Jump to content

Sony Xperia M and M dual


T-mobile
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σαν λάτρης της sony, μετά τη Ζέτα σειρά είχε και το m το οποίο απέκτησα σήμερα. Μπορώ να πω πως είναι τρελό vfm για κάποιον που θέλει να δώσει λίγα λεφτά και να έχει καλές επιδόσεις. Το κινητό με την 4.1.2 τρέχει άνετα ακόμα και απαιτητικά παιχνίδια όπως το minion rush και ταυτόχρονα είναι στο φβ και κάνει άλλα δύο πράγματα.

Ένα ψιλοlag που παρατήρησα είναι αυτό της λίστας των εφαρμογών που έχουν ανοίξει πρόσφατα.

Η 4.3 αξίζει ή να περιμένω λίγο ακόμα? Μου εμφάνισε την ενημέρωση από την πρώτη στιγμή αλλά επειδή δεν έχω διαβάσει τίποτα ακόμα για το m λόγω της Ζέτας, θέλω να μου πείτε αν έχει προβλήματα, περιορισμούς (όπως root) κλπ. Ευχαριστώ!

Twitter: twitter.com/gerakinasson
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σαν λάτρης της sony, μετά τη Ζέτα σειρά είχε και το m το οποίο απέκτησα σήμερα. Μπορώ να πω πως είναι τρελό vfm για κάποιον που θέλει να δώσει λίγα λεφτά και να έχει καλές επιδόσεις. Το κινητό με την 4.1.2 τρέχει άνετα ακόμα και απαιτητικά παιχνίδια όπως το minion rush και ταυτόχρονα είναι στο φβ και κάνει άλλα δύο πράγματα.

Ένα ψιλοlag που παρατήρησα είναι αυτό της λίστας των εφαρμογών που έχουν ανοίξει πρόσφατα.

Η 4.3 αξίζει ή να περιμένω λίγο ακόμα? Μου εμφάνισε την ενημέρωση από την πρώτη στιγμή αλλά επειδή δεν έχω διαβάσει τίποτα ακόμα για το m λόγω της Ζέτας, θέλω να μου πείτε αν έχει προβλήματα, περιορισμούς (όπως root) κλπ. Ευχαριστώ!

 

καλημερα και καληανασταση. εχω το m dual απο τα χριστουγεννα και απολυτα ευχαριστμενη, με το που ηρθε η 4.3 την εβαλα και ειμαι

πολυ ευχαριστημενη δεν εχω κανενα προβλημα. ροοτ δε μπορω να το κανω με την 4.3 ενω πριν το ειχα, ισως να μην μπορω εγω δν ξερω τι παιζει και το παρατησα

Edited by p3nny
This is Sparta!!!:nagger:
Link to comment
Share on other sites

Ίσως το μοναδικό μειονέκτημα του είναι τα 4Gb της συσκευής. Για όποιον θέλει να φορτώσει πράμα. Εμένα μου αρκουν, καθως 5 εφαρμογες έχω ολες κι όλες.
Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Ίσως το μοναδικό μειονέκτημα του είναι τα 4Gb της συσκευής. Για όποιον θέλει να φορτώσει πράμα. Εμένα μου αρκουν, καθως 5 εφαρμογες έχω ολες κι όλες.

Το (-) της συσκευης ειναι η πολυ κακη καμερα.ενας μεγαλος λογος που εδωσα την συσκευη :whistle:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το (-) της συσκευης ειναι η πολυ κακη καμερα.ενας μεγαλος λογος που εδωσα την συσκευη :whistle:
σ αυτο εχεις δικιο αλλα δεν μπορουμε να τα εχουμε κι ολα δικαρτο και τελεια καμερα και και και....εγω συμβιβαζομαι γιατι εχω κρατησει το Neo V να τραβαω φωτογραφιες και βιντεο
This is Sparta!!!:nagger:
Link to comment
Share on other sites

σ αυτο εχεις δικιο αλλα δεν μπορουμε να τα εχουμε κι ολα δικαρτο και τελεια καμερα και και και....εγω συμβιβαζομαι γιατι εχω κρατησει το Neo V να τραβαω φωτογραφιες και βιντεο

εγω ομως ηθελα μια εστω αξιοπρεπεις καμερα.1-2 φορες χρειαστηκε να βγαλω φωτογραφια και απογοητευτηκα πληρως.σε ολα ταλλα το κινητο πεταει,αν εξαιρεσεις και κατι σπαστικα που εκανε που και που...οτι δεν "εβλεπε" την καρτα σιμ.σε ολαταλλα αποδοση..σερφαρισμα..μπαταρια..ακουστικο..ηταν σουπερ καλο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ΠΟΣΟΧΗ-ΠΡΟΣΟΧΗ.

Τώρα που το Xperia keyboard βγήκε ως αυτόνομη εφαρμογή στο Play Store, αν το βάλετε στο αναβαθμισμένο Xperia M έχει και Τ9!

 

Ακολουθείστε το link:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sonyericsson.textinput.uxp.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

εγω ομως ηθελα μια εστω αξιοπρεπεις καμερα.1-2 φορες χρειαστηκε να βγαλω φωτογραφια και απογοητευτηκα πληρως.σε ολα ταλλα το κινητο πεταει,αν εξαιρεσεις και κατι σπαστικα που εκανε που και που...οτι δεν "εβλεπε" την καρτα σιμ.σε ολαταλλα αποδοση..σερφαρισμα..μπαταρια..ακουστικο..ηταν σουπερ καλο.

Πραγματικα ειναι αξιοπρεπες το κινητο.Μετα απο τοσο καιρο που το εχω ισως η μεγαλυτερη οθονη να με βολευε (Μ2 DUAL).Αλλα πρωτα να ο δω οταν βγει! Την καρτα την εκοψες μονος σου και δεν την εβλεπε;

Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Aπορία: τον τελευταίο μήνα, όταν κάνω ανανέωση του καιρού, αργεί πάρα πολύ να ενημερώσει. Ενώ παλιότερα, ανανέωνε με τη μία. Χωρίς να έχω αλλάξει τίποτα. Ούτε ενημέρωση, ούτε αναβάθμιση, απολύτως! Συμβαίνει και σε κάποιον άλλον ή έχω μόνο εγώ το προνόμιο; (hd widgets αλλά και όποια άλλη εφαρμογή καιρού βάλω).
Scotty, beam us up.
Link to comment
Share on other sites

Διέγραψε την τοποθεσια και ξανα βαλτη μετά.Και μενα μου το είχε κάνει μια φορά,αλλα πλεον ολα καλά!

 

Εχω δοκιμάσει και με άλλες εφαρμογές, όπως πχ android weather που ανιχνεύουν την τοποθεσία εκ νέου. Το ίδιο γίνεται.

Scotty, beam us up.
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα ειναι αξιοπρεπες το κινητο.Μετα απο τοσο καιρο που το εχω ισως η μεγαλυτερη οθονη να με βολευε (Μ2 DUAL).Αλλα πρωτα να ο δω οταν βγει! Την καρτα την εκοψες μονος σου και δεν την εβλεπε;

η καρτα ητανε ετοιμη κομμενη.στο πρωτο μου κινητο ειχα απελπιστει.στο 2τερο το εκανε που και που.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Θερμή παράκληση προς τους διαχειριστές να κρατήσουν το μήνυμα μου για λίγες ώρες.

Έχει μείνει η αδερφή μου χωρίς κινητό και της ψάχνω ένα xperia m σε μαύρο κοντά στα 110-120€ σφραγισμένο. Όποιος έχει κάποια πρόταση, ας στείλει ένα πμ γιατί επείγει. Ευχαριστώ.

Twitter: twitter.com/gerakinasson
Link to comment
Share on other sites

Το (-) της συσκευης ειναι η πολυ κακη καμερα.ενας μεγαλος λογος που εδωσα την συσκευη :whistle:

 

Στην 4.3 η κάμερα πιστεύω έχει βελτιωθεί αρκετά. Χάνει λίγο σε χαμηλό φωτισμό, αλλά σε κανονικές συνθήκες είναι πάρα πολύ καλή.

Το τίμημα αυτών που κατέχουν την γνώση, είναι να ζουν έκπτωτοι.....
Link to comment
Share on other sites

 

εγω το εχω παρει απο τα Χριστουγεννα το Μ dual

This is Sparta!!!:nagger:
Link to comment
Share on other sites

Στην 4.3 η κάμερα πιστεύω έχει βελτιωθεί αρκετά. Χάνει λίγο σε χαμηλό φωτισμό, αλλά σε κανονικές συνθήκες είναι πάρα πολύ καλή.

 

αυτο το παρατηρησα κι εγω, εβγαλα την ιδια φωτο και με το neo V και δεν βλεπω διαφορα

 

----- προσθήκη μηνύματος 95 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Απο ποιο κατάστημα; Είναι Ελληνικό το δικό σου;

 

απο το Birdphone

This is Sparta!!!:nagger:
Link to comment
Share on other sites

Όσοι γκρινιάζατε για το πληκτρολόγιο με τα 9 κουμπιά που χάθηκε με το update το είδατε αυτό;

ΠΟΣΟΧΗ-ΠΡΟΣΟΧΗ.

Τώρα που το Xperia keyboard βγήκε ως αυτόνομη εφαρμογή στο Play Store, αν το βάλετε στο αναβαθμισμένο Xperia M έχει και Τ9!

 

Ακολουθείστε το link:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sonyericsson.textinput.uxp.

Edited by lewton

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Όσοι γκρινιάζατε για το πληκτρολόγιο με τα 9 κουμπιά που χάθηκε με το θλάσης το είδατε αυτό;

 

εμενα το πληκτρολογιο δεν χαθηκε ειναι οπως ηταν

This is Sparta!!!:nagger:
Link to comment
Share on other sites

εμενα το πληκτρολογιο δεν χαθηκε ειναι οπως ηταν

 

Πως γίνεται σε μένα να χάθηκε?

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Όσοι γκρινιάζατε για το πληκτρολόγιο με τα 9 κουμπιά που χάθηκε με το θλάσης το είδατε αυτό;

 

Σε μένα που ''γκρίνιαζα'' λέει πως αυτή η εφαρμογή δεν είναι συμβατή με τη συσκευή μου...

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα που ''γκρίνιαζα'' λέει πως αυτή η εφαρμογή δεν είναι συμβατή με τη συσκευή μου...

Κλίκαρες το link από το κινητό σου ή από τον υπολογιστή;

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Φίλε και γω προσπάθησα να το κατεβάσω σε κινητό Samsung αλλά δε γινόταν.

Εκτιμώ ότι τρέχει από 4.3 και πάνω δυστυχώς.

Τουλάχιστον βγάζει και το πλήκτρο 3x4 σίγουρα;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Φίλε και γω προσπάθησα να το κατεβάσω σε κινητό Samsung αλλά δε γινόταν.

Εκτιμώ ότι τρέχει από 4.3 και πάνω δυστυχώς.

Τουλάχιστον βγάζει και το πλήκτρο 3x4 σίγουρα;

 

Μα μιλάω για Xperia M με 4.3...

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia M and M dual

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...