Jump to content

Motorola RAZR V3


valtrex
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

sto RSD Lite το βγαζει αλλα σαν S blank Neptune LTE..ekana ayto poy eipes alla synexeizei na to deixnei etsi...PDS Backup???poy na to vro?ena backup full eixa kai ekeino phga na kano restore kai eginan olla ayta...tora ti kanoume?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

sto RSD Lite το βγαζει αλλα σαν S blank Neptune LTE..ekana ayto poy eipes alla synexeizei na to deixnei etsi...PDS Backup???poy na to vro?ena backup full eixa kai ekeino phga na kano restore kai eginan olla ayta...tora ti kanoume?

 

Ναι το δείχνει έτσι,δέχεται το MP που πας να φλασάρεις;

 

Aν όχι και αν δεν έχεις κάνει PDS backup με το flashbackup,δε νομίζω να το επαναφέρεις στη ζωή μόνος σου... :(

Link to comment
Share on other sites

Bomber21 HELPΠρωτα απ'ολα χρονια πολλα:) :)

Μου παρουσιαζει ενα προβλημα το κινητακι μου:( ενω το βαζω στον φορτιστη δεν φορτιζει με τπτ:( ενω οταν το βαζω στον υπολογιστη μου βγαζει αγνωστη συσκευη usb.:cry: :cry:

iphone 6 Sony Vaio duo 13 ipod nano 6th
Link to comment
Share on other sites

Bomber21 HELPΠρωτα απ'ολα χρονια πολλα:) :)

Μου παρουσιαζει ενα προβλημα το κινητακι μου:( ενω το βαζω στον φορτιστη δεν φορτιζει με τπτ:( ενω οταν το βαζω στον υπολογιστη μου βγαζει αγνωστη συσκευη usb.:cry: :cry:

Χρόνια πολλά!

 

Το είχαν και άλλοι το πρόβλημα αυτό από ότι διαβάζω...Εγώ δεν το έχω αντιμετωπίσει ακόμα...Πόσο καιρό το έχεις;

 

Στα καλά καθούμενα το έκανε;'Η το πείραξες;Κατά τα άλλα λειτουργεί καλά;

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά!

 

Το είχαν και άλλοι το πρόβλημα αυτό από ότι διαβάζω...Εγώ δεν το έχω αντιμετωπίσει ακόμα...Πόσο καιρό το έχεις;

 

Στα καλά καθούμενα το έκανε;'Η το πείραξες;Κατά τα άλλα λειτουργεί καλά;

 

Oχι δεν το εχω ξαναπειραξει απο την μερα που του ειχα κανει αναβαθμηση περιπου κανενα μηνα.

Το εχω γυρω στους 7 μηνες καινουργια συσκευη:cry: :cry: και ολα ετσι στα καλα καθουμενα και δουλευει κανονικα αλλα πιστευω μεχρι να σβησει απο την μπαταρια γιατι μετα δεν ξαναφορτιζει:cry: :cry: :cry:

iphone 6 Sony Vaio duo 13 ipod nano 6th
Link to comment
Share on other sites

Oχι δεν το εχω ξαναπειραξει απο την μερα που του ειχα κανει αναβαθμηση περιπου κανενα μηνα.

Το εχω γυρω στους 7 μηνες καινουργια συσκευη:cry: :cry: και ολα ετσι στα καλα καθουμενα και δουλευει κανονικα αλλα πιστευω μεχρι να σβησει απο την μπαταρια γιατι μετα δεν ξαναφορτιζει:cry: :cry: :cry:

Δυστυχώς δεν ξέρω...

Service τώρα...

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν ξέρω...

Service τώρα...

Οταν εχω το κινητο σβηστο και βαλω τον φορτιστη ανοιγει και μου ζηταει το πιν. Ενω μολις βαλω την μπαταρια σε αλλο v3 το φορτιζει κανονικα. Μπορει να ειναι θεμα software. Μπορω να κανω φορματ στην συσκευη μου χωρις υπολογιστη με καποιο αλλον τροπο?:cry:

iphone 6 Sony Vaio duo 13 ipod nano 6th
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και καλη χρονια

Η ερωτηση μου ειναι αμεση και γρηγορη. Εχω βρει μια φωνητικη ειδοποιηση οταν ερχεται μηνυμα με μια γυναικία φωνη στα αγγλικα. Υπαρχει η περιπτωση να βρουμε κατι παρομοιο και οταν εχω βαλει μια ειδοποίηση στο ημερολογιο ?

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

bre pedia mpori na me pis kanis pos tha gini na do sto pc to video pou exo trabixi.

me to analogo programa to bgazo apo to kinito to perno ston skliro

alla.. den mporo na to do.

to format pou exi grameno to video pano lei:3G Mobile Media File

me pio programa mporo na to do?

eyxaristo prokatabolika.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως μπορείς να το δεις με Quicktime Player. Αν και δεν θυμάμαι το τι είδους αρχεία βίντεο τραβάει, εντούτοις σίγουρα θα το παίζει είτε ο Media Player, είτε ο Quicktime Player.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως μπορείς να το δεις με Quicktime Player. Αν και δεν θυμάμαι το τι είδους αρχεία βίντεο τραβάει, εντούτοις σίγουρα θα το παίζει είτε ο Media Player, είτε ο Quicktime Player.

sostos pragmati me to Quicktime to epexe.

Alla oxi me to media player.

eyxaristo ke pali

sakis

Link to comment
Share on other sites

sostos pragmati me to Quicktime to epexe.

Alla oxi me to media player.

eyxaristo ke pali

sakis

 

Άρα η κατάληξη πρέπει να είναι .3gp

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας. Το τηλ αυτο το χει η κοπελια μου. Εμφανισιακο δε λεω, αλλα εχει αρχισει να μου σπαει τα νευρα. Πρωτα απο ολα συνδεεται οποτε θυμαται με αλλα τηλεφωνα μεσω μπλε δοντιου (με το δικο μου, ΝΟΚΙΑ 6131, δεν τα καταφερε ακομη) και τωρα αρχισε να κανει και ενα αλλο κουλο. Δεν κατεβαζει ΜΜS. Δειχνει οτι το φορτωνει αλλα κολλαει στο κατεβασμα και παραμενει το φακελακι οτι ειναι σε αναμονη. Για αυτο βεβαια δεν ειμαι σιγουρος οτι φταιει το τηλ. Εχει κανενας καμμια ιδεα για το τι ακριβως συμβαινει;

Σας ευχαριστω ηδη που θα ασχοληθητε...

Link to comment
Share on other sites

kali xronia se oloys mas

lipon leo na paro to v3 metaxirismrno poso lete na kani;;;

ti na prosexo;

ti xromata iparxoyn;

thamks ek ton proteron

παρ'το καινουργιο με 150 ευρο.μεταχειρησμενο μην δωσεις παραπανω απο 80 ευρο.σε συμφερει οπως ειπα και πριν καινουργιο.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Να προσθέσω μονάχα ότι μπορείς να το βρεις σε ασημένιο, μαύρο, ροζ και μπλε χρώμα.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

το εχω σε ροζ αλλα θελω να το αλλαξω με τo d&g το χρυσο ξερει κανεις τι τιμες παιζουν για καινουργιο και χρησιμοποιημενο??

Γνωμη μου ειναι να μην δωσεις 413 ευρο για το d&g γιατι προκειτε για παλιο κινητο και μονο μουρη αγοραζεις.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα να μην το δοκιμάσεις. Εκτός του ότι χάνεις την εγγύηση, αν πάθει κάτι και θελήσεις να το φτιάξεις, μπορεί να αντιμετωπίσεις προβλήματα.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και καλη χρονια

Η ερωτηση μου ειναι αμεση και γρηγορη. Εχω βρει μια φωνητικη ειδοποιηση οταν ερχεται μηνυμα με μια γυναικία φωνη στα αγγλικα. Υπαρχει η περιπτωση να βρουμε κατι παρομοιο και οταν εχω βαλει μια ειδοποίηση στο ημερολογιο ?

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Σχετικό-άσχετο, αλλά βρήκα το Motorola Software Updater

(http://direct.motorola.com/ENG/SoftwareUpdateSummary.asp?country=GBR&language=ENG&web_page_name=SUPPORT&strCarrierId=&strPhone=RAZR%20V3&strCable=Mini%20USB%20Data%20Cable)

και ακολούθησα τα βήματα (τα οποία μοιάζουν με το NSU).

Αποτέλασμα, το V3r μου αναβαθμίστηκε σε R4515_G_08.BD.B3R από R4515_G_08.BD.43R που ήταν. Θεωρητικά δουλεύει σε όλη τη σειρά των πρόσφατων Motorola.

Παραπάνω λεπτομέρειες, καθώς επίσης και αν αξίζει να μπει κανείς στη διαδικασία, δε γνωρίζω.

Όποιος θέλει να δοκιμάσει, το κάνει με δικιά του ευθύνη.

N95 hacked edition

5800 XM

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Motorola RAZR V3

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...