Jump to content

ZTE V967S


jogatore
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Οποιος μπορει ας δοκιμασει την εφαρμογη Automation beta και να μας δωσει την καλυτερη δυνατη λυση για ξεκλειδωμα και να μην υπαρχουν τα εικονιδια στη status bar.

Τα αγγλικα μου ειναι τα βασικα και ''χανω στη μεταφραση'' :lol: ευχαριστω :)

Άψογο.

Έχω την mofi θήκη . Ανοίγοντας το καπάκι της θήκης ανοίγει αυτόματα η οθόνη (αντί για το power ) και περνώντας το χέρι από πάνω από τον αισθητήρα (φωτός,προσέγγισης) ξεκλειδώνει η οθόνη .

και τα δυο χωρίς καν να ακουμπήσεις οτιδήποτε στην συσκευή :D:D

 

Υπό παρακολούθηση το θέμα της κατανάλωσης , αλλά δεν έχω δει κάτι ανησυχητικό μέχρι τώρα

 

Γεια κ παλι, θα αγορασω θηκες απο αυτες http://www.minideal.net/mofi-leather-case-for-original-zte-v987-smartphone.html

θελει καποιος να του παραγγειλω? μενω π.φαληρο. τα αγοραζω κ μου δινετε μετα τα λεφτα. απλα ειπα μην παραγγειλω μονο 2. κριμα ειναι. οποιος θελει μου λεει μεχρι αυριο . Α! εαν εχετε καποια καλυτερη προταση... παρακαλω.

 

Ψάξε ebay

Εγώ την πήρα με 10,90 δολάρια και ήταν σε 16 ημέρες επαρχία

 

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Μην κάνετε συνεχόμενα posts. Χρησιμοποιήστε την τροποποίηση αν θέλετε να διορθώσετε κάτι ή την πολλαπλή παράθεση αν θέλετε να απαντήσετε σε περισσότερα από ένα άτομα.

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

Γεια κ παλι, θα αγορασω θηκες απο αυτες http://www.minideal.net/mofi-leather-case-for-original-zte-v987-smartphone.html

θελει καποιος να του παραγγειλω? μενω π.φαληρο. τα αγοραζω κ μου δινετε μετα τα λεφτα. απλα ειπα μην παραγγειλω μονο 2. κριμα ειναι. οποιος θελει μου λεει μεχρι αυριο . Α! εαν εχετε καποια καλυτερη προταση... παρακαλω.

 

Γιατί δεν την παίρνεις από εδώ? Θα μου πεις 5 δολλάρια διαφορά έχει, αλλά... Από αυτόν έχω πάρει, δεν τον προτείνω απλά..

Link to comment
Share on other sites

Παρασκευη η αγορα απο to2c σημερα πρωι πηρα tracking number.Εχει πολυ σοβαρο ανταφωνιστη το minideal.Προσωπικα με εχει χασει προς το παρον.Αν δεν κοψει τις προσφορες και καλα με μειον 3 δολλαρια special price και δεν δωσει δωρακι κανα αξεσουαρ απο δω και περα μονο to2c.
Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Παρασκευη η αγορα απο to2c σημερα πρωι πηρα tracking number.Εχει πολυ σοβαρο ανταφωνιστη το minideal.Προσωπικα με εχει χασει προς το παρον.Αν δεν κοψει τις προσφορες και καλα με μειον 3 δολλαρια special price και δεν δωσει δωρακι κανα αξεσουαρ απο δω και περα μονο to2c.

 

παρασκευη στις 8 η ωρα κινας παρηγγειλα και ιδια μερα σταλθηκε και σαββατο μεσημερι ειχα τρακινγκ...

Link to comment
Share on other sites

Δηλ. φιλε καλυτερο το to2c απο το minideal σκεφτομαι και'γω να χτυπησω ενα V967S αλλα δεν ξερω απο ποιον,ποιος ειναι φθηνοτερος στελνει με απλο ταχυδρομιο ,δεχετε paypal δινει δωρα και ρουταρει και περναει Ελληνικη ρομ?
Link to comment
Share on other sites

παρασκευη στις 8 η ωρα κινας παρηγγειλα και ιδια μερα σταλθηκε και σαββατο μεσημερι ειχα τρακινγκ...

 

Δηλ. φιλε καλυτερο το to2c απο το minideal σκεφτομαι και'γω να χτυπησω ενα V967S αλλα δεν ξερω απο ποιον,ποιος ειναι φθηνοτερος στελνει με απλο ταχυδρομιο ,δεχετε paypal δινει δωρα και ρουταρει και περναει Ελληνικη ρομ?

 

αυτο που γραφω εγω εγινε με το minideal... μου εδωσαν και power bank δωρο

Link to comment
Share on other sites

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Τον δεύτερο φορτιστή μην τον πάρεις είναι χάλια.

Ο πρώτος δείχνει καλός, απλά έχει output 500.

Προσωπικά έχω αυτόν http://www.obostore.com/1a-universal-usb-20-power-car-charger-adapter-p-15857.html

 

τον εχεις χρησιμοποιησει με το Zte v967s και δεν εχει προβλημα, επισης το μαγαζι ειναι αξιοπιστο?

Link to comment
Share on other sites

ΤΕΧΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΖΤΕ v967s

 

Συγκεντρωμένα σε PDF τα βασικότερα τεχνικά θέματα που πόσταραν μέλη του φόρουμ.

Το λινκ κατεβάσματος θα παραμείνει το ίδιο για όσες μελλοντικές προσθήκες γίνουν.

Όποιος επιθυμεί να προσθέσει επιπλέον θέματα ας μου στείλει το κείμενο του με π.μ.

 

http://www.freewebs.com/arxeia/ZTE_v967s_TEXNIKA_THEMATA.pdf

 

--

Link to comment
Share on other sites

ΤΕΧΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΖΤΕ v967s

 

Συγκεντρωμένα σε PDF τα βασικότερα τεχνικά θέματα που πόσταραν μέλη του φόρουμ.

Το λινκ κατεβάσματος θα παραμείνει το ίδιο για όσες μελλοντικές προσθήκες γίνουν.

Όποιος επιθυμεί να προσθέσει επιπλέον θέματα ας μου στείλει το κείμενο του με π.μ.

 

http://www.freewebs.com/arxeia/ZTE_v967s_TEXNIKA_THEMATA.pdf

 

--

 

Αψογος ο φιλος!!:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

ΤΕΧΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΖΤΕ v967s

 

Συγκεντρωμένα σε PDF τα βασικότερα τεχνικά θέματα που πόσταραν μέλη του φόρουμ.

Το λινκ κατεβάσματος θα παραμείνει το ίδιο για όσες μελλοντικές προσθήκες γίνουν.

Όποιος επιθυμεί να προσθέσει επιπλέον θέματα ας μου στείλει το κείμενο του με π.μ.

 

http://www.freewebs.com/arxeia/ZTE_v967s_TEXNIKA_THEMATA.pdf

 

--

 

:respect: :respect:

Link to comment
Share on other sites

τον εχεις χρησιμοποιησει με το Zte v967s και δεν εχει προβλημα, επισης το μαγαζι ειναι αξιοπιστο?

Στο zte δεν τον εχω δοκιμασει ακομα, τον εχω δοκιμασει στο thl w7 και στο thl w100.

Απο το μαγαζι εχω κανει 6-7 αγορες μικρης αξιας χωρις κανενα προβλημα.

ΤΕΧΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΖΤΕ v967s

 

Συγκεντρωμένα σε PDF τα βασικότερα τεχνικά θέματα που πόσταραν μέλη του φόρουμ.

Το λινκ κατεβάσματος θα παραμείνει το ίδιο για όσες μελλοντικές προσθήκες γίνουν.

Όποιος επιθυμεί να προσθέσει επιπλέον θέματα ας μου στείλει το κείμενο του με π.μ.

 

http://www.freewebs.com/arxeia/ZTE_v967s_TEXNIKA_THEMATA.pdf

 

--

:respect::respect::clap: ενας mod να το βαλει στην πρωτη σελιδα :)

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Στο zte δεν τον εχω δοκιμασει ακομα, τον εχω δοκιμασει στο thl w7 και στο thl w100.

Απο το μαγαζι εχω κανει 6-7 αγορες μικρης αξιας χωρις κανενα προβλημα.

Σε ευχαριστώ, για τα screen protector έχεις να προτείνεις κάποιο.

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ, για τα screen protector έχεις να προτείνεις κάποιο.

Οχι δεν ξερω να σου πω, παντος αυτο που φοραει απο μαμα/minideal μια χαρα μου φαινεται, το minideal στελνει και αλλο ενα.

Στις τρεις πρώτες φορτίσεις καθως το φορτιζουμε παιζει προβλημα να το χρησιμοποιούμε???

Αφησε το για φορτιση το βραδυ που θα κοιμασε ;)

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν ξερω να σου πω, παντος αυτο που φοραει απο μαμα/minideal μια χαρα μου φαινεται, το minideal στελνει και αλλο ενα.

Αυτό που έχω έχει ξεκολλήσει σε κάποια σημεία με αποτέλεσμα να φαίνονται φούσκες. Έχω άλλη μια αλλά θέλω να παραγγείλω τώρα ώστε να έχω καβατζα

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια,εχω ενα lenovo a800 και λεω να παραγγειλω το zte967s η <<αναβαθμηση>> θα ειναι αισθητη στη συσκευη?? τα zte εχουν τη ποιοτητα που εχουν τα lenovo??και τελος αν μπορει καποιος να μου πει πως γινεται να διαγραψω ολες τις επαφες απο το τηλεφωνο χωρις να τις χασω απο το gmail?? το τηλεφωνο θα το παρει ενας φιλος και το θελει οπως ειναι χωρις να το κανω επαναφορα. αν κανω απο καταργηση λογαριασμου απο το μενου που κανουμε συνχρονισμο θα υπαρχουν οι επαφες μετα στο gmail για να κανω συνχρονισμω με το zte η θα τις χασω??ευχαριστω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια,εχω ενα lenovo a800 και λεω να παραγγειλω το zte967s η <<αναβαθμηση>> θα ειναι αισθητη στη συσκευη?? τα zte εχουν τη ποιοτητα που εχουν τα lenovo??και τελος αν μπορει καποιος να μου πει πως γινεται να διαγραψω ολες τις επαφες απο το τηλεφωνο χωρις να τις χασω απο το gmail?? το τηλεφωνο θα το παρει ενας φιλος και το θελει οπως ειναι χωρις να το κανω επαναφορα. αν κανω απο καταργηση λογαριασμου απο το μενου που κανουμε συνχρονισμο θα υπαρχουν οι επαφες μετα στο gmail για να κανω συνχρονισμω με το zte η θα τις χασω??ευχαριστω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)

Kαθώς έχω δουλέψει και τα 2, το Lenovo A800 είναι πιο στιβαρό απ' το ZTE V967, κι έχει πιο δυνατό ηχείο. Κατα τ άλλα, το V967 είναι πολύ ταχύτερο και με διπλάσια RAM, πολύ μεγαλύτερη αυτονομία μπαταρίας, καλύτερη κάμερα, κι Android 4.2. Κάνοντας κατάργηση λογαριασμού δεν χάνονται οι επαφές απ το gmail φυσικά

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια,εχω ενα lenovo a800 και λεω να παραγγειλω το zte967s η <<αναβαθμηση>> θα ειναι αισθητη στη συσκευη?? τα zte εχουν τη ποιοτητα που εχουν τα lenovo??και τελος αν μπορει καποιος να μου πει πως γινεται να διαγραψω ολες τις επαφες απο το τηλεφωνο χωρις να τις χασω απο το gmail?? το τηλεφωνο θα το παρει ενας φιλος και το θελει οπως ειναι χωρις να το κανω επαναφορα. αν κανω απο καταργηση λογαριασμου απο το μενου που κανουμε συνχρονισμο θα υπαρχουν οι επαφες μετα στο gmail για να κανω συνχρονισμω με το zte η θα τις χασω??ευχαριστω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)

Σαν κντ και επιδοσεις ειναι η μερα με την νυχτα φιλε.

@gerstavros2

Κατα τι ποιο στιβαρο φιλε μου,αν και τις κορης μου μετα λιγο αρχισε να ψιλοτριζη το πισω καπακι.

Edited by kostast1

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Σαν κντ και επιδοσεις ειναι η μερα με την νυχτα φιλε.

@gerstavros2

Κατα τι ποιο στιβαρο φιλε μου,αν και τις κορης μου μετα λιγο αρχισε να ψιλοτριζη το πισω καπακι.

φιλε αρχισε να τριζει μετα απο πεσιμο η μονο με τη καθημερινη χρηση?? η οθονη ειναι στα ιδια επιπεδα με το λενοβο??για τις επαφες ξερεις κατι??ευχαριστω για το χρονο σου!!:)

Link to comment
Share on other sites

Δηλ. φιλε καλυτερο το to2c απο το minideal σκεφτομαι και'γω να χτυπησω ενα V967S αλλα δεν ξερω απο ποιον,ποιος ειναι φθηνοτερος στελνει με απλο ταχυδρομιο ,δεχετε paypal δινει δωρα και ρουταρει και περναει Ελληνικη ρομ?

 

Το minideal ειναι το γνωστο σε ολους μας και αξιοπιστο σαιτ που στελνει και πολυ γρηγορα.Απλα με κερδισε το to2c λογω των αξεσουαρ που εδινε και της εξαιρετικης επικοινωνιας και μεσω αυτου του φορουμ οποτε ειπα να δοκιμασω.Και τα 2 δεχονται paypal κανουν root περνανε Ελληνικα και PlayStore και στελνουν με γρηγορη Singapore post που δεν περναει τελωνειο.

 

εχετε αγορασει/δοκιμασει κανενα απο αυτα γιατι θελω να παρω και δεν ξερω ποιο να διαλεξω

http://www.aliexpress.com/item/Free-Shipping-ZTE-V987-HD-Screen-Protector-Protective-Film-with-Retail-Package/1030054360.html

http://www.aliexpress.com/item/Free-Shipping-10-pcs-lot-High-Transparent-Screen-Protector-for-ZTE-v967s-with-retail-package/871129842.html

http://www.aliexpress.com/item/in-stock-Free-shipping-original-ZTE-V967S-touch-screen-protector-protector-film-for-ZTE-V967S-with/1185244313.html

edit: Για φορτιστη αυτοκινητου τι λετε για αυτους τους 2

http://www.aliexpress.com/item/5V-0-5A-Mini-Micro-Auto-USB-Car-charger-usams-for-ZTE-V970-V987-Lenovo-A789/913532481.html

http://www.aliexpress.com/item/2013-free-shipping-Universal-Color-USB-Car-Charger-For-zte-v970-v967s-v987-v880-u950-v889m/951369638.html

 

Εχω παρει για αλλα μοντελα και θα παρω και για το ΖΤε απο ebay κατι ζελατινες απο Γερμανια.Συνηθως κανουν 2 ευρω η 6αδα και με δωρεαν μεταφορικα ερχονται σε μια βδομαδα.Το μονο αρνητικο ειναι οτι ειναι πολυ λεπτες και γδερνονται ευκολα.Παντως με λιγη προσοχη ειμαι ικανοποιημενος

http://www.ebay.com/itm/6x-screen-protector-ultraclear-for-ZTE-V987-/190893061387?pt=UK_Computing_LaptopAccessories_RL&hash=item2c721cf50b

Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

φιλε αρχισε να τριζει μετα απο πεσιμο η μονο με τη καθημερινη χρηση?? η οθονη ειναι στα ιδια επιπεδα με το λενοβο??για τις επαφες ξερεις κατι??ευχαριστω για το χρονο σου!!:)

Οχι φιλε μου απο πεσιμο,απλα τωρα ενα παιδι 14 ετων δεν το πολυπροσεχει,οποτε και εκει δειχνει το ποσο αντεχει στον χρονο

σε ρεαλιστικες συνθηκες,οχι οπως εγω που το εχω με προδερμ το δικο μου.....:lol:

Βεβαια μην φανταστεις τπτ τραγικο απο τριξιμο,αλλα ειναι υπαρκτο σαν θεμα.Η οθονη του zte εμενα μου αρεσει πιο πολυ να πω την αληθεια.Βεβαια στο 800 μου δειχνει καπως .....σαν να θελει λιγο φωτεινοτητα παραπανω.

Αλλα επαναλαμβανω σαν κντ ειναι σε αλλο επιπεδο το ενα απο το αλλο,το 967 θα το εβαζα απεναντι στο 830,που εκει χανει.....

Βεβαια εδω εχουμε και μια αισθητη διαφορα στην τιμη........οποτε καλοριζικο το 967........:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...