Jump to content

Real Racing 3: Ο απόλυτος οδηγός επιβίωσης


vlachaquito
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τουλάχιστον αυτή η χαζομάρα, να μετράνε την απόσταση των αυτοκινήτων με μέτρα! Απορώ που το είδαν αυτό. Ακόμη και οι αμερικανοί, που πολλές φορές μετράνε την απόσταση ανάλογα με την μέση ταχύτητα του τελευταίου γύρου, δεν κάνουν τέτοιο λάθος.

Συγγνώμη, αλλά τουλάχιστον είναι χαζό να μετράς μέτρα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 811
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Κι άλλες πόρσε, κι άλλο update...

Δε φαίνεται να προστίθεται τίποτα ουσιαστικό στο gameplay όμως.

 

Ελπίζω να μην επιδεινωθεί τουλάχιστον.

 

7 καινουρια αυτοκινητα. Ουτε που θελω να φανταστω ποσα χρυσα θα χρειαστουν. Σχεδον αχρηστη αναβαθμιση.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

600 για ένα αμάξι είναι καλά;

Είμαι περίεργος να μάθω τι έγινε με τα κέρδη των αγώνων. Αυξήθηκαν, μειώθηκαν, μηδενίστηκαν...

Link to comment
Share on other sites

600 για ένα αμάξι είναι καλά;

Είμαι περίεργος να μάθω τι έγινε με τα κέρδη των αγώνων. Αυξήθηκαν, μειώθηκαν, μηδενίστηκαν...

 

Αναλογως το αμαξι

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

600 για ένα αμάξι είναι καλά;

Είμαι περίεργος να μάθω τι έγινε με τα κέρδη των αγώνων. Αυξήθηκαν, μειώθηκαν, μηδενίστηκαν...

 

Στο ACCOLADE OPEN η τελευταία πίστα που είναι 5 γύρες στην SUZUKA πλέον με 100% bonus δίνει από 39000+ 36000+!! Οπότε τα χρήματα μειώθηκαν λίγο. Δεν ξέρω αν μειώθηκαν λίγο τα ποσά των αναβαθμίσεων. Κατά τα άλλα, το μάζεμα τόσων χρυσών είναι αδύνατο, που σημαίνει ότι αν δεν πληρώσεις δεν μπορείς να πάρεις κάποια αυτοκίνητα και να ολοκληρώσεις.

Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

Αναλογως το αμαξι

 

Παράθεση από το φόρουμ του παιχνιδιού της firemonkeys:

720 χρυσά για την 911 RSR

7 πόρσε σε 1 σειρά αγώνων

1 αναβάθμιση του RSR = RS2.178.600

 

Edit:

Από ό,τι διάβασα αλλού, η τιμή της RSR είναι 600 χρυσά, αλλά τα 720 είναι για άμεση παραλαβή.

Δεν είμαι σίγουρος για το αν σημαίνει (και) ξεκλείδωμα, για να μη χρειάζεται να παίξεις προηγούμενες πίστες και να αγοράσεις άλλα αμάξια πιο πριν ή είναι μόνο χρονικό το θέμα, γιατί δεν έχω εγκαταστήσει το update.

Edited by ioannis_z_ioanni
Λεπτομέρειες, διορθώσεις, εξηγήσεις.
Link to comment
Share on other sites

πρακτικα το εβαλαν το παιχνιδι δωρεαν αλλα αν δεν πληρωσεις δεν γινεται να αγορασεις καποια αυτοκινητα να τελειωσεις,εκτος αν παιζεις 1 χρονο

 

εχω 440χιλ και 70 χρυσα και δεν ξερω ποιο αμαξι να παρω για να συνεχισω αλλα θελω να παρω την 918 :lol:

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Παράθεση από το φόρουμ του παιχνιδιού της firemonkeys:

720 χρυσά για την 911 RSR

7 πόρσε σε 1 σειρά αγώνων

1 αναβάθμιση του RSR = RS2.178.600

 

Αστειοτητες. Χαλασαν ενα πολυ ωραιο παιχνιδι

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κατάφερα και έχω περίπου 540000 και 379 χρυσά. Level 55 και το τελευταίο αμάξι που πήρα ήταν η Porsche RS4. Γενικά έχω γεμίσει με γερμανικά αυτοκίνητα, τα οποία ποτέ δεν θα αγόραζα στην πραγματικότητα γιατί τα απεχθάνομαι!
Link to comment
Share on other sites

Κατάφερα και έχω περίπου 540000 και 379 χρυσά. Level 55 και το τελευταίο αμάξι που πήρα ήταν η Porsche RS4. Γενικά έχω γεμίσει με γερμανικά αυτοκίνητα, τα οποία ποτέ δεν θα αγόραζα στην πραγματικότητα γιατί τα απεχθάνομαι!

 

Πες το πάλι... κι εγω τα απεχθανομαι τα γερμανικά και μου κάνει εντύπωση ότι δεν έχει ιταλικά, καμία Ferrari, Maserati να τα πάρω με τη μία. Αν και θα πέθαινα να είχε τη Delta Integrale...

My devices: Mi 10T Pro, Sony Xperia Z Ultra

Link to comment
Share on other sites

:O

Πες το πάλι... κι εγω τα απεχθανομαι τα γερμανικά και μου κάνει εντύπωση ότι δεν έχει ιταλικά, καμία Ferrari, Maserati να τα πάρω με τη μία. Αν και θα πέθαινα να είχε τη Delta Integrale...

 

Τι εποχή!!! Lancia Delta :w00t:

Μάλλον θα είναι και θέμα αδειών.

Γενικότερα για το παιχνίδι, είναι σίγουρα το καλύτερο παιχνίδι με αυτοκίνητα που μπορείς να παίξεις, απλά για να το τελειώσεις, χρειάζεται μάλλον να βάλεις το χέρι στην τσέπη. Δεν είναι μεγάλο το ποσό, αλλά χρειάζεται.

Link to comment
Share on other sites

Πες το πάλι... κι εγω τα απεχθανομαι τα γερμανικά και μου κάνει εντύπωση ότι δεν έχει ιταλικά, καμία Ferrari, Maserati να τα πάρω με τη μία. Αν και θα πέθαινα να είχε τη Delta Integrale...

 

η Ferrari ΚΛΠ ζητανε πολλα λεφτα για να δωσουν αδεια...αρα...παρτε καταψυκτες...

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω ότι γενικά το Gruppo Fiat είναι δυσκοίλιο στο να δίνει άδειες για τα μοντέλα του. Γίνεται άμεσα αντιληπτό αν προσπαθήσεις να βρεις μινιατούρες ιταλικών αυτοκινήτων, όπου βρίσκεις με το σταγονόμετρο, ενώ αντίθετα από γερμανικά έχει βγει κάθε σχεδόν μοντέλο...

Εγώ πάντως εχω λιγότερα γερμανικά και ψωνίζω από Αμερική ή Ιαπωνία, όσο γίνεται βέβαια...

Όμως σκέφτομαι ότι είναι κρίμα να έχουν βγάλει ειδική σειρά για τους Αμερικάνικούς Ματρακάδες της δεκαετίας του 1970 και να μην υπάρχει μια σειρά με Ιταλικά του 60 ή του 70. Φαντάζεστε μια σειρά αγώνων με Lancia Stratos, Lamborghini Miura kai Ferrari 365 Daytona?

My devices: Mi 10T Pro, Sony Xperia Z Ultra

Link to comment
Share on other sites

https://dl.dropboxusercontent.com/u/2280855/Real%20Racing%203%20Save.zip

 

Για όποιον ενδιαφέρεται για "σχεδόν" άπειρα λεφτά και αυτοκίνητα, αποσυμπιέζουμε το αρχείο και τα βάζουμε στον φάκελο Documents του παιχνιδιού με το iFunBox.

ΣΗΜΕΙΩΣΗ η εφαρμογή (παιχνίδι) πρέπει να είναι κλειστή από τον task manager της συσκευής.

 

http://farm3.staticflickr.com/2862/9677088283_4d84d0d331_z.jpg

Real Racing 3 by dedalos, on Flickr

 

ΚΡΑΤΗΣΤΕ ΕΝΑ BACKUP ΤΟΝ ΦΑΚΕΛΟ DOCUMENTS - Πριν κάνετε αντιγραφή το save για την περίπτωση που μετανιώσετε και θέλετε να γυρίσετε πίσω.

Εάν έχει ξαναγίνει αντίστοιχη ανάρτηση παρακαλώ τους διαχειριστές να το σβήσουν.

http://i.imgur.com/REW6ccY.jpg The future of android by Google. Δεν χρησιμοποιώ πλέον FACEBOOK σε καμία από τις συσκευές μου. Sheepple Γιάννης (dedaliskos@hotmail.com).
Link to comment
Share on other sites

https://dl.dropboxusercontent.com/u/2280855/Real%20Racing%203%20Save.zip

 

Για όποιον ενδιαφέρεται για "σχεδόν" άπειρα λεφτά και αυτοκίνητα, αποσυμπιέζουμε το αρχείο και τα βάζουμε στον φάκελο Documents του παιχνιδιού με το iFunBox.

ΣΗΜΕΙΩΣΗ η εφαρμογή (παιχνίδι) πρέπει να είναι κλειστή από τον task manager της συσκευής.

 

http://farm3.staticflickr.com/2862/9677088283_4d84d0d331_z.jpg

Real Racing 3 by dedalos, on Flickr

 

ΚΡΑΤΗΣΤΕ ΕΝΑ BACKUP ΤΟΝ ΦΑΚΕΛΟ DOCUMENTS - Πριν κάνετε αντιγραφή το save για την περίπτωση που μετανιώσετε και θέλετε να γυρίσετε πίσω.

Εάν έχει ξαναγίνει αντίστοιχη ανάρτηση παρακαλώ τους διαχειριστές να το σβήσουν.

 

Χάνεις όμως τον λογαριασμό σου από την εμπειρία μου με άλλο τρόπο, την εξέλιξη που έχεις στο παιχνίδι (LEVEL-ACHIVMENTS κτλ) και επίσης εγώ τουλάχιστον δεν μπόρεσα να συνδεθώ με το όνομά μου και ήμουνα μόνο σαν GUEST. Είναι έτσι;

Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

Χάνεις όμως τον λογαριασμό σου από την εμπειρία μου με άλλο τρόπο, την εξέλιξη που έχεις στο παιχνίδι (LEVEL-ACHIVMENTS κτλ) και επίσης εγώ τουλάχιστον δεν μπόρεσα να συνδεθώ με το όνομά μου και ήμουνα μόνο σαν GUEST. Είναι έτσι;

 

Μα ο σκοπός δεν είναι να δείχνεις ψεύτικα achievements online. Σε εμένα στο profile δείχνει το όνομα που υπάρχει στο Game Center.

Τα achievements είναι αυτά που έχει το save.

 

To save είναι για αυτούς που έχουν παιδιά και ζητάνε συνεχώς νέα αυτοκίνητα η repair στην στιγμή και casual players που απλώς θέλουν να δοκιμάσουν.

Πάντως η δοκιμή μπορεί να γίνει με ασφάλεια εφόσον κάποιος έχει πάρει backup τον φάκελο Documents του παιχνιδιού η έχει κάνει ένα γενικό backup της συσκευής του στον υπολογιστή.

Προτείνω και τα δυο για μεγαλύτερη ασφάλεια.

Edited by dedalos
http://i.imgur.com/REW6ccY.jpg The future of android by Google. Δεν χρησιμοποιώ πλέον FACEBOOK σε καμία από τις συσκευές μου. Sheepple Γιάννης (dedaliskos@hotmail.com).
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση αρχαριου!Υπαρχουν αγώνες που θέλουν συγκεκριμένα αυτοκίνητα για να παίξεις.Για παράδειγμα στα αρχικά αμάξια θελει να έχεις και focus και Silvia κτλ.Τι κάνετε?Τελειωνετε τους αγώνες με το ένα και μετά πούλημα και παίρνετε το άλλο?
ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση αρχαριου!Υπαρχουν αγώνες που θέλουν συγκεκριμένα αυτοκίνητα για να παίξεις.Για παράδειγμα στα αρχικά αμάξια θελει να έχεις και focus και Silvia κτλ.Τι κάνετε?Τελειωνετε τους αγώνες με το ένα και μετά πούλημα και παίρνετε το άλλο?

 

Δεν μπορείς να πουλήσεις αυτοκίνητο που αγόρασες. Δηλαδή το παντρεύεσαι. Ναι υπάρχουν αγώνες που πρέπει να αγοράσεις συγκεκριμένα αυτοκίνητα για να τρέξεις. Στο τέλος, για να τελείωσεις κάποιο event με 100%, πρέπει να αγοράσεις όλα τα αυτοκίνητα της σειράς.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το παράτησα το παιχνίδι. Δεν μαζευονται τα λεφτά και ο χρυσός χωρίς να παίζεις για ώρες κάθε μέρα. Ωραίο παιχνίδι, αλλά ετσι όπως το έκαναν κατάντησε γελοίο το μάζεμα χρημάτων. Χρειάζετια να παίζεις συνέχεια τις ίδιες πίστες για πολλές φορές για να μαζέψεις τσούκου τσουκου κάποια λεφτουδάκια να πας παρακάτω.

 

Δυστυχώς αν δεν πληρώσεις δεν προχωράει το παιχνίδι. Εκτός και αν έχεις 2-3 ώρες κάθε μέρα ελευθερες, να γυρνάς σε πίστες που έχεις ήδη παίξει 20 και 30 φόρες.

Link to comment
Share on other sites

Στο ACCOLADE OPEN η τελευταία πίστα που είναι 5 γύρες στην SUZUKA πλέον με 100% bonus δίνει από 39000+ 36000+!! Οπότε τα χρήματα μειώθηκαν λίγο. Δεν ξέρω αν μειώθηκαν λίγο τα ποσά των αναβαθμίσεων. Κατά τα άλλα, το μάζεμα τόσων χρυσών είναι αδύνατο, που σημαίνει ότι αν δεν πληρώσεις δεν μπορείς να πάρεις κάποια αυτοκίνητα και να ολοκληρώσεις.

Σήμερα το απόγευμα είδα ότι κάνανε μια μικρή αναβάθμιση (κάπου στο 1MB αν θυμάμαι καλά) και πλέον παίρνω τα ίδια χρήματα που έπαιρνα στην παραπάνω πίστα, δηλαδή κάπου στα 39000. Προφανώς το ίδιο έγινε και στις υπόλοιπες.

Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

Είδα μια επιλογή για vip upgrade με 1.79€. Επειδή έχω την McLaren MP4-12 που θέλει τρελό χρήμα για να αναβαθμιστεί σκέφτομαι να τα δώσω αν κάνει όντως αυτό που υπόσχεται. Δηλαδή όλα στο full.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι είχα την εντύπωση πως αυτό το ποσό είναι για να μην περιμένεις κάποια ώρα και για να μην ξοδέψεις χρυσό.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι είχα την εντύπωση πως αυτό το ποσό είναι για να μην περιμένεις κάποια ώρα και για να μην ξοδέψεις χρυσό.

 

Αν είναι έτσι είναι βλακεία. Τουλάχιστον στην τελευταία αναβάθμιση μπορείς να αγοράσεις απευθείας αναβαθμίσεις με χρυσό. Έτσι με καλή διαχείριση μπορείς να αναβαθμιζεις χωρίς να περιμένεις.

Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο αγόρασα ένα αυτοκίνητο για να τελειώσω μια σειρά αγώνων και όταν πάτησα buy μου εμφάνισε την επιλογή για vip, την οποία επέλεξα από περιέργεια. Το επόμενο μήνυμα ήταν, pay 1.79 to deliver now. Αν ήταν με 1.79 να αναβαθμίζεις πλήρως ένα αυτοκίνητο που κανονικά θα κόστιζε 250000 R$ και περίπου 20 χρυσά, τότε θα το είχαν κλείσει το μαγαζί.
Link to comment
Share on other sites

Αν είναι έτσι είναι βλακεία. Τουλάχιστον στην τελευταία αναβάθμιση μπορείς να αγοράσεις απευθείας αναβαθμίσεις με χρυσό. Έτσι με καλή διαχείριση μπορείς να αναβαθμιζεις χωρίς να περιμένεις.

 

Αυτό είναι τραγικό λάθος. Τον χρυσό τον κρατάμε σαν....... χρυσό ή σαν τα μάτια μας, γιατί κάποια αυτοκίνητα αγοράζονται ΜΟΝΟ με αυτόν και το κυριότερο επειδή μαζεύεται απελπιστικά δύσκολα. Για αναβαθμίσεις ΠΟΤΕ εκτός και αν δεν έχουμε άλλη επιλογή! Πόσο μάλλον για σέρβις κτλ. που όπως είπαμε υπάρχει η λύση του να αλλάξουμε την ημερομηνία του κινητού και να γίνει άμεσα το σέρβις, να παραλάβουμε άμεσα το αυτοκίνητο χωρίς VIP και ιστορίες και να έχουμε 100% μπόνους!

Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...