Jump to content

ZTE V967S


jogatore
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν καποιος φιλος εχει παραγγειλει προσφατα ζελατινα προστασιας οθονης απο ebay και ειναι ευχαριστημενος παρακληση ας μου στειλει το λινγκ να παραγγειλω γιατι ξεμεινα! ευχαριστω.
Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αν καποιος φιλος εχει παραγγειλει προσφατα ζελατινα προστασιας οθονης απο ebay και ειναι ευχαριστημενος παρακληση ας μου στειλει το λινγκ να παραγγειλω γιατι ξεμεινα! ευχαριστω.

Περιμενω να ρθουν

Εε τότε μη το δίνεις.. :cool:

Σκεφτομαι να το δωσω για να παω στο xiaomi redmi note

Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομαι να το δωσω για να παω στο xiaomi redmi note

 

το πηρα για εναν φιλο το συγκεκριμενο, πολυ ωραιο κινητακι αλλα λιγο παντοφλα σε συγκριση με το oneplus one που μου ηρθε πριν 3 μερες.

παντως εγω το zte 967 θα το κρατησω σαν backup, δεν πωλειται για μενα αυτη η συσκευη. ηταν πολυ vfm και δεν μου κανει καρδια να το δωσω.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό ακριβώς. Προς το παρών του πήρα 3 δωρακια για τον χρόνο που είμαστε μαζί!

Καινούρια θήκη σε μαύρο χρώμα, μεμβράνες προστασίας για την οθόνη και power bank (xiaomi 10400mah)

Τα περιμένω να έρθουν!

 

Του έκανα και φρέσκο install την Max flavour v5, ξηλώσα ότι δε με χρειάζεται!

Link to comment
Share on other sites

Αν καποιος φιλος εχει παραγγειλει προσφατα ζελατινα προστασιας οθονης απο ebay και ειναι ευχαριστημενος παρακληση ας μου στειλει το λινγκ να παραγγειλω γιατι ξεμεινα! ευχαριστω.

 

Κανεις δεν εχει αγορασει βρε σεις? γυμνουλι το εχετε? πετε και μενα μην αγορασω καμμια πατατα και μετα φτου κι απ την αρχη!

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετω και παλι,σε ενα μηνα κλεινω ενα χρονο με τη κινηταρα,ειμαι απολυτα ευχαριστημενος προφανως.Τη τελευταια βδομαδα αντιμετωπιζω ενα προβλημα ,ενω εχω χωρο και στη συσκηευη 100 mb και στην sd οταν παω να κατεβασω ή να ενημερωσω μια εφαρμογη μου πεταει το εξης μνμα "Σφαλμα.Σφαλμα ληψης"ονομα εφαρμογης".Υπαρχει επαρκης χωρος στη συσκευη." Εχει κανεις καμια ιδεα πως λυνεται το προβλημα.Εχω δοκιμασει ολες τις επιλογες στην προτιμωμενη θεση εγκαταστασης.
Link to comment
Share on other sites

Γενικά έχει τέτοια θέματα, δεν θέλει να γεμίσει τελείως η μνήμη του. Όταν δεν είχα κάνει repartition εγώ το αντιμετώπιζα συχνά πυκνά και η λύση ήταν να βρω εφαρμογές που κράταγαν πολλά προσωρινά δεδομένα να τα καθαρίσω (πχ η εφαρμογή του Facebook έφτανε τα 80-90 mb προσωρινά δεδομένα).

 

Αν δεν έχεις κάνει repartition πάντως σου συνιστώ να το κάνεις. Μετά χρειάζεσαι κάρτα sd βέβαια αλλά σου λύνει τα χέρια.

Link to comment
Share on other sites

Κανεις δεν εχει αγορασει βρε σεις? γυμνουλι το εχετε? πετε και μενα μην αγορασω καμμια πατατα και μετα φτου κι απ την αρχη!

Έχω περασμενη αυτήν που με στείλε τότε το minideal

Πολύ καλή ποιοτητα. Κυκλοφορούν και στο eBay.

ΜΗΝ πάρεις απ το eBay κάποιες γερμανικές. αθλιες είναι.

Όπως σε είπα σε προηγούμενο ποστ περιμένω από μέρα σε μέρα κάποιες άλλες.

Χαιρετω και παλι,σε ενα μηνα κλεινω ενα χρονο με τη κινηταρα,ειμαι απολυτα ευχαριστημενος προφανως.Τη τελευταια βδομαδα αντιμετωπιζω ενα προβλημα ,ενω εχω χωρο και στη συσκηευη 100 mb και στην sd οταν παω να κατεβασω ή να ενημερωσω μια εφαρμογη μου πεταει το εξης μνμα "Σφαλμα.Σφαλμα ληψης"ονομα εφαρμογης".Υπαρχει επαρκης χωρος στη συσκευη." Εχει κανεις καμια ιδεα πως λυνεται το προβλημα.Εχω δοκιμασει ολες τις επιλογες στην προτιμωμενη θεση εγκαταστασης.

Έχεις κάνει την διαδικασία ενοποιησεις χώρου?

Ποτέ δεν είχα το πρόβλημα που ανέφερες

Link to comment
Share on other sites

Οχι ,δεν το εχω κανει.Ισως το κανω και βαλω και την max flavor ;) Επισης,εβγαλα την sd για να δω μηπως παιζει καποιο ρολο,και τωρα που την ξαναεβαλα δεν μου δειχνει στο λευκωμα τις φωτογραφιες και τα βιντεο,και πρεπει να παω απο την διαχειριση αρχειων για να τα δω ,puzzling Edited by Tr2n
Link to comment
Share on other sites

Τι το έκανες βρε?

Κάνε ενοποίηση και πέρνα την Μαξ!

Βάλε και Nova launcher και θα είσαι ετοιμοπόλεμος

 

 

BTW ποια εφαρμογή ή tweak βγάζει καλύτερες φωτογραφίες και βίντεο?

Link to comment
Share on other sites

Έχω περασμενη αυτήν που με στείλε τότε το minideal

Πολύ καλή ποιοτητα. Κυκλοφορούν και στο eBay.

ΜΗΝ πάρεις απ το eBay κάποιες γερμανικές. αθλιες είναι.

Όπως σε είπα σε προηγούμενο ποστ περιμένω από μέρα σε μέρα κάποιες άλλες.

 

 

Σε ευχαριστω για την (δις) απαντηση φιλε μου και θα περιμενω κι εγω μαζι σου!

Ενοποιηση χωρου ουτε κι εγω εχω κανει και αντιμετωπιζω τι ιδιο προβλημα με την μη υπαρξη χωρου. Το εχω ομως ενα χρονο, χωρις προβληματα και λεω αστο ησυχο τωρα στα... γεραματα , μη τρεχουμε! :lol:

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Ελα μου ντε :p Επειδη ειμαι τοσο τυχερος που το pdf με τις οδηγιες ειναι πεσμενο ,το εχει κανεις ευκαιρο να μου το στειλει ; Ειχα περασει την εφαρμογη snapit camera , μην φανταστεις τρελη διαφορα απλα εχει παρα πολλα φιλτρα .
Link to comment
Share on other sites

Δε θέλω φίλτρα κλπ. Απλα να βγάζει όσο γίνεται καλύτερες φώτο.

Κάντε ενοποίηση σας λεωωωωω!

 

Θα κοιτάξω αν το χω κάπου και θα ποσταρω

Link to comment
Share on other sites

Κάντε ενοποίηση σας λεωωωωω!

 

Θα κοιτάξω αν το χω κάπου και θα ποσταρω

 

Τωρα πια..... Χαθηκανε και οι οδηγιες της πρωτης σελιδας......

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά με την τελευταία αναβάθμιση του play store δεν μπορώ να εγκαταστήσω ή να αναβαθμίσω καμία εφαρμογή, μου πετάει κάτι errors το play. Δοκίμασα να την απεγκαταστήσω, να κάνω επαναφορά τα δεδομένα του play αλλά τώρα πλέον κρασάρει συνέχεια. Του έχω minideal rom 1.05. Έχει μήπως κανείς το link για τα gapps να του τα ξαναπεράσω;
Link to comment
Share on other sites

Κανεις δεν εχει αγορασει βρε σεις? γυμνουλι το εχετε? πετε και μενα μην αγορασω καμμια πατατα και μετα φτου κι απ την αρχη!

 

Ξέχνα τις παραδοσιακές ζελατίνες.

Ψάξε για tempered glass screen protector.

Είναι πιό ανθεκτικό κι από Gorilla Glass.

Φιλικά.Γιώργος.
Link to comment
Share on other sites

τα καταφερα τελικα και μετα απο πεσιμο δεν εχω μικροφωνο:( εγω ακουω ομως οι αλλοι πρεπει να φωναζω και παλι ισα ισα ακουγομαι.δεν υπαρχει περιπτωση να βρουμε ανταλακτικο μικροφωνο εδω ελλαδα φανταζομαι ε?
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει glass για την συσκευη μας.

Απ οσο εχω ψαξει δηλαδη δε βρήκα κατι

 

 

http://www.aliexpress.com/item/ZTE-SERIES-V987-premium-glass-ExplosionProof-Tempered-Glass-Film-toughened-armoured-membrane-Anti-shatter-screen-protector/1861787665.html

 

αυτη δεν ειναι?

 

και αυτες

 

http://www.aliexpress.com/wholesale?SearchText=tempered+glass+screen+protector+zte+v987&catId=&initiative_id=SB_20140818103748

Edited by kost1980
Link to comment
Share on other sites

ΤΕΧΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ZTE v967s

 

http://www.mediafire.com/view/ol0to1uyyfpg9rr/ZTE_v967s_TEXNIKA_THEMATA.pdf

 

*NEO LINK λόγω προβλήματος στον σέρβερ που το είχα πριν.

Edited by Longmire
Link to comment
Share on other sites

ΤΕΧΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ZTE v967s

 

http://www.mediafire.com/view/6dalsn4dabb4g6n/ZTE_v967s_TEXNIKA_THEMATA.pdf

 

*NEO LINK λόγω προβλήματος στον σέρβερ που το είχα πριν.

 

Ολα στο πιατο! νασε καλα φιλε!

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...