Jump to content

Motorola RAZR V3


valtrex
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Thnx ρε φίλε. Απορώ τι το διαφορετικό έκανα χτες και στην αποθήκευση μου αποθήκευε όλο το MMS. Κλικάριζα μάλιστα τη φωτογραφία και αφού την έκανα προβολή ως φωτογραφία δεν μου έδινε καμία επιλογή. Δεν πειράζει, τέλος καλό όλα καλά! :)

Μάλλον δεν ανοιγες το mms, ή δε μάλλον δεν ήταν επιλεγμένη η φωτογραφία. Το έχω πάθει και γω και μου ερχόταν να το σπάσω το τιμημένο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Υπάρχει κάποιος τρόπος να ξεκλειδώσω κλειδωμένες ρυθμίσεις (για WAP, GPRS, MMS)? Εάν κάτι τέτοιο δεν είναι δυνατό, μήπως μπορώ να σβήσω επιλεκτικά κάποιες ρυθμίσεις? (υπάρχουν αποθηκευμένες ρυθμίσεις για όλους τους providers, αλλά αυτές της Vf είναι κλειδωμένες :mad: )

Συσκευή: Motorola V3

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.μηπως ξερει κανεις που μπορω να βρω τον ηχο του μηνυματος που χτυπαει για να σε ξαναειδοποιησει οτι εχεις μηνυμα.αυτος ο τονος.:)
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

paidia ti xrima lete na to paro ασημι 'η μαυρο

Mαυρο να το παρεις,αν και εχει μειονεκτημα οτι φαινονται οι δαχτυλιες!:)

εγω μαυρο το αγορασα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

πωλειται και μαλιστα εχει πεσει σε πολυ ανταγωνιστικη τιμη.εγω ειμουν ερωτευμενος με αυτο το κινητο και περιμενα την καταλληλη στιγμη να το αποκτησω.θυμαμαι τον πρωτο καιρο που κυκλοφορησε οτι κοστιζε 630 euro και τωρα εχει πεσει 400 euro πιο κατω. :shock:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κάπου εδώ σε αυτό το θεμα υπήρχε ενα thread που έλεγε τι μπορουμε να σβισουμε από το V3 για να ελευθεροσουμε χώρο χωρίς προβλήματα!! Αλλα που να το βρώωωωωω. ειναι 146 σελιδες... :wacko:

 

Το έχεις προχειρο κανεις? Ευχαριστώ ... φανταστικοί χρήστες V3 :happy:

Link to comment
Share on other sites

Κάπου εδώ σε αυτό το θεμα υπήρχε ενα thread που έλεγε τι μπορουμε να σβισουμε από το V3 για να ελευθεροσουμε χώρο χωρίς προβλήματα!! Αλλα που να το βρώωωωωω. ειναι 146 σελιδες... :wacko:

 

Το έχεις προχειρο κανεις? Ευχαριστώ ... φανταστικοί χρήστες V3 :happy:

http://www.motox.info/showthread.php?t=715

 

grteo,οχι δεν εχει video recording οταν το παιρνεις.Μπορεις να του βαλεις μετα ομως.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα απο σημερα ειμαι και εγω κατοχος ενος V3.

Εχω ενα προβλημα λιγο εκνευριστικο.

Οταν παω να γραψω μηνυμα και γραφω με Ελληνικους χαρακτηρες με αφηνει να γραψω μονο μεχρι 70 χαρακτηρες.

Οποιος μπορει να με βοηθησει ας απαντησει.

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα απο σημερα ειμαι και εγω κατοχος ενος V3.

Εχω ενα προβλημα λιγο εκνευριστικο.

Οταν παω να γραψω μηνυμα και γραφω με Ελληνικους χαρακτηρες με αφηνει να γραψω μονο μεχρι 70 χαρακτηρες.

Οποιος μπορει να με βοηθησει ας απαντησει.

SEEM 0032_0001, offset 3F, bit 4: SMS Unicode (1 on, 0 off)

 

:)

Link to comment
Share on other sites

SEEM 0032_0001, offset 3F, bit 4: SMS Unicode (1 on, 0 off)

 

:)

 

Ειμαι τελειως ασχετος απο Motorola.

Help!!!

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Συνδέεις το κινητό στον υπολογιστή με το p2ktools. Αλλάζεις τη σύνδεση σε p2kmode. Πηγαίνεις στο seem editor. Στη θέση seemνα γράφει 0032, στη θέση rec, 0001. Πατάς Read from phone. Στον αριστερό πίνακα θα εμφανιστουν αριθμοί του 16δικού συστήματος. Επιλέγεις το 3 οριζόντια και F κάθετα.

Στο bit operations θα "τικαριστουν" κάποια νούμερα. Ξετίκαρε το 4.

Πάτα write to phone. Κλείσε το p2k tools, αποσύνδεσε το κινητό από τον υπολογιστή, κλεισ΄το και ξαναάνοιξε το. Λογικά το πρόβλημα σου θα έχει διορθωθεί. Το p2ktools αν δεν το έχεις θα το βρεις στο http://www.motomodders.net. Πρέπει να γραφτείς για να το κατεβάσεις.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση προς τους εμπειρους του modding...........κατα την αποψη σας ποια ειναι η καλυτερη eκδοση firmware???? Eιδικοτερα ποιαν προτιματε μεταξυ της 42.0ΕR και της πιο προσφατης 42.10R ????

Συναντησατε καποιες ουσιωδεις διαφορες?

Link to comment
Share on other sites

kalimera paidia parakoloutho to forum kairo tora alla proti fora grafo ekana seem 0032 0001 gia monimi anafora minimatos alla den doulebi kai thelo tis arxikes rithmisis kai kapou ida gia ikonomia mpatarias signomi gia ta gramata alla kati epathe to pc kai den alazi ellinika
Link to comment
Share on other sites

kalimera paidia parakoloutho to forum kairo tora alla proti fora grafo ekana seem 0032 0001 gia monimi anafora minimatos alla den doulebi kai thelo tis arxikes rithmisis kai kapou ida gia ikonomia mpatarias signomi gia ta gramata alla kati epathe to pc kai den alazi ellinika

Δε γινεται να εχεις μονιμη αναφορα μηνυματος.Πρεπει να τη βαζεις καθε φορα εσυ.

Link to comment
Share on other sites

Δε γινεται να εχεις μονιμη αναφορα μηνυματος.Πρεπει να τη βαζεις καθε φορα εσυ.

Nai to ksero alla meta apo ayto pou ekana den exo oute auti tin epilogi giayto zitao tis arxikes rithmisis

Link to comment
Share on other sites

Nai to ksero alla meta apo ayto pou ekana den exo oute auti tin epilogi giayto zitao tis arxikes rithmisis

Δεν μπορεις να κανεις ολικη επαναφορα?Στις ρυθμισεις/ασφαλεια.

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορεις να κανεις ολικη επαναφορα?Στις ρυθμισεις/ασφαλεια.

ofs 3Dh - bit 1 - SMS report (1 - on, 0 - off) gia na katalabis ekana ayto kai eksafanistike apo to til.H epilogi nai-oxi anaforas sms kai den thimame tis arxikes parametrou pou sou grafo parapano

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.μηπως ξερει κανεις που μπορω να βρω τον ηχο του μηνυματος που χτυπαει για να σε ξαναειδοποιησει οτι εχεις μηνυμα.αυτος ο τονος.:)

 

Ρυθμισεις > Ρυθμιση ηχων > Ρυθμιση > Υπενθυμισεις > ΟΧΙ

Link to comment
Share on other sites

Ρυθμισεις > Ρυθμιση ηχων > Ρυθμιση > Υπενθυμισεις > ΟΧΙ

δεν διαβασες καλα αυτο που ρωταω...δεν θελω να ακυρωσω την ειδοποιηση αλλα να βρω αυτον τον ηχο και να τον εχω για προταρχικο!:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Motorola RAZR V3

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...