Jump to content

Motorola RAZR V3


valtrex
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

poses wres prwti fortisi??

6-8 παντα κλειστο :!: ;) και 4 κυκλους πληρους φορτισης-εκφορτισης :cool:

http://pics.homere.jmsp.net/t_24/64x64/031106_tiger.gif I'M NOT PERFECT BUT I'M SO CLOSE THAT SCARES ME

LIVE YOUR LIFE ;) :!:LIFE IS SHORT.......AND YOU'RE TALL :this:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σκέφτομαι να το πάρω, θα ήθελα να ξέρω είστε ευχαριστημένοι όσοι το έχετε. Επίσης επειδή είναι και Motorola σκέφτομαι μήπως υπάρξει πρόβλημα με τα πολλά "ανοιξε - κλείσε" της συσκευής. Το ελατήριο είναι αρκετό δυνατό;

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σκέφτομαι να το πάρω, θα ήθελα να ξέρω είστε ευχαριστημένοι όσοι το έχετε. Επίσης επειδή είναι και Motorola σκέφτομαι μήπως υπάρξει πρόβλημα με τα πολλά "ανοιξε - κλείσε" της συσκευής. Το ελατήριο είναι αρκετό δυνατό;
Ειναι ποιοτικο τηλεφωνο , πολυ καλη δουλεια ,θα μεινεις απολυτα ευχαριστημενος αν βεβαια δεν ζητας παρα πολλα απο το τηλεφωνο ;)
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με τη "διαμάχη" μαύρο ή ασημί, έχω να παραθέσω τα ακόλουθα, από προσωπική βέβαια εμπειρία:

- Έχω το ασημί από αρχές Απριλίου. Ο θείος μου έχει το μαύρο εδώ και ενάμισι μήνα. Το δικό μου, παρά το "Γολγοθά" που το υποβάλλω καθημερινά λόγω βάλε- βγάλε στον υπολογιστή, άνοιξε- κλείσε κτλ, δεν έχει εμφανίσει σημεία χρόνου ή κόπωσης. Το άλλο, παρότι το είχα στην κατοχή μου για μερικές μέρες για τα απαραίτητα πειράγματα, άρχισε ήδη σε μερικές γωνίες να φεύγει το εξωτερικό χρώμα και να φαίνεται το μέταλλο εσωτερικά. Ο θείος μου να σημειώσω, κάνει ένα τηλεφώνημα στις 2 μέρες, το κινητό του είναι μόνιμα στη θήκη και πολλές φορές σβήνει από μόνο του καθώς η μπαταρία του αδειάζει μόνη της.

- Παρήγγειλα και μπαταρία 1700mA, θα σας πω τις εντυπώσεις μου όταν τη χρησιμοποιήσω.

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με τη "διαμάχη" μαύρο ή ασημί, έχω να παραθέσω τα ακόλουθα, από προσωπική βέβαια εμπειρία:

- Έχω το ασημί από αρχές Απριλίου. Ο θείος μου έχει το μαύρο εδώ και ενάμισι μήνα. Το δικό μου, παρά το "Γολγοθά" που το υποβάλλω καθημερινά λόγω βάλε- βγάλε στον υπολογιστή, άνοιξε- κλείσε κτλ, δεν έχει εμφανίσει σημεία χρόνου ή κόπωσης. Το άλλο, παρότι το είχα στην κατοχή μου για μερικές μέρες για τα απαραίτητα πειράγματα, άρχισε ήδη σε μερικές γωνίες να φεύγει το εξωτερικό χρώμα και να φαίνεται το μέταλλο εσωτερικά. Ο θείος μου να σημειώσω, κάνει ένα τηλεφώνημα στις 2 μέρες, το κινητό του είναι μόνιμα στη θήκη και πολλές φορές σβήνει από μόνο του καθώς η μπαταρία του αδειάζει μόνη της.

- Παρήγγειλα και μπαταρία 1700mA, θα σας πω τις εντυπώσεις μου όταν τη χρησιμοποιήσω.

το αλλο με τον Τοτο το ξερεις? ;) τα εχω και τα 2 ΕΓΩ :!: το μαυρο μου εχει φαει τουμπα απο 1.5 μετρο σε μαρμαρα και δεν επαθε ουτε γρατζουνια :!: :cool: ουτε το καπακι δεν εφυγε :!: [αν ηταν αλλο το λιγοτερο που θα ειχε συμβει ηταν αυτο,να μην πω οτι θα ειχε γινει ανταλλακτικουλια :lol: ]ο θειος σου λοιπον η ειναι οικοδομος η το εχει ρημαξει στην τουμπα............

http://pics.homere.jmsp.net/t_24/64x64/031106_tiger.gif I'M NOT PERFECT BUT I'M SO CLOSE THAT SCARES ME

LIVE YOUR LIFE ;) :!:LIFE IS SHORT.......AND YOU'RE TALL :this:

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει, μη βαράς! Εγώ την εμπειρία μου είπα, μπορεί να είναι όπως τα λές. Σαν ποιότητα κατασκευής πάντως, βάζει κάτω πολλά κινητα...
Link to comment
Share on other sites

Ειναι ποιοτικο τηλεφωνο , πολυ καλη δουλεια ,θα μεινεις απολυτα ευχαριστημενος αν βεβαια δεν ζητας παρα πολλα απο το τηλεφωνο ;)

 

Μόνο για την εμφάνιση του το έχω ξεχωρίσει. Για να κάνω την δουλειά μου έχω και άλλο τηλέφωνο... :cool:

 

@invictus1: Thanks, γιατί με αυτά που είπε ο mitsos106, μου κόπηκαν τα ήπατα γιατί το θέλω σε μαύρο!

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Μόνο για την εμφάνιση του το έχω ξεχωρίσει. Για να κάνω την δουλειά μου έχω και άλλο τηλέφωνο...
αν σε ενδιαφερει και δεν εχεις προβλημα αγγλικων ;) υπαρχει και το V3a που κυκλοφορει ηδη ειναι το ιδιο ακριβως με το απλο V3 με μεγαλυτερη μνημη και 1.3 καμερα :cool: αν δεν εχεις επισης 3 κολληματα 1 με το μαυρο v3, 2 με το <<χαρτι>> και τελος με το περιμενε :!: :lol: θα προτεινα V3x που περιμενω κι εγω :cool: ΕΕΕΡΧΕΤΑΙ!!!!!!!! :lol:

http://pics.homere.jmsp.net/t_24/64x64/031106_tiger.gif I'M NOT PERFECT BUT I'M SO CLOSE THAT SCARES ME

LIVE YOUR LIFE ;) :!:LIFE IS SHORT.......AND YOU'RE TALL :this:

Link to comment
Share on other sites

αν σε ενδιαφερει και δεν εχεις προβλημα αγγλικων ;) υπαρχει και το V3a που κυκλοφορει ηδη ειναι το ιδιο ακριβως με το απλο V3 με μεγαλυτερη μνημη και 1.3 καμερα :cool: αν δεν εχεις επισης 3 κολληματα 1 με το μαυρο v3, 2 με το <<χαρτι>> και τελος με το περιμενε :!: :lol: θα προτεινα V3x που περιμενω κι εγω :cool: ΕΕΕΡΧΕΤΑΙ!!!!!!!! :lol:

 

Έχεις κάνα link για το V3a να το δούμε;Πόση εσωτερική μνήμη έχει;

It's Christmas time.

Ubuntu has been broken ;)

Be aware of the consequence.

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο το V3x, αλλά αρκετά πιο "χοντρό" και βαρύ. Κρίμα που δεν κράτησαν ίδιες τις διαστάσεις του!
Link to comment
Share on other sites

αν σε ενδιαφερει και δεν εχεις προβλημα αγγλικων ;) υπαρχει και το V3a που κυκλοφορει ηδη ειναι το ιδιο ακριβως με το απλο V3 με μεγαλυτερη μνημη και 1.3 καμερα :cool: αν δεν εχεις επισης 3 κολληματα 1 με το μαυρο v3, 2 με το <<χαρτι>> και τελος με το περιμενε :!: :lol: θα προτεινα V3x που περιμενω κι εγω :cool: ΕΕΕΡΧΕΤΑΙ!!!!!!!! :lol:

 

Από τα κολλήματα που αναφέρεις έχω πρόβλημα σε 2 (από τα 4 αν βάλουμε και τα αγγλικά).

1. Τα αγγλικά δεν είναι problem.

2. Δυστυχώς έχω κόλλημα με το μαύρο V3...

3. Το "χαρτί" δεν είναι πρόβλημα.

4. Έχω πρόβλημα με την αναμονή.

 

Αλλά γιατί να το πάρω ούτως ή άλλως; Το S700 μου με 128ΜΒ Memory Stick μια χαρά κάνει την δουλειά του. Άρα θα προτιμήσω το V3 γιατί το θέλω απλά για κινητό "μουράτο"... :cool:

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Έχεις κάνα link για το V3a να το δούμε;Πόση εσωτερική μνήμη έχει;
το εχουν στειλει Κορεα σαν πρωτη χωρα διανομης και εχει προχωρησει κι η διανομη στην υπολοιπη Ασια κι απο τον αλλο μηνα Αμερικη η μνημη ειναι 8mb 99% θα επαληθευσω ομως ;)

http://pics.homere.jmsp.net/t_24/64x64/031106_tiger.gif I'M NOT PERFECT BUT I'M SO CLOSE THAT SCARES ME

LIVE YOUR LIFE ;) :!:LIFE IS SHORT.......AND YOU'RE TALL :this:

Link to comment
Share on other sites

παρτε ενα λινκ με μερικες φωτο του V3a κι οτι περισσοτερο βρω θα βαλω ;) συγνωμη για την καμερα ειπα 1.3 αλλα ειναι 1mp :Ohttp://www.engadget.com/entry/1234000420036203

http://pics.homere.jmsp.net/t_24/64x64/031106_tiger.gif I'M NOT PERFECT BUT I'M SO CLOSE THAT SCARES ME

LIVE YOUR LIFE ;) :!:LIFE IS SHORT.......AND YOU'RE TALL :this:

Link to comment
Share on other sites

http://www.mobileburn.com/gallery.jsp?Id=1527&source=SIDEBAR ρε θα μας :wacko: αυτοι εδω το εχει 1.3mp :!: :!: :blink: :wacko:

http://pics.homere.jmsp.net/t_24/64x64/031106_tiger.gif I'M NOT PERFECT BUT I'M SO CLOSE THAT SCARES ME

LIVE YOUR LIFE ;) :!:LIFE IS SHORT.......AND YOU'RE TALL :this:

Link to comment
Share on other sites

υπαρχουν ηδη 2 θεματα αποκλειστικα για το V3x-1150 :!: ;) αν το βαλες ως ενημερωση νεου μοντελου το λινκ :!: :cool:

http://pics.homere.jmsp.net/t_24/64x64/031106_tiger.gif I'M NOT PERFECT BUT I'M SO CLOSE THAT SCARES ME

LIVE YOUR LIFE ;) :!:LIFE IS SHORT.......AND YOU'RE TALL :this:

Link to comment
Share on other sites

Εδω θα βρειτε την full εκδοση ενος πολυ πολυ χρησιμου προγραμματος ;) h**p://www.savefile.com/files.php?fid=2042696
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

αυτό το V3a που αναφέρεται δις πιό πάνω..

CDMA RAZR V3a, σημαίνει ΔΕΝ παίζει σε GSM !!!... :)

μόνο σε US με sprint και Κορέα από ότι έιδα.. ;)

Creek A50i R | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | Kenwood DP-2050 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

αυτό το V3a που αναφέρεται δις πιό πάνω..

CDMA RAZR V3a, σημαίνει ΔΕΝ παίζει σε GSM !!!... :)

μόνο σε US με sprint και Κορέα από ότι έιδα.. ;)

δηλωθηκε οτι ειναι CDMA :!: ;) :cool:

http://pics.homere.jmsp.net/t_24/64x64/031106_tiger.gif I'M NOT PERFECT BUT I'M SO CLOSE THAT SCARES ME

LIVE YOUR LIFE ;) :!:LIFE IS SHORT.......AND YOU'RE TALL :this:

Link to comment
Share on other sites

δηλωθηκε οτι ειναι CDMA :!: ;) :cool:

ωραία.. ελπίζω σε μία καλή τιμή.. :) να το πάρω..

το V3 μου, το ζηλέυουν πολλοί,

οπότε μάλλον κάτι θα πάθει.. :) :D

 

το V3x σίγουρα θα μικραίνει.. :)

τώρα πως θα λέγεται δεν ξέρω.. :D

Creek A50i R | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | Kenwood DP-2050 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

ωραία.. ελπίζω σε μία καλή τιμή.. :) να το πάρω..

το V3 μου, το ζηλέυουν πολλοί,

οπότε μάλλον κάτι θα πάθει.. :) :D

 

το V3x σίγουρα θα μικραίνει.. :)

τώρα πως θα λέγεται δεν ξέρω.. :D

η τιμη του V3a εχει βγει παντως κι ειναι λιγο εξωπραγματικη παιζει στα 800$ περιπου :!: :wacko: την στιγμη που το V3x παιζει στα 1000-1200$ :!: :cool:

http://pics.homere.jmsp.net/t_24/64x64/031106_tiger.gif I'M NOT PERFECT BUT I'M SO CLOSE THAT SCARES ME

LIVE YOUR LIFE ;) :!:LIFE IS SHORT.......AND YOU'RE TALL :this:

Link to comment
Share on other sites

η τιμη του V3a εχει βγει παντως κι ειναι λιγο εξωπραγματικη παιζει στα 800$ περιπου :!: :wacko: την στιγμη που το V3x παιζει στα 1000-1200$ :!: :cool:

παντώς αν βγεί το V3a βελτιωμένο στα σημεία,

πάω για αυτό.. :)

για τις τιμές τα έιπαμε :D

 

ΥΓ.: μα κανείς δεν κοιμάται.. :)

Creek A50i R | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | Kenwood DP-2050 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

παντώς αν βγεί το V3a βελτιωμένο στα σημεία,

πάω για αυτό.. :)

για τις τιμές τα έιπαμε :D

 

ΥΓ.: μα κανείς δεν κοιμάται.. :)

ειμαστε παιδια της νυχτας :!: :lol: που τα φαγαν τα κουνουπια :!: :rotfl: :offtopic:

http://pics.homere.jmsp.net/t_24/64x64/031106_tiger.gif I'M NOT PERFECT BUT I'M SO CLOSE THAT SCARES ME

LIVE YOUR LIFE ;) :!:LIFE IS SHORT.......AND YOU'RE TALL :this:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Motorola RAZR V3

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...