Jump to content

ZTE V967S


jogatore
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

με το κουπονι στο to2c τοσο βγαινει και κει και παιρνεις και τα δωρα δεν αξιζει για 1-2 $

 

Κουπονι?:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

με το κουπονι στο to2c τοσο βγαινει και κει και παιρνεις και τα δωρα δεν αξιζει για 1-2 $

 

Που το βρίσκουμε το κουπόνι ή ποιό είναι μπορείς να μας πεις?

Link to comment
Share on other sites

Εβγαλα βιντεο για δειγμα, θα το δειτε

 

Xθες παρελαβα ενα τεμαχιο απο to2c η συσκευασια ηταν πολυ καλη.

φυσικα εβγαλα βιντεο οπως παντα για να ειμαι σιγουρος οτι ολα ειναι καλα μεσα στο πακετο και οτι το τηλεφωνο δουλευει κανονικα.

Με τη ευκαιρια εκανα διπλη εγγραφη, εβγαλα βιντεο με το zte v967s και το Thl w7s

 

 

Ρε φίλε τα έβαλα δίπλα-δίπλα τα βιντεάκια σου σε iMac27", και απογοητεύτικα με το ZTE... :cry:

Αφού το φούτερ σου στο ΖΤΕ έδειχνε σαν πουκάμισο... Έπρεπε να δώ και του ΤΗL για να καταλάβω τί υλικό ήταν! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα ειναι το viber.Αντιμετωπιζεις καποιο θεμα;

 

 

 

 

 

 

 

 

Και σε μένα μια χαρά είναι.

 

δε το δοκιμασα ακομη :p

ποιον αριθμο δηλωσατε? σιμ1 ή σιμ2?

Link to comment
Share on other sites

Περασα χτές την max smart.

Όλα καλά, αλλά μου πήρε 5 1/2 ώρες να φορτισει, ενώ με 1.0.5 δεν ξεπέρασε ποτέ τις 4 ώρες.

Είναι φυσιολογικό αυτό;

 

Επιπλεον βλεπω οτι ρουφαει μπαταρια παραπανω.

Χωρις καμια κληση απο το πρωι, οθονη στο 10%,80 λεπτα.

Α bluetooth δεν ανοιξα ποτε, και 2-3 φορες που το ειδα ηταν κλειστο

Υπαρχει περιπτωση να το ανοιγοκλεινει καποια εφαρμογη μονη της;

 

 

@mol

Εγω δηλωσα το νουμερο της σιμ1

Edited by xkaliak
Link to comment
Share on other sites

Αρχικά έλεγξε τα wakelocks σου με το wakelock detector.Προσωπικά δεν έχω δει έξτρα κατανάλωση σε σχέση με την v1.05.Επισης σε αυτή την ρομ δεν έχει τόσο έντονα το bug του 14% και κάτω.Οταν φτάσει εκει (απόλυτα ομαλά καθόλη την διάρκεια χρησης του κινητού),μένει λιγο παραπάνω αλλά πέφτει κανονικά μέχρι το 1% χωρις να κάνει βουτιά π.χ. απο 14 στο 5.Για το bt και μένα το έχει αλλά εγώ το έχω συνέχεια ανοιχτό μιας και χρησιμοποιώ bt ακουστικό

δε το δοκιμασα ακομη :p

ποιον αριθμο δηλωσατε? σιμ1 ή σιμ2?

σιμ1 εγώ αν και δεν νομίζω να παίζει κάποιο ρόλο

Τώρα κατεβάζω για δοκιμή την acer rom http://www.needrom.com/mobile/zte-v967s-acer/

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω παραγγείλει και εγω το κινητό και με αυτά που διαβάζω αρχίζω να φοβάμαι! Τι να κάνω οταν με το κάλο έρθει; να τραβάω βίντεο και τέτοια που λέτε όταν ανοίγω την συσκευασία; Εχω τρομάξει λίγο!
Link to comment
Share on other sites

Αυτό με το βίντεο είναι φετινή μανία,αν δεν είσαι σίγουρη για το τι θα παραλάβεις τράβα βίντεο,εγώ προσωπικά δεν το έκανα,και όλα πήγαν μια χαρά.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω παραγγείλει και εγω το κινητό και με αυτά που διαβάζω αρχίζω να φοβάμαι! Τι να κάνω οταν με το κάλο έρθει; να τραβάω βίντεο και τέτοια που λέτε όταν ανοίγω την συσκευασία; Εχω τρομάξει λίγο!

 

Απο ποιο καταστημα εκανες την αγορα??

 

@Chryssostomos

Φυλαγε τα ρουχα σου λενε.......:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Σωστά.Βασικά ειναι να μην σου τύχει η στραβή γιατί πλέον έτσι όπως έγιναν τα ταχυδρομεία,αν συμβεί κάτι και πρέπει να το στείλεις πίσω,θα το παραλάβεις το 2014 :p οπότε ξεχνάς ότι πήρες κινητό για το επόμενο δίμηνο
Link to comment
Share on other sites

Αρχικά έλεγξε τα wakelocks σου με το wakelock detector.Προσωπικά δεν έχω δει έξτρα κατανάλωση σε σχέση με την v1.05.Επισης σε αυτή την ρομ δεν έχει τόσο έντονα το bug του 14% και κάτω.Οταν φτάσει εκει (απόλυτα ομαλά καθόλη την διάρκεια χρησης του κινητού),μένει λιγο παραπάνω αλλά πέφτει κανονικά μέχρι το 1% χωρις να κάνει βουτιά π.χ. απο 14 στο 5.Για το bt και μένα το έχει αλλά εγώ το έχω συνέχεια ανοιχτό μιας και χρησιμοποιώ bt ακουστικό

σιμ1 εγώ αν και δεν νομίζω να παίζει κάποιο ρόλο

Τώρα κατεβάζω για δοκιμή την acer rom http://www.needrom.com/mobile/zte-v967s-acer/

 

αναμενουμε την εμπειρια σου

την κατεβασα και σκεφτομουν να την βαλω

ADAPT OVERCOME IMPROVISE
Link to comment
Share on other sites

Απο ποιο καταστημα εκανες την αγορα??

 

@Chryssostomos

Φυλαγε τα ρουχα σου λενε.......:)

 

Προφανώς,δεν κατακρίνω κανέναν.για να μη σου πω θα το κάνω και εγώ από εδώ και πέρα.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Αρχικά έλεγξε τα wakelocks σου με το wakelock detector.

Τώρα κατεβάζω για δοκιμή την acer rom http://www.needrom.com/mobile/zte-v967s-acer/

 

Δεν βλεπω κατι περιεργο στα wakelocks.

Το προβλημα καταναλωσης ειναι στο bluetooth.

Ξανατονιζω οτι δεν εχει ανοιξει καθολου.

Τωρα μπαταρια ειμαι στο 54%,χωρις καμια κληση σημερα

 

Πες μας και για την acer μολις διαμορφωσεις αποψη

Edited by xkaliak
Link to comment
Share on other sites

αναμενουμε την εμπειρια σου

την κατεβασα και σκεφτομουν να την βαλω

Ναι όντως αυτό ειναι περίεργο.Εχεις 2 ώρες wakelock συν τα στατιστικά στο bt.Πρώτη άποψη για την acer.Δεν έχει ελληνικά αλλά έχει αγγλικά και μερικές ακόμη γλώσσες εκτός των κινέζικων,δεν έχει το supersu αλλά το κινέζικο root και λείπει και το αρχείο για τον συγχρονισμό του google calendar.Αυτά τα 2 τελευταία τα έφτιαξα ήδη.Υποστηρίζει 3g και στις 2 sim,έχει πάνω εγκατεστημένη ως system app μια παλιά έκδοση gravitybox την οποία και έβγαλα και έβαλα την καινούρια.Επισης η κάμερα δίνει ανάλυση σε 4:3 μέχρι 8 megapixels αντί 5mp των υπόλοιπων ρομ και είναι κάτι που θέλω να τεστάρω αρκετά για να δω αν έχει και καλύτερα αποτελέσματα.Πάντως το αυξημένο iso,συνεχίζει να υπάρχει.Και έχει και ένα κινέζικο bootanimation china unicom συν 2-3 κινέζικες εφαρμογές που πήραν πόδι.Οι δοκιμές συνεχίζονται

edit 1

Ενα σημαντικό για μένα πρόβλημα είναι ότι στο language and input δεν εμφανίζονται οι ρυθμίσεις για το tts,με αποτέλεσμα να μην μπορώ να αλλάξω σε loquendo tts engine για το primo.Τσέκαρα και απο general fixes--->unlock voice search στο gravitybox αλλά δυστυχώς οι ρυθμίσεις συνεχίζουν να μην υπάρχουν

edit 2

Δεν παίζει ήχος στις κλήσεις μέσω bluetooth ακουστικού.Βγάζει βόμβο.Μετά το tts,έρχεται και αυτό που με κάνει να ξαναγυρίσω στην smart

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Που μπορω να βρω την mofi θηκη καθως την δοκιμασα και φενεται πιο καλη

Eδω σιγουρα.....

http://www.to2c.com/mofi-rui-series-leather-case-for-original-zte-v987-v967s-smartphone.html

Και εδω κοιτα.....

http://www.ebay.com/sch/i.html?_odkw=MOFI+Rui+zte+967&_osacat=0&_from=R40&_trksid=p2045573.m570.l1313.TR0.TRC0.XMOFI+zte+967&_nkw=MOFI+zte+967&_sacat=0

Edited by kostast1

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Απο ποιο καταστημα εκανες την αγορα??

 

@Chryssostomos

Φυλαγε τα ρουχα σου λενε.......:)

 

καλησπέρα! από το minideal στης 17 του μήνα!

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα! από το minideal στης 17 του μήνα!

 

Μια χαρα εισαι!:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

θελω αυτη αλλα μου φαινοντα πολλα τα 20 δολλαρια http://www.to2c.com/mofi-leather-case-for-original-zte-v987-v967s-smartphone.html

Την θελω σε 8 με 9 ευρω max

 

http://www.ebay.com/itm/300950310534?var=600145514320&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

 

Από εκεί πήρα την δική μου

Link to comment
Share on other sites

παιδια βοηθεια ξερει κανεις γιατι δεν μου δουλευει κανενα απο τα δυο προγραμματα πλοήγησης ειναι και τα δυο δοκιμασμενα απο τα προηγούμενα κινιτα μου και ειναι το ν ντραιβ και το πανικ
Link to comment
Share on other sites

Αυτη η θηκη παρεχει προστασια?, εννοιω βγαινει μπροστα λιγο απο την οθονη για να την προστατεψει εαν πεσει απο την μερια της οθονης.

http://www.ebay.com/itm/Nillkin-Ultra-thin-Hard-Cover-Skin-Case-LCD-Screen-Protector-for-ZTE-V987-/121077950588?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&var=&hash=item1c30cee87c

Edited by seau
Link to comment
Share on other sites

Χρήστο το 1080p βίντεο με το zte το είδα και εγώ όταν το ανέβασα και "τρελαθηκα", το έβγαλα με την μαμισια εφαρμογή.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...