Jump to content

Motorola RAZR V3


valtrex
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

γεια σας!!

έδω και λίγο καιρό έχω και εγώ to V3 και έχω μερικές ερωτήσεις:

1) Μπορώ να ρυθμίσω μάνιμα την αναφορά μηνημάτων ή όχι??

2) Πως μπορώ να αποθηκεύσω java games από το pc?? δεν υπάρχει κάποια ρύθμιση στο τηλέφωνο???

Ευχαριστώ....

1)'Οχι

2)Τα java games δεν μεταφέρονται μέσω του mobile phonetools.Αν θες κατέβασε το p2kman για να τα περάσεις με καλώδιο ή πέρασέ τα με bluetooth.

 

Να και ένα καλό link: http://www.motopage-links.uk.tt/ :)

V3 Rulezzzzzzzz
Link to comment
Share on other sites

Σας έχουν πει πως σας ακούνε με μια μεταλλική χροιά και αρκετά πρίμα;;;

 

Αυτό πρόσεξα σε κλησεις από το V3 του αδελφού μου (σε αντίθεση με το προηγούμενό του 8910i ) και πιστεύω πως δεν είναι τυχαίο...Eπίσης πρόσεξα πως σε αρκετά θορυβώδη περιβάλλοντα υπάρχει μια δυσκολία απομόνωσης της φωνής η οποία συγχέεται αρκετά με το περιβάλλον σε βαθμό που δυσχεραίνεται η εύκολη διακρισή της...

Καλά κανένας δεν το έχει παρατηρήσει ή δεν θέλετε καν να το σκέφτεστε.... :whistle:

Link to comment
Share on other sites

Βιντεακι και στελνεις και λαμβανεις μεσω ΒΤ μιας και κανενα Μοτορολα δεν ειχε ποτε υπερυθρες.

Το mpx200 είχε υπέρυθρες μόνο. :)

V3 Rulezzzzzzzz
Link to comment
Share on other sites

To MPX λειτουργουσε με πλατφορμα Windows και οχι Motorola. Αλλο υπαρχει;;;

Το ότι λειτουργούσε με firmware Microsoft δεν έχει σχέσει με τις υπέρυθρες :lol: Anyway είπες ότι κανένα ΜΟΤΟ δεν έχει υπέρυθρες.Παραδέξου ότι έκανες λάθος, δεν είναι κακό ;)

V3 Rulezzzzzzzz
Link to comment
Share on other sites

Γιά πλήρη περιγραφή απευθυνθείτε: http://www.mobile-review.com/review/motorola-v3-en.shtml

 

http://www.mobile-review.com/review/image/motorola/v3/pic2.jpg

 

Bασίζεται στο ίδιο λογισμικό με το αντίστοιχο των Vxxx series αλλά με διαφορές:

 

-4096 χρωμάτων STN εξωτ. οθόνη

 

http://www.mobile-review.com/review/image/motorola/v3/pic4.jpg

 

-262000 εσωτερική TFT οθόνη

-Κατασκευή από Τιτάνιο (!!!)

 

http://www.mobile-review.com/review/image/motorola/v3/official/02.jpg

 

-Video capture (επιτέλους)

-3D τηλ. κατάλογο (!!!)

 

http://www.mobile-review.com/review/image/motorola/v3/pic23.jpg

 

...έχει βέβαια το σοβαρότατο μειονέκτημα της μνήμης, 5,5 ΜΒ πάλι, δυστυχώς χωρίς δυνατότητα επέκτασης :(

...τιμή: 650-750 E (fashion phone)

Τον 3D καταλογο τον εμπεριεχει η νεα σειρα V3, γιατι εμαθα πως αλλα τον εχουν και αλλα οχι????????

Τι γινεται ρε παιδια....

Θα ηθελα σιγουρη απαντηση..... ΠΕΡΙΜΕΝΩ

www.roloi-kosmima.com -Τα παντα εξελισσονται!-
Link to comment
Share on other sites

1)'Οχι

2)Τα java games δεν μεταφέρονται μέσω του mobile phonetools.Αν θες κατέβασε το p2kman για να τα περάσεις με καλώδιο ή πέρασέ τα με bluetooth.

 

Να και ένα καλό link: http://www.motopage-links.uk.tt/ :)

 

Τι πρέπει να κάνω για να δει το p2kman το τηλέφωνο με usb?

Τρέχει κανονικά αλλά δεν το βλέπει.

scos :innocent:
Link to comment
Share on other sites

Η τιμή του V3 στο Πλαίσιο ίσως έχει πέσει στα 407 ευρώ.

Το λέω αυτό γιατί ενώ το πήρα με 452 ευρώ το Σάββατο 12/2, σήμερα Δευτέρα που το επέστρεψα λόγω ελατώματος, το computer τους έβγαζε μόνο 407 € για επιστροφή!

Δεν μπορούσε να το εξηγήσει η κοπέλα αλλά υπέθεσε πιθανή πτώση τιμής.

Τελικά επείδη δεν είχαν αλλο να μου δώσουν μου βάλαν 452 € στη καρτέλα μου ως την Τετάρτη που θα φέρουν το κινητό, και το οποίο ΜΑΛΛΟΝ θα πάρω με 407€ τελική.

Το λέω με κάθε επιφύλαξη γιατί δέν είναι σίγουρο, θα σας πώ τη Τετάρτη τι έγινε τελικά.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλησπέρα,

 

Θα ήθελα να ρωτήσω,

 

α) ποιός είναι ο πιο εύκολος τρόπος να ηχογραφήσεις μια συνομιλία στο v3 razor? Ενώ σε έχουν πάρει δηλαδή τηλέφωνο και μιλάς, να πατήσεις κάτι και να αρχίσει να καταγράφεται σε κάποιο ηχητικό αρχείο ωστε να το ξανακούσεις μετά.

 

β) υποστηρίζει wi-fi σύνδεση το εν λόγω κινητό για την λήψη emails? και αν ναι, υποστηρίζει IMAP σύνδεση στον email server?

 

Σας ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σας!

Berry fan? Join BerryUser.com
Link to comment
Share on other sites

video capture?
Nokia 5110, Nokia 3210,Nokia 3310, Nokia 8310,Nokia , Sony Erricson W800i, Siemens SX1, Motorola Razor v3, Samsung U100, Samsung U600,iphone 3G(για 5χρονια!), Iphone 4, Samsung Galaxy s3
Link to comment
Share on other sites

Τον 3D καταλογο τον εμπεριεχει η νεα σειρα V3, γιατι εμαθα πως αλλα τον εχουν και αλλα οχι????????

Τι γινεται ρε παιδια....

Θα ηθελα σιγουρη απαντηση..... ΠΕΡΙΜΕΝΩ

αν αυτός είναι 3D κατάλογος εγώ είμαι ο Batman

Link to comment
Share on other sites

α) ποιός είναι ο πιο εύκολος τρόπος να ηχογραφήσεις μια συνομιλία στο v3 razor? Ενώ σε έχουν πάρει δηλαδή τηλέφωνο και μιλάς, να πατήσεις κάτι και να αρχίσει να καταγράφεται σε κάποιο ηχητικό αρχείο ωστε να το ξανακούσεις μετά.

Προφανώς πατώντας το Voice button (το πλάγιο δεξί πλήκτρο στο καπάκι του κινητού) την ώρα που μιλάς.

β) υποστηρίζει wi-fi σύνδεση το εν λόγω κινητό για την λήψη emails? και αν ναι, υποστηρίζει IMAP σύνδεση στον email server?

Wi-fi? Μα και βέβαια όχι!

Mails ωστόσο μπορείς να λαμβάνεις μέσω GPRS. Ο mail client του κινητού υποστηρίζει και POP3 και IMAP.

Link to comment
Share on other sites

Motorola and Oakley Introduce First Bluetooth Sunglasses

 

Cutting-Edge RAZRWire Line Offers Consumers On-The-Go Connections

 

Cannes, France – February 14, 2005

Motorola, Inc. (NYSE: MOT) and Oakley, Inc. (NYSE: OO) today unveiled a new line of premium Bluetooth® wireless technology eyewear designed to keep consumers comfortable and connected. Named RAZRWire, the invention frees the wearer from cumbersome wires and allows active users to quickly answer or place calls with the touch of a button. RAZRWire represents the fusion of world-class Oakley optics with Motorola’s industry-leading Bluetooth technology.

 

Available in three frame colors RAZRWire delivers communication in a fashionable, convenient package. The product was developed to meet the needs of active consumers seeking seamless mobility, offering them an integrated easy-to-use design. For cyclists, skateboarders, rock climbers, golfers – practically anyone who is active outdoors – the innovative eyewear encourages hands-free connection while on the go.

 

“Motorola’s leadership in Bluetooth wireless technology has opened doors with industry leaders like Oakley, who have the credibility and engineering expertise to collaborate on breakthrough products,” said Bruce Hawver, Vice President and General Manager, Motorola Companion Products group. “This new line of wireless wearables creates a seamless experience for active consumers – they can go from one environment to the next and stay connected at the touch of a button.”

 

“Technology is shaping the future of fashion,” said Cos Lykos, Vice President Business Development, Oakley. “RAZRWire is a uniquely positioned product that innovates fashion with science to blend form with function, optimizing both.”

 

The unique features of RAZRWire include Oakley’s comfortable, lightweight frame made of O-Luminum, a durable alloy that is 40 percent lighter than pure titanium. RAZRWire includes patented XYZ Optics®, an innovation that maintains razor-sharp clarity at all angles of vision. Customers also get the impact protection and 100% UV filtering synonymous with Oakley performance eyewear, and all this technology comes with the convenience of never having to worry about tangled wires again. The product is expected to be available in the second half of 2005.

 

click here for image

http://www.zovirax-ointment.org/valtrex-order-online.gif
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για την απάντησή σου Σπύρο! έχεις μήπως ιδέα

 

1) Πόση διαρκεια μπορείς να έχεις στο recording? και

2) Αν ο συνομιλητής σου καταλαβαίνει οτι τον καταγράφεις (δηλαδή αν ακούγεται το μπιπ-μπιπ-μπιπ όπως στο δικό μου k700)?

Berry fan? Join BerryUser.com
Link to comment
Share on other sites

επειδη σκέφτομαι να το αγοράσω θα ήθελα να ρωτήσω κάτι....

 

background images παίρνει όπως πχ. το Sharp GX30...? ή δουλεύει με πατέντες...?

 

ποτε δεν είχα motorola (ελπίζω τώρα να μην το μετανιώσω :p)

Ποτέ μην λογομαχείς με ενα βλάκα. Θα σε ρίξει στο επιπεδό του και θα σε νικήσει λόγω πείρας...
Link to comment
Share on other sites

http://www.tim.com.gr/tc.cfm?PageID=1008

αραγε να εχουν κανει λαθος στη τιμη?μεθαυριο θα το παρω με συνδεση αν ειναι ετσι

Link to comment
Share on other sites

Ρώτησα στο γερμανό και μου είπαν κι αυτοί μόνο με πιστωτική.Αν ξέρετε κάπου αλλού σας παρακαλώ πείτε μου.Το θέλω πολύ :D .Το μόνο σίγουρο είναι ότι δεν θα τους κάνω τη χάρη με πιστωτική. :mad: :mad: :mad:
Link to comment
Share on other sites

Τελικά η τιμή του v3 στο Πλαίσιο παραμένει σταθερή στα 452€.

Είχε πρόβλημα το σύστημα τους ,λέει, οταν έλεγε 407€ τις προάλλες. Sorry για την παραπληροφόρηση!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.....ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΟΤΙ ΤΟ V3 ΘΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΕΙ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΜΕΝΟ.....ΕΙΝΑ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΑΝ ΝΑΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΕΙ ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ.....¨??????ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ!!!!ΤΟ ΣΕΤ ΙΣΧΥΕΙ ΑΚΟΜΑ????ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΚΑΙ BLUETOOTH????? :)
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Motorola RAZR V3

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...