Jump to content

Motorola RAZR V3


valtrex
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Paidia sas blepw toso kairopou milate-milate-milate...gia ena kinhto to opoio mono gia kosmhma kanei!Sebomai kai ektimw olous osous grafoun se afto to forum alla re paidia...to kinhto(san syskevi) einai ligo...!

Othoni?Mnhmh?camera?poiotita kataskevis?TO MENU??o katalogos :lol: :lol: :lol: (o,ti xeirotero exw dei)???i platforma?

Epeidi oloi gohtevtikame kai to agorasame gaiti einai ena koukli...twra perimenw kai egw to V3x!Opws blepetai to diko mou to poulaw...opoios thelei...

εχοντας αλλαξει αρκετα κινητα [δευτερο κινητο εχω το P900] βρηκα ενα κινητο που δεν λεω να τα αφησω απο τα χερια μου ..ποιοτητα κατασκευης :X πολυ καλη οθονη ,ηχος συνομιλιας αψογος ,ηχους κλησης πολυ καλους και αρκετα φιλικο στην χρηση του μετα απο λιγη συνηθεια ..Ναι ο καταλογος δεν λεει αλλα καλυπτει τις δικες μου αναγκες και με φωτο διπλα στα ονοματα.Τελος βρηκα την δυνατοτητα να επεμβαινω στο λογισμικο του ,πραγμα που εμενα με συναρπαζει.Ελπιζω να καλυψα τις αποριες σου γιατι ΕΜΕΙΣ αγαπαμε αυτο το τηλεφωνο

Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

εχοντας αλλαξει αρκετα κινητα [δευτερο κινητο εχω το P900] βρηκα ενα κινητο που δεν λεω να τα αφησω απο τα χερια μου ..ποιοτητα κατασκευης :X πολυ καλη οθονη ,ηχος συνομιλιας αψογος ,ηχους κλησης πολυ καλους και αρκετα φιλικο στην χρηση του μετα απο λιγη συνηθεια ..Ναι ο καταλογος δεν λεει αλλα καλυπτει τις δικες μου αναγκες και με φωτο διπλα στα ονοματα.Τελος βρηκα την δυνατοτητα να επεμβαινω στο λογισμικο του ,πραγμα που εμενα με συναρπαζει.Ελπιζω να καλυψα τις αποριες σου γιατι ΕΜΕΙΣ αγαπαμε αυτο το τηλεφωνο

Μία ψήφος και από εμένα xagios :up: !!! Έχω αλλάξει κι εγώ πολλά κινητά.. αλλά σαν κι αυτό κανένα. Μόνο το σήμα του να σκεφτείς.. είναι άψογο! Δεν είχα κανένα πρόβλημα στο να το συνηθίσω, από την πρώτη κιόλας μέρα

"Η λήθη οδηγεί στην τραγική επανάληψη"
Link to comment
Share on other sites

εχοντας αλλαξει αρκετα κινητα [δευτερο κινητο εχω το P900] βρηκα ενα κινητο που δεν λεω να τα αφησω απο τα χερια μου ..ποιοτητα κατασκευης :X πολυ καλη οθονη ,ηχος συνομιλιας αψογος ,ηχους κλησης πολυ καλους και αρκετα φιλικο στην χρηση του μετα απο λιγη συνηθεια ..Ναι ο καταλογος δεν λεει αλλα καλυπτει τις δικες μου αναγκες και με φωτο διπλα στα ονοματα.Τελος βρηκα την δυνατοτητα να επεμβαινω στο λογισμικο του ,πραγμα που εμενα με συναρπαζει.Ελπιζω να καλυψα τις αποριες σου γιατι ΕΜΕΙΣ αγαπαμε αυτο το τηλεφωνο

Αλλη μια ψηφος και απο μενα! :)

Το κινητο ειναι super! Καθε κινητο που περνουσα απο τα χερια μου το αγοραζα και με βαση τη μεταπωλητικη του αξια. Αυτο ειλικρινα ειναι ενα τηλεφωνο που δεν τη σκεφτηκα γιατι θελω να το κρατησω.

Ενα αυτο και ενα το παλιο πλεον πιστο μου Siemens SL42 :cool:

Link to comment
Share on other sites

Re paidia nomizw oti ekana vlakeia. edw kai merikes meres to V3 mou exei stamatisei na kanei ixo otan erxetai minima, kai otan paw sta settings->ring styles de me vazei sto menou. mipws ftaiei pou esvisa tous kleidwmenous ixous enw itan epilegmenos gia to minima kapoios apo autous? kai an nai ti mporw na kanw? please help.......
Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
εχοντας αλλαξει αρκετα κινητα [δευτερο κινητο εχω το P900] βρηκα ενα κινητο που δεν λεω να τα αφησω απο τα χερια μου ..ποιοτητα κατασκευης :X πολυ καλη οθονη ,ηχος συνομιλιας αψογος ,ηχους κλησης πολυ καλους και αρκετα φιλικο στην χρηση του μετα απο λιγη συνηθεια ..Ναι ο καταλογος δεν λεει αλλα καλυπτει τις δικες μου αναγκες και με φωτο διπλα στα ονοματα.Τελος βρηκα την δυνατοτητα να επεμβαινω στο λογισμικο του ,πραγμα που εμενα με συναρπαζει.Ελπιζω να καλυψα τις αποριες σου γιατι ΕΜΕΙΣ αγαπαμε αυτο το τηλεφωνο

Εδώ άλλη μία ψήφος :love: Είναι το πρώτο τηλέφωνο που δεν έχω βαρεθεί,συνήθως τα βαριέμαι σε μια βδομάδα,και αμέσως μετά γλυκοκοιτάζω άλλα μοντέλα,αλλά αυτό το έχω από τον Ιούνιο και είναι σαν να το πήρα χθες!!!Τι κι αν δεν έχει όσα είχε το P910 μου,δεν με νοιάζει γιατί αυτό χαίρομαι να το βλέπω,ενώ το P910,ήταν και λίγο μπαουλάκι... :O
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδια τελικα υπαρχει μεγαλυτερη μπαταρια?

 

Ρώτα τον mitsos106, αυτός έχει αγοράσει μεγαλύτερη μπαταρία άρα θα ξέρει :D

 

 

Re paidia nomizw oti ekana vlakeia. edw kai merikes meres to V3 mou exei stamatisei na kanei ixo otan erxetai minima, kai otan paw sta settings->ring styles de me vazei sto menou. mipws ftaiei pou esvisa tous kleidwmenous ixous enw itan epilegmenos gia to minima kapoios apo autous? kai an nai ti mporw na kanw? please help.......

 

Βλακεία δεν έκανες, το να πειραματίζεσαι δεν είναι ποτέ κακό ;) Άκου λοιπόν τώρα τι θα κάνεις. Θα κάνεις ένα backup τα αρχεία mytone.db kai temptone.db και θα τα σβήσεις. Θα κάνεις ένα restart το τηλεφωνάκι σου (έτσι ώστε να τα ξαναδημιουργήσει) και λογικά θα είσαι OK. Let me know the details :D Αν κάτι δεν πάει καλά πάντως έχεις πάντα τα backups σου. ΠΑΝΤΑ BACKUP ΝΑ ΤΟ ΘΥΜΑΣΕ :O

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και απο εμενα.

 

Μια ερωτησουλα... για να μην ανησυχω δηλαδη.

 

Εχω την 40_79 και εχω ενεργο το πορτακι του τηλ. Οταν με καλεί κάποιος ανοιγω το πορτακι , ασπριζει εντελως η οθονη και μετα επανέρχεται στα κανονικα της σαν να ειναι σε αναμονη. μερικα δευτερολεπτα μετά δειχνει και στην οθονη το γραφικο της κλησης. Η κληση πραγματοποιείτε αλλα γιατι ολα αυτα?

 

Ευχαριστω...

Link to comment
Share on other sites

μήπως έχεις κάνα backround,

είτε πολύ μεγάλο πχ >100 ΚΒ ή κανένα progressive .JPG

κάντο απλό και μείωσε το μέγεθος αν δεν 176x220.. :)

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Bororo thanx a lot, doulepse mia xara i simvouli!

 

I'm here to serve :D Πάντως μην φοβάσαι να πειραματίζεσαι... Που ξέρεις μπορεί να βρείς κάτι σπουδαίο για το κινητό και αν είσαι ΟΚ να το μοιραστείς μαζί μας :p

 

 

:yahoo: :yahoo: Έφτασα τα 200 Posts :yahoo: :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν πειραματίστικα και 'γω και τι κατάλαβα;

 

Πέρασε την τελευταία έκδοση 42.08.

Δεν μπορώ να πω ότι μου έκατσε καλά:

Στην αρχή δεν δούλευε το πληκτρολόγιο. Βρήκα σχετικό flex-άκι που διορθώνει το πρόβλημα. Μετά έκανε συνέχεια reboot. Με δεύτερο flash-άρισμα και flex-άρισμα φάνηκε να στρώνει. Τώρα όμως έχω το εξής σημαντικό πρόβλημα:

Το menu των φωτογραφιών (Pictures) και η camera είναι απροσπέλαστα. Πατάω το κουμπί τις κάμερας και δεν γίνεται τίποτε. Πάω στο μενού των φωτογραφιών και πάλι τίποτε. Πάω να αλλάξω την φωτογραφία ένος contact από το Phonebook, τζίφος.

Δεν κολλάει, δεν κρασάρει αλλά δεν γίνεται τίποτε....

Οι φωτογραφίες σίγουρα υπάρχουν στην μνήμη του κινητού. Φαίνονται και από το p2kman.

 

Any bright ideas πριν το πάω σε service center για offical reflash????

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα έχω ένα ερώτημα προς τον bororo που μας έχει βοηθήσει από κάποια προβλήματα κακής λειτουργίας του v3 , το πρόβλημα είναι με το P2K TOOLS στο AT MODE πετιχαινο σύνδεση αλλά στο P2K MODE που είναι για το ποιο σημαντικό μέρος δεν μπορώ να συνδεθώ , χωρίς να έχω αλλάξει τίποτα με το ίδιο port .

Καμιά ιδέα ????

Κώστας :cool:
Link to comment
Share on other sites

μήπως έχεις κάνα backround,

είτε πολύ μεγάλο πχ >100 ΚΒ ή κανένα progressive .JPG

κάντο απλό και μείωσε το μέγεθος αν δεν 176x220.. :)

 

 

Ειναι 22.7ΚΒ .jpg αλλα είναι 208 x 208

 

Ειναι το marbles απο το 6230i μου.

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδια τελικα υπαρχει μεγαλυτερη μπαταρια?

Φίλε μου, πήρα 2 μπαταρίες 1900mA. Για δυο κινητά εννοείται. Απογοητεύτηκα πλήρως. Μη σου πώ οτι κρατάνε λιγότερο από την 700άρα εργοστασιακή. Βέβαια, ήταν noname μα περίμενα κάτι καλύτερο. Μετά από επικοινωνία με το κατάστημα, δεν αναγνωρίζουν λάθος στο συγκεκριμένο θέμα. Και δεν είναι δυνατό να έπεσα σε απατεώνες, γιατί εδώ στη Γερμανία, αυτά δεν περνάνε... Συμβουλή: Κράτα αυτή που έχεις και φόρτιζέ τη περισσότερες φορές. Απ' οτι ξέρω, στην Ελλάδα οι μπαταρίες 1900mA κοστίζουν γύρω στα 30€ ενώ εδώ τις πήρα με 14. Η επιλογή δική σου...

Link to comment
Share on other sites

Μετά από λίγο καιρό λοιπόν χρήσης του V3, χθες το μεσημέρι παρατήρησα ότι όταν επιχειρώ να κάνω κλήση, τρεμοπαίζει η οθόνη :cry: :cry: . Και ερωτώ.. πρέπει να το πάω πίσω?? Γίνεται να φτιάξει χωρίς να μπλέξω με "Γερμανούς"?

Εντωμεταξύ (άσχετο, αλλά έτσι για να γελάσουμε), όταν μου έφεραν το κινητό (με courier), το χαρτί του Γερμανού έλεγε.. "Για την διασφάλιση της εγγύησης καλής λειτουργίας, που σας παρέχεται από την κατασκευάστρια εταιρία.... πρέπει 1) Να φυλάξετε σε άρτια κατάσταση την συσκευασία του κινητού τηλεφώνου και όσα περιέχονται σε αυτή. Συγκεκριμένα.. η συσκευασία του κινητού τηλεφώνου πρέπει να μην φέρει καμία φθορά" :rocket:

Έλα μου ντε όμως, που εγώ για να το ανοίξω το έσκισα το κουτί... :p Θα ρίξω πολλά γέλια (αλλά και κάτι "παραπάνω")αν μου πουν ότι δεν ισχύει η εγγύηση :lol: :lol:

"Η λήθη οδηγεί στην τραγική επανάληψη"
Link to comment
Share on other sites

Woman Κανονικα ισχυει η εγγυηση μην φοβασαι τιποτε ....ειχε γραφτει κατι για την δικη σου περιπτωση σε προηγουμενες σελιδες
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω ενα προβληματακι. Δεν μπορω να αλλξω με τιποτα την εξωτερικη εικονα. Βαζω κανονικα την εικονα και ενω φαινεται οτι υπαρχει στο a/mobile/system μολις κανω επανεκκινηση... τσουπ το Μ (Γκαμωτο!!!).

Καμια ιδεα για το τι παιζει εχει κανεις?

Link to comment
Share on other sites

hi!!

loipon..pira epitelous to kinhto!!

akouste omws ti mou kanei!! ston thlefwniko katalogo, ta onomata den mnporw na ta vrw..

px. ta onomata pou arxizoun apo M den mporw na ta vrw me tipota, ta exei kapws anakatemena..

kai anagkazomai na ta psaxnw apo thn arxh gia na kanw mia klisi i na steilw ena mhnyma!!

symvainei kai s esas ayto??

:(

thanks paidia prokatavolika!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω ενα προβληματακι. Δεν μπορω να αλλξω με τιποτα την εξωτερικη εικονα. Βαζω κανονικα την εικονα και ενω φαινεται οτι υπαρχει στο a/mobile/system μολις κανω επανεκκινηση... τσουπ το Μ (Γκαμωτο!!!).

Καμια ιδεα για το τι παιζει εχει κανεις?

στην εξωτερικη οθονη οταν το καπακι ειναι κλειστο εχει την εικονα που εχεις και στην εσωτερικη ΑΝ ΤΩΡΑ ΕΝΝΟΕΙς ΤΟ GIFAKI πρεπει να σβησεις πρωτα της μοτορολα και μετα να ονομασεις το καινουριο σε cl.gif προσεξε να εχει διαστασεις 96*80
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

hi!!

loipon..pira epitelous to kinhto!!

akouste omws ti mou kanei!! ston thlefwniko katalogo, ta onomata den mnporw na ta vrw..

px. ta onomata pou arxizoun apo M den mporw na ta vrw me tipota, ta exei kapws anakatemena..

kai anagkazomai na ta psaxnw apo thn arxh gia na kanw mia klisi i na steilw ena mhnyma!!

symvainei kai s esas ayto??

:(

thanks paidia prokatavolika!

μηπως ψαχνεις το Μ στο πληκτρο 5?γιατι ειναι στο 6 :!:
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Motorola RAZR V3

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...