηση ''Η ανταλλαγη μηνυματων βελτιωθηκε'' και ειτε παταω ''οχι'' ειτε τον αριθμο του κινητου που μου ζηταει και ''ναι'' δεν γινεται τιποτα.Ανα λιγη ωρα εμφανιζεται αυτη η ειδοποιηση!Βοηθηστε παρακαλω!!

κανε μια επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων

Link to comment
Share on other sites

Ειχατε κι αλλοι θεμα με το viber και το "σφαλμα καμερας"??

Aμα διαβασεις ποιο πισω θα δεις οτι καποιοι ειχαν καποιοι αλλοι μπορει να μην το προσεξαν γιατι δεν το κανει παντα εγω ξερω οτι απο τοτε που το βγαλα δε μου το ξανα εβγαλε μεχρι στιγμης τουλαχιστον

Link to comment
Share on other sites

Ειχατε κι αλλοι θεμα με το viber και το "σφαλμα καμερας"??

 

Nai μόνο μια φορά, και λύθηκε με επανεκκίνηση. Δεν μου το έχει ξανακάνει.

Νίκος

Κάτοχος Samsung Galaxy S10+ (Android 10 Official).

- 001 με την όπισθεν

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S4 Mini (I9190 / I9195)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...