Jump to content

Motorola RAZR V3


valtrex
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος vatraxos (23 Δεκ. 2004 , 15:45)

 

Βασικά δε με ενδιαφέρει αν η κάμερα πχ είναι η καλύτερη της αγοράς. Φαντάζομαι είναι καλύτερη απτου Ζ600. Έχω κ την ψηφιακή μου ούτως ή άλλως. Για το σχεδιασμό δεν το συζητάμε, είναι απίστευτο.

Αλλά είναι εύχρηστο? SMS έχει κανονικά, ελληνικά και εύκολα?

Η οθόνες (μέσα και έξω) είναι ικανοποιητικές?

Η μπαταρία του? Με μέτρια χρήση πόσες μέρες βγάζει?

Συνδεσιμότητα με το PC? Εύκολη? Γρήγορη?

Τελικά για τον κατάλογο τι ισχύει? Έχω διαβάσει σε όλο το topic 5 φορές ότι δεν είναι καθόλου πρακτικός, και άλλες 5 ότι με κάποιο τρόπο "μαζεύεται" (δλδ μια καρτέλα για κάθε όνομα με περισσότερα από 1 τηλέφωνα) και είναι μια χαρά. Τι ισχύει?

Έχει πάει κανείς SE στο V3? Αν ναι, τι τον χάλασε περισσότερο?

 

Πολλές ερωτήσεις, συγγνώμη :o

 

 

1. To τηλέφωνο είναι καλό και SMS στέλνεις ελληνικά κανονικά. Δεν έχει την διάταξη πληκτρολογίου NOKIA ούτε την ταχύτητα πληκτρολόγησης Τ9. Έχει ένα αντίστοιχο σύστημα (iTAP) αλλά εμένα δεν με έχει βολέψει. Για να στείλω μύνημα, γράφω χωρίς αυτό. Αλλά αυτό είναι καθαρά προσωπική κρίση.

2. Οι οθόνες είναι πολύ καλές. Απλά "λερώνουν" εύκολα και θέλουν συχνά καθάρισμα :-)

3. Η μπαταρία είναι καλή. Μιλάω πάνω απόι 1 1/2 ώρες στο κινητό καθημερινά, το έχω ανοιχτό το βράδυ και το φορτίζω κάθε 2η ημέρα. Επίσης έχει πολύ καλή λήψη.

4. Η σύνδεση με το PC σε εμένα δεν έβγαλε κανένα πρόβλημα. Έχω 2 συσκευές και έκανα εγκατάσταση σε 4 PC και δεν βρήκα πρόβλημα.

5. ΚΑΤΑΛΟΓΟΣ ..... :-)

Καταρχήν να ξεκαθαρίσουμε κάτι. Το πρόγραμμα συγχρονισμού που δίνει Μοτο, (MPT) έχει πρόβλημα με τα ελληνικά. Αν και τα καταλαβαίνει, δεν μπορεί να μεταφέρει παραπάνω από 12 χαρακτήρες. Αυτό σημαίνει ότι θα μεταφέρει την αντζέντα σου από οποιαδήποτε πρόγραμμα χρησιμοποιείς, αλλά όλα τα ελληνικά δεδομένα θα τα μεταφέρει κομμένα. π.χ. Γιάννης Παπαδόπουλος θα μεταφερθεί σαν Γιάννης Παπ.

Κατά τα άλλα, αν κάνεις το κόλπο με τον κατάλογο λειτουργεί κανονικά και εμφανίζει τις πολλαπλές καταχωρήσεις σαν μία.

Δεν ισχύει στην προβολή της αντζέντας στα μυνήματα που τα δείχνει σαν ξεχωριστές καταχωρήσεις.

 

 

Αυτά... ελπίζω να σου έλυσα τις απορίες :-)

http://www.danasoft.com/sig/jgs69.jpg

JGS

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 3,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος jgs69 (27 Δεκ. 2004 , 19:05)

 

 

Αυτά... ελπίζω να σου έλυσα τις απορίες :-)

 

 

Ήσουν αναλυτικότατος, thanx!!

Μετά από αυτές τις παρατηρήσεις, θα ήθελα να ξαναρωτήσω τους φίλους που δεν είναι ευχαριστημένοι και λυπούνται τα χρήματα που έδωσαν, τι τους χάλασε στο τηλεφωνάκι.

Link to comment
Share on other sites

Ήσουν αναλυτικότατος, thanx!!

Μετά από αυτές τις παρατηρήσεις, θα ήθελα να ξαναρωτήσω τους φίλους που δεν είναι ευχαριστημένοι και λυπούνται τα χρήματα που έδωσαν, τι τους χάλασε στο τηλεφωνάκι.

 

Δεν χάλασε τίποτα στο τηλ. αλλά η motorola όπως πάντα έκανε ένα κιν. πολλύ όμορφο αλλά το software του είναι για πέταμα.

Δεν είναι δυνατόν να δίνεις 650€ και να σου δίνουν αυτό το πρόγραμμα στο CD που δεν σε αφήνει να κάνεις τίποτα. Για δοκιμάστε να κάνετε εξαγωγή τηλ. καταλάγου, δεν κάνει, παρά σου λέει δώσε άλλα 30€ για να πάρεις το Deluxe software για να μπορέσεις να δουλέψεις σοβαρά.

Από εκεί και πέρα όλο το μενού του τηλ. είναι 10 χρόνια πίσω:

1) αναφορά για τα ΣΜΣ μόνιμη δεν έχει.Κάθε φορά πρέπει να το αλλάζεις στο χέρι πριν φύγει τον ΣΜΣ αν θέλεις αναφορά

2)Ο τηλ. κατάλογος που έχει είναι απαράδεχτος. Πολλαπλές καταχωρήσεις δεν δέχεται, παρά αναγκάζεσαι να κάνεις διάφορες αλχημίες για να γίνουν οι καταχωρήσεις σου μία. Ας προσπαθήσει κάποιος να στήλει ένα ΣΜΣ κατ' ευθείαν από το μενού των ΣΜΣ και όχι από τηλ. κατάλογο. Για να βρεις που θέλεις να πάει πρέπει να περάσεις από ΟΛΕΣ τις καταχωρήσεις που ξεκινούν με το ίδιο γράμμα.Σου σπάει τις πολλαπλές καταχωρήσεις κάθε ονόματος. Δηλ αν έχεις 4 καταχωρήσεις στο Παπαδόπουλος, την ώρα που θέλεις να του στήλεις ΣΜΣ βλέπεις 4 Παπαδόπουλους και διαλέγεις και αν έχεις 100 ονόματα στον κατάλογο με τηλ. και mail βλέπεις 500 καταχωρήσεις σπασμένες για να στήλεις ένα ΣΜΣ. Χάλια. Δοκιμάστε με αυτό τον τρόπο να στήλετε χρόνια πολλά για τα Χριστούγεννα σε 30 άτομα.Φρίκη. Α! και μέσα σε όλα σου μπερδέυει και τους αριθμούς της ΣΙΜ. Μα καλά δεν μπορεί να έχει μια επιλογή για να μην δίνει σημασία στο τι έχει γραμμένο η ΣΙΜ; Τόσο δύσκολο είναι;

 

Συγνώμη από όλους τους φίλους του Razor αλλά τα κλαίω τα χρήματά μου..........

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mastoul (14 Ιαν. 2005 , 16:40)

 

 

Δεν χάλασε τίποτα στο τηλ. αλλά η motorola όπως πάντα έκανε ένα κιν. πολλύ όμορφο αλλά το software του είναι για πέταμα.

 

Δεν εννοούσα "τι χάλασε" αλλά "τι σας χάλασε" δλδ "τι δε σας άρεσε" :o

 

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mastoul (14 Ιαν. 2005 , 16:40)

 

Δεν είναι δυνατόν να δίνεις 650€ και να σου δίνουν αυτό το πρόγραμμα στο CD που δεν σε αφήνει να κάνεις τίποτα. Για δοκιμάστε να κάνετε εξαγωγή τηλ. καταλάγου, δεν κάνει, παρά σου λέει δώσε άλλα 30€ για να πάρεις το Deluxe software για να μπορέσεις να δουλέψεις σοβαρά.

 

Απαράδεκτο!!

 

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mastoul (14 Ιαν. 2005 , 16:40)

 

Από εκεί και πέρα όλο το μενού του τηλ. είναι 10 χρόνια πίσω:

1) αναφορά για τα ΣΜΣ μόνιμη δεν έχει.Κάθε φορά πρέπει να το αλλάζεις στο χέρι πριν φύγει τον ΣΜΣ αν θέλεις αναφορά

Δηλαδή δεν έχει καμά ένδειξη αναφοράς αν δεν το επιλέγεις κάθε φορά? Επίσης απαράδεκτο.

 

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mastoul (14 Ιαν. 2005 , 16:40)

 

2)Ο τηλ. κατάλογος που έχει είναι απαράδεχτος. Πολλαπλές καταχωρήσεις δεν δέχεται, παρά αναγκάζεσαι να κάνεις διάφορες αλχημίες για να γίνουν οι καταχωρήσεις σου μία. Ας προσπαθήσει κάποιος να στήλει ένα ΣΜΣ κατ' ευθείαν από το μενού των ΣΜΣ και όχι από τηλ. κατάλογο. Για να βρεις που θέλεις να πάει πρέπει να περάσεις από ΟΛΕΣ τις καταχωρήσεις που ξεκινούν με το ίδιο γράμμα.Σου σπάει τις πολλαπλές καταχωρήσεις κάθε ονόματος. Δηλ αν έχεις 4 καταχωρήσεις στο Παπαδόπουλος, την ώρα που θέλεις να του στήλεις ΣΜΣ βλέπεις 4 Παπαδόπουλους και διαλέγεις και αν έχεις 100 ονόματα στον κατάλογο με τηλ. και mail βλέπεις 500 καταχωρήσεις σπασμένες για να στήλεις ένα ΣΜΣ. Χάλια. Δοκιμάστε με αυτό τον τρόπο να στήλετε χρόνια πολλά για τα Χριστούγεννα σε 30 άτομα.Φρίκη. Α! και μέσα σε όλα σου μπερδέυει και τους αριθμούς της ΣΙΜ. Μα καλά δεν μπορεί να έχει μια επιλογή για να μην δίνει σημασία στο τι έχει γραμμένο η ΣΙΜ; Τόσο δύσκολο είναι;

Τελικά δεν πρέπει να είναι και τόσο λειτουργικό το τηλ... :worry:

Link to comment
Share on other sites

Τελικά ή εγώ πήρα άλλο τηλέφωνο ή μερικοί αγοράζουν ένα κινητό και δεν ασχολούνται μαζί του. Και αυτό γιατί από τα παραπάνω αρνητικά που σχολιάζουν κάποιοι

στο δικό μου δουλεύουν τέλεια. Και αναφορά έχει το V3 με δύο τρόπους (με τσεκάρισμα του σταλθέντος μηνύματος αυτόματα και με εισερχόμενο μήνυμα αν το επιλέξεις). Ο κατάλογος με βόλεψε σε σχέση με το SE T610 που είχα πριν με ελάχιστες διαφορές που σε μια εβδομάδα χρήσης εξοικιώνεσαι. Και χωρίς να πληρώσω τίποτα παραπάνω έχω καταβάσει τον κατάλογό μου στον Η/Υ.

Διαβάστε καλύτερα το forum παρακαλώ και όχι άλλη παραπληροφόρηση

scos :innocent:
Link to comment
Share on other sites

Φίλε PowerZ έχει video playback και όχι recording. ;)

 

Καλησπέρα και απο εμένα.

Έχω σπάσει το κεφάλι μου να βρώ έναν ήχο με τον οποίο "βαράει" το κινητό μου αλλά δεν υπάρχει στους ήχους!!! Σε κανέναν απο τους 2 καταλόγους!

Πως γίνεται αυτό? Έχω έναν ήχο φάντασμα!

Η πλάκα είναι οτι μου αρέσει και αν κάποια στιγμή τον αλάξω δεν θα τον βρώ να τον επαναφέρω. :mad:

 

Α! Πως μπήκε, δεν γνωρίζω μιας και στην αρχή είχα ορίσει άλλον (με τον οποίο και χτυπούσε τις πρώτες ημέρες) και ξαφνικά χτυπούσε με το "φάντασμα". (και όχι δεν μου τον έστειλε κανείς) :X

Link to comment
Share on other sites

Κανέναν δεν τον ενοχλεί ότι όταν κλείνει ο φωτισμός μετά από 1-2 λεπτα ομιλίας δεν βλέπεις τι σου γίνεται στην οθόνη? Η μήπως έχω κάτι κάνει λάθος?

:cry:

Link to comment
Share on other sites

Ξέχασα να πω για το bluetooth. Είναι το βασικότερο για μένα σε ένα κινητό... και τώρα δεν το χρησιμοποιώ πιά, γιατί κατάφερε νε μου σπάσει τα νεύρα.

Αμα συνδέσεις το handsfree bluetooth όλα πρέπει να γίνονται με το handsfree. Εχω χάσει δεκάδες τηλεφωνήματα φωνάζοντας σαν ηλίθιος στο τηλέφωνο, ενώ η κλήση έχει μεταφερθή στο handsfree. Αχ... το καημένο το SE με ρώταγε κάθε φορά πού θέλω να μιλήσω. Πόσο μου λείπει το υπέροχο μενου του...

Να μην τα λέω και εγώ για τον κατάλογο :geek:

Ασε που έχω παρατηρήσει ότι μερικές φορές δεν χτυπάει το ξυπνητήρι ενώ είναι ενεργοποιημένο! Αποτέλεσμα: Δεν το χρησιμοποιώ πιά γιατί δεν το εμπιστεύομαι.

:cry:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είχα στα χέρια μου το κινητό για περίπου 1 εβδομάδα και δεν παρατήρησα όλα αυτά τα "στραβά και ανάποδα" που αναφέρετε. Βέβαια, κάθε κινητό έχει τις ιδιαιτερότητές του, αλλά αν κάποιος έχει ξαναδουλέψει κινητό motorola, εξοικειώνεται σχεδόν αμέσως. Το κινητό είναι πανέμορφο, το μόνο του σοβαρό μειονέκτημα για μένα είναι η ελάχιστη μνήμη (μόνο 5,5ΜΒ) και η έλλειψη θέσης για κάποια κάρτα μνήμης. Γιατί αφού έχει την τεχνολογία (βλ. mpx200 - mpx220) δεν την έβαλε και σε ένα κινητό 600+€; Νομίζω ότι αυτό είναι το μόνο σοβαρό φάουλ της moto.
Link to comment
Share on other sites

συμφωνω με τα παραπανω που εχει γραψει ο φιλος πιο πανω το κινητο για οσο το ειχα δεν ειχα παρατηρησει τιποτα το στραβο περα απο την πολυ λιγη μνημη που εχει μακαρι να του ειχαν βαλει μια καρτουλα

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Αν κρίνω από τη μανία για μνήμη και μόνο μνήμη, οι περισσότεροι Ελληνες πρέπει να αγοράζουν τηλέφωνο για να το χρησιμοποιούν σαν MP3 player, φωτογραφική μηχανή, video camera και παιχνιδομηχανή. Συγνώμη αλλά εγώ αγοράζω τηλέφωνο για να τηλεφωνάω.

Δεν είναι ανάγκη να ξαναλέμε για χιλιοστή φορά πόσο όμορφο είναι το V3, αυτό είναι ξεκάθαρο, γι αυτό άλλωστε και το αγοράσαμε όσοι το αγοράσαμε. Απλά ευχόμαστε να ήταν και αποδεκτό στην εργονομία, που ΔΕΝ είναι, τουλάχιστον όχι πρίν από ένα καλό firmware update.

Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα αφου εχει ενσωματομενο mp3 player ας του εβαζαν κατι παραπανω σε μνημη αλλιως ας μην εβαζαν mp3 το κινητο οπως και να χει παντως σκιζει με βασικο του ατου σιγουρα την εμφανιση του α και κατι αλλο μου ειναι δυσκολο να πω οτι το συγκεκριμενο κινητο εχει οθονη με 262.000 χρωματα αν θυμαμαι καλα αν και σε καποια περιοδικα διαβαζω για 65.000 χρωματα αν εχει παντως 262.000 ειναι καλη αλλα οχι οτι δειχνει η ποιοτητα της να ειναι για 262.000

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Αν κρίνω από τη μανία για μνήμη και μόνο μνήμη, οι περισσότεροι Ελληνες πρέπει να αγοράζουν τηλέφωνο για να το χρησιμοποιούν σαν MP3 player, φωτογραφική μηχανή, video camera και παιχνιδομηχανή. Συγνώμη αλλά εγώ αγοράζω τηλέφωνο για να τηλεφωνάω.

 

Συγγνώμη, αλλά όταν το κινητό έχει ψηφιακή φωτ. μηχανή, ΜΡ3, video και java παιχνίδια, τι να το κάνω αν δεν μπορώ να αποθηκεύσω ούτε ένα τραγούδι, ούτε ένα παιχνίδι, ούτε μία φωτογραφία; Αν δεν τα είχε όλα αυτά, η μνήμη δεν θα ήταν μειονέκτημα. Τώρα όμως, απ' την στιγμή που η moto σου τα δίνει όλα στο πιάτο, γιατί δεν βάζει και μία μνήμη; Και ας μην την χρησιμοποιήσουν ποτέ μερικοί. Για άλλους ίσως είναι λόγος για να αποτρέψουν την αγορά του συγκεκριμένου κινητού. Εδώ άλλα κινητά με λιγότερες δυνατότες και έχουν built-in μνήμη 40ΜΒ.

Δεν είπαμε ότι το κινητό είναι κατά τα άλλα τέλειο, απλά η λίγη μνήμη του είναι για κάποιους και εμένα προσωπικά το μεγαλύτερο μειονέκτημά του. Το μενού του, όπως αναφέρθηκε, με ένα firmware update γίνεται τέλειο, η μνήμη δεν θα αλλάξει ποτέ. Ας μην ξεχνάμε ότι το κινητό έχει 600€, λογικό δεν είναι να είμαστε κάπως απαιτητικοί;

 

 

Φιλικά!

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη, αλλά όταν το κινητό έχει ψηφιακή φωτ. μηχανή, ΜΡ3, video και java παιχνίδια, τι να το κάνω αν δεν μπορώ να αποθηκεύσω ούτε ένα τραγούδι, ούτε ένα παιχνίδι, ούτε μία φωτογραφία; Αν δεν τα είχε όλα αυτά, η μνήμη δεν θα ήταν μειονέκτημα. Τώρα όμως, απ' την στιγμή που η moto σου τα δίνει όλα στο πιάτο, γιατί δεν βάζει και μία μνήμη; Και ας μην την χρησιμοποιήσουν ποτέ μερικοί. Για άλλους ίσως είναι λόγος για να αποτρέψουν την αγορά του συγκεκριμένου κινητού. Εδώ άλλα κινητά με λιγότερες δυνατότες και έχουν built-in μνήμη 40ΜΒ.

Δεν είπαμε ότι το κινητό είναι κατά τα άλλα τέλειο, απλά η λίγη μνήμη του είναι για κάποιους και εμένα προσωπικά το μεγαλύτερο μειονέκτημά του. Το μενού του, όπως αναφέρθηκε, με ένα firmware update γίνεται τέλειο, η μνήμη δεν θα αλλάξει ποτέ. Ας μην ξεχνάμε ότι το κινητό έχει 600€, λογικό δεν είναι να είμαστε κάπως απαιτητικοί;

 

 

Φιλικά!

σωστος :rolleyes:

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Αν καποιος ενδιαφερεται για να πωλησει ή να ανταλαξει το κινητο ας μου στειλει ενα pm.

 

 

Φιλικα...:)

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=33852&dateline=1200936946

 

 

Εντάξει,το ξέρω οτι είμαι πολύ ωραίο παιδί.Αλλά ηρεμήστε και εσείς λίγο,κορίτσια..

Link to comment
Share on other sites

To kinhto afto einai ena texnonoliko epitevgma mhn ksexname. To pio lepto sthn agora ftagmeno me aircraft grade aluminium, me oles tis leitourgeies ektos video capture kai h mbataria tou sto form pou dinetai krataei kai dyo/treis meres. Esy theleis extra mnhmh, kanena card reader mhpos h kanenan araph na sou kanei aera? An den goustareis pare kanena touvlo pou ta exei ola kai h mbataria tou krataei 1 mera me to zori. H nokia dipla einai den se piezei kanenas...
Link to comment
Share on other sites

το οτι ειναι τεχνολογικο επιτευγμα το ξερω πολυ καλυτερα απο καποιους μιας και ημουν απο τους πρωτους που το πηραν και το ξεσκισαν στο δουλεμα και το κινητο πραγματικα ειναι παρα πολυ καλο δεν ειπα το αντιθετο απλα φαντασου να ειχε και λιγη μνημη παραπανω ε τοτε θα ηταν the best και δεν ειμαι νοκιακιας τελος παντως κακως γινεται αυτη η κουβεντα γιατι το κινητο ειναι ετσι οπως ειναι και δεν αλλαζει κατι οποιος το γουσταρει το παιρνει

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

το οτι ειναι τεχνολογικο επιτευγμα το ξερω πολυ καλυτερα απο καποιους μιας και ημουν απο τους πρωτους που το πηραν και το ξεσκισαν στο δουλεμα και το κινητο πραγματικα ειναι παρα πολυ καλο δεν ειπα το αντιθετο απλα φαντασου να ειχε και λιγη μνημη παραπανω ε τοτε θα ηταν the best και δεν ειμαι νοκιακιας τελος παντως κακως γινεται αυτη η κουβεντα γιατι το κινητο ειναι ετσι οπως ειναι και δεν αλλαζει κατι οποιος το γουσταρει το παιρνει

 

Συμφωνώ! Το κινητό είναι ένα απ' τα λίγα πραγματικά hi-tech κινητά. Αυτό δεν σημαίνει ότι δεν έχουμε και δικαίωμα να το κρίνουμε. Κάποιος θα το προτιμήσει μόνο για την εμφάνισή του, άλλος δεν θα το πάρει γιατί δεν έχει video capture. Αυτά είναι υποκειμενικά πράγματα, αλλά όλοι πιστεύω έχουμε το δικαίωμα να κρίνουμε κάθε συσκευή με βάση τις προσωπικες μας απαιτήσεις. Από εκεί και πέρα, στην αγορά υπάρχουν πάρα πολλές συσκευές (όχι μόνο Nokia) με πολλές δυνατότητες για όλα τα βαλάντια.

 

Esy theleis extra mnhmh, kanena card reader mhpos h kanenan araph na sou kanei aera? An den goustareis pare kanena touvlo pou ta exei ola kai h mbataria tou krataei 1 mera me to zori. H nokia dipla einai den se piezei kanenas...

 

Πολλή εμπάθεια βλέπουμε τελευταία! Αν διαβάσεις το post θα δεις ότι το κρίνω τουλάχιστον αντικειμενικά. Δεν βρήκα κανένα μειονέκτημα, παρά μόνο την μνήμη. Μάλιστα είπα ότι δεν παρατήρησα όλα τα στραβά και ανάποδα που σχολιάζουν οι προηγούμενοι. Διάβασε πιο πριν και θα καταλάβεις. Πουθενά δεν είπα ότι είναι άχρηστο το κινητό. Έχεις δει τσιπάκι από μνήμη κινητού; Ζυγίζει περίπου 10 γραμμάρια και είναι στο μέγεθος 1€. Δεν νομίζω ότι θα έκανε το κινητό τούβλο αν είχε και 20ΜΒ παραπάνω. Και κανείς δεν ζήτησε αράπη για να του κάνει αέρα! Αν ανοίξεις την πρώτη σελίδα, θα δεις ότι μόνο την έλλειψη μνήμης σχολιάζουν, όπως συμβαίνει και στην αναλυτική παρουσίαση του κινητού. Τυχαίο είναι; Mην νευριάζετε δίχως λόγο!

Ας ασχοληθούμε με τις πραγματικές δυνατότητες του τηλεφώνου!

Φιλικά!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Motorola RAZR V3

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...