Jump to content

Real Racing 3: Ο απόλυτος οδηγός επιβίωσης


vlachaquito
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλο ειναι αλλα πολυ αργο στην εξελιξη...

αν δεν αλλαξουν την πολιτικη τους στα χρηματα και στις πιστες μαλλον θα του δωσω 3 αστερια...

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 811
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ό,τι και να λέμε,το παιχνίδι είναι κόλλημα!Πόσες φόρες έχω πεί οτι δεν θα ξαναπαίξω,αλλά μετά πάλι εκεί...

 

για μενα σταματησε να ειναι κολλημα απο την στιγμη που δεν υπαρχουν εφικτοι στοχοι.

το να πρεπει να μαζεψω 500 χρυσα ανεβαινοντας επιπεδο δεν ειναι εφικτος στοχος

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

για μενα σταματησε να ειναι κολλημα απο την στιγμη που δεν υπαρχουν εφικτοι στοχοι.

το να πρεπει να μαζεψω 500 χρυσα ανεβαινοντας επιπεδο δεν ειναι εφικτος στοχος

 

Εμ για αυτό έβαλα και εγώ το save με τα άπειρα χρήματα και ησύχασα.

http://i.imgur.com/REW6ccY.jpg The future of android by Google. Δεν χρησιμοποιώ πλέον FACEBOOK σε καμία από τις συσκευές μου. Sheepple Γιάννης (dedaliskos@hotmail.com).
Link to comment
Share on other sites

Εμ για αυτό έβαλα και εγώ το save με τα άπειρα χρήματα και ησύχασα.

 

Έτσι όμως βαριέσαι το παιχνίδι εύκολα γιατί τα έχεις όλα έτοιμα..

Link to comment
Share on other sites

Έχω καιρό να το παίξω μετά το κρακ. Χάθηκε η πρόοδος. Με τους φίλους έπαιζα κανονικά στην αρχή νομίζω δεν έδειχνε το όνομα μου αλλά με εβλεπαν. Update δεν έκανα...
Link to comment
Share on other sites

Έτσι όμως βαριέσαι το παιχνίδι εύκολα γιατί τα έχεις όλα έτοιμα..

 

Ε, καλά, δε νομίζω ότι η απόλαυση του παιχνιδιού είναι ο χρόνος αναμονής για service!

Ίσα-ίσα που έτσι το ευχαριστιέσαι περισσότερο γιατί μόνο τρέχεις σε αγώνες χωρίς να σε νιάζουν τα χρήματα και ο χρυσός, και μάλιστα με όποιο αυτοκίνητο θέλεις.

Link to comment
Share on other sites

Εκεί που κάνουμε CLOUD SAVE λίγο πιο κάτω έχει μια επιλογή ''Enter Racing Code''!! Τι είναι αυτό; Έβαλα τους κωδικούς του gmail μου, αλλά λέει ότι είναι λάθος! Έψαξα και βρήκα ότι πρέπει να βάλεις το κωδικό 50 years of 911 ή 50 years of porsche 911 και σου δίνει μια PORSCHE δωρεάν. Το κάνω αλλά πάλι λέει ότι είναι λάθος! Edited by topet
Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

παιδιά καλημέρα μολις το εγκατέστησα και αρχίζω το κάψιμο..πως αλλάζω το όνομα μου για να μην με δείχνει σαν ''guest''; έκανα log in στο fb κανονικά.

φαίνεται τρελά εθιστικο παιχνίδι, το μονο πρόβλημα ειναι μετά απο μίση ώρα gaming δεν μπορώ να ακουμπήσω την πλάτη του κινητού λόγω θερμοκρασίας..:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

παιδιά καλημέρα μολις το εγκατέστησα και αρχίζω το κάψιμο..πως αλλάζω το όνομα μου για να μην με δείχνει σαν ''guest''; έκανα log in στο fb κανονικά.

φαίνεται τρελά εθιστικο παιχνίδι, το μονο πρόβλημα ειναι μετά απο μίση ώρα gaming δεν μπορώ να ακουμπήσω την πλάτη του κινητού λόγω θερμοκρασίας..:rolleyes:

 

Έβαλες το σπασμένο με τα απεριόριστα χρήματα και χρυσά; Αν ναι τότε μάλλον δεν μπορείς. Διαφορετικά και εφόσον έκανες σύνδεση μέσω facebook θα έπρεπε να σε βγάζει με το όνομά σου από όσο θυμάμαι, εκτός και αν θέλει κάτι άλλο....:confused:

Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

Έβαλες το σπασμένο με τα απεριόριστα χρήματα και χρυσά; Αν ναι τότε μάλλον δεν μπορείς. Διαφορετικά και εφόσον έκανες σύνδεση μέσω facebook θα έπρεπε να σε βγάζει με το όνομά σου από όσο θυμάμαι, εκτός και αν θέλει κάτι άλλο....:confused:

 

οχι φίλε το κανονικό έβαλα..6 mb που ειναι στην αρχή και μετα κατέβασε άλλα 975 και ξεκίνησα κατευθείαν να παίζω.

 

edit ολα οκ το εκλεισα και το ξανάνοιξα και μου εμφάνισε το όνομα μου κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Βγηκε η νεα αναβαθμιση με ferrari

 

Και?Θέλεις 1.000.000 ή 1000 χρυσά για κάθε αμάξι...?

Link to comment
Share on other sites

Και?Θέλεις 1.000.000 ή 1000 χρυσά για κάθε αμάξι...?

 

Δεν αναβαθμισα ακομα. Ειναι διαθεσιμη απο χθες βραδυ για ios

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πολύ θα με ενδιέφερε το τι διαφορές έχει στο σύστημα των αμοιβών, του κόστους αναβάθμισης κ.τ.λ.

Το φόρουμ τους έχει κλείσει "προσωρινά για συντήρηση" εδώ και μήνα και δεν έχουμε τέτοιου είδους "feedback".

Edited by ioannis_z_ioanni
Συντακτικό
Link to comment
Share on other sites

Εγω πάντως μετά και αυτή την αναβάθμιση αγανακτησα και το απεγκατέστησα. Εκεί που όταν συμπλήρωνες το 25, το 50 ή το 75% ενός tournament επαιρνές κάποιο ποσό και κάμποσο χρυσό, ΄τωρα πλέον πάπαλα. Ό,τι και να συμπληρώσεις παίρνεις 1.000 χρηματα και ΕΝΑΝ χρυσό!!! Ελεος δηλαδή, πλεον δεν παίζεται χωρίς να πληρώσεις!

My devices: Mi 10T Pro, Sony Xperia Z Ultra

Link to comment
Share on other sites

Πολύ θα με ενδιέφερε το τι διαφορές έχει στο σύστημα των αμοιβών, του κόστους αναβάθμισης κ.τ.λ.

Το φόρουμ τους έχει κλείσει "προσωρινά για συντήρηση" εδώ και μήνα και δεν έχουμε τέτοιου είδους "feedback".

 

http://www.myrealracing.com

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγω πάντως μετά και αυτή την αναβάθμιση αγανακτησα και το απεγκατέστησα. Εκεί που όταν συμπλήρωνες το 25, το 50 ή το 75% ενός tournament επαιρνές κάποιο ποσό και κάμποσο χρυσό, ΄τωρα πλέον πάπαλα. Ό,τι και να συμπληρώσεις παίρνεις 1.000 χρηματα και ΕΝΑΝ χρυσό!!! Ελεος δηλαδή, πλεον δεν παίζεται χωρίς να πληρώσεις!

 

Είσαι σίγουρος; Μόλις έφτασα στο 25% του καινούριου event με τις ferrari και πήρα 8000 χρήματα και 8 χρυσό.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μέχρι τώρα είδα ότι η αναβάθμιση αξίζει, γιατί δίνει περισσότερα χρήματα (στην πίστα που παίζω για να μαζέψω) και συγκεκριμένα εκεί που μου έδινε κάπου στα 39000 τώρα μου δίνει 70000!! Μάλιστα το επίπεδο(LEVEL) ανεβαίνει πολύ πιο εύκολα, που σημαίνει περισσότερα χρυσά. Πχ πριν έπρεπε να παίξω 13 παιχνίδια για να αναίβω ένα επίπεδο και τώρα 7. Μεγάλη διαφορά!;)
Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

Και γω παρατήρησα οτι πλέον σου δίνει περισσότερα χρήματα.Επίσης σε βάζει να ξανατρέξεις όλα τα time trials,πράγμα καλό,γιατί εύκολα και ανέξοδα μαζεύεις χρυσό με την ολοκλήρωση στο 100% των events.Λίγος,αλλά ευπρόσδεκτος...Μέχρι στιγμής δεν έχω βρεί κάτι αρνητικό στο τελευταίο update
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω καταλάβει τι γίνεται με τους manager.. Επιλέγω τον Κινέζο, άλλες φορές δεν συμβαίνει κάτι, άλλες φορές τρέχω καίνε χαλάει το αμάξι.. Και λίγο και με τους άλλους

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Με τον manager ,που σου δίνει διπλάσια χρήματα εάν τερματίσεις πρώτος, στο ACCOLADE OPEN στην τελευταία πίστα (22/3) όταν έτρεχα με το 100% του μπόνους μου έδινε 39.000$, τώρα με 40% μπόνους και την βοήθεια του manager πήρα 103.000$. Την επόμενη που το δοκίμασα ζητούσε 10 χρυσά o manager, την μεθεπόμενη ημέρα που δοκίμασα ήταν πάλι free.
Link to comment
Share on other sites

Με τον manager ,που σου δίνει διπλάσια χρήματα εάν τερματίσεις πρώτος, στο ACCOLADE OPEN στην τελευταία πίστα (22/3) όταν έτρεχα με το 100% του μπόνους μου έδινε 39.000$, τώρα με 40% μπόνους και την βοήθεια του manager πήρα 103.000$. Την επόμενη που το δοκίμασα ζητούσε 10 χρυσά o manager, την μεθεπόμενη ημέρα που δοκίμασα ήταν πάλι free.

Αχα!!! Δεν τους είχα χρησιμοποιήσει, αλλά πάλι έστω και 1 χρυσό δεν το χαλαλίζω γιατί είναι πολύτιμο! Προτιμώ κούτσα-κούτσα με 70000 την φορά να μαζεύω παρά να δίνω σε χρυσό!

Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...