Jump to content

ZTE V967S


jogatore
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μπορεί κάποιος δίνοντας *#06# στον dialer να μου πει αν εμφανίζει 2 διαφορετικά ΙΜΕΙ ή ένα;

αν είναι διαφορετικά, μπορείτε να μου πείτε ποια η διαφορά τους;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Έχει κάποιος link για τα screen protectors που έστελναν μαζί με το κινήτο;

 

Εγώ είχα ψωνίσει από merimobiles αλλά και minideal κλπ, τα ίδια έστελναν.

 

Είναι ιδιαίτερα ανθεκτικό αλλά πλέον θέλει αλλαγή.

Orange San Francisco AMOLED 512MB
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά.

 

Νέο πρόβλημα μου έβγαλε το κινητό..

 

Οπως είχα πει ξανά σε παλαιότερο ποστ, είχε κολλήσει στο boot, του πέρασα ξανά τη rom και όλα καλά..

 

Τώρα πάλι όμως, κόλλησε ξανά στο boot, και ενώ πήγα να μπω σε recovery, μου έβγαλε κανονικά το σήμα της zte, αλλά μετά από ένα δευτερόλεπτα, παραμορφώθηκαν τα χρώματα του λογοτύπου και έκλεισε.. Από τότε δεν έχει δείξει κανένα σημάδι ζωής, δεν ανοίγει, δεν δείχνει να φορτίζει καν όταν το έχω στον φορτιστή.. Γενικά είναι σαν νεκρό

 

Καμία ιδέα τι μπορεί να έχει συμβεί; Λέτε να κάηκε η μητρική;;

 

αα! ο δείκτης υγρασίας στη μπαταρία είναι ροζ.. Μήπως απλά φταίει η μπαταρία για όλα τα παραπάνω;

 

Σας ευχαριστώ.

http://www.photoin.gr | all about design!
Link to comment
Share on other sites

[quote=gil_aok;5599903

αα! ο δείκτης υγρασίας στη μπαταρία είναι ροζ.. Μήπως απλά φταίει η μπαταρία για όλα τα παραπάνω;

 

Mιλαμε για το αυτοκολλητο πανω στην μπαταρια... εμενα απο τοτε που το πηρα ειναι ροζ

 

 

επισης... προχτες πηγα να αλλαξω screen protector και για να γλυστραει εβαλα οινοπνευμα πανω στην οθονη και εκανε σε ενα σημειο μεγαλη σκια... το εκλεισα το ξαναανοιξα μηπως ηταν κατι προσωρινο ... αλλα παλι τα ιδια.. το εβαλα κατω απο μια λαμπα... το αφησα πανω απο ωρα και εφυγε... αλλα νομιζω οτι οταν ειναι φωτεινη η οθονη εχει ακομα αυτη την σκια....

 

τι λετε....

Link to comment
Share on other sites

Ποτέ δεν καθαρίσουμε οθόνη με οινόπνευμα! Τα κάνει θαμπά! Με νερό σκέτο πάντα καθαρίζουμε τις οθόνες Και φυσικά λίγο με κανένα βαμβάκι. Καμία καλή μεμβράνη σαν Και αυτή που είχαμε δώρο με το κινητό ξέρει κανείς;
Link to comment
Share on other sites

Πάντως το μόνο που με χαλάει στο κινητό μας είναι τα χρώματα της οθόνης. Βλέπω κάτι καινούργια κινέζικα coolpad red mi note και μου τρέχουν τα σάλια..
Link to comment
Share on other sites

Έχεις παραγγείλει καμία; κανένα πρόχειρο λινκ; Για εμένα μια χαρά είναι και το κινητό Και τα χρώματα του. Ακόμα δουλεύει μια χαρά Όπως το πήρα πριν 1,5 χρονο. Σίγουρα με τα ίδια λεφτά υπάρχουν πολλά ωραία κινητά Τώρα ποια. Αλλά ο σκοπός να αντέχουν σαν Και αυτό στο χρονο
Link to comment
Share on other sites

Αν βρω κάτι θα ποσταρω.

Περιμένω να με ρθουν κάποιες εδώ και κάνα μήνα...όχι σα του μινιντιλ ομως

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά ποια ROM έχει τα πιο ζωντανά χρώματα στην οθόνη? Μου την έχει βαρέσει που είναι το μάυρο όχι μαύρο αλλά σαν φωτεινό γκρι-μαύρο...
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει να κάνει με τη Ρομ Αυτό αλλά με την ποιότητα της οθόνης

 

Σίγουρα είναι θέμα οθόνης αλλά και η rom νομίζω έχει σημασία...

Link to comment
Share on other sites

Σε Όσες έχω δοκιμάσει τα χρώματα ήταν ίδια.

Γιαυτό και αποφάσισα να το δώσω να πάμε γι' αλλά.. Όσοι πιστοί πμ..

Link to comment
Share on other sites

Το κιν το εχω 1 χρονο, αγορα απο to 2c.com που το πηρα ρουτ.δεν το εχω σκαλισει καθολου γιατι δεν γνωριζω αλλα μου την σπαει η καμερα ρε γμτ.κατι διαβασα για καμερα λενοβο απ ;το εχει δοκιμασει κανενας παιδια;
Link to comment
Share on other sites

Το κιν το εχω 1 χρονο, αγορα απο to 2c.com που το πηρα ρουτ.δεν το εχω σκαλισει καθολου γιατι δεν γνωριζω αλλα μου την σπαει η καμερα ρε γμτ.κατι διαβασα για καμερα λενοβο απ ;το εχει δοκιμασει κανενας παιδια;

Φιλε,μν περιμενεις διαφορα με το λενοβο απ, ειδικα στη νυχτερινη ληψη ,ειναι ακριβως το ιδιο.Το συν στο λενοβο απ ειναι οτι εχει παρα πολλα και ωραια φιλτρα μεχρι και gif τραβαει :P Δυστυχως η ποιοτητα της φωτογραφιας παραμενει ιδια.

Link to comment
Share on other sites

οντως εχει ελαχιστη διαφορα.

απλα βγαζει πιο ασυμπιεστο αρχειο.

θα πρεπει να το δεχτεις οτι ειναι παρα πολυ καλο τηλεφωνο αλλα oι καμερες του ειναι γτπ.

Edited by prodromosfan
Link to comment
Share on other sites

Τελικά παρήγγειλα screen protector από Ισπανία. http://m.ebay.es/itm?itemId=191081680024 Και ήρθαν σε μια εβδομάδα. Κόστος 3,65€ με τα μεταφορικά Και έχει 3 μέσα. Είναι σχεδόν σαν του minideal.
Link to comment
Share on other sites

Μολις γυρισα απο πολυημερη οδικη περιπλανιση στη Τρανσυλβανια. Επειδη η μπαταρια του GPS μου τα .. εφτυσε, ολη τη διαδρομη, πανω απο 1000 χιλ/τρα, την εβγαλα με το ΖΤΕ, και το IGO. Ωρες ατελειωτες στο μανταλακι, κατω απο τον ηλιο, δεν με προδοσε πουθενα, επιανε σημα δορυφορων αμεσως και δεν εχανε μετρο. και φυσικα το ειχα στη μπαταρια, η οποια εβγαζε κανονικα τη μερα μεχρι να πιασουμε ξενοδοχειο. Η παρεα μου επαθε πλακα! Θελουμε λεει και μεις ... τετοιο. :lol:

Το εχω πανω απο χρονο. :D

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Δυστυχώς το κινητό στον 1 χρόνο μου έβγαλε πρόβλημα. Στην αρχή έκανε διακοπές το ακουστικό και μετά από 2 μέρες σταμάτησε τελείως. Έκτοτε χρησιμοποιώ ακουστικά άλλα και αυτά αρχίσαν να κάνουν διακοπές, σε κάποια τηλέφωνα ακούω σε κάποια όχι. Έχει κανείς το ίδιο?φτιάχνεται κάπως ή πάμε για άλλα? Άλλαξε και Rom αλλά νομίζω ότι είναι θέμα harware. Ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αντιμετωπίζω ενα πρόβλημα>

 

Καιρό τώρα όποτε το κινητό μου κλείνει, ματώνω για να το ανοιξω. Ανοίγει ακούω ήχο αλλά η οθόνη σβηστή....

 

μετά απο 5-10-15 φορές που βγάζω μπαταρία και το ξανανοίγω, ανοίγει και η οθόνη.

 

Σήμερα όμως προσπαθώ για τρείς ώρες και δεν λέει να ανοίξει.

 

Έχει αντιμετωπίσει άλλος τέτοιο πρόβλημα ???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...