Jump to content

ZTE V967S


jogatore
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Νεα εφαρμογη !

 

Auto screen .

Το δοκιμασα , ειναι εφαρμογη για να κλεινει η οθονη μολις κλεινουμε το καπακι. Δεν την εχω πολυ ωρα αλλα εχει 2 πραγματακια καλα.

1. Μπορεις να επιλεξεις μετα απο ποσα δευτερολεπτα θα κλεισει. Το εβαλα στα 2 δευτερολεπτα και οποτε δεν κλεινει αμεσως μολις περασει καταλαθος το χερι μου απο κει.

2. Επιλογη για battery saver . Δεν ξερω κατα ποσο ισχυει.

3. Επιλογη να μην λειτουργει οταν βλεπουμε σε full οθονη.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδιά σε εσάς όταν κλείσετε το κινητό τα δεδομένα δικτύου στην επανεκκίνηση ανοίγουν αυτόματα και ας τα είχατε κλείσει γιατί θα με τρελάνει αυτό το κινητό
Link to comment
Share on other sites

Νεα εφαρμογη !

 

Auto screen .

Το δοκιμασα , ειναι εφαρμογη για να κλεινει η οθονη μολις κλεινουμε το καπακι. Δεν την εχω πολυ ωρα αλλα εχει 2 πραγματακια καλα.

1. Μπορεις να επιλεξεις μετα απο ποσα δευτερολεπτα θα κλεισει. Το εβαλα στα 2 δευτερολεπτα και οποτε δεν κλεινει αμεσως μολις περασει καταλαθος το χερι μου απο κει.

2. Επιλογη για battery saver . Δεν ξερω κατα ποσο ισχυει.

3. Επιλογη να μην λειτουργει οταν βλεπουμε σε full οθονη.

 

Τελικά μάπα το καρπουζι.

Στη αρχη ολα οκ αλλα μετά ανοιγει όποτε το θυμάται.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση προς όσους δοκίμασαν την νέα max flavour.

έχει αφαιρέσει τον στοκ browser ?

Γιατί φοράω την 3.4 και είναι το μόνο που μου λείπει για να είναι οπως θέλω η συσκευή

 

Για ποιο λογο δεν την αφερεις?

Link to comment
Share on other sites

Για ποιο λογο δεν την αφερεις?

 

εννοούσα ότι εμένα δεν έχει τον στον browser αν και θα τον ήθελα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σε εσάς όταν κλείσετε το κινητό τα δεδομένα δικτύου στην επανεκκίνηση ανοίγουν αυτόματα και ας τα είχατε κλείσει γιατί θα με τρελάνει αυτό το κινητό

Φίλε με την max flavour που έχω τώρα,δε συμβαίνει αυτό

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σε εσάς όταν κλείσετε το κινητό τα δεδομένα δικτύου στην επανεκκίνηση ανοίγουν αυτόματα και ας τα είχατε κλείσει γιατί θα με τρελάνει αυτό το κινητό

 

Εμένα ανοίγουν κανονικά.

Υπάρχει μια καλή λύση που έχω κάνει και με βολεύει.

Κατέβασα το Profile Manager όπου και έφτιαξα 4 προφίλ.

Δλδ 1 με ηχους - δόνηση - mobile data , 2 αθορυβο με δόνηση .... , 3 κατι άλλο...

Οποτε αν θέλω τώρα να το βάλω αθόρυβο επιλέγω το 2.

Εσυ βάλτο το πρόγραμμα αυτό και δεν χρειάζεται να αλλάξεις προφίλ.

Θα το έχεις εκει που θες μόνιμα και θα τα ενεργοποιεί αυτό μόνο του. οκ ?

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Θεϊκό !!

 

Δεν είχα χρόνο να ακολουθήσω όλα τα βήματα αλλά το μόνο σίγουρο είναι ότι έχω ήδη ξεκολλήσει από το 14% και ότα θα βρω χρόνο θα κάνω και τη διαδικασία του calibration.

 

Χίλια ευχαριστώ!

 

Παιδιά πρέπει να μπει στο pdf!

Το πρόσθεσα πριν λίγο.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά η ρομ 1.0.5 που έβαλα αξίζει η έκανα μακακια

 

Εαν ειναι του minideal μια χαρα ειναι.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

εννοούσα ότι εμένα δεν έχει τον στον browser αν και θα τον ήθελα.

Eχω την εντύπωση ότι ο stock browser υπάρχει και στην flavour 3.4.Στην smart δεν υπάρχει.Αλλά ευελπιστώ ότι στην νέα έκδοση θα υπάρχει,καθως η flavour καλή ειναι αλλά δεν έχει 3g και στις 2 σιμ κάτι που προσωπικά χρειάζομαι

Link to comment
Share on other sites

είναι η δεύτερη από συνημμένο που είναι εδώ

 

Εισαι οκ φιλε μου.Βεβαια υπαρχουν και αλλες,αλλα αυτη ειναι αρκετα δουλεμενη,σταθεροτατη,χωρις προβληματα.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Έχω δοκιμάσει να μπω recovery με συνδυασμό volume up +power (παρεμπιπτόντως στο PDF νομίζω αναφέρει και το up και σε άλλο σημείο το. down ), mobile uncletools, quickbot, το σύνδεσα στον υπολογιστή χωρίς μπαταρία,κι άλλο ένα πρόγραμμα που πρότεινε το xposed .

Πάντα κολλάει στο σήμα το ZTE και ξεκολλα μόνο με αφαίρεση μπαταριας.

Πως θα μπω recovery? Τι λάθος κάνω? Μπορώ να το περασω αλλιώς? Σε 2 κινητά όλα αυτά. Πείτε τίποτα κι εσείς που παραλαβατε αυτή τη βδομάδα,μπαίνει κανονικά?

Link to comment
Share on other sites

Έχω δοκιμάσει να μπω recovery με συνδυασμό volume up +power (παρεμπιπτόντως στο PDF νομίζω αναφέρει και το up και σε άλλο σημείο το. down ), mobile uncletools, quickbot, το σύνδεσα στον υπολογιστή χωρίς μπαταρία,κι άλλο ένα πρόγραμμα που πρότεινε το xposed .

Πάντα κολλάει στο σήμα το ZTE και ξεκολλα μόνο με αφαίρεση μπαταριας.

Πως θα μπω recovery? Τι λάθος κάνω? Μπορώ να το περασω αλλιώς? Σε 2 κινητά όλα αυτά. Πείτε τίποτα κι εσείς που παραλαβατε αυτή τη βδομάδα,μπαίνει κανονικά?

Μηπως εχεις ενεργοποιημενη τη '''γρηγορη εκκινηση'''?? αν την εχεις ενεργη απενεργοποιησε την.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους. Ερώτηση, Widget στην οθόνη κλειδώματος δεν μπορώ να βάλω; Όπως για παράδειγμα με την εφαρμογή Dashclock. Νόμιζα ότι η 4.2.1 το υποστήριζε αυτό.

 

edit: Σε ευχαριστώ bbbb, κρίμα.

Edited by Leofis
Link to comment
Share on other sites

Δε μπορεις να βάλεις γιατί η zte άλλαξε την default οθόνη κλειδώματος με δική της υλοποίηση.Κυκλοφόρησε η νέα max flavour http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2419456

Είχατε δίκαιο.

Ήταν ntfs σε fat32 ειναι κομπλέ.

 

Στικάκι αναγνωρίζει οκ.

Του έβαλα όμως ένα αντάπτορα με κάρτα sd 8 gb αλλα δεν την αναγνωρίζει. Σε fat 32 ειναι η κάρτα. Γιατί ?

Δοκίμασα μια 16αρα sd με εξωτερικό αντάπτορα και δούλεψε κανονικά

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Δε μπορεις να βάλεις γιατί η zte άλλαξε την default οθόνη κλειδώματος με δική της υλοποίηση.Κυκλοφόρησε η νέα max flavour http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2419456

 

Δοκίμασα μια 16αρα sd με εξωτερικό αντάπτορα και δούλεψε κανονικά

 

ΒΒΒΒ ειναι εμφανης η διαφορα της απο την 1,05 που αξιζει η μεταβση?

Link to comment
Share on other sites

ΚΑλημέρα σε όλους!

 

έχω πάρει ένα καινούργιο v967s και προσπαθώ να χρησιμοποιήσω την εφαρμογή email του android. Συνδέω το λογαριασμό μου βλέπω τα τη λίστα με τα εισερχόμενα αλλά μόλις πάω να δώ το κείμενο του μηνύματος η εφαρμογή κλείνει μόνη της και μου λέει ότι "σταμάτησε να λειτουργεί".. Υπάρχει κανείς με το ίδιο πρβλ?

 

Καμια Ιδέα τί μπορεί να συμβαίνει??

Link to comment
Share on other sites

ΚΑλημέρα σε όλους!

 

έχω πάρει ένα καινούργιο v967s και προσπαθώ να χρησιμοποιήσω την εφαρμογή email του android. Συνδέω το λογαριασμό μου βλέπω τα τη λίστα με τα εισερχόμενα αλλά μόλις πάω να δώ το κείμενο του μηνύματος η εφαρμογή κλείνει μόνη της και μου λέει ότι "σταμάτησε να λειτουργεί".. Υπάρχει κανείς με το ίδιο πρβλ?

 

Καμια Ιδέα τί μπορεί να συμβαίνει??

 

Eχουν αναφερει διαφοροι προβλημα στην εφαρμογη του android. Δομιμασε καποιο αλλο client . Καλη επιλογη ο k-9.

Edited by PAN_10
Link to comment
Share on other sites

ναι αξιζει

πατηστε του κι το thank you button στο thread ;)

 

Να περιμενω καλύτερα να κανω τις 3 πρωτες φορτισεις και μετα?

Link to comment
Share on other sites

Να περιμενω καλύτερα να κανω τις 3 πρωτες φορτισεις και μετα?

 

Καμια σχεση,και τωρα την παιρνας εαν θες,5 λεπτα δουλεια ειναι.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Καμια σχεση,και τωρα την παιρνας εαν θες,5 λεπτα δουλεια ειναι.

 

Το ξερω πως ειναι συντομη διαδικασια απ το nexus ερχομαι;) απλα νομιζω καπου το χα διαβασει. Το gravity μπαινει και στην max ή εχει ενσωματωμενα εργαλεια ο developer?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...