Jump to content

ZTE V967S


jogatore
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

 

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ κατεβαίνει Ευχαριστώ ΟΛΑ τα παιδιά που αφιέρωσαν τον χρόνο τους για εμένα :):up:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

αλλη μια ερωτηση. τις επαφες απο windows phone πως τις περναμε σε ανδροιντ τηλεφωνο? και αν ειναι δυνατον με τις αντοιστιχες φωτο που εχω στις επαφες στο wind.phone??

 

για δες μηπως εχεις επιλογη να τις κανεις export σε .vcf αρχειο για φωτογραφιες δεν ειμαι σιγουρος

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ κατεβαίνει Ευχαριστώ ΟΛΑ τα παιδιά που αφιέρωσαν τον χρόνο τους για εμένα :):up:

 

Παρε ενα back up τωρα ,μπορει να σε γλιτωσει απο πολυ κοπο στο μελλον

Link to comment
Share on other sites

Επειδη θα το παρω χωρις root ,ειναι ευκολο να το κανω εγω? πρωτα κανω root kai μετα αναβαθμηση (κατεβασα τηε οδηγιες αλλα δεν λεει ξεκαθαρα τη σειρα)
Link to comment
Share on other sites

Παρε ενα back up τωρα ,μπορει να σε γλιτωσει απο πολυ κοπο στο μελλον

 

συμφωνω απολυτα

Link to comment
Share on other sites

Επειδη θα το παρω χωρις root ,ειναι ευκολο να το κανω εγω? πρωτα κανω root kai μετα αναβαθμηση (κατεβασα τηε οδηγιες αλλα δεν λεει ξεκαθαρα τη σειρα)

 

Γιατι να μπεις σε ολο αυτον τιν κοπο??

Ευκολα ειναι να το κανεις βεβαια root 1α,και μετα ολα τα αλλα.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Παιδια προσπαθώ να περάσω το αγγλικό recovery ακολουθώντας τις οδηγίες από το pdf του 1ου ποστ.

Εκεί λέει "Για να βάλουμε το αγγλικό κατεβάζουμε το συνημμένο από το 1ο post: " και σου παραθέτει το λινκ. Έχει όμως πολλά αρχεία και 2 του τύπου "recovery.img". Ποιο από τα 2 κατεβάζουμε έχει κάποια διαφορά?

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που γράφει smallfont έχει μικρότερα γράμματα στο μενού του.Και τα δύο την ίδια δουλειά κάνουν
Link to comment
Share on other sites

βοηθήστε με ....... το προηγούμενο κινητό μου δεν ήταν καν android έχω ενθουσιαστεί με το 967 .....έχω αφιερώσει αυτές τι μέρες πολύ χρόνο.....(έχω αρκετό λόγω ανεργίας!!!!) όμως είναι αδύνατο να συνηθίσω το μέγεθος.....είναι τεράστιο.....ντρέπομαι να μιλάω με αυτό !!!

Συνηθίζεται? να κάνω υπομονή? ή να παραγγείλω ένα 4άρι? (και λίγο που το έψαξα δεν υπάρχουν 4άρια σε αυτή την τιμή και με αυτά τα χαρακτηριστικά)

Link to comment
Share on other sites

βοηθήστε με ....... το προηγούμενο κινητό μου δεν ήταν καν android έχω ενθουσιαστεί με το 967 .....έχω αφιερώσει αυτές τι μέρες πολύ χρόνο.....(έχω αρκετό λόγω ανεργίας!!!!) όμως είναι αδύνατο να συνηθίσω το μέγεθος.....είναι τεράστιο.....ντρέπομαι να μιλάω με αυτό !!!

Συνηθίζεται? να κάνω υπομονή? ή να παραγγείλω ένα 4άρι? (και λίγο που το έψαξα δεν υπάρχουν 4άρια σε αυτή την τιμή και με αυτά τα χαρακτηριστικά)

 

Φιλε να στο πω απλα....κατω απο 5αρι πλεον δεν βλεπω τα γραμματα..........:lol:

Ολα θεμα συνηθειας ειναι,εαν εσενα παντως δεν σου καθετε καλα στο χερι μην το παρεις........

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πιστεύω ότι συνηθίζεται.Τωρα το ντρέπεσαι να μιλάς με αυτό,το θεωρώ κάπως υπερβολικό.Πάρε ένα ζευγάρι ενσύρματα ακουστικά ή ένα bt ακουστικό.Εγώ πάντως δεν ντρεπόμουν που έβγαζα απο την τσέπη και δούλευα το thl w7s που με την 5,7" οθόνη του ειναι όντως τεράστιο και θα ντραπώ με το 5" zte;
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που γράφει smallfont έχει μικρότερα γράμματα στο μενού του.Και τα δύο την ίδια δουλειά κάνουν

 

Ευχαριστώ.Το φαντάστηκα αλλά "φύλαγε τα ρούχα σου για να έχεις τα μισά".Το πέρασα επιτυχώς για την ιστορία...

 

Επίσης σκοπεύω μιας και άρχισα με το recovery να περάσω και την 1.0.5 αφού την διαφημίζετε όλοι τόσο πολύ και εμένα μου ήρθε με την 1.0.3 . Αν έχω καταλάβει καλά μπορώ με το titanium backup να σώσω τις εφαρμογές που έχω περάσει και δεν θα χαθούν. Ποιά διαδικασία ακολουθώ για να τα σώσω? Κατάλαβα κάτι λάθος?

 

Εγκατέστησα το Titanium backup και έχω πατήσει να το τρέξει και μου εμφανίζει το εξής μήνυμα:

 

Προειδοποίηση - Διαμόρφωση συστήματος

 

Οι ρυθμίσεις του συστηματος σας μπορει να προκαλεσουν προβλήματα.Για να το διορθώσετε αυτό, πηγαίνετε στις ρυθμίσεις του τηλεφώνου σας,μετα στο "Εφαρμογές",μετά στο "Ανάπτυξη" και τσεκάρετε το τετραγωνίδιο "Εντοπισμός σφαλμάτων USB".

 

Μόνο που οι επιλογή "Αν'απτυξη" δεν υπάρχει.

Πρέπει να το κάνω οπωσδήποτε?

Edited by Slester
Link to comment
Share on other sites

1) Επειδη θα το παρω χωρις root ,ειναι ευκολο να το κανω εγω? πρωτα κανω root kai μετα αναβαθμηση (κατεβασα τηε οδηγιες αλλα δεν λεει ξεκαθαρα τη σειρα)

To minideal και το to2c στελνουν το τηλεφωνο rootαρισμενο χωρις καν να τους το ζητησεις.

Και τα δυο αυτα καταστηματα το στελνουν με την ποιο προσφατη εκδοση λογισμικου, την 105.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

@slester

Πήγαινε ρυθμίσεις--->επιλογές για προγραμματιστές--->εντοπισμός σφαλμάτων usb

Link to comment
Share on other sites

Εχεις κάποιο backup απο recovery,να επαναφέρεις για να δεις αν θα επανέλθει; Eπισης πήγαινε με ένα root explorer στο /system/etc/firmware και δες αν υπάρχουν αρχεία εκει σχετικά με το wifi Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Εχεις κάποιο backup απο recovery,να επαναφέρεις για να δεις αν θα επανέλθει; Eπισης πήγαινε με ένα root explorer στο /system/etc/firmware και δες αν υπάρχουν αρχεία εκει σχετικά με το wifi

 

οχι δεν έχω κάποιο μπακαπ δεν πήρα γιατί παρατήρησα το πρόβλημα

Link to comment
Share on other sites

Στο προεγκατεστημένο app "μήνυμα ηλεκτρονικου ταχυδρομίου" έχω βάλει έναν λογαριασμό e-mail αλλά όταν πάω να διαβάσω ένα εισερχόμενο κλείνει και δεν μπορώ.Ξέρουμε γιατί?
Link to comment
Share on other sites

Στο προεγκατεστημένο app "μήνυμα ηλεκτρονικου ταχυδρομίου" έχω βάλει έναν λογαριασμό e-mail αλλά όταν πάω να διαβάσω ένα εισερχόμενο κλείνει και δεν μπορώ.Ξέρουμε γιατί?

 

ετσι γινεται σε ολους bug λογικα κατεβασε ενα αλλο πχ εγω εχω το k-9 βολευει μια χαρα :)

αν και θα ηθελα να ρωτησω κ εγω αν το σβησω λετε ναμου βγαλει σφαλμα το κινητο γενικα μετα να κανει τα κουλα του ?

Edited by sirodeath
Link to comment
Share on other sites

....... όμως είναι αδύνατο να συνηθίσω το μέγεθος.....είναι τεράστιο.....ντρέπομαι να μιλάω με αυτό !!!

Συνηθίζεται? να κάνω υπομονή? ή να παραγγείλω ένα 4άρι? (και λίγο που το έψαξα δεν υπάρχουν 4άρια σε αυτή την τιμή και με αυτά τα χαρακτηριστικά)

 

Εγω το έχω περίπου ένα μήνα και δεν μπορώ να το συνηθίσω... εντάξει, δεν ντρέπομαι κιόλας αλλά όταν το χρησιμοποιώ νιώθω ότι κρατάω μια παντόφλα στο αυτί μου. Δοκίμασε να το χρησιμοποιήσεις με ακουστικά (αν δεν σε ενοχλούν), είναι πολύ καλύτερα έτσι.

Επίσης επειδή δεν έχω χέρι "κουπί" δεν μπορώ να κάνω κλήση με το ένα χέρι... ίσως αυτό είναι το μόνο μείον τελικά....

Link to comment
Share on other sites

ντρεπεσαι να κυκλοφορησεις με το ζτε? χαχαχα

τι αλλο θα ακουσω. χαχχχα

οκ, λιιιγο μεγαλο αλλα μεχρι εκει!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...