Jump to content

ZTE V967S


jogatore
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

κατι ακομη: το προγραμμα για τη φωτογραφικη μηχανη που δινει η ΑΟSP, δουλευει καλυτερα απο το υπαρχον της αρχικης rom και ο ηχος απο τα ακουστικα ειναι πολυ ποιοτικοτερος και σε υψηλοτερη ενταση. :)

 

Αντιμετώπισες τίποτα προβλήματα όπως αναφέρει ένας χρήστης στο xda? Με έχεις βάλει σε σκέψεις να την περάσω αλλά σκέφτομαι όλα τα προγράμματα που πρέπει να στήσω. Αλλιώς η ιδέα μιας καθαρής rom έχει ενδιαφέρον...

 

Επίσης gravity box μπαίνει?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αντιμετώπισες τίποτα προβλήματα όπως αναφέρει ένας χρήστης στο xda? Με έχεις βάλει σε σκέψεις να την περάσω αλλά σκέφτομαι όλα τα προγράμματα που πρέπει να στήσω. Αλλιώς η ιδέα μιας καθαρής rom έχει ενδιαφέρον...

 

Επίσης gravity box μπαίνει?

 

δεν ξερω αν ειναι τυχαιο, αλλα δεν αντιμετωπισα απολυτως κανενα προβλημα.

δεν εχω χρησιμοποιησει ποτε το gravity box... :(

HTC Magic > Samsung Galaxy S2 > Samsung Galaxy S7 > Xiaomi Redmi Pro > Xiaomi Redmi Note 8Pro > Xiaomi Mi8 > Poco X3 pro > Xiaomi Mi10T > Google Pixel 6a 😄 

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω αν ειναι τυχαιο, αλλα δεν αντιμετωπισα απολυτως κανενα προβλημα.

δεν εχω χρησιμοποιησει ποτε το gravity box... :(

 

Εγώ το χρησιμοποιώ μόνο για τους 160 χαρακτήρες στην δεύτερη κάρτα...

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα μια ερωτηση.ειχα κανει απο αρχη ενοποιηση απ.χωρου με αποτελεσμα να εχω 273 ΜΒ στον εσωτερικο αποθ.χωρο τηλ.

βλεπω λοιπον τωρα οτι και τα 273 ειναι γεματα. τι κανω τωρα ?? παιζει καπου ρολο αυτο?

και αλλη μια ερωτηση .θελω να περασω το cerberus αλλα σαν system aplication. αντιγραφω το zip αρχειο στην sd και μετα η οδηγια λεει να το εγκαταστησω μεσω recovery.

kai εδω η ερωτηση .πως γινεται αυτο?

οκ to install μεσω recovery το βρηκα και εγινε

με τον αποθηκ. χωρο που ειναι full τι κανω????

Edited by nickolasbab
Link to comment
Share on other sites

Εχει παρατηρησει κανεις αλλος πτωση της αυτονομιας σε ενα 2μηνο μολις χρησης η μονο σε μενα ετυχε?
Link to comment
Share on other sites

Εχει παρατηρησει κανεις αλλος πτωση της αυτονομιας σε ενα 2μηνο μολις χρησης η μονο σε μενα ετυχε?

 

ισχυει και σε μενα αλλα λογικα γιατι το φορτωνουμε με προγραμματα και ετσι

Link to comment
Share on other sites

Παιδες κανενα προγραμμα καλο ωστε να ακουμε οταν μας παιρνει καποιος το ονομα του εχουμε ;;; Συστηνει κανεις καποιο προγραμμα;

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

και παλι καλησπερα και SSSSSSSSSSSSSOOOOOOOOOOOOOOSSSSSSSSSSSSSSSSS

οπως εγραψα χθες εγκατεστησα το cerberus ως εφαρμογη συστηματος με zip μεσω recovery.ολα οκ μεχρι σημερα πριν απο λιγο που μπηκα απο το pc και εδινα μερικες εντολες

στο τηλεφωνο για δοκιμη.Ξαφνικα εκλεισε το τηλ. και με πεταξε σε λειτουργεια bootloader οπου και εδωσα εντολη για reboot now.Απο κει και περα δεν ξαναανοιξε και δεν ανοιγει με τιποτε.βαζω βγαζω μπαταρια παταω power μαζι με volumeup αλλα παραμενει νεκρο.

μηπως εχει σχεση που απο χτες ζηταω βοηθεια στο οτι δηλαδη ο εσωτερικος αποθηκ. χωρος του τηλ . ητανε full και τα 273 μβ.??

 

παρακαλω βοηθεια τι κανω τωρα ???σκουπιδια???? SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

Link to comment
Share on other sites

βρε παιδια καμια βοηθεια!!! εχω σκασει!!!

 

μοιαζει πλεον αχρηστο... για πεταμα

 

στο recovery μπανει ? η τπτ ?

 

οκ τωρα ειδα πως ειναι νεκρο

 

αν το βαλεις να φορτισει απο το pc σου κανει κανα ηχο σαν να βρισκει κανα usb ?

Link to comment
Share on other sites

τιποτε απολυτως. αν δεν κανω λαθος recovery μπαινεις με power + volumeup ετσι?? δεν ανταποκρινεται...

 

ουτε αν το συνδεσεις στο pc ? συνδεσε το και δοκιμασε παλι να το ανοιξεις μηπως σου κανει τον ηχο που βρισκει καινουριο υλικο

Link to comment
Share on other sites

ουτε στο κομπιουτερ ανοιγει .κανει ενα ηχο ο υπολογιστης οτι κατι συνδεετε πανω του αλλα μου εβγαλε μυνημα οτι δεν ειναι σωστος ο driver στο usb αρα δεν το βλεπει καταλαβαινω
Link to comment
Share on other sites

Ειχες περασει αγγλικο recovery ? Εμενα μονο ετσι εμπαινε σε recovery. Αλλιως μου κολαγγε στο λογοτυπο. Βρες τροπο να μπεις στο recovery για να μπορεσεις να το φλασαρεις παλι. Μονο ετσι μπορει να γινει.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ειχες περασει αγγλικο recovery ? Εμενα μονο ετσι εμπαινε σε recovery. Αλλιως μου κολαγγε στο λογοτυπο. Βρες τροπο να μπεις στο recovery για να μπορεσεις να το φλασαρεις παλι. Μονο ετσι μπορει να γινει.

 

αγγλικο recovery εχω αλλα με τι τροπο να μπω στο recovery????

Link to comment
Share on other sites

ουτε στο κομπιουτερ ανοιγει .κανει ενα ηχο ο υπολογιστης οτι κατι συνδεετε πανω του αλλα μου εβγαλε μυνημα οτι δεν ειναι σωστος ο driver στο usb αρα δεν το βλεπει καταλαβαινω

 

νοιζω πως το γλυτωνεις με το SP flash tool

για δες εδω

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1982587

Link to comment
Share on other sites

Εγω του εχω βαλει μια εφαρμογη οποτε θελω να μπω recovery. Με πληκτρα δεν θυμαμαι. Κοιτα τις οδηγιες τεχνικες στη 1 σελιδα. Μπορεις οπως ειπε κ ο φιλος απο πανω με το τροπο αυτο να το φλασαρεις εκ νεου.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

μια βοηθεια στο να βρω το σωστο MediaTek USB VCOM drivers που χρειαζεται για το flashtools και ο θεος βοηθος για το τι γινεται παρακατω
Link to comment
Share on other sites

Δες http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=372405 και κάπου μέσα στο θέμα αν ψάξεις,έχει δοθεί και λινκ για την ρομ σε μορφή για τα sp flash tools
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους,

 

παρέλαβε σήμερα ο πατέρας μου το καινούργιο του ZTE 967s. Έχετε να μου στείλετε οδηγίες για root και καμία rom? να ξεφορτωθούμε τα κινέζικα??

 

Ευχαριστώ

Nokia 5110 -> Nokia 3210 -> Nokia 3410 -> Nokia 7250 -> Nokia 6230 -> Nokia N70 -> Nokia N76 -> Nokia E66 -> Samsung Galaxy S1 -> LG Optimus 4x -> Lenovo S90 -> Xiaomi Redmi 4X -> Xiaomi Redmi 5 Plus -> Xiaomi Poco X3 NFC

 

Cube U30GT2

Link to comment
Share on other sites

παιδια ακομη μια βοηθεια εχω κολησει.λεει ' Flashmode Drivers http://www.mediafire.com/d...89+drivers.zip' το κατεβαζω το κανω εγκατασταση και οταν ανοιγω το flashtool πρεπει να βαλω στο scatter loading το scatter της συσκευης μας αλλα δυστυχως δεν το βρισκω πουθενα. καμια βοηθεια???"]
Link to comment
Share on other sites

παιδια ακομη μια βοηθεια εχω κολησει.λεει ' Flashmode Drivers http://www.mediafire.com/d...89+drivers.zip' το κατεβαζω το κανω εγκατασταση και οταν ανοιγω το flashtool πρεπει να βαλω στο scatter loading το scatter της συσκευης μας αλλα δυστυχως δεν το βρισκω πουθενα. καμια βοηθεια???

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

ακομη μια βοηθεια εχω κολησει.λεει ' Flashmode Drivers http://www.mediafire.com/d...89+drivers.zip' το κατεβαζω το κανω εγκατασταση και οταν ανοιγω το flashtool πρεπει να βαλω στο scatter loading το scatter της συσκευης μας αλλα δυστυχως δεν το βρισκω πουθενα. καμια βοηθεια???

 

για κανε save αυτο σαν txt

 

http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=2142583&d=1374768329

 

στο xda ενας αυτο δινει

Link to comment
Share on other sites

αλλη βοηθεια παιδια γιατι αν βαλω λαθος scatter στο flashtool παει σιγουρα το κινητο για πεταμα

 

ε κανε τον κοπο και διαβασε εδω και δες αν δουλευει

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2300622&page=11

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...