Jump to content

ZTE V967S


jogatore
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τα ελληνικα καναλια μεσω του xmbc πως παιζουν γιατι μενω σε επαρχια και η ποιοτητα τους ειναι χαλια (ακομα δεν εχει ερθει η Digea), Ironwolf εχεις κανενα προβλημα στην αναπαραγωγη σε 1080p? Επισης πως γινεται να ανοιγει αμεσως το xbmc και να του εγκαταστησω τον Google Chrome ως Browser

 

Μέσο ενός plugin που λέγεται lambda. Μπορείς να το κατεβάσεις απ το http://www.xbmchub.com λέει τρόπο για να εγκαταστησεις από το Android όλα τα plugin η και από το υπολογιστή

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μέσο ενός plugin που λέγεται lambda. Μπορείς να το κατεβάσεις απ το http://www.xbmchub.com λέει τρόπο για να εγκαταστησεις από το Android όλα τα plugin η και από το υπολογιστή

 

Σε ευχαριστω για την απαντηση αλλα εγραψα σε λαθος ποστ, νομιζα οτι εγραφα εκει που λεμε για τα Android TV Box :confused::confused:

Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρήγγειλα και εγώ το κινητό από MiniDeal η οποία όμως δεν είχε ακουστικά για το μοντέλο αυτό. Έχετε να προτείνετε κάποια ακουστικά αλλά και κάποιο bluetooth που δουλεύει καλά με το ZTE;
Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρήγγειλα και εγώ το κινητό από MiniDeal η οποία όμως δεν είχε ακουστικά για το μοντέλο αυτό. Έχετε να προτείνετε κάποια ακουστικά αλλά και κάποιο bluetooth που δουλεύει καλά με το ZTE;

 

http://www.obostore.com/35...e-p-15598.html

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Μου προτείνετε να το πάρω; Το site είναι αξιόπιστο; Θα έρθει σίγουρα, δηλαδή σε 15 μέρες, στην τιμή που γράφει και σε άριστη κατάσταση;
Link to comment
Share on other sites

Viber με 2 κάρτες μέσα δεν μου ήρθε ποτέ SMS ενεργοποίησης (πιθανότατα φταίει η υπηρεσία).

Δηλαδή μονή λύση για 160 χαρακτήρες σε SMS ειναι να βάλουμε το χαζο πληκτρολόγιο που λέει ο οδηγός??? Το mms.apk δεν φορτωνει.

Επίσης όπως ρωτησα και πριν τι μπορεί να φταίει που κολλάει όταν ζητάω reboot to recovery στο mobileuncle?

 

Αν δεν σου έρθει το SMS από το Viber, περιμένεις να περάσει το λεπτό που έχει σαν χρονικό όριο για να του δώσεις τον κωδικό από το SMS και στη συνέχεια σε οδηγεί σε μιά νέα διαδικασία όπου σε καλεί το αυτοματοποιημένο τους σύστημα και ακούς τον κωδικό.

Edited by anna2
Φιλικά.Γιώργος.
Link to comment
Share on other sites

Μου προτείνετε να το πάρω; Το site είναι αξιόπιστο; Θα έρθει σίγουρα, δηλαδή σε 15 μέρες, στην τιμή που γράφει και σε άριστη κατάσταση;

 

Το κιν. ειναι πολύ καλό.

Εγώ το παρέλαβα απο minideal πριν λίγες μέρες.

Σε όλα ειμαι πολύ ευχαριστημένος.

Περίπου κάνει 15 μερες να έρθει +- μερικες μέρες.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους τους εμπειρους χρηστες του forum!!!Παρελαβα το κινητο στις 8/11 επειτα απο αναμονη 30 ημερων απο minideal.

Το κινητο ειναι αψογο!!η μπαταρια βγαζει 1 μερα(εχω εμμονη να το εχω στα χερια μου).Πηγα αθηνα για τον μαραθωνιο κ εκει καταλαβα οτι λειπη προγραμμα gps που να δουλευει χωρις δικτυο.(google maps δουλεψα).Σας παρακαλω καντε κ ενα οδηγο για προγραμματα gps κ με τα tweaks για το gps.εψαξα λιγο κ γινεται χαμος με τα μοντελα mkt 6589.ευχαριστω.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους τους εμπειρους χρηστες του forum!!!Παρελαβα το κινητο στις 8/11 επειτα απο αναμονη 30 ημερων απο minideal.

Το κινητο ειναι αψογο!!η μπαταρια βγαζει 1 μερα(εχω εμμονη να το εχω στα χερια μου).Πηγα αθηνα για τον μαραθωνιο κ εκει καταλαβα οτι λειπη προγραμμα gps που να δουλευει χωρις δικτυο.(google maps δουλεψα).Σας παρακαλω καντε κ ενα οδηγο για προγραμματα gps κ με τα tweaks για το gps.εψαξα λιγο κ γινεται χαμος με τα μοντελα mkt 6589.ευχαριστω.:lol:

 

Εμενα πάντως το gps δούλεψε χωρίς να ρυθμίσω τπτ , ολα οκ ήταν.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Το κιν. ειναι πολύ καλό.

Εγώ το παρέλαβα απο minideal πριν λίγες μέρες.

Σε όλα ειμαι πολύ ευχαριστημένος.

Περίπου κάνει 15 μερες να έρθει +- μερικες μέρες.

 

Πλήρωσες 52 ευρώ μόνο; Συνεχίζει να μου φαίνεται πολύ χαμηλή τιμή για ένα τέτοιο κινητό. Επίσης ξέρεις πόσο καιρό θα κρατήσει η προσφορά; Σκοπεύω να το παραγγείλω προς το τέλος της εβδομάδας.

Link to comment
Share on other sites

Πλήρωσες 52 ευρώ μόνο; Συνεχίζει να μου φαίνεται πολύ χαμηλή τιμή για ένα τέτοιο κινητό. Επίσης ξέρεις πόσο καιρό θα κρατήσει η προσφορά; Σκοπεύω να το παραγγείλω προς το τέλος της εβδομάδας.

 

52 ευρώ ? Φιλε μου κοιτάς άλλο τηλ. , ή έχεις μπερδευτεί.

Το κιν. κάνει $154.99 δλδ , €117.25.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες,εγώ παρέλαβα το 3ο v967s αλλά μου κολλάει στο boot screen στην αρχή,δεν μπαίνει στο λειτουργικό..καμία ιδέα του τι να κάνω?το recovery mode είναι στα κινέζικα..οπότε δεν μπορώ να κάνω και πολλά
Link to comment
Share on other sites

 

Σε ευχαριστώ.

Για καλό bluetooth γνωρίζεις κάτι;

 

Και κάτι που ξέχασα και συγγνώμη αν έχει ξαναπαντηθεί εδώ: Φορτιστή και βάση αυτοκινήτου;

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ.

Για καλό bluetooth γνωρίζεις κάτι;

 

Και κάτι που ξέχασα και συγγνώμη αν έχει ξαναπαντηθεί εδώ: Φορτιστή και βάση αυτοκινήτου;

 

Bluetooth έχω ένα της i-tech μια χαρά ειναι.

 

Για τα άλλα ψαξε στο ebay.

Μονο στο φορτιστη κοιτα να ειναι σωστά τα Amper και τα Volt.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Guys δεν ξερω ποια ρομ εχετε αλλα αυριο μεθαυριο θα διαθεσει ο carliv την max flavour beta v4 και σε καμια βδομαδα την τελικη εκδοση.

 

Αυτη τη στιγμη τη δοκιμαζω και μπορω να πω οτι ειναι εκπληκτικη και πολυυυυυυυ βελτιωμενη.

 

Απλα υπενθυμιζω οτι δεν ενεργοποιει το 3g και στις 2 sim.

 

Στηριξτε τη δουλεια του γιατι ειναι απλα η καλυτερη μεχρι στιγμης.

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά βλέπω ότι κάνει μια σημαντική προσπάθεια για να γίνει καλύτερο το τηλέφωνο μας και τον στηρίζω.Θα βγάλει και νέα smart rom κάποια στιγμή.
Link to comment
Share on other sites

sos

 

κατι πατησαν τα παιδια παιζοντας και τωρα μου γβαζει οτι και να κανω στο goople play

error while downloading "εφαρμογη"

 

could not be downloaded due to an error (491).... Ti να κανω?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες,εγώ παρέλαβα το 3ο v967s αλλά μου κολλάει στο boot screen στην αρχή,δεν μπαίνει στο λειτουργικό..καμία ιδέα του τι να κάνω?το recovery mode είναι στα κινέζικα..οπότε δεν μπορώ να κάνω και πολλά

 

Το πρόβλημα λύθηκε..η 4η επιλογή στα κινέζικα είναι και αμέσως απενεργοποίηση του fast boot... να ναι καλά ο googles:D

Link to comment
Share on other sites

την αλφα1 τρεχω αλλα σημαντικες διαφορες δεν ειδα με την 3,4 :p

 

Η 4.0.1 δεν ειχε μεγαλες διαφορες, η 4.0.2 που ειναι candidate release ομως εχει.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους...Πριν λιγο παρελαβα κι εγω το κινητο και το πρωτο που εκανα ηταν να εγκαταστησω το greenify μιας και λεγατε τα καλυτερα εδω μεσα...Εχω ενα θεμα ομως...Μπαινω στο μενου και δεν το βρισκω πουθενα σαν προγραμμα...Οταν παω playstore μου το δειχνει στις εγκατεστημενες εφαρμογες...Εβαλα την πληρωμενη εκδοση...Καμια ιδεα?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους...Πριν λιγο παρελαβα κι εγω το κινητο και το πρωτο που εκανα ηταν να εγκαταστησω το greenify μιας και λεγατε τα καλυτερα εδω μεσα...Εχω ενα θεμα ομως...Μπαινω στο μενου και δεν το βρισκω πουθενα σαν προγραμμα...Οταν παω playstore μου το δειχνει στις εγκατεστημενες εφαρμογες...Εβαλα την πληρωμενη εκδοση...Καμια ιδεα?

Πρέπει να κατεβάσεις και τη free, η επί πληρωμή είναι μόνο το "κλειδί".

This is just a donation package which activatessome experimental features in the Greenify (free) app. Enable features from the main menu of Greenify.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Και επισης για να δουλέψει η donation έκδοση,πρέπει πρώτα να έχει εγκατασταθεί το xposed framework http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1574401
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...